Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEVISA - novosti!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 5:56 am

Mateo je napisal/a:
V juniju premiera: LA MALQUERIDA (Victoria Ruffo, Christian Meier) - po koncu Quiero amarte

V juliju: MI CORAZON ES TUYO (Silvia Navarro, Jorge Salinas) - po koncu Que pobres tan ricos

V juliju: HASTA EL FIN DEL MUNDO (Marjorie De Sousa, Pedro Fernandez) - po koncu Lo que la vida me robo

Prva se mi zelo dopade! Smile
Vse ostalo pa niti ne! Sploh Mi corazon es tuyo... Hasta el fin del mundo pa res, ne vem kje so našli Pedra!? DA FAK!!??? Groza!!! pale pale pale 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 5:58 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
V juniju premiera: LA MALQUERIDA (Victoria Ruffo, Christian Meier) - po koncu Quiero amarte

V juliju: MI CORAZON ES TUYO (Silvia Navarro, Jorge Salinas) - po koncu Que pobres tan ricos

V juliju: HASTA EL FIN DEL MUNDO (Marjorie De Sousa, Pedro Fernandez) - po koncu Lo que la vida me robo

Prva se mi zelo dopade! Smile
Vse ostalo pa niti ne! Sploh Mi corazon es tuyo... Hasta el fin del mundo pa res, ne vem kje so našli Pedra!? DA FAK!!??? Groza!!! pale pale pale 

Meni tudi prva zelo, ja!Smile Škoda, da ne bo imela glavnega termina...me pa zanima kako bo z gledanostjo, ko bosta še obe na programu LQLVMR in malquerida:)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeSob Maj 10, 2014 6:15 am

Mateo je napisal/a:

Meni tudi prva zelo, ja!Smile Škoda, da ne bo imela glavnega termina...me pa zanima kako bo z gledanostjo, ko bosta še obe na programu LQLVMR in malquerida:)

Aja, pa res! Interesantno bo to. Cool 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Maj 13, 2014 2:48 am

Zahteve Pedra Fernandeza za novela HASTA EL FIN DEL MUNDO:

Snemal bo samo od ponedeljka do četrtka, ker želi ostale tri dneve nameniti glasbi in družini. Poleg tega pa tudi te štiri dni želi preživeti dolgo na snemanju, saj bi rad končal še pred večerom. Ne želi snemati ob praznikih. In kar je najpomembneje, nič ne bo s strastnim poljubljanjem, pa tudi vročih scen v postelji s soigralko ne bomo videli. To pa zato, ker ne želi delati svoje žene Rebece Garza ljubosumne, saj mu naj bi že skoraj prepovedala snemanja.

So pa ljubitelji telenovel, že zgroženi ne samo ob zahtevah, ampak tudi ob izbiri protagonista, saj so mnenja, da bi lahko našli boljšega in mlajšega igralca, za to vlogo. Pedro je namreč star že 44 let, njegova soigralka in partnerica v telenoveli pa je od njega mlajša 10 let.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Maj 13, 2014 8:35 am

Sem prebrala, ja! :S Kaj bi rekla, kdo ga sploh želi!??  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 1:49 am

MUCHACHA ITALIANA VIENE A CASARSE (Pedro Damian)

Producent Pedro Damian pripravlja priredbo telenovele Muchacha italiana viene a casarse. Še vedno ni nobenega potrjenega igralca, se pa omenjajo igralci, ki bi lahko bili del igralske zasedbe. Za glavno žensko in moško vlogo pa se omenjajo naslednji igralci.

TELEVISA - novosti! - Page 5 St-abcylb

Za protagonistko se že dalj časa omenja Dulce Maria, sedaj pa se naj bi za to vlogo potegovali še: Ana Brenda Contreras in Livia Brito.

Medtem, ko se za protagonista omenjata že dalj časa Valentino Lanus in Gabriel Soto, sedaj pa se kot možna kandidata omenjata tudi David Zepeda in Alfonso Herrera.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 6:44 am

MINI TRAILER "MI CORAZON ES TUYO"



MINI TRAILER "HASTA EL FIN DEL MUNDO"





MINI TRAILER "LA GATA!


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimePet Maj 16, 2014 1:47 am

HASTA EL FIN DEL MUNDO -dva od treh glavnih protagonistov!!!  Bruh 

TELEVISA - novosti! - Page 5 Blogger-image-1287210901


P.S. Oba stara, protagonistki pa Marjorie in Claudia....onadva sta meni ista!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimePet Maj 16, 2014 6:11 am

Hahahahhaha, prefiero a Colunga y Janez! Very Happy Very Happy  Cool Cool 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 22, 2014 2:08 am

Promocijske slike HASTA EL FIN DEL MUNDO!

Marjorie De Sousa, Claudia Alvarez, Julian Gil, Mariana Seoane, Aleida Nunez.....

TELEVISA - novosti! - Page 5 103723563081192560094278

TELEVISA - novosti! - Page 5 Boidyp0iiaefkng

TELEVISA - novosti! - Page 5 Blogger-image-1247432594

TELEVISA - novosti! - Page 5 103072073081407693406096

TELEVISA - novosti! - Page 5 Boiycixiiae9jgg
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 22, 2014 2:35 am

Lepo za Marjori in Juliana, onadva sta bila tudi sicer par, če se ne motim, ane? Sta kar "prilezla na Televiso". Smile

Sicer pa se mi zdita Marjorie in Mariana kar podobni, že odnekdaj, podoben stil ženske. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeČet Maj 22, 2014 3:52 am

Kristina je napisal/a:
Lepo za Marjori in Juliana, onadva sta bila tudi sicer par, če se ne motim, ane? Sta kar "prilezla na Televiso". Smile

Sicer pa se mi zdita Marjorie in Mariana kar podobni, že odnekdaj, podoben stil ženske. Very Happy

Točno! Pozabil sem, da sta bila tudi v resnici par....Bi ju pa rajši videl skupaj kot glavni par, sta fajn!
Imaš prav, obe sta taki "Babi"! Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Maj 27, 2014 6:58 am

MUCHACHITA ITALIANA VIENE A CASARSE (PEDRO DAMIAN)

Producent Pedro Damian je začel s kastingi za novo telenovelo, ki bo priredba telenovele Muchacha italiana viene a casarse. Kmalu bomo lahko izvedeli, kdo vse bo igral v novi telenoveli, ki bo najverjetneje zamenjala trenutno telenovelo El Color de la Pasion (Esmeralda Pimentel in Erick Elias).

Veliko igralcev in igralk se omenja za glavne vloge, edina ki je vlogo zavrnila je Camila Sodi. Za protagonistko se omenjajo: Dulce Maria, Livia Brito, Ana Brenda Contreras, Ximena Navarrete, Litzy in Sandra Echeverria. Za protagonista pa: Gabriel Soto, Valentino Lanus, David Zepeda, Alfonso Herrera, Christian Chavez in Cristian de la Fuente.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Maj 27, 2014 8:44 am

Mateo je napisal/a:
MUCHACHITA ITALIANA VIENE A CASARSE (PEDRO DAMIAN)

Producent Pedro Damian je začel s kastingi za novo telenovelo, ki bo priredba telenovele Muchacha italiana viene a casarse. Kmalu bomo lahko izvedeli, kdo vse bo igral v novi telenoveli, ki bo najverjetneje zamenjala trenutno telenovelo El Color de la Pasion (Esmeralda Pimentel in Erick Elias).

Veliko igralcev in igralk se omenja za glavne vloge, edina ki je vlogo zavrnila je Camila Sodi. Za protagonistko se omenjajo: Dulce Maria, Livia Brito, Ana Brenda Contreras, Ximena Navarrete, Litzy in Sandra Echeverria. Za protagonista pa: Gabriel Soto, Valentino Lanus, David Zepeda, Alfonso Herrera, Christian Chavez in Cristian de la Fuente.

Ni, da ni! Sami cukerčki, ampak to je še dolgo do dejanskega odajanja, potem se vedno še zelo spremeni. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 3:16 am

Carlos Moreno z novo originalno telenovelo!

TELEVISA - novosti! - Page 5 Livia-brito-esnnatalia-3

Producent Carlos Moreno je pred tedni končal s snemanji svoje zadnja telenovele Quiero Amarte (Želim te ljubiti), ki se bo od mehiških zaslonov poslovila v nedeljo 1. junija. Že naslednje leto pa bi se lahko vrnil z originalno telenovelo, ki trenutno nosi delavni naslov Contigo Si. Zgodbo bosta napisali Martha Carrillo in Cristina Garcia, ki sta pred tem napisali zgodbo za njegove telenovele: Bajo la Misma Piel, Amor Bravio (Kot ukaže srce) in Quiero Amarte (Želim te ljubiti).

Leta 1999, pa sta napisali zgodbo za telenovelo Tres Mujeres (Tri ženske), ki jo je produciral Roberto Hernández Vázquez in je bila dobro gledana.

Za protagonistko nove originalne telenovele se omenja Livia Brito, ki je lansko leto blestela kot protagonistka telenovele De Que te Quiero, te Quiero.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 5:19 am

Livia ooo! Spet ona, kako lepo.  flower flower 

Ja, saj niso hudo napačne te telenovele, ampak se mi zdi, da so zelo podobne si. Vsaj jaz ne vidim velike razlike med Quiero amarte in Amor bravio. Je pa dejstvo, da nikoli ne spremljam, ker mi nič kaj preveč ne pritegne, mislim, da nova ne bo izjema, že po glavni igralki sodeč.  study 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Jun 03, 2014 1:42 am

Scarlet v novi TELEVISINI noveli?

YO NO CREO EN LOS HOMBRES (Gisell Gonzalez)

Venezuelska igralka Scarlet Ortiz je nova kandidatka za protagonistko nove televisine priredbe Yo no Creo en los Hombres, ki jo pripravlja producent Giselle Gonzalez. Telenovela bo konec leta zamenjala La Malquerido (Ariadne Diaz in Christian Meier).

Za to telenovelo se omenjajo tudi ostali: Ana Brenda Contreras, Ximena Navarrete, Jose Ron in Jencarlos Canela.

Scarlet ja za Televiso nazadnje igrala v telenoveli Rafaela. Njena zadnja vloga v telenovelah je bila leta 2012 v venezuelski Dulce Amargo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Jun 03, 2014 8:13 am

Ampak Scarlet je pa že večkrat poskusila tukaj, kajne?
Samo ne razumem, kako to da so se za Marjorie odločili, Scarlet pa nima in nima priložnosti... Oz. so neuspešne... Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Jun 03, 2014 3:53 pm

Škoda, ja....več castingov je prestala že.Smile Ampak Rafaela je bil fracaso!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Jun 10, 2014 7:08 am

TELEVISA - novosti! - Page 5 Hasta

LOGOTIP telenovele Marjorie De Sousa


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeTor Jun 10, 2014 12:34 pm

Meni že naslov ni všeč.  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 26, 2014 1:16 pm

Nove telenovele:

V kratkem se bodo začele MI CORAZON ES TUYO in HASTA EL FIN DEL MUNDO, nato pa bodo začeli pripravljati:


- YO NO CREO EN LOS HOMBRES - Giselle Gonzalez

Protagonistka Adriana Louvier

- LA SOMBRA DEL PASADO - Mapat

Alexis Ayala, Manuel "Flaco" Ibanez, Alfredo Adame, Fernanda Lopez, Beatriz Moreno, Thelma Madrigal, Cynthia Klitbo,


- MUCHACHA ITALIANA VIENE A CASARSE - Pedro Damian (Rebelde)

Glavna igralka Livia Brito, Anahi?

Protagonist: Gabriel Soto, Jose Ron, Lenny de la Rosa, Poncho Herrera?


- CONTIGO SI - Carlos Moreno (Amor bravio, Quiero amarte, En el nombre del amor,...)

Glavna igralka Sandra Echeverria?

- SECRETOS DE VERDAD - Rosy Ocampo (Que pobres tan ricos, Mentir para vivir, Por ella soy Eva, La fuerza del destino)

Glavna igralka Danna Garcia?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimePet Jun 27, 2014 11:59 am

Oni so pa vedno na delu! Smile No, zagotovo se bo še kaj spremenilo, bomo počakali.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeNed Jul 13, 2014 9:46 am

MUCHACHA ITALIANA VIENE A CASARSE (Pedro Damian)

ima potrjen glavni par: LIVIA BRITO in JOSE RON!

ostali elenco:

NAILEA NORVIND (Preciosa, Abismo de pasion)
ENRIQUE ROCHA
FERNANDO ALLENDE
ELEAZAR GOMEZ (Rebelde)
RAQUEL GARZA
JESSICA COSH (Cuando me enamoro)
LOURDES MUNGUIA (Cuando me enamoro)
RICARDO BLUME
CESAR BONO



Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitimeČet Jul 17, 2014 5:14 am

HASTA EL FIN DEL MUNDO (prihaja po LQLVMR)

PROMO 1



PROMO 2



PROMO 3

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





TELEVISA - novosti! - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEVISA - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» RCTV - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: