Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEVISA - novosti!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimePet Nov 06, 2015 10:23 am

Šele zdajle sem si ogledala posnetke Shocked .

Torej bosta z Angelique ponovno par sunny !
Po svoje me to seveda zelo veseli, še posebej, ker je bila LDA dobro napisana zgodba, tako da lahko ob njuni igri pričakujemo odlično telenovelo.
Po drugi strani pa Cool Laughing me preseneča njuna "star power" - moč njune slave je tako velika, da jima že tretjič (tokrat celo zapovrstjo) dovolijo, da igrata par.

Se veselim.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimePet Nov 06, 2015 12:52 pm

Super!! Sem vesel!Smile To bo spet ene telenovela, ki jo bo vredno gledati. Zgodba, elenco...vse že diši! cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimeNed Nov 15, 2015 11:08 am

Paulina Goto (Mi corazon es tuyo) y Horacio Pancheri, protagonistas de "Un camino hacia el destino". (Foto: Twitter)

Para Paulina Goto, "Un camino hacia el destino" se traduce en su segundo protagónico, luego de "Niña de mi corazón" (2010); para Pancheri, el melodrama significa su debut como protagonista.

La telenovela inicia sus grabaciones a finales de noviembre y se estrenará a principios del próximo año por El Canal de las Estrellas en sustitución de "La Vecina".

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimeNed Nov 15, 2015 2:12 pm

Horacia spremljam v LSDP (La sombra del pasado) - mi je zelo všeč, tako da se mi zdi, da si je zaslužil glavno vlogo. Upam, da bo nalogi kos.

Paulina mi je bila tudi zelo všeč kot mlajša protagonistka v MCET... ampak včasih se mi zdi, da je razpon različnih načinov igre pri njej omejen. Z drugimi besedami - zdi se mi, da lahko kakšen lik zelo dobro odigra, nisem pa prepričana, da je dovolj dobra igralka, da bi bila sposona biti nosilka telenovele oziroma protagonistka.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimePon Nov 16, 2015 9:05 am

Mateo je napisal/a:
Paulina Goto (Mi corazon es tuyo)  y Horacio Pancheri, protagonistas de "Un camino hacia el destino". (Foto: Twitter)

Para Paulina Goto, "Un camino hacia el destino" se traduce en su segundo protagónico, luego de "Niña de mi corazón" (2010); para Pancheri, el melodrama significa su debut como protagonista.

La telenovela inicia sus grabaciones a finales de noviembre y se estrenará a principios del próximo año por El Canal de las Estrellas en sustitución de "La Vecina".
To bo pa tako lep par. I love you

Paulina je bila odlična kot mlajša protagonistka v MCET in posledično temu je dobila glavno vlogo. Pametna poteza da so se odločili da bodo dali priložnost Pau in Horaciu. Za Horacia ne vem kako igra, ker ga nisem imela možnost videti v "akciji". Grettel je srečnica, ker je ulovila takega lepega tipa.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimePon Nov 16, 2015 9:13 am

Bosta res "sladki par". Smile Pa tako mlada delujeta ... sploh skupaj, čeprav po letih Horacio ni več med najmlajšimi.

Sicer sem sama takšnega mnenja, kakor Vesna. Nekako še nisem prepričana, da bosta "sposobna". Horacio ima meni neljubo vlogo v LSDP (kolikor sem ga videla), mogoče se je do sedaj že kaj izboljšala vloga. Paulina je zelo simpatična in je vse korektno odigrala kar se tiče MCET, zelo naravna je bila.
Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimeČet Nov 19, 2015 11:37 am

Kristina je napisal/a:
Bosta res "sladki par". Smile Pa tako mlada delujeta ... sploh skupaj, čeprav po letih Horacio ni več med najmlajšimi.

Sicer sem sama takšnega mnenja, kakor Vesna. Nekako še nisem prepričana, da bosta "sposobna". Horacio ima meni neljubo vlogo v LSDP (kolikor sem ga videla), mogoče se je do sedaj že kaj izboljšala vloga. Paulina je zelo simpatična in je vse korektno odigrala kar se tiče MCET, zelo naravna je bila.
Smile

Meni je pa Horacio zelo všeč v LSDP. Njegov lik je pameten, iskren, lep, samozavesten, uspešen, dober. Sploh je skoraj "popoln". Kaj bi sisploh lahko želeli še več?
Edina napaka, ki jo lahko najdem pri njegovem liku, je to, da je (bil) zaljubljen v protagonistko, ki je všeč tudi glavnemu igralcu Razz .
Hehe, tudi "popolnost" take vrste je lahko moteča. Mogoče je postavljen v telenovelo zato, da gledalec vidi, da protagonistka hoče glavnega junak, čeprav je racionalno gledano povsem napačen zaanjo, torej nasprotje Horacia.

Zdi se mi, da Horacio tudi dobro igra svoj lik, čeprav mu pri tem liku res ni potrebno veliko pokazati, biti mora zgolj korekten, zanaša pa se lahko na svojo "lepoto" cheers .
Tudi Paulinin lik je bil odlično odigran - vendar sem prebrala tudi ogromno kritik na račun njenih preteklih vlog.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimeNed Nov 22, 2015 4:23 am

Za Horacia je bilo samo še vprašanje časa, kdaj bo nastopil ta čas. In hvalabogu je. Definitivno je vizualno idealni za protagonista, pa tudi kar se tiče igre je v redu, čeprav priznam, da sem bolj malo videl. Videl sem veliko boljših in ogromno slabših!

Paulini pa je res zelooo mlada, lepo, da so ji dali glavno vlogo, toda glede na to, da da sta kar oba na novo v tem, da bosta glavna igralca.... me je strah, da ne bo to kar pričakujejo. Lahko pa zelo presenetita.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimeNed Nov 22, 2015 4:33 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimeNed Nov 22, 2015 4:34 am

PREMIERA

CORAZON QUE MIENTE (remake Laberintos de pasion)

http://www.tvyespectaculos.com/2015/11/19/presentacion-del-elenco-corazon-que-miente/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimeNed Nov 29, 2015 3:42 pm

Mateo je napisal/a:
HORACIO PANCHERI

http://www.tvyespectaculos.com/television/televisa-novelas/

Če sem prav razumela, gre za remake telenovele "Vrtnarjeva hči". Ampak to je bila ena slabših novel pale - zdaj se ne spominjam več natančno, verjetno je bil razlog poleg izredno slabe igre tudi v dolgočasnem in stereotipnem scenariju Sad .
Upam, da ga bodo tokrat zgodbo nekoliko spremenili in jo naredili bolj zanimivo. Držim pesti za Horacia in Paulino.

Mateo je napisal/a:
PREMIERA
bil
CORAZON QUE MIENTE (remake Laberintos de pasion)

http://www.tvyespectaculos.com/2015/11/19/presentacion-del-elenco-corazon-que-miente/

Labirinti strasti so bili na sporedu res zelo dolgo nazaj.
Se mi pa kljub temu zdi, da je bil scenarij bistveno boljši kot pri "Vrtnarjevi hčeri" - čeprav je tudi res, da sta Leticia in Cesar Evora več kot odlično igrala, zaradi česar se mi zgodba ni zdela tako slaba.

Thelma se mi skoraj boljša z nekoliko svetlejšimi lasmi v LSDP. Mogoče temna barva še bolj poudari njeno lepoto, vendar pa je temna bolj podobna množici drugih temnolasih igralk, s prameni pa po mojem mnenju nekoliko izstopala.

Kakorkoli, glavne vloge v obeh telenovelah so iz LSDP, nekaj igralcev telenovele LSDP pa igra tudi v Pasion y poder, Sem navdušena nad tem - nekako mlajšo generacijo igralcev iz te telenovele lažje prenašam kot pa kakšne druge mlade igralce.

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitimePon Jan 04, 2016 2:22 pm

Horacio Pancheri v svoji novi glavni vlogi UN CAMINO HACIA EL DESTINO

TELEVISA - novosti! - Page 9 106447075281814573609022

TELEVISA - novosti! - Page 9 124005645281814406942371


TELEVISA - novosti! - Page 9 125088125281814873608996
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





TELEVISA - novosti! - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEVISA - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-
» RCTV - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: