Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEVISA - novosti!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSre Okt 22, 2014 5:30 am

ANGELLI NESMA bo za leto 2015 menda pripravila kar dve telenoveli.

1. PECADO MORTAL (Februar 2015)

Daniela Castro in Sergio Goyri kot zlobneža, omenjajo se tudi Mark Tacher, Luis Roberto Guzman, Jessica Coch in Altair Jarabo.

2. YESENIA (?)


LUCERO SUAREZ pa pripravlja LA VECINA, ki bo januarja zamenjala YO NO CREO EN LOS HOMBRES

Esmeralda Pimentel, Juan Diego Covarrubias, za zlobnico pa se omenjata:  Ingrid Martz in Mariluz Bermúdez
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSre Okt 22, 2014 6:39 am

La sombra del pasado niti ne zgleda slabo, kar podpiram, da so znova dali priložnost Horacio Pancheri - zelo všečen mladenič, premalo sem ga videla v ECDP, škoda ker je bila pač njegova vloga tako majhna. Sicer ima še kar v redu igro, malo se sliši argentinski naglas, ne bi ga ravno tako zelo izpostavljala kot igralca, kakor Rullija, ampak ima pa definitivno še šanse, da se dokaže - atraktiven že je! Smile

Sicer pa se strinjam glede Susane - odlično, da sprejema takšne vloge, mi je dejansko še bolj všeč, saj kot Ana Cristina je bila res tipična, zadovoljiva protagonistka, ampak kot Cyntia je pa razturala, odlična, me prav zanima kakšna bo v tej telenoveli.
Glavna igralka, nimam pripomb, punca je pokazala, da zna igrati - ni dolgočasna, v redu deluje.
Pa še ostali: Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Alejandra Barros, ... kull. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSre Okt 22, 2014 7:46 am

Kristina je napisal/a:
La sombra del pasado niti ne zgleda slabo, kar podpiram, da so znova dali priložnost Horacio Pancheri - zelo všečen mladenič, premalo sem ga videla v ECDP, škoda ker je bila pač njegova vloga tako majhna. Sicer ima še kar v redu igro, malo se sliši argentinski naglas, ne bi ga ravno tako zelo izpostavljala kot igralca, kakor Rullija, ampak ima pa definitivno še šanse, da se dokaže - atraktiven že je! Smile

Sicer pa se strinjam glede Susane - odlično, da sprejema takšne vloge, mi je dejansko še bolj všeč, saj kot Ana Cristina je bila res tipična, zadovoljiva protagonistka, ampak kot Cyntia je pa razturala, odlična, me prav zanima kakšna bo v tej telenoveli.
Glavna igralka, nimam pripomb, punca je pokazala, da zna igrati - ni dolgočasna, v redu deluje.
Pa še ostali: Cynthia Klitbo, Manuel Landeta, Alejandra Barros, ... kull. Very Happy

Delim tvoje mnenje glede te novele. Deluje malo boljše kot zadnje, glavni igralec mi ni poznan, ampak Michelle (glede na to, da sem pred časom dejal, da je X) sem jo videl v majhni vlogi pri El color de la pasion. Morem priznati, da je bila super, dobro jo je zaigrala, lepo, da so ji dali priložnost. Vidim, da je Televisa vse bolj k mladim usmerjena...Angelique, Maite, Ana Brenda, Livia, Esmeralda, Zuria....jih je kar nekaj!! Smile Lepa je, ja! Sploh, ko jo malo bolj spoznaš.

Horacio Pancheri, res je....tudi meni se zdi čudno, kje so ga toliko časa skrivali...Smile

Susana je pa odlična, več kot odlična, mislim, da ji takšne vloge bolje uspevajo, v njih naravnost blesti. Saj ne, da ostale slabše zaigra, preprosto manj lahko pokaže.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimePet Okt 24, 2014 10:00 am

AMORES CON TRAMPA (po koncu Mi corazon es tuyo)

Eduardo Yanez naj bi bil po nekaterih podatkih že izbran za protagonista nove televisine telenovele Amores con Trampa, ki jo pripravlja producent Emilio Larrosa. V paru z njim pa bo igrala Itati Cantoral. Telenovela bo naslednje leto zamenjala trenutno Mi Corazon es Tuyo (Silvia Navarro in Jorge Salinas).

AMORES DEL BARRIO (po koncu Muchacha Italiana viene a casarse)

Mane De La Parra (La malquerida)
Erika Buenfil
Renata Notni

SECRETOS DEL CORAZON (po koncu Hasta el fin del mundo)

Za vlogo protagonosta se omenjajo: Jencarlos Canela, Mark Tacher in Daniel Arenas. Jencarlos je bil že večkrat opažen v okolici prostorov mehiške Televise, tako da je samo vprašanje časa, kdaj ga bomo lahko videli v kakšni televisini telenoveli. Njegova zadnja vloga v telenovelah, pa je bila v telemundovi Pasion Prohibida (Prepovedana ljubezen). Mark je nazadnje igral zlobneža v telenoveli Que Pobres tan Ricos (Zuria Vega in Jaime Camil). Do sedaj pa za Televiso še ni imel glavne moške vloge. Daniel je nazadnje igral v telenoveli La Gata, ampak bi se lahko kmalu vrnil.

Za vlogo protagonstke pa se trenutno omenja že več igralk in sicer: Altair Jarabo, Camila Sodi, Ana Brenda Contreras, Esmeralda Pimentel in Zuria Vega. Altair je nazadnje igrala zlobnico v telenoveli Mentir Para Vivir (Mayrin Villanueva in David Zepeda). Camila je bila protagonistka kriminalne telenovele Senorita Polvora. Ana Brenda je bila nazadnje protagonistka telenovele Corazon Indomable (Divja v srcu). Esmeraldo lahko trenutno na naših zaslonih spremljamo v vlogi Lucie v El Color de la Pasion (Barva strasti), ki je njena zadnja telenovela. Zuria pa je bila nazadnje protagonistka komična telenovele Que Pobres tan Ricos.

Za villane se sušljajo Jessica Coch, Margarita Magana in Adriana Nieto, za starejšo zlobnico: Laura Zapata, Rocio Banquells in Susana Dosamantes. Še vedno pa ni nihče potrjen.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2014 7:31 am

LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

Ana Brenda Contreras se omenja kot protagonistka in kot zlobnica, za njenega partnerja pa Cristian De La Fuente in Jencarlos Canela, slednji pa se hkrati omenja tudi za zlobneža.

AMORES DE BARRIO (Roberto Hernandez)

Za mlado protagonistko se omenjata Renata Notni in Cassandra Sanchez Navarro. Obe igralki smo lahko videli v telenoveli Quiero amarte (Želim te ljubiti), ki je tudi njuna zadnja telenovela.

TELEVISA - novosti! - Page 7 6bybTELEVISA - novosti! - Page 7 138185848235880519518460

TELEVISA - novosti! - Page 7 B18
TELEVISA - novosti! - Page 7 A81TELEVISA - novosti! - Page 7 1s8wqrfh4hgy

Za mladega protagonista pa se omenjata Mane de la Parra in Sebastian Zurita. Mane je nazadnje igral v telenoveli La Malquerida, medtem ko je Sebastian nazadnje imel glavno vlogo v telemundovi La Impostori. Za Televiso pa je nazadnje igral v Cuando Me Enamoro (Ko se zaljubim), kjer je imel manjšo vlogo.

Medtem, pa se za starejšo protagonistko omenja Erika Buenfil. Telenovela bo naslednje leto zamenjala trenutno Muchacho Italiano Viene a Casarse (Livia Brito in Jose Ron).


SECRETOS DEL CORAZON

Secretos del Corazon je telenovela, ki jo pripravlja producentka Angelli Nesma in bo priredba Pecada Mortal. Znani je že nekaj novih informacij. Za vlogo protagonista se omenja Luis Roberto Guzman, to bi lahko bila njegova prva glavna vloga v telenovelah. Za zlobnico pa se naj bi producentka že odločala med Jessico Coch in Adriano Nieto.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeČet Okt 30, 2014 1:53 pm

To omenjanje bi včasih najraje kar preskočila, ker potem se mnogo tega spremeni in na žalost nima nič vpliva, ko se jaz "vžigam" in komentiram kaj bi tako, kaj drugače. Very Happy
No, vseeno se mi zdi zanimivo, da zdaj kaj povsod omenjajo Manea, se je kar "prijel". Sicer pa glede Notnijeve gospodične se bi mi zdela bolj primerna za glavno vlogo, čeprav niti ne vem kakšna je glavna vloga (karakter). Zanimivo, kar močno segajo po podmladku Televise. Embarassed

Angeli bi pa kar Luis Roberta imela za protagonista... interesantno, čeprav nekako dvomim, da bi bil uspešen protagonist, nikoli mu niso nekako pristajale te vloge... mogoče, ker smo ga drugače navajeni, vsaj meni osebno se je vedno zdel bolj prepričljiv kot zlobnež ... v LQLVMR je pokazal malo tega in malo onega. Mislim pa da se on ne bo več odločil za sodelovanje, ker mi deluje bolj "netelenovelarski" tip ... ima raje kakšne serije, filme ... ciljal je tudi v Hollywood, če se ne motim. pale
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 4:30 am

QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)

Elenco: Zuria Vega, Mark Tacher, Sergio Goyri, Daniela Castro, Ana Bertha Espin, Rene Strickler, Eric del Castillo, Maria Sorte, Manuel Ojeda...

S snemanji začnejo: 15. november!!


LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

Elenco: Ana Brenda Contreras, Ivan Sanchez, Ximena Navarrete...

Nadomestila bo "Hasta el fin del mundo"
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSob Nov 01, 2014 6:30 am

Mateo je napisal/a:
QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)

Elenco: Zuria Vega, Mark Tacher, Sergio Goyri, Daniela Castro, Ana Bertha Espin, Rene Strickler, Eric del Castillo, Maria Sorte, Manuel Ojeda...

S snemanji začnejo: 15. november!!


LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

Elenco: Ana Brenda Contreras, Ivan Sanchez, Ximena Navarrete...

Nadomestila bo "Hasta el fin del mundo"

Od Angeli, če bo v takšni zasedbi ostala, popolna katastrofa ZAME, vse ostalo sicer bi še šlo, ampak glavni igralec mi je pa Bruh Bruh Bruh Bruh Saj v bistvu se pritožujem; ampak niti nisem žalostna ali jezna, ker itak se mi ne da spremljati vseh telenovel, tako da mi prav pride, če so kdaj kakšni Bruh Bruh protagonisti, da mi niti pogledati ni potrebno. Smile

Ta druga se po igralski zasedbi zdi sicer ok, Ana Brenda je kull, Ivan bi mi bil zanimiv v vlogi galana, Ximena pa ne vem ... me zanima kako bo igrala ... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 9:59 am

Mateo je napisal/a:
QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)

Elenco: Zuria Vega, Mark Tacher, Sergio Goyri, Daniela Castro, Ana Bertha Espin, Rene Strickler, Eric del Castillo, Maria Sorte, Manuel Ojeda...

S snemanji začnejo: 15. november!!


LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

Elenco: Ana Brenda Contreras, Ivan Sanchez, Ximena Navarrete...

Nadomestila bo "Hasta el fin del mundo"
Nov polom Mejie. Bo spet postregel za smeh in cirkus. lol! Ubogi Ivan, ker bo igral ob dveh ženskah, ki ne znata igrat.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 02, 2014 5:30 pm

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)

Elenco: Zuria Vega, Mark Tacher, Sergio Goyri, Daniela Castro, Ana Bertha Espin, Rene Strickler, Eric del Castillo, Maria Sorte, Manuel Ojeda...

S snemanji začnejo: 15. november!!


LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

Elenco: Ana Brenda Contreras, Ivan Sanchez, Ximena Navarrete...

Nadomestila bo "Hasta el fin del mundo"
Nov polom Mejie. Bo spet postregel za smeh in cirkus. lol! Ubogi Ivan, ker bo igral ob dveh ženskah, ki ne znata igrat.

Ana Brenda je še OK, se mi pa zdi, da so Televisine igralke mlajše generacije dostikrat čudne, nimajo pojma o igranju, pa tudi karizme nimajo (Ximena Navarrete že deluje tako) pale Sleep pale . Le kaj delajo na castingih?


Mogoče je to samo moj predsodek, ker nekaj let nisem kaj dosti spremljala telenovel.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimePon Nov 03, 2014 12:32 am

vesna je napisal/a:


Ana Brenda je še OK, se mi pa zdi, da so Televisine igralke mlajše generacije dostikrat čudne, nimajo pojma o igranju, pa tudi karizme nimajo (Ximena Navarrete že deluje tako) pale Sleep pale . Le kaj delajo na castingih?


Mogoče je to samo moj predsodek, ker nekaj let nisem kaj dosti spremljala telenovel.

Hehe, smo spet navzkriž kar se tiče Ane Brende. Very Happy Very Happy Meni je všeč njena igra, ko igra protagonistke, je pa definitivno razlika pod okriljem katerega producenta dela. Pri Castru je bila odlična, Corazon indomable, njena igra sicer korektna, ampak telenovela nasploh idiotska in bedasta. Suspect
Za Brendo ne bom trdila, da je močno kameleonična, ker mi bolj odgovarja v prijaznih vlogah, na nek način nova Scarlet, vendar ima dosti več karizme, je bolj simpatična in tudi dosti lepša! Very Happy
Se strinjam Vesna, Ximena niti karizme nima, razen tega da je meni osebno izjemno lepa (izvzamem pa njeno postavo, ker je PRESUHA).
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimePon Nov 03, 2014 12:35 pm

vesna je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)

Elenco: Zuria Vega, Mark Tacher, Sergio Goyri, Daniela Castro, Ana Bertha Espin, Rene Strickler, Eric del Castillo, Maria Sorte, Manuel Ojeda...

S snemanji začnejo: 15. november!!


LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

Elenco: Ana Brenda Contreras, Ivan Sanchez, Ximena Navarrete...

Nadomestila bo "Hasta el fin del mundo"
Nov polom Mejie. Bo spet postregel za smeh in cirkus. lol! Ubogi Ivan, ker bo igral ob dveh ženskah, ki ne znata igrat.

Ana Brenda je še OK, se mi pa zdi, da so Televisine igralke mlajše generacije dostikrat čudne, nimajo pojma o igranju, pa tudi karizme nimajo (Ximena Navarrete že deluje tako) pale Sleep pale . Le kaj delajo na castingih?


Mogoče je to samo moj predsodek, ker nekaj let nisem kaj dosti spremljala telenovel.
Ana Brenda žal mene ne prepriča s svojo enolično igro. Zaploskam ji lahko edino za vlogo v Sortilegio, kjer je prepričljivo odigrala svojo vlogo  zlobnice. Dobra, pridna punčka ji ne paše. Sleep Čas bi bil da spet sprejme vlogo zlobnice in zablesti tako kot je treba.

Problem Televisinih igralcev in igralk in še drugih hiš je ta da danes nekdo dobi vlogo na podlagi videza in ne talenta. Razne manekenke, modeli počasi prihajajo v ta svet, a nimajo pojma o igralstvu. Nekaterim celo uspe in postanejo odlični igralci, samo večina jih pogrne na celi črti. Če si lep, to ne pomeni da si nadarjen za vsako službo, ki je na voljo na temu svetu. Laughing

Niti ni potrebno da neki extra spremljaš telenovele. Od daleč se vidi, kdo zna igrati in kdo ne.

Kristina je napisal/a:
Hehe, smo spet navzkriž kar se tiče Ane Brende. Very Happy Very Happy Meni je všeč njena igra, ko igra protagonistke, je pa definitivno razlika pod okriljem katerega producenta dela. Pri Castru je bila odlična, Corazon indomable, njena igra sicer korektna, ampak telenovela nasploh idiotska in bedasta. Suspect
Za Brendo ne bom trdila, da je močno kameleonična, ker mi bolj odgovarja v prijaznih vlogah, na nek način nova Scarlet, vendar ima dosti več karizme, je bolj simpatična in tudi dosti lepša! Very Happy
Se strinjam Vesna, Ximena niti karizme nima, razen tega da je meni osebno izjemno lepa (izvzamem pa njeno postavo, ker je PRESUHA).
Se strinjam. Nova Scarlet, dolgočasna, enolična, pridna punčka, neprepričljiva s svojo igro, nima karizme, nima pojma o igranju, ni mi simpatična..... večkrat z Renato komentirava njeno igro in sva enakega mnenja glede nje. Danes je pač moje mnenje tako, lahko da bo čez par let boljša igralka in jo bom pohvalila. Ta trenutek jo res ne morem. Enim je všeč, enim pač ni.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeTor Nov 04, 2014 4:00 pm

Ximena Navarrete je res zelo lepa, lepotica pravzaprav, se mi pa zdi, da ne zna igrati in me prav moti - neprijetno jo je gledati.

Ampak ni edina med mladimi igralkami. Zadnji dve leti sem zelo malo gledala telenovele, ampak tistih 10 minut ali pa pol ure, ko pa sem gledala, sem bila pa večkrat negativno presenečena. Ne spomnim se niti vseh imen - recimo takšen primer nezanimive igre bi lahko bila Allison Lozz ali pa malce starejša Maite Perroni (pa še cela vrsta mladih igralk).

Kako to, da ne znajo igrati tako dobro kot npr. Jacqueline Bracamontes (njo omenjam, ker sem do nje dovolj nevtralna, sem pa z veseljem pogledala njene telenovele)? Mogoče je pa Televisina igralska šola slaba in so se starejše igralke učile igre kje drugje?

P.S. Ana Brenda je boljša od zgoraj naštetih, nekatere like je dobro predstavila, bila zanimiva, se pa spomnim, da je bilo v eni telenoveli  (ne vem več kateri) tudi zelo dolgočasno in da bi mogoče lahko naredila več iz lika. Njena igra še ni čisto taka kot od Jacqueline Bracamontes, ampak mogoče lahko svojo igro še izboljša in "dohiti" Jacqueline.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSre Nov 05, 2014 12:43 am

vesna je napisal/a:
Ximena Navarrete je res zelo lepa, lepotica pravzaprav, se mi pa zdi, da ne zna igrati in me prav moti - neprijetno jo je gledati.

Ampak ni edina med mladimi igralkami. Zadnji dve leti sem zelo malo gledala telenovele, ampak tistih 10 minut ali pa pol ure, ko pa sem gledala, sem bila pa večkrat negativno presenečena. Ne spomnim se niti vseh imen - recimo takšen primer nezanimive igre bi lahko bila Allison Lozz ali pa malce starejša Maite Perroni (pa še cela vrsta mladih igralk).

Kako to, da ne znajo igrati tako dobro kot npr. Jacqueline Bracamontes (njo omenjam, ker sem do nje dovolj nevtralna, sem pa z veseljem pogledala njene telenovele)? Mogoče je pa Televisina igralska šola slaba in so se starejše igralke učile igre kje drugje?

P.S. Ana Brenda je boljša od zgoraj naštetih, nekatere like je dobro predstavila, bila zanimiva, se pa spomnim, da je bilo v eni telenoveli  (ne vem več kateri) tudi zelo dolgočasno in da bi mogoče lahko naredila več iz lika. Njena igra še ni čisto taka kot od Jacqueline Bracamontes, ampak mogoče lahko svojo igro še izboljša in "dohiti" Jacqueline.

Tudi jaz sem malce manj gledala telenovele kot celoto, ampak bi se kar strinjala, Allison Lozz je bila res mlada, ampak skrajno dolgočasna, Maite - z njo Sleep Sleep Sleep ZEHAM! Najbolj me pa "razjezi", ko dobi še takšno vlogo, ki je prav debilna; skratka že tako je dolgočasna, potem pa še to. affraid

Jacqueline je pravzaprav res dobra igralka, mogoče mi vizualno ni preveč všeč, ampak v Sortilegiu me to sploh ni motilo, ker je imela super kemijo z Williamom, super sta bila, tudi Heridas de amor (čeprav se je slabše spominjam) je bila super, ker je njena igra zelo naravna!

Kar se tiče Ane Brende mene niti ne moti njena igra, čeprav mi je bila v Teresi očitno manj zanimiva kot Teresa, njena vloga je bila preveč Scarlet Ortiz stil, ampak se mi je na koncu celo dopadla, pri La que no podia amar mi je bila res super! Corazon indomable pa ojoj scratch scratch Ta telenovela je očitna netegavščina, božica ona, saj ni slabo igrala, ampak kako boš dobro igral tako idiotske tekste, ki si jih po mojem še igralci sami težko verjamejo. Skratka tu me je telenovela, še bolj pa pozitiven odziv publike na njo močno razočaral, ker človek niti ni vedel, a to resno mislijo, ali se hecajo! confused confused Čakam, da se ji ponudi kakšna boljša vloga oz. sama telenovela. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 06, 2014 11:38 am

URADNO: LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

PROTAGONISTA: Ana Brena Contreras in Ivan Sanchez



TELEVISA - novosti! - Page 7 B1srfsyiyaa7xrjpg-large
TELEVISA - novosti! - Page 7 B1srbaxiuaeuoha
TELEVISA - novosti! - Page 7 B1srnzqimaayuck
TELEVISA - novosti! - Page 7 B1szp9-cuaaacjd
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeČet Nov 06, 2014 2:47 pm

Na castingu tudi Jencarlos Canela, ki bo najverjetneje zlobnež, po zadnjih podatkih...

TELEVISA - novosti! - Page 7 B1xl1y3cmaavrer
TELEVISA - novosti! - Page 7 B1xq9svigaiyh3i
TELEVISA - novosti! - Page 7 B1xp0m-ceaa5ptg
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimePet Nov 07, 2014 3:49 am

Že komaj čakam, da vidim, kaj se bo izcimilo iz tega. Smile
Načeloma se mi zdi, da Ana Brenda in Jeancarlos boljše skupaj pašeta, ker si zaenkrat Ivana še ne znam predstavljati kot pozitivca. Smile Ampak se mi zdi super izbira, podpiram, takšni igralci morajo biti glavni! Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimePet Nov 07, 2014 4:16 am

Kristina je napisal/a:
Že komaj čakam, da vidim, kaj se bo izcimilo iz tega. Smile
Načeloma se mi zdi, da Ana Brenda in Jeancarlos boljše skupaj pašeta, ker si zaenkrat Ivana še ne znam predstavljati kot pozitivca. Smile Ampak se mi zdi super izbira, podpiram, takšni igralci morajo biti glavni! Smile

Meni kot par boljše pašeta z Ivanom, ki deluje starejši od nje...Jencarlos mi pa deluje premlad zanjo...ampak obooje bi bilo super!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 7:57 am

Na castingu za mlajšega protagonista v LO IMPERDONABLE sta bila tudi Mauricio Henao (La tempestad), Ricardo Franco (Amor bravio, Corazon indomable, Quiero amarte) in Brandon Peniche (Corazon indomable, La malquerida).


Nazadnje urejal/a Mateo Sob Nov 08, 2014 10:29 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeSob Nov 08, 2014 8:01 am

QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)

Iščejo zlobnico:

- Altair Jarabo - Abismo de pasion
TELEVISA - novosti! - Page 7 Que-te-perdone-dios-2

- Alejandra Garcia - Lo que la vida me robo
TELEVISA - novosti! - Page 7 Que-te-perdone-1

- Jessica Coch - Cuando me enamoro
TELEVISA - novosti! - Page 7 Que-te-perdone-dios-3


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 3:39 am

QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)

V novi telenoveli bosta igrala tudi  Alejandro Avila (Lucio) in Ferdinando Valencia.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 3:44 am

Hehehe, klasika, sem se že navadila na te igralce, Alejandro je vedno simpatičen. Smile
Sicer bi pa morda rada videla Alejandro spet, četudi ne bi gledala te telenovele, njej pa privoščim.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 3:51 am

Kristina je napisal/a:
Hehehe, klasika, sem se že navadila na te igralce, Alejandro je vedno simpatičen. Smile
Sicer bi pa morda rada videla Alejandro spet, četudi ne bi gledala te telenovele, njej pa privoščim.

Alejandro je res fajn igralec, vedno prav pride. Ja, ne bi bilo slabo videti nje zopet kje...mlada je, misilm, da jo čaka še svetla prihodnost!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 3:53 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Hehehe, klasika, sem se že navadila na te igralce, Alejandro je vedno simpatičen. Smile
Sicer bi pa morda rada videla Alejandro spet, četudi ne bi gledala te telenovele, njej pa privoščim.

Alejandro je res fajn igralec, vedno prav pride. Ja, ne bi bilo slabo videti nje zopet kje...mlada je, misilm, da jo čaka še svetla prihodnost!

Upam, da njo res! Ker sicer mi je kar škoda tega projekta, mene ne pritegne, po eni strani super, da mi ni potrebno spremljati vsega, ker nimam toliko časa, ampak bi definitivno raje videla drug glavni par (ne ciljam na Angelique in Sebastiana; da ne bo pomote). Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitimeNed Nov 09, 2014 9:35 am

Jutri prihaja LA SOMBRA DEL PASADO....


Prihajajoče telenovele TELEVISE:

QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)
-Zuria Vega
-Mark Tacher
-Sergio Goyri
-Ana Bertha Espin
-Eric Del Castillo
-Manuel Ojeda
-Alejandro Avila
-Ferdinando Valencia
-Maria Sorte


LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)
-Ana Brenda Contreras
-Ivan Sanchez/Jencarlos Canela
-Laura Carmine


AMORES CON TRAMPA (Emilio Larrosa)

-Itati Cantoral
-Eduardo Yanez
-Ernesto Languardia

LA VECINA (Lucero Suarez)
-Esmeralda Pimentel
-Juan Diego Covarrubias


AMORES DE BARRIO (Roberto Hernandez)


SIMPLEMENTE MARIA (Ignacio Sada)


MAS CANIJA QUE NINGUNA (Rosy Ocampo)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





TELEVISA - novosti! - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEVISA - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» RCTV - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: