Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 VENEVISION - novosti!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 3:56 am


VENEVISION - novosti!

VENEVISION - novosti! Images

Venevision po letošnjih telenovelah: CORAZON ESMERALDA in AMOR SECRETO pripravlja naslednje projekte za 2015:


SERIJE:

CON TODO MI CORAZON - (remake A todo corazon)
-Adrian Delgado

TELENOVELE:

AMOR A PRIMERA VISTA (Monica Montanez)

EN EL MAR LA VIDA ES MAS SABROSA (Carlos Perez)


V prvih dneh naslednjega leta se bodo začeli kastingi za izbiro igralcev novih telenovel, ki so jih obljubljali že za letošnje leto.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 6:58 am

A te telenovele bodo nastale v koprodukciji z Univisionom?
Nekatere izmed telenovel, ki so nastale v koprodukciji z Univizionom niso več tak grozn podn. Ampak... bomo vidli, no Suspect .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 7:13 am

vesna je napisal/a:
A te telenovele bodo nastale v koprodukciji z Univisionom?
Nekatere izmed telenovel, ki so nastale v koprodukciji z Univizionom niso več tak grozn podn. Ampak... bomo vidli, no Suspect .

Ne, te bodo na domačih tleh - Venezuela.

Kaj se obeta pri koprodukcijah ne vem....zadnje kar je nastalo pa je: Cosita Linda (Ana Lorena Sanchez, Meier), Voltea pa que te enamores (Maria Elena Davila, Pedro Moreno)....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 8:24 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
A te telenovele bodo nastale v koprodukciji z Univisionom?
Nekatere izmed telenovel, ki so nastale v koprodukciji z Univisionom niso več tak grozn podn. Ampak... bomo vidli, no Suspect .

Ne, te bodo na domačih tleh - Venezuela.

Kaj se obeta pri koprodukcijah ne vem....zadnje kar je nastalo pa je: Cosita Linda (Ana Lorena Sanchez, Meier), Voltea pa que te enamores (Maria Elena Davila, Pedro Moreno)....

Aja Embarassed Embarassed ... to ni VVI, to je VV.

Od njih lahko sicer pričakujemo še eno klišejsko telenovelo Suspect  Rolling Eyes . Čeprav to lahko pomeni, da bodo v tej noveli morda sodelovali tudi kakšni "naši" venezuelski igralci (npr. Roxanin partner, Jeronimo Gil, Roxana sama vertjetno sicer ne  Idea ...). Pustimo se presenetiti scratch   !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 12:50 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
A te telenovele bodo nastale v koprodukciji z Univisionom?
Nekatere izmed telenovel, ki so nastale v koprodukciji z Univisionom niso več tak grozn podn. Ampak... bomo vidli, no Suspect .

Ne, te bodo na domačih tleh - Venezuela.

Kaj se obeta pri koprodukcijah ne vem....zadnje kar je nastalo pa je: Cosita Linda (Ana Lorena Sanchez, Meier), Voltea pa que te enamores (Maria Elena Davila, Pedro Moreno)....

Aja Embarassed Embarassed ... to ni VVI, to je VV.

Od njih lahko sicer pričakujemo še eno klišejsko telenovelo Suspect  Rolling Eyes . Čeprav to lahko pomeni, da bodo v tej noveli morda sodelovali tudi kakšni "naši" venezuelski igralci (npr. Roxanin partner, Jeronimo Gil, Roxana sama vertjetno sicer ne  Idea ...). Pustimo se presenetiti scratch   !

Res je...klišejse telenovele, z dokaj BEDASTIMI naslovi, kot sama vidiš.

Ne, jaz mislim, da, če bo Roxana kaj igrala bo na RCTVju....ampak kot sama pravi, se bo trenutno posvetila družini...kakšnemu naraščaju?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSre Nov 19, 2014 1:22 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
A te telenovele bodo nastale v koprodukciji z Univisionom?
Nekatere izmed telenovel, ki so nastale v koprodukciji z Univisionom niso več tak grozn podn. Ampak... bomo vidli, no Suspect .

Ne, te bodo na domačih tleh - Venezuela.

Kaj se obeta pri koprodukcijah ne vem....zadnje kar je nastalo pa je: Cosita Linda (Ana Lorena Sanchez, Meier), Voltea pa que te enamores (Maria Elena Davila, Pedro Moreno)....

Aja Embarassed Embarassed ... to ni VVI, to je VV.

Od njih lahko sicer pričakujemo še eno klišejsko telenovelo Suspect  Rolling Eyes . Čeprav to lahko pomeni, da bodo v tej noveli morda sodelovali tudi kakšni "naši" venezuelski igralci (npr. Roxanin partner, Jeronimo Gil, Roxana sama vertjetno sicer ne  Idea ...). Pustimo se presenetiti scratch   !

Res je...klišejse telenovele, z dokaj BEDASTIMI naslovi, kot sama vidiš.

Ne, jaz mislim, da, če bo Roxana kaj igrala bo na RCTVju....ampak kot sama pravi, se bo trenutno posvetila družini...kakšnemu naraščaju?

Ja, to si že omenil, da ti je privatno zaupala, da ima družinske obveznosti bom ! Jaz ji vsekakor želim, da bi si ustvarila družino in da bi imela čisto vse sunny flower sunny !
In predvidevam, da se bo to tudi kmalu zares zgodilo - če ne s tem partnerjem, pa z drugim. Zadnje minute ji tečejo. Hkrati pa se zdi, da je res našla primernega partnerja flower  Very Happy Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePet Nov 21, 2014 1:39 am

Bil bi že res pošten čas, da si ustvari družino.....glede na to, da je tudi Carlos G. precej resen očka.Smile Upajmo na najboljše!Smile In vseeno naj se hitro vrne v kakšno novo telenovelo!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 8:04 am

Mateo je napisal/a:
Bil bi že res pošten čas, da si ustvari družino.....glede na to, da je tudi Carlos G. precej resen očka.Smile Upajmo na najboljše!Smile In vseeno naj se hitro vrne v kakšno novo telenovelo!

Kaj pa Eileen Abad pravi na Roxano? Vem da sta se ona in Carlos G. razšla že prej, predno je Carlos G. začel z Roxano. Sem pa opazila, da ju fani še vedno povezujejo in se celo jezijo na Roxano  No  Sad  No  !

Sicer pa Carlos G. res zgleda oseba za resne zveze sunny  sunny . tako da sem zelo vesela za Roxano in ji želim vse naj naj naj cheers  cheers !
Predvsem pa, da bi imela otročka in bi se lahko pokazala kot tako super mama, kot je bila do zdaj vedno super teta sunny  flower  sunny  .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 10:48 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Bil bi že res pošten čas, da si ustvari družino.....glede na to, da je tudi Carlos G. precej resen očka.Smile Upajmo na najboljše!Smile In vseeno naj se hitro vrne v kakšno novo telenovelo!

Kaj pa Eileen Abad pravi na Roxano? Vem da sta se ona in Carlos G. razšla že prej, predno je Carlos G. začel z Roxano. Sem pa opazila, da ju fani še vedno povezujejo in se celo jezijo na Roxano  No  Sad  No  !

Sicer pa Carlos G. res zgleda oseba za resne zveze sunny  sunny . tako da sem zelo vesela za Roxano in ji želim vse naj naj naj cheers  cheers !
Predvsem pa, da bi imela otročka in bi se lahko pokazala kot tako super mama, kot je bila do zdaj vedno super teta sunny  flower  sunny  .

Ja, na to temo bi se dalo na dooolgo razpravljati. Eileen je bila glede tega vedno bolj zaprta, v intervjujih ni dajala izjav na to ali ji je bil nezvest prej, vmes, kadarkoli....Ni komentirala, ker je bila ločitev še na sodišču.

Fani, oz. bolj ne fani Roxane so bili precej napadalni, komentirali so pod vsako njuno skupno sliko na instagramu in ga/jo/ju napadali za razdor družine, zveze. Toda Roxana se je vedno primerno branila, prav tako jo je pogosto Haydon zagovarjal in dal vsem jasno vedeti, da njegova ločitev nima nobene veze z Roxano. On se je ločeval že prej, stvari niso bile v redu že pred časom....ona ni ničesar razdrla...in seveda ob tem navrže še nekaj poklonov Roxani. Smile Presenetljivo je tudi to, da se je na te komentarje večkrat odzvala tudi njena tašča, torej mati Hadona, ki Roxano naravnost obožuje (na svojem instagramu objavlja celo njene slike, skupaj pečeta torti, potujejo skupaj kot družina, imenuje jo "hči"...), saj jo večkrat hvali, da je krasna oseba, dobra kot kruh, prijazna, poštena, sladka, ... in daje hkrati vedeti, da naj ne komentirajo nečesa, če ne vedo ozadja, resnice. Pove tudi, da je Haydon vedno vzoren očka (sinu se posveča in ga ne daje na stranski tir zaradi nove punce). V glavnem ves čas razlaga in komentira, da ljudje komentirajo in govorijo kar v tri dni in si situacijo razlagajo po svoje in po svojih slabih izkušnjah.

Instagram Corine (mama Haydona)
http://instagram.com/corinaotamendi


Tudi jaz upam, da bosta dolgo skupaj, za vedno, če ni preveč naivno to verjeti scratch Embarassed

Čas bo pokazal svoje....sta pa zdaj že skupaj dobri dve leti!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSob Nov 22, 2014 1:46 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Bil bi že res pošten čas, da si ustvari družino.....glede na to, da je tudi Carlos G. precej resen očka.Smile Upajmo na najboljše!Smile In vseeno naj se hitro vrne v kakšno novo telenovelo!

Kaj pa Eileen Abad pravi na Roxano? Vem da sta se ona in Carlos G. razšla že prej, predno je Carlos G. začel z Roxano. Sem pa opazila, da ju fani še vedno povezujejo in se celo jezijo na Roxano  No  Sad  No  !

Sicer pa Carlos G. res zgleda oseba za resne zveze sunny  sunny . tako da sem zelo vesela za Roxano in ji želim vse naj naj naj cheers  cheers !
Predvsem pa, da bi imela otročka in bi se lahko pokazala kot tako super mama, kot je bila do zdaj vedno super teta sunny  flower  sunny  .

Ja, na to temo bi se dalo na dooolgo razpravljati. Eileen je bila glede tega vedno bolj zaprta, v intervjujih ni dajala izjav na to ali ji je bil nezvest prej, vmes, kadarkoli....Ni komentirala, ker je bila ločitev še na sodišču.

Fani, oz. bolj ne fani Roxane so bili precej napadalni, komentirali so pod vsako njuno skupno sliko na instagramu in ga/jo/ju napadali za razdor družine, zveze. Toda Roxana se je vedno primerno branila, prav tako jo je pogosto Haydon zagovarjal in dal vsem jasno vedeti, da njegova ločitev nima nobene veze z Roxano. On se je ločeval že prej, stvari niso bile v redu že pred časom....ona ni ničesar razdrla...in seveda ob tem navrže še nekaj poklonov Roxani. Smile Presenetljivo je tudi to, da se je na te komentarje večkrat odzvala tudi njena tašča, torej mati Hadona, ki Roxano naravnost obožuje (na svojem instagramu objavlja celo njene slike, skupaj pečeta torti, potujejo skupaj kot družina, imenuje jo "hči"...), saj jo večkrat hvali, da je krasna oseba, dobra kot kruh, prijazna, poštena, sladka, ... in daje hkrati vedeti, da naj ne komentirajo nečesa, če ne vedo ozadja, resnice. Pove tudi, da je Haydon vedno vzoren očka (sinu se posveča in ga ne daje na stranski tir zaradi nove punce). V glavnem ves čas razlaga in komentira, da ljudje komentirajo in govorijo kar v tri dni in si situacijo razlagajo po svoje in po svojih slabih izkušnjah.

Instagram Corine (mama Haydona)
http://instagram.com/corinaotamendi


Tudi jaz upam, da bosta dolgo skupaj, za vedno, če ni preveč naivno to verjeti scratch Embarassed

Čas bo pokazal svoje....sta pa zdaj že skupaj dobri dve leti!

Ne, jaz mislim, da je povsem realno pričakovati, da bo njuna zveza resna (lahko tudi za vedno Very Happy ).

Kljub temu, da ves čas objavljata svoje slike, se mi nekako ne zdita zvezdniški par. Mogoče sem si res Roxano predstavljala z drugačnim partnerjem - takšnim, kot je npr. Ricardo Alamo - bolj močnim, gospodom (ona pa bi kot bolj nežna pasala zraven), zato sem nekako presenečena nad njima. Zdita se mi zelo iz mesa in krvi in prav zato se mi zdi, da bi zveza lahko bila trajna.

Je pa zanimivo, da jo ima Haydonova mama tako rada Idea . Predstavljala bi si, da se že zaradi Eileen Abad ne bi preveč oglašala (ta bi lahko bila prizadeta, konec koncev je tudi vnukova mama - in ena stvar je, da se razideš s partnerjem, da pa njegova mama kmalu potem tako hvali njegovo drugo punco - in še pred njenimi fani, je pa lahko boleče).
Čeprav menim, da ima "tašča" Roxano res rada in jo je želela zaščititi. Lahko pa, da je bila Eileen kriva za ločitev in je mama zato tako jasno izrazila svoje mnenje Suspect .

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePon Nov 24, 2014 1:29 am




Tud njima. Zdita se mi zelo iz mesa in krvi in prav zato se mi zdi, da bi zveza lahko bila trajna.

Je pa zanimivo, da jo ima Haydonova mama tako rada Idea . Predstavljala bi si, da se že zaradi Eileen Abad ne bi preveč oglašala (ta bi lahko bila prizadeta, konec koncev je tudi vnukova mama - in ena stvar je, da se razideš s partnerjem, da pa njegova mama kmalu potem tako hvali njegovo drugo punco - in še pred njenimi fani, je pa lahko boleče).
Čeprav menim, da ima "tašča" Roxano res rada in jo je želela zaščititi. Lahko pa, da je bila Eileen kriva za ločitev in je mama zato tako jasno izrazila svoje mnenje Suspect .

[/quote]

Oooo, lepo, da tako razmišljaš, jaz bi tudi to rad videl, da bi bilo res tako:)

Saj to, ravno na to sem jaz pomislil, ko sem videl kako Corina zagovarja Roxano...sicer je Carlos njen sin in ga bo ne glede na vse zagovarjala...toda tako zelo bo za Roxano že od začetka?! Npr. bili so že večkrat skupaj na potovanju po Margariti, oba njegova starša, mali, Carlos, Roxana....Ko je imela Roxanina nečakinja obhajilo sta bila z njo tudi Carlos in njen "pastorek" Very Happy Po slikah sodeč se dobro razumejo. Poleg tega si komentirajo med seboj tudi Roxanina in Carlosova mati po instagramu....Carlos se je dodobra spoznal tudi z Roxaninim bratom in njegovo ženo, večkrat sta bila že pri njima na obisku v Orlandu. ----Veza cveti!

Če je kriva Eileen ali ne..ne bomo vedeli, gotovo sta kriva delno oba, da nekaj več ne funkcionira, da se je nekaj ohladilo...nekaj šlo narobe....Je že moglo tako biti.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeTor Nov 25, 2014 2:43 am

Prva nova telenovela VENEVISONA za 2015 se bo začela snemati komaj v JUNIJU in sicer bo to

originalna zgodba CARLOSA PEREZA (De todas maneras Rosa) z naslovom EN EL MAR LA VIDA ES MAS SABROSA


V Marcu pa se bo premierno predstavila najnovejša telenovela AMOR SECRETO (Alejandra Sandoval, Miguel De Leon).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeČet Nov 27, 2014 8:45 am

Mateo je napisal/a:


Oooo, lepo, da tako razmišljaš, jaz bi tudi to rad videl, da bi bilo res tako:)

Saj to, ravno na to sem jaz pomislil, ko sem videl kako Corina zagovarja Roxano...sicer je Carlos njen sin in ga bo ne glede na vse zagovarjala...toda tako zelo bo za Roxano že od začetka?! Npr. bili so že večkrat skupaj na potovanju po Margariti, oba njegova starša, mali, Carlos, Roxana....Ko je imela Roxanina nečakinja obhajilo sta bila z njo tudi Carlos in njen "pastorek" Very Happy Po slikah sodeč se dobro razumejo. Poleg tega si komentirajo med seboj tudi Roxanina in Carlosova mati po instagramu....Carlos se je dodobra spoznal tudi z Roxaninim bratom in njegovo ženo, večkrat sta bila že pri njima na obisku v Orlandu. ----Veza cveti!

Če je kriva Eileen ali ne..ne bomo vedeli, gotovo sta kriva delno oba, da nekaj več ne funkcionira, da se je nekaj ohladilo...nekaj šlo narobe....Je že moglo tako biti.  

Nekje sem našla nek prispevek o Eileen, v katerem pravi, da je sama vedno verjela, da je zakon za zmeraj in je bila šokirana, ko je prišlo do razpada. Kot sem razumela iz članka, je prišlo do nezvestobe, se je pa ona potrudila in sta kljub temu s Carlosom še vedno nekaj časa živela pod isto streho.
Vendar pa "tretja oseba" ni bila Roxana, pač pa neka druga ženska (temnolasa, kar luštna) - trenutno ne najdem vira, bilo je objavljeno tudi ime in slika.

Sicer imaš prav in sta praviloma za razpad zakona kriva oba Embarassed - ampak v tem primeru je odnos Carlosove mame tisti, ki je na nek način presenetljiv  scratch  - iz tega odnosa bi lahko človek sklepal, da si z Eileen nista tako zelo zelo blizu (15 let zakona + vnuk Idea ). Po drugi strani pa ima mogoče samo zelo rada Roxano in jo hoče braniti - še posebej, ker se zdi, da Roxana z ločitvijo res ni imela nič.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:19 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Oooo, lepo, da tako razmišljaš, jaz bi tudi to rad videl, da bi bilo res tako:)

Saj to, ravno na to sem jaz pomislil, ko sem videl kako Corina zagovarja Roxano...sicer je Carlos njen sin in ga bo ne glede na vse zagovarjala...toda tako zelo bo za Roxano že od začetka?! Npr. bili so že večkrat skupaj na potovanju po Margariti, oba njegova starša, mali, Carlos, Roxana....Ko je imela Roxanina nečakinja obhajilo sta bila z njo tudi Carlos in njen "pastorek" Very Happy Po slikah sodeč se dobro razumejo. Poleg tega si komentirajo med seboj tudi Roxanina in Carlosova mati po instagramu....Carlos se je dodobra spoznal tudi z Roxaninim bratom in njegovo ženo, večkrat sta bila že pri njima na obisku v Orlandu. ----Veza cveti!

Če je kriva Eileen ali ne..ne bomo vedeli, gotovo sta kriva delno oba, da nekaj več ne funkcionira, da se je nekaj ohladilo...nekaj šlo narobe....Je že moglo tako biti.  

Nekje sem našla nek prispevek o Eileen, v katerem pravi, da je sama vedno verjela, da je zakon za zmeraj in je bila šokirana, ko je prišlo do razpada. Kot sem razumela iz članka, je prišlo do nezvestobe, se je pa ona potrudila in sta kljub temu s Carlosom še vedno nekaj časa živela pod isto streho.
Vendar pa "tretja oseba" ni bila Roxana, pač pa neka druga ženska (temnolasa, kar luštna) - trenutno ne najdem vira, bilo je objavljeno tudi ime in slika.

Sicer imaš prav in sta praviloma za razpad zakona kriva oba Embarassed - ampak v tem primeru je odnos Carlosove mame tisti, ki je na nek način presenetljiv  scratch  - iz tega odnosa bi lahko človek sklepal, da si z Eileen nista tako zelo zelo blizu (15 let zakona + vnuk Idea ). Po drugi strani pa ima mogoče samo zelo rada Roxano in jo hoče braniti - še posebej, ker se zdi, da Roxana z ločitvijo res ni imela nič.

Ta oz. podoben članek sem tudi jaz že pred časom bral....šlo se je za neko nezvestobo, toda nihče je ni točno potrdi. Corina je ves čas na take očitke odgovarjala, da naj ne sodijo tisti, ki ne vedo kaj se je zares zgodilo...?? Tako, da nimam pojma kaj je res ali kaj ni.....verjamem pa, da Roxana res ni bila tista oseba, ki je razdrla zakon...že prej je šlo narobe.....morda jo je res prevarala? Pa mu je odpustila...pa je potem bila ona nezvesta? Se mu je maščevala....ali pa ga je samo psihično potem mučila z očitki (upravičenimi, seveda!)? Zagotovo ne bomo izvedeli razloga.... Arrow
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:49 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Oooo, lepo, da tako razmišljaš, jaz bi tudi to rad videl, da bi bilo res tako:)

Saj to, ravno na to sem jaz pomislil, ko sem videl kako Corina zagovarja Roxano...sicer je Carlos njen sin in ga bo ne glede na vse zagovarjala...toda tako zelo bo za Roxano že od začetka?! Npr. bili so že večkrat skupaj na potovanju po Margariti, oba njegova starša, mali, Carlos, Roxana....Ko je imela Roxanina nečakinja obhajilo sta bila z njo tudi Carlos in njen "pastorek" Very Happy Po slikah sodeč se dobro razumejo. Poleg tega si komentirajo med seboj tudi Roxanina in Carlosova mati po instagramu....Carlos se je dodobra spoznal tudi z Roxaninim bratom in njegovo ženo, večkrat sta bila že pri njima na obisku v Orlandu. ----Veza cveti!

Če je kriva Eileen ali ne..ne bomo vedeli, gotovo sta kriva delno oba, da nekaj več ne funkcionira, da se je nekaj ohladilo...nekaj šlo narobe....Je že moglo tako biti.  

Nekje sem našla nek prispevek o Eileen, v katerem pravi, da je sama vedno verjela, da je zakon za zmeraj in je bila šokirana, ko je prišlo do razpada. Kot sem razumela iz članka, je prišlo do nezvestobe, se je pa ona potrudila in sta kljub temu s Carlosom še vedno nekaj časa živela pod isto streho.
Vendar pa "tretja oseba" ni bila Roxana, pač pa neka druga ženska (temnolasa, kar luštna) - trenutno ne najdem vira, bilo je objavljeno tudi ime in slika.

Sicer imaš prav in sta praviloma za razpad zakona kriva oba Embarassed - ampak v tem primeru je odnos Carlosove mame tisti, ki je na nek način presenetljiv  scratch  - iz tega odnosa bi lahko človek sklepal, da si z Eileen nista tako zelo zelo blizu (15 let zakona + vnuk Idea ). Po drugi strani pa ima mogoče samo zelo rada Roxano in jo hoče braniti - še posebej, ker se zdi, da Roxana z ločitvijo res ni imela nič.

Ta oz. podoben članek sem tudi jaz že pred časom bral....šlo se je za neko nezvestobo, toda nihče je ni točno potrdi. Corina je ves čas na take očitke odgovarjala, da naj ne sodijo tisti, ki ne vedo kaj se je zares zgodilo...?? Tako, da nimam pojma kaj je res ali kaj ni.....verjamem pa, da Roxana res ni bila tista oseba, ki je razdrla zakon...že prej je šlo narobe.....morda jo je res prevarala? Pa mu je odpustila...pa je potem bila ona nezvesta? Se mu je maščevala....ali pa ga je samo psihično potem mučila z očitki (upravičenimi, seveda!)? Zagotovo ne bomo izvedeli razloga.... Arrow


Možno bi blo, da mu je poskušala odpustit, pa se je nabralo preveč zamer confused .
In zamere so ble verjetno na obeh straneh (ne samo zaradi nezvestobe).

Ampak kot praviš, nikoli ne bomo izvedeli (razen, če bo tebi Roxana  osebno čez čas sama zaupala, kaj se je zgodio Wink ) .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:56 am

V tem stilu bi znalo kaj biti, ja... scratch

Heheh, ne, takšne stvari je ne sprašujem, so le osebne narave, sploh pa njun zakon (eileen+haydon) ni njena stvar. Sploh pa mi je ne bo šla tako razlagat....to lahko pride potem predaleč....v javnost? Embarassed Lahko bi jaz konec koncev to raztrobil naokoli....Verjetno pa jo marsikdo to sprašuje pa se temu ogiba....lahko so tudi zakriti novinarji cat
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePet Nov 28, 2014 4:04 am

Mateo je napisal/a:
V tem stilu bi znalo kaj biti, ja... scratch

Heheh, ne, takšne stvari je ne sprašujem, so le osebne narave, sploh pa njun zakon (eileen+haydon) ni njena stvar. Sploh pa mi je ne bo šla tako razlagat....to lahko pride potem predaleč....v javnost? Embarassed Lahko bi jaz konec koncev to raztrobil naokoli....Verjetno pa jo marsikdo to sprašuje pa se temu ogiba....lahko so tudi zakriti novinarji cat

Saj vem, ja. Sem se malo hecala.

Sicer pa sem opazila nek video, na katerem jo je novinarka vprašala prav to. Roxana pa je odgovorila, da to ni njena stvar.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePet Nov 28, 2014 5:17 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
V tem stilu bi znalo kaj biti, ja... scratch

Heheh, ne, takšne stvari je ne sprašujem, so le osebne narave, sploh pa njun zakon (eileen+haydon) ni njena stvar. Sploh pa mi je ne bo šla tako razlagat....to lahko pride potem predaleč....v javnost? Embarassed Lahko bi jaz konec koncev to raztrobil naokoli....Verjetno pa jo marsikdo to sprašuje pa se temu ogiba....lahko so tudi zakriti novinarji cat

Saj vem, ja. Sem se malo hecala.

Sicer pa sem opazila nek video, na katerem jo je novinarka vprašala prav to. Roxana pa je odgovorila, da to ni njena stvar.

Aha, to sem tudi jaz videl...in bral tisto drugo o Roxani:) Mi je kar všeč, da so bolj skrivnostni. Da ne perejo umazanega perila! Exclamation
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeSob Dec 06, 2014 12:47 pm

Venevision že išče novo protagonistko za telenovelo EN EL MAR LA VIDA ES MAS SABROSA. Omenjata se NORKYS BATISTA in SABRINA SALVADOR.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 4:20 am

Mateo je napisal/a:
Venevision že išče novo protagonistko za telenovelo EN EL MAR LA VIDA ES MAS SABROSA. Omenjata se NORKYS BATISTA in SABRINA SALVADOR.


Norkys se pa zdaj omenja v toliko kombinacijah: v Panami, na RCTV-ju, na VV-ju . Na koncu bo po moje dobila (glavno Question )vlogo v eni izmed bodočih RCTV-jevih telenovel - mogoče ne čisto v prvi.

Sabrina Salvador pa očitno nima prav zelo veliko izkušenj - no, ampak za VV bi bla čisto dobra Suspect cyclops Sleep .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 12:44 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Venevision že išče novo protagonistko za telenovelo EN EL MAR LA VIDA ES MAS SABROSA. Omenjata se NORKYS BATISTA in SABRINA SALVADOR.


Norkys se pa zdaj omenja v toliko kombinacijah: v Panami, na RCTV-ju, na VV-ju . Na koncu bo po moje dobila (glavno Question  )vlogo v eni izmed bodočih RCTV-jevih telenovel - mogoče ne čisto v prvi.

Sabrina Salvador pa očitno nima prav zelo veliko izkušenj - no, ampak za VV bi bla čisto dobra Suspect cyclops Sleep .

Res je...ves čas se omenja. Pravzaprav ne vem kje se trenutno potika, veliko je gostovala v Miamiju s predstavo. Pogodbo ima zdaj v Panami...naj bi igrala v neki koprodukcijski telenoveli...??
Navijam, da bo res igrala pri RCTVju kaj...VV mi je vse manj všeč....snemajo zelo malo, AMOR SECRETO se bo šele marca začela, novo pa bodo začeli snemati koooomaj junija! Do takrat bomo imeli še 1000 in en elenco...Smile

Sabrina mi je vizualno simpatična, lepa....kot igralko sem jo videl le malo v Natalia del mar (VV) in v Las bandidas.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimePet Sep 18, 2015 3:07 pm

Pa bodo spet nekaj spravili skupaj Very Happy Garcia je spet prišel do nove (stranske) vloge, poleg tudi zveneča imena: Eileen abad, Flavia Gleske,Daniel Elbittar, Nohely, Carlota Sosa, Maria Antonietta Duque (ki nikjer ne manjka,saj je žena producenta)..itd...Glavna junakinja popularna "najstnica", priznam jo poznam samo po imenu in vem, da je igrala neke vloge mladih protagonistk....jo imajo kar radi. Daniel se pa na veliko vrača v Venezuelo po poskusu na TV Azteci!

Entre Tu Amor y Mi Amor - Igralska zasedba!

http://svet-telenovell.blogspot.si/2015/09/venezuela-entre-tu-amor-y-mi-amor_18.html

ELENCO NA SLIKI:
https://instagram.com/p/7tYtncCWSe/?taken-by=manuelfraizgrijalba

Rosmeri Marval
Daniel Elbittar
Carlota Sosa
Nohely Arteaga
Eileen Abad
Juan Carlos García
Flavia Gleske
Simón Pestana
Raquel Yanez
María Antonieta Duque
Antonio Delli
Yuvanna Montalvo
Alexander Da Silva
Nacho Huett
Erika Santiago
Roberto Lamarca
Ornella de la Rosa
Javier Hernandez
Vanessa Suárez
Gabriel Correa
Hecham Aljad
Marialejandra Martin
Erick Ronso
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeTor Sep 22, 2015 9:45 am

Mateo je napisal/a:
Pa bodo spet nekaj spravili skupaj Very Happy Garcia je spet prišel do nove (stranske) vloge, poleg tudi zveneča imena: Eileen abad, Flavia Gleske,Daniel Elbittar,  Nohely, Carlota Sosa, Maria Antonietta Duque (ki nikjer ne manjka,saj je žena producenta)..itd...Glavna junakinja popularna "najstnica", priznam jo poznam samo po imenu in vem, da je igrala neke vloge mladih protagonistk....jo imajo kar radi. Daniel se pa na veliko vrača v Venezuelo po poskusu na TV Azteci!

Entre Tu Amor y Mi Amor - Igralska zasedba!

http://svet-telenovell.blogspot.si/2015/09/venezuela-entre-tu-amor-y-mi-amor_18.html

ELENCO NA SLIKI:
https://instagram.com/p/7tYtncCWSe/?taken-by=manuelfraizgrijalba

Rosmeri Marval
Daniel Elbittar
Carlota Sosa
Nohely Arteaga
Eileen Abad
Juan Carlos García
Flavia Gleske
Simón Pestana
Raquel Yanez
María Antonieta Duque
Antonio Delli
Yuvanna Montalvo
Alexander Da Silva
Nacho Huett
Erika Santiago
Roberto Lamarca
Ornella de la Rosa
Javier Hernandez
Vanessa Suárez
Gabriel Correa
Hecham Aljad
Marialejandra Martin
Erick Ronso

O, stara dobra imena flower . Kje so tisti zlati časi, ko smo jih (bolj pogosto) spremljali Razz  !

Daniel je torej postal protagonist - čestitke. Sicer pa super elenco - od Juana Carlosa Garcie pa do Nohely Arteaga in
Eileen Abad (Roxane verjetno že zaradi Eileen ne more biti v tej noveli). Se vidi, da je premalo telenovel, da lahko natlašijo toliko znanih imen v eno samo.

Se iskreno veselim in upam še na kakšno RCTV-jevo telenovelo v ne tako oddaljeni prihodnosti cheers bounce cheers !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitimeČet Sep 24, 2015 3:07 pm

Ja, ne vem kako dobra bo produkcija,kako zelo bo uspešna...ampak vsaj malo več znanih imen je!Smile Heheh, ja, verjetno res. Eillen in Roxana najbrž res ne bosta več skupaj v isti noveli.

Sicer pa se Roxana in Carlos Guillermo potepata po Los Angelesu, Las Vegasu itd...imata tretjo obletnico veze. Potem se pa vračata v Miami (mislim, da bosta še obiskala njenega brata).

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





VENEVISION - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VENEVISION - novosti!   VENEVISION - novosti! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
VENEVISION - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» TELEVISA - novosti!
» RCTV - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» Venevision na MIPCOM-u!!
» Norkys Batista na Venevision

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: