Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEVISA - novosti!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Mar 15, 2014 11:52 am

Tako imamo!Smile Heheh, eh, to bo spet en isti stil: Kachorre Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeTor Mar 18, 2014 2:03 am

Partner Silvie Navarro v telenoveli MI CORAZON ES TUYO
bo JORGE SALINAS, kateri je z njo igral že v mehiškem filmu LABIOS ROJOS.

TELEVISA - novosti! - Page 4 St-jorgesalinas
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 26, 2014 8:47 am

JORGE SALINAS JE URADNO POTRJEN

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjnlgzvceae1fnw

TELEVISA - novosti! - Page 4 190002430251719656728876

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjmbw1ucmaa-xhc

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjngmbicyaiyzqk



TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjnu6pdcyaeid9u-1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 26, 2014 8:59 am

HASTA EL FIN DEL MUNDO (Nicandro Diaz)


Nova telenovela NICANDRA DIAZA (Amores verdaderos, Soy tu duena, Destilando amor, Manana es para siempre...) se že pripravlja. Trenutno iščejo mamo glavnih treh sester.

Prav tako pa še ni znan protagonist...omenja se Fernanda Colunga in Davida Zepedo.

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjmd6llcuaevvhq


Elenco:
Marjorie de Sousa
Claudia Álvarez
Diego Olivera
Danna Paola
Mariana Seoane
Julián Gil
Aleida Núñez
Roberto Vander
César Évora
María Rojo
Alejandro Camacho
Julio Camejo
Miguel Martínez
Sugey Ábrego
Jaime Moreno
Martha Roth
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 26, 2014 9:25 am

Silvia Navarro, me da - me va! Very Happy

Marjorie pa na sliki deluje tako "nedolžno". Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Mar 26, 2014 9:50 am

Marjorie ima pa resnično tako srečo, odlično ji gre v mehiki, zlobnica, nagrada za naj zlobnico, zdaj pa glavna vloga!BOOMBA!! Next Gaby Spanic?

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeČet Mar 27, 2014 3:02 am

Več slik iz castinga, kjer zbirajo mamo in mlajšo sestro:

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjmcva6caaaovqp

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjmpse-cuaahhvz

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjnasbcccaaheqo

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bjneasacuaaibc3-1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 30, 2014 3:16 am

V avgustu se bodo pričela snemanja remaka EL MANANTIAL, ki nosi naslov:  Cuando las Almas se Encuentran.

Za protagonistko še vedno najmočneje odzvanja ime Ane Brende Contreras. Za glavnega zlobneža pa je skoraj potrjen Alexis Ayala (Lo que la vida me robo, Abismo de pasion, Tres mujeres...).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 30, 2014 4:39 am

Mateo je napisal/a:
V avgustu se bodo pričela snemanja remaka EL MANANTIAL, ki nosi naslov:  Cuando las Almas se Encuentran.

Za protagonistko še vedno najmočneje odzvanja ime Ane Brende Contreras. Za glavnega zlobneža pa je skoraj potrjen Alexis Ayala (Lo que la vida me robo, Abismo de pasion, Tres mujeres...).

Vsekakor morajo sedaj oni pokoristiti najbolj "popularne" in talentirane igralke. Kar naj bo Ana Brenda! Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 30, 2014 7:26 am

LA GATA

TELEVISA - novosti! - Page 4 La-gata

Maite Perroni, Daniel Arenas, Laura Zapata, Erika Buenfil, Manuel Ojeda...

PRODUCENTKA: Nathalie Lartilleux

ENTRADA, tudi uvodno pesem poje MAITE PERRONI

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Apr 30, 2014 10:05 am

Kako pa drugače, ona poje. Smile
Sicer pa mi deluje vse skupaj mešanica med Indomable in Cuidado con el angel. Razz
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimePet Maj 02, 2014 9:26 am

MI CORAZON ES TUYO (Silvia Navarro, Jorge Salinas)

Silvia z soigralko -  Fabiolo Campomanes (Esperanza iz Terese)

TELEVISA - novosti! - Page 4 850829775

in pa še samo ZAAATTEEE: Carmen Salinas

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bmkb5eacqaeecqk
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimePet Maj 02, 2014 9:29 am

Mislim, da tukaj ni nobene zame! Saj vem, da se samo pritožujem, ne Feferoni, ne Navarro, ne Arenas....  Laughing Laughing Laughing  Mi je že nerodno, verjetno bi jaz imela telenovele samo William, Sebastian, Angelique in Ana Brenda. Very Happy Very Happy Very Happy Saj se bom umirila, kar naj snemajo in služijo denarčke, saj mi ni potrebno gledati, če mi kaj ni všeč.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:45 am

Kristina je napisal/a:
Mislim, da tukaj ni nobene zame! Saj vem, da se samo pritožujem, ne Feferoni, ne Navarro, ne Arenas....  Laughing Laughing Laughing  Mi je že nerodno, verjetno bi jaz imela telenovele samo William, Sebastian, Angelique in Ana Brenda. Very Happy:D:DSaj se bom umirila, kar naj snemajo in služijo denarčke, saj mi ni potrebno gledati, če mi kaj ni všeč.  Embarassed 
Ne hvala. Mislim da je prav da pride v ospredje novi obraz, ne da te posiljujejo s starimi obrazi. Folk se naveliča, če se par ponavlja in če so skos eni in isti protagonisti. Saj vem da če si fan nekoga, razmišljaš drugače, samo širše gledano potem Televisa ne potrebuje ostalih igralcev, če bodo vedno isti protagonisti. Laughing 

Levy, Sebastian, Angelique in Ana Brenda bi si lahko vzeli eno leto pavze od telenovel, ker skoraj vsako leto, če ne vsako leto gledamo eno telenovelo, kjer igrajo glavno vlogo. Zato je fajn, ko vidiš nove obraze kot je recimo Arenas, ali stari obraz, ki se vrača nazaj k telenovelam Maite.

Pač moje mnenje.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:54 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mislim, da tukaj ni nobene zame! Saj vem, da se samo pritožujem, ne Feferoni, ne Navarro, ne Arenas....  Laughing Laughing Laughing  Mi je že nerodno, verjetno bi jaz imela telenovele samo William, Sebastian, Angelique in Ana Brenda. Very Happy:D:DSaj se bom umirila, kar naj snemajo in služijo denarčke, saj mi ni potrebno gledati, če mi kaj ni všeč.  Embarassed 
Ne hvala. Mislim da je prav da pride v ospredje novi obraz, ne da te posiljujejo s starimi obrazi. Folk se naveliča, če se par ponavlja in če so skos eni in isti protagonisti. Saj vem da če si fan nekoga, razmišljaš drugače, samo širše gledano potem Televisa ne potrebuje ostalih igralcev, če bodo vedno isti protagonisti. Laughing 

Levy, Sebastian, Angelique in Ana Brenda bi si lahko vzeli eno leto pavze od telenovel, ker skoraj vsako leto, če ne vsako leto gledamo eno telenovelo, kjer igrajo glavno vlogo. Zato je fajn, ko vidiš nove obraze kot je recimo Arenas, ali stari obraz, ki se vrača nazaj k telenovelam Maite.

Pač moje mnenje.

Hm, vprašanje je, ali si bi res vzeli dopust, Televisa če ima kaj pri temu vedno "posrbi", da so malo zazihrani glede gledanosti. Vsaj trudijo se, kot že pri Tempestad pa se dalo videti, da ni nujno vse uspešno.
Mi je všeč, če pridejo novi, ki so talentirani in karizmatični, ampak se mi pa zdi, da je potrebno zdaj do konca "izžeti" glavne, ki jih imajo.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 7:56 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mislim, da tukaj ni nobene zame! Saj vem, da se samo pritožujem, ne Feferoni, ne Navarro, ne Arenas....  Laughing Laughing Laughing  Mi je že nerodno, verjetno bi jaz imela telenovele samo William, Sebastian, Angelique in Ana Brenda. Very Happy:D:DSaj se bom umirila, kar naj snemajo in služijo denarčke, saj mi ni potrebno gledati, če mi kaj ni všeč.  Embarassed 
Ne hvala. Mislim da je prav da pride v ospredje novi obraz, ne da te posiljujejo s starimi obrazi. Folk se naveliča, če se par ponavlja in če so skos eni in isti protagonisti. Saj vem da če si fan nekoga, razmišljaš drugače, samo širše gledano potem Televisa ne potrebuje ostalih igralcev, če bodo vedno isti protagonisti. Laughing 

Levy, Sebastian, Angelique in Ana Brenda bi si lahko vzeli eno leto pavze od telenovel, ker skoraj vsako leto, če ne vsako leto gledamo eno telenovelo, kjer igrajo glavno vlogo. Zato je fajn, ko vidiš nove obraze kot je recimo Arenas, ali stari obraz, ki se vrača nazaj k telenovelam Maite.

Pač moje mnenje.

Z nobeno se ne strinjam popolnoma....vsi ti, ki jih je naštela Kristina so tudi meni všeč in naj bodo na sceni, seveda je pa prav fajn, da niso ves čas, da pridejo na vrsto tudi: Maite Perroni, Silvia Navarro, Jacqueline Bracamontes, Daniel Arenas, Livia Brito, Zuria Vega, Jaime Camil, Jorge Salinas...etc, zgolj zato, da je raznolikost, da je konkurenca, da je izbira in, da je toliko bolj zanimivo. Saj konec koncev ostalih ne gledam....ampak zgolj toliko, da res ne začnejo najedati in biti dolgočasni....Vedno je zanimivo videti različne kombinacije parov....najbrž lahko v prihodnosti pričakujemo s strani Televise: Angelique+Jose Ron, Ana Brenda+Sebastian, ...etc.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:29 am

Mateo je napisal/a:
Z nobeno se ne strinjam popolnoma....vsi ti, ki jih je naštela Kristina so tudi meni všeč in naj bodo na sceni, seveda je pa prav fajn, da niso ves čas, da pridejo na vrsto tudi: Maite Perroni, Silvia Navarro, Jacqueline Bracamontes, Daniel Arenas, Livia Brito, Zuria Vega, Jaime Camil, Jorge Salinas...etc, zgolj zato, da je raznolikost, da je konkurenca, da je izbira in, da je toliko bolj zanimivo. Saj konec koncev ostalih ne gledam....ampak zgolj toliko, da res ne začnejo najedati in biti dolgočasni....Vedno je zanimivo videti različne kombinacije parov....najbrž lahko v prihodnosti pričakujemo s strani Televise: Angelique+Jose Ron, Ana Brenda+Sebastian, ...etc.
Tuki niti ni bilo vprašanje, ali je meni ta igralec ali igralka všeč ali ne. Pač samo povem, da je lepo, če se protagonisti menjajo, ne da gledaš vsako leto iste glavne obraze v telenovelah. Kot si povedal raznolikost in konkurenca mora biti, ker če tega ni tržišče ni zanimivo.

Meni recimo najeda Pop tv, ker res skos samo odkupuje telenovele od istih protagonistov. Sleep Na nek način te že posiljuje.

Všeč bi mi bil par Jose Ron in Angelique. Vsaj neki novega. Ali recimo Jose Ron in Maite Perroni. Kot recimo ko smo dve leti nazaj dobili novi par Sebastian Rulli in Eiza Gonzalez in je bil vsem všeč. Ali Daniel Arenas in Ana Brendo. O tem govorim.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:34 am

Katka je napisal/a:

Tuki niti ni bilo vprašanje, ali je meni ta igralec ali igralka všeč ali ne. Pač samo povem, da je lepo, če se protagonisti menjajo, ne da gledaš vsako leto iste glavne obraze v telenovelah. Kot si povedal raznolikost in konkurenca mora biti, ker če tega ni tržišče ni zanimivo.

Meni recimo najeda Pop tv, ker res skos samo odkupuje telenovele od istih protagonistov. Sleep Na nek način te že posiljuje.

Všeč bi mi bil par Jose Ron in Angelique. Vsaj neki novega. Ali recimo Jose Ron in Maite Perroni. Kot recimo ko smo eno leto nazaj dobili novi par Sebastin Rulli in Eiza Gonzalez in je bil vsem všeč. Ali Daniel Arenas in Ana Brendo. O tem govorim.

Načeloma bi tukaj jaz dodala, da bi bilo meni osebno tudi všeč, če bi naprimer protagonisti igrali različne vloge, to pomeni, da bi bila naprimer Ana Brenda tudi kdaj zlobnica, ali kdorkoli pač od njih. Ampak to pri Televisi ne funkicionira preveč. Sicer pa se potem sama, če mi ne odgovarjajo raje odločim, da sploh ne gledam, ker že tako smo "omejeni" s časom, ki ga raje kako drugače preživim,kot da bi gledala nekaj kar mi sploh ni všeč. Zaradi tega včasih "podpiram", da Pop kupi tudi kaj kar ne bi gledala. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:41 am

Kristina je napisal/a:
Načeloma bi tukaj jaz dodala, da bi bilo meni osebno tudi všeč, če bi naprimer protagonisti igrali različne vloge, to pomeni, da bi bila naprimer Ana Brenda tudi kdaj zlobnica, ali kdorkoli pač od njih. Ampak to pri Televisi ne funkicionira preveč. Sicer pa se potem sama, če mi ne odgovarjajo raje odločim, da sploh ne gledam, ker že tako smo "omejeni" s časom, ki  ga raje kako drugače preživim,kot da bi gledala nekaj kar mi sploh ni všeč. Zaradi tega včasih "podpiram", da Pop kupi tudi kaj kar ne bi gledala. Very Happy
Se strinjam, da bi protagonist lahko igral tudi vlogo zlobnice, ne pa samo pridne punčke. Ana Brenda je bila odlična v Sortilegiu kot zlobnica in mislim da bi bil čas da spet sprejme kakšno tako vlogo. Samo pri Televisi je tako da si obsojen na vlogo zlobnice, največje barabe ali zelo pridne punčke in zelo težko si potem gledalcem te predstavlja v drugi vlogi. Za Leticio Calderon bi vsak, ki je gledal Esmeraldo, rekel da ta ni zmožno odigrati zlobnice, a je bla še boljša v tej vlogi, se je bolj vživela.

Če gledamo s tega vidika, potem je meni čist vseeno, kaj odkupi in predvaja Pop tv, ker nazadnje kar sem gledala in spremljala po tvju je bil Rebelde. Rednim gledalcem bi privoščila da, če že gledajo telenovele da kdaj vidijo še kakšno drugo zgodbo z drugimi igralci, ne vedno z istimi. Samo to. Smile Zato podpiram tudi da Pop tv občasno odkupi telenovele iz drugih hiš in iz drugih držav.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 03, 2014 8:49 am

Katka je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Načeloma bi tukaj jaz dodala, da bi bilo meni osebno tudi všeč, če bi naprimer protagonisti igrali različne vloge, to pomeni, da bi bila naprimer Ana Brenda tudi kdaj zlobnica, ali kdorkoli pač od njih. Ampak to pri Televisi ne funkicionira preveč. Sicer pa se potem sama, če mi ne odgovarjajo raje odločim, da sploh ne gledam, ker že tako smo "omejeni" s časom, ki  ga raje kako drugače preživim,kot da bi gledala nekaj kar mi sploh ni všeč. Zaradi tega včasih "podpiram", da Pop kupi tudi kaj kar ne bi gledala. Very Happy
Se strinjam, da bi protagonist lahko igral tudi vlogo zlobnice, ne pa samo pridne punčke. Ana Brenda je bila odlična v Sortilegiu kot zlobnica in mislim da bi bil čas da spet sprejme kakšno tako vlogo. Samo pri Televisi je tako da si obsojen na vlogo zlobnice, največje barabe ali zelo pridne punčke in zelo težko si potem gledalcem te predstavlja v drugi vlogi. Za Leticio Calderon bi vsak, ki je gledal Esmeraldo, rekel da ta ni zmožno odigrati zlobnice, a je bla še boljša v tej vlogi, se je bolj vživela.

Če gledamo s tega vidika, potem je meni čist vseeno, kaj odkupi in predvaja Pop tv, ker nazadnje kar sem gledala in spremljala po tvju je bil Rebelde. Rednim gledalcem bi privoščila da, če že gledajo telenovele da kdaj vidijo še kakšno drugo zgodbo z drugimi igralci, ne vedno z istimi. Samo to. Smile Zato podpiram tudi da Pop tv občasno odkupi telenovele iz drugih hiš in iz drugih držav.

Hja, mene je kar začudilo, da so dali Leticii to priložnost, da sedaj igra zlobnice, čeprav če se ne motim je tudi pred Esmeraldo že igrala zlobnice/o. Meni osebno se zdi enkratno, da igralec lahko pokaže svojo večplastnost, tako kot je to uspelo Leticii, še katerim drugim, ampak mislim,da moraš imeti na Televisi že srečo, da te kaj takšnega doleti. Smile Če si slučajno videla kaj Mujeres asesinas, meni je bila serija všeč, ker sem lahko videla določene igralce tudi v drugačni vlogi. Pa seveda tudi razni filmi, podpiram to, da se pokažejo še v drugačnem žanru.

Se mi zdi, da se Pop tv trudi tudi kaj drugega "vpeljati", ampak nekako bojda ni nikoli tako uspešno kot od Televise. Jaz mislim, da gre tu tudi za "navado". Prvo smo videli Esmeraldo, ljudje tisti, ki so pristaši telenovel, so se navadili Televise, zgodb, igralcev, jezika, ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSre Maj 07, 2014 2:14 am

HASTA EL FIN DEL MUNDO (Marjorie De Sousa, Pedro Fernandez)

TELEVISA - novosti! - Page 4 Jade-fraser

Mlada mehiška igralka Jade Fraser (Lo que la vida me robo) je sedaj še uradno potrjena, kot del igralske zasedbe nove televisine telenovele Hasta el Fin del Mundo (Marjorie de Sousa in Pedro Fernandez).

V telenoveli bo hčerka igralke Olivie Bucio, ter mlajša sestra igralk: Marjorie de Sousa in Claudie Alvarez.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimePet Maj 09, 2014 2:24 am

HASTA FIN DEL MUNDO (Marjorie De Sousa) - telenovela bo konec julija zamenjala LO QUE LA VIDA ME ROBO

producent Nicandro Diaz z glavnim parom

TELEVISA - novosti! - Page 4 103063131015407661788572

TELEVISA - novosti! - Page 4 Bnh0o8ciqaazqku
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimePet Maj 09, 2014 1:52 pm

Marjorie dobro zgleda, ampak mi je res fascinantno, da je ravno njej uspelo tako daleč prilesti na Televisi.  Shocked 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 2:01 am

Zelo dobro....nadvse fascinantno je predvsem to, da je dobila telenovelo v glavnem terminu!! No, saj Nicandro Diaz ima za sabo uspešnice Amores verdaderos, Soy tu duena, Destilando amor, Manana es para siempre,...etc.

Nikakor mi pa ni všeč galan - Pedro Fernandez!! Mad Mad 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 2:35 am

V juniju premiera: LA MALQUERIDA (Victoria Ruffo, Christian Meier) - po koncu Quiero amarte

V juliju: MI CORAZON ES TUYO (Silvia Navarro, Jorge Salinas) - po koncu Que pobres tan ricos

V juliju: HASTA EL FIN DEL MUNDO (Marjorie De Sousa, Pedro Fernandez) - po koncu Lo que la vida me robo
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





TELEVISA - novosti! - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEVISA - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» RCTV - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: