Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 6:49 am

vesna je napisal/a:


Hmmm... mogoče ima pa tako vlogo? In je zato ženskam tako všeč...
Tako navaden mi deluje.

Veš, kdo se pa meni zdi tako povprečen, vsi ga pa tako hvalijo? Michel Brown. Se spomnim, da so na TS-ju vsi govorili, da je fukabilen. Hmmm... ampak meni ni Embarassed !

Hja, čist tkole je glede Michela. Veš, da sem tudi sama imela obdobje, ko mi je bil full noro všeč. Resno. Ampak če ga zdej pogledam je simpatičen, luškan, krasne oči ima, to je res ... ni pa neki top of ... čeprav vseeno men se zdi sexi, ne vem zakaj.

Zdejle sem si Eliasa ogledovala ravno ... hehe (mi ne da miru), pa ne razumem zakaj se z Willijem ne štekata, mislim če se mi zdi, da tko dost podobno razmišljata pa tak ... fajna sta vsak po svoje - ok, William je nad in nad, ampak Erick mi je ratu tko kje prav všeč.
Vedno se mi dopadejo takšni, ki so lepi, ampak se ne hvalisajo s tem, oziroma imajo o sebi popolnoma povprečno mnenje. Zanimivo mi je to, da se pri njemu opazijo lasje (kam če jih dat), njemu full niso všeč, ampak meni so ravno tej kodrči sexi pri njemu, pravi, da ga full stvari moti, sploh ker je suh, niso mu všeč njegove noge ... itd...hehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimePon Apr 06, 2009 11:50 am

NA 2. PROGRAMU TV SLOVENIJE PREDVAJAJO VSAK DAN OB 19h PREVZETNOST IN PRISTRANOST.

To je ena mojih najljubših nadaljevank (tudi najljubša knjiga te zvrsti).
Zelo vesela bi bila, če bi kdaj pogledali (Cristina, verjetno si itak zdaj predvsem ti na forumu, zato morda uporaba množine ni nujna).

No, v glavnem. Ful lepa ljubezenska zgodba. Tako ljubezen bi jaz želela (in verjetno vsaka romantična duša, hehe).
No, daj si poglej kdaj, bi bla ful vesela Wink .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimePon Apr 06, 2009 12:13 pm

vesna je napisal/a:
NA 2. PROGRAMU TV SLOVENIJE PREDVAJAJO VSAK DAN OB 19h PREVZETNOST IN PRISTRANOST.

To je ena mojih najljubših nadaljevank (tudi najljubša knjiga te zvrsti).
Zelo vesela bi bila, če bi kdaj pogledali (Cristina, verjetno si itak zdaj predvsem ti na forumu, zato morda uporaba množine ni nujna).

No, v glavnem. Ful lepa ljubezenska zgodba. Tako ljubezen bi jaz želela (in verjetno vsaka romantična duša, hehe).
No, daj si poglej kdaj, bi bla ful vesela Wink .

O, a to bo dolgo trajalo? Oziroma Matej je sicer gledal film (še jst ga morm), ampak ravno 7 ura ...dnevnik... Rolling Eyes Rolling Eyes
Bom poskusla kdaj, se bom preselila v spalnico, da bom tam pogledla, ... Embarassed

Bom pogledla ja ... Hvala, ker si povedala.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimePon Apr 06, 2009 12:56 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
NA 2. PROGRAMU TV SLOVENIJE PREDVAJAJO VSAK DAN OB 19h PREVZETNOST IN PRISTRANOST.

To je ena mojih najljubših nadaljevank (tudi najljubša knjiga te zvrsti).
Zelo vesela bi bila, če bi kdaj pogledali (Cristina, verjetno si itak zdaj predvsem ti na forumu, zato morda uporaba množine ni nujna).

No, v glavnem. Ful lepa ljubezenska zgodba. Tako ljubezen bi jaz želela (in verjetno vsaka romantična duša, hehe).
No, daj si poglej kdaj, bi bla ful vesela Wink .

O, a to bo dolgo trajalo? Oziroma Matej je sicer gledal film (še jst ga morm), ampak ravno 7 ura ...dnevnik... Rolling Eyes Rolling Eyes
Bom poskusla kdaj, se bom preselila v spalnico, da bom tam pogledla, ... Embarassed

Bom pogledla ja ... Hvala, ker si povedala.

6 delov je. Pa boljša je nadaljevanka kot pa film (no, vsaj mene motijo določene stvari v filmu... npr., da se pujsek sprehaja v hiši Rolling Eyes ).
Ja, ura je zares neprijetna, ampak res me zanima, kako bi ti bilo všeč in kaj bi si mislila o ljubezenski zgodbi.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 6:50 am

Če si slučajno gledala 2. del... vem, da je bil bolj dolgočasen, najslabši od vseh šestih delov. Zelo veliko časa je bilo namenjeno stranskim likom - predvsem Mr. Collinsu, ki je lahko zanimiv kot lik, ampak šele pri drugem branju, ko ne hlastaš več za glavno zgodbo.

V 3. delu (danes zvečer) pride do ključnega preobrata v zgodbi. Zato je ta zelo pomemben za razumevanje celotnega romana. Najboljši del (po mojem mnenju in mnenju mnogih drugih tudi slavnih) je pa 4. del - seveda pa sta 5. in 6. del nadgraditev.
Ok, zdaj zgledam že skoraj kot kakšna obsedenka Embarassed , odgovarjam na svoje lastne poste lol! !
Ampak res mi je ful dobro.
Tako, da bom še enkrat napisala: Priporočam v gledanje!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 12:22 pm

vesna je napisal/a:
Če si slučajno gledala 2. del... vem, da je bil bolj dolgočasen, najslabši od vseh šestih delov. Zelo veliko časa je bilo namenjeno stranskim likom - predvsem Mr. Collinsu, ki je lahko zanimiv kot lik, ampak šele pri drugem branju, ko ne hlastaš več za glavno zgodbo.

V 3. delu (danes zvečer) pride do ključnega preobrata v zgodbi. Zato je ta zelo pomemben za razumevanje celotnega romana. Najboljši del (po mojem mnenju in mnenju mnogih drugih tudi slavnih) je pa 4. del - seveda pa sta 5. in 6. del nadgraditev.
Ok, zdaj zgledam že skoraj kot kakšna obsedenka Embarassed , odgovarjam na svoje lastne poste lol! !
Ampak res mi je ful dobro.
Tako, da bom še enkrat napisala: Priporočam v gledanje!

A veš, da sem ravno včeraj gledala, ja ... danes nism utegnila. Včeraj se mi ni preveč dopadlo no ... Collins, grrrrr ... ja, prav sitn je, pa nasploh tko ... kdaj je tale nadaljevanka posneta ... kr malce mučno mi je blo na začetku; Anglija pa tko precej staro in še ne preveč simpatični ljudje ... dobro, starejša sestra se mi zdi simpatična, tipi so pa katastrofalni ... pač, nič posebnega niso, dolgočasni.
Aja, 4. del je torej jutri ... no, upam da nisem preveč zamudila, ker recimo včeraj sem bila čisto zgubljena, res nisem imela pojma zakaj se gre ... razen tistih sester itd. Skratka bom poskusla jutri kej ujet ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 10:02 am

Včeraj sem gledala in del je bil izredno dober (škoda, ker te nisem že prej opozorila, kako slab je 2. del).
Če boš danes pogledala... upam, da boš ujela poanto, ker v včerajšnjem delu se je veliko zgodilo - zgodba se je na novo vzpostavila.

Njena prijateljica se je (na grozo Elizabeth) poročila z Mr. Collinsom - to ji je bila edina možnost, da ne bi bila le teta otrokom svojih bratov. Mr. Bingley je odšel v mesto in se ni več javil Jane (sestri Elizabeth), Wickham, s katerim sta si bila všeč, pa je začel osvajati drugo dekle.
Nato je Elizabeth obiskala Collinsa, tam je srečala Darcyja. Izvedela je, da je preprečil zvezo med Binglyjem in njeno sestra, saj se je Darciju sestra zdela preveč manjvredna.
No... v glavnem... na koncu dela je Darcy Elizabeth zaprosil za roko, ob tem pa ji je še povedal, da se mu zdi njena družina manjvredna. Elizabeth ga je zavrnila.

Btw, danes sem po dolgem času spet gledala CCUA. Ne vem, ne vem... Maite igra res nenavadno Suspect .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 12:05 pm

vesna je napisal/a:
Včeraj sem gledala in del je bil izredno dober (škoda, ker te nisem že prej opozorila, kako slab je 2. del).
Če boš danes pogledala... upam, da boš ujela poanto, ker v včerajšnjem delu se je veliko zgodilo - zgodba se je na novo vzpostavila.

Njena prijateljica se je (na grozo Elizabeth) poročila z Mr. Collinsom - to ji je bila edina možnost, da ne bi bila le teta otrokom svojih bratov. Mr. Bingley je odšel v mesto in se ni več javil Jane (sestri Elizabeth), Wickham, s katerim sta si bila všeč, pa je začel osvajati drugo dekle.
Nato je Elizabeth obiskala Collinsa, tam je srečala Darcyja. Izvedela je, da je preprečil zvezo med Binglyjem in njeno sestra, saj se je Darciju sestra zdela preveč manjvredna.
No... v glavnem... na koncu dela je Darcy Elizabeth zaprosil za roko, ob tem pa ji je še povedal, da se mu zdi njena družina manjvredna. Elizabeth ga je zavrnila.

Btw, danes sem po dolgem času spet gledala CCUA. Ne vem, ne vem... Maite igra res nenavadno Suspect .

Dans sem pa gledala in mi je celo postalo všeč, no pravzaprav je bilo kar nekaj "ponavljanja" prizorov, če se ne motim, ane? Tko, da sem dojela poanto. Edino kar me zanima je to, a so vse sestre enako pomembne? Ker jst do danes sploh nisem vedla za vse, nekako vse so mi bile iste, razen seveda Lizzy in Jane ... ostale so pa tko no ... zaenkrat nepopombne, razn tista, ki je danes šla nekam ... ne vem natančno kam ...
Skratka zgodba je full stara, tko tud vse to še bolj "postara" ta angleški videz, naglas itd ... Igralec, ki igra Wickhama mi je strašno antipatičen bil, zanimivo, da mi je bil že poprej ko nisem vedela zakaj gre bolj pri srcu Darcy ... Čeprav nista imela ravno lepih odnosov.
Sedaj je njej žal, ker ga je zavrnila prej, ane? No ... full mi je všeč njegova vloga, ta situacija ... vse skupaj me zlo spominja na nekaj kar sem sama doživela, oziroma preživljam, ampak seveda v drugačnem času, ... je pa situacija identična skoraj.
Bom si pogledla do konca zdej tole, ker me zanima nadaljevanje.

Aja, CCEA ... no, jst sicer gledam kar redno zaradi Levya, ampak ... pa sej morm priznat, da sta luštna skupi, ampak vse je preveč telenovelarsko, ni neka zgodba za pohvalit ... tipična čist ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 12:58 pm

Aha, aha... sem upala, da ti bo všeč Smile cheers cheers !!!
Jst sem prvič brala knjigo, ko sem bila stara 12 let in sem bila čisto navdušena... in sem jo še ogromnokrat prebrala, kmalu sem gledala tudi nadaljevanko!

Ja, igralec, ki igra Wickama,je čisto zgrešen. Wickham bi moral biti očarljiv... vsaj v knjigi naj bi bil.

Elizabeth je glavna junakinja in to je predvsem njena zgodba.
Za zgodbo sta pomembni tudi Jane in najmlajša sestra, ostalidve pa ne tako.

Ja, zelo starinska zgodba je. Mislim, da je v celotni nadaljevanki en sam poljub (pa še to ne v vseh verzijah). Vsi se obnašajo tako "primerno, vzorno"... no, večinoma. Ampak zgodba je kljub temu zanimiva.

Ne vem... jaz ne gledam zdaj niti LTNVEC ne CCUA. Nobena mi ni tako všeč, kot sem upala, da mi bosta.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeČet Apr 09, 2009 9:54 pm

vesna je napisal/a:
Aha, aha... sem upala, da ti bo všeč Smile cheers cheers !!!
Jst sem prvič brala knjigo, ko sem bila stara 12 let in sem bila čisto navdušena... in sem jo še ogromnokrat prebrala, kmalu sem gledala tudi nadaljevanko!

Ja, igralec, ki igra Wickama,je čisto zgrešen. Wickham bi moral biti očarljiv... vsaj v knjigi naj bi bil.

Elizabeth je glavna junakinja in to je predvsem njena zgodba.
Za zgodbo sta pomembni tudi Jane in najmlajša sestra, ostalidve pa ne tako.

Ja, zelo starinska zgodba je. Mislim, da je v celotni nadaljevanki en sam poljub (pa še to ne v vseh verzijah). Vsi se obnašajo tako "primerno, vzorno"... no, večinoma. Ampak zgodba je kljub temu zanimiva.

Ne vem... jaz ne gledam zdaj niti LTNVEC ne CCUA. Nobena mi ni tako všeč, kot sem upala, da mi bosta.

Ja, no ... ampak ti pa morm priznat, da sm se kar namučila, samo na koncu (sedaj) mi je postalo všeč. Zamudila sem dosti ane. Tko da ... ampak sem spoznala svojo zgodbo v tej, tko da me sedaj še dodatno zanima.

Hja Wickham je res anti ... kaj pa vem, sej noben od igralcev mi ni nekaj pretirano simpatičen, ampak se normalno potrpi. So primerni, tale Wickham se mi je pa takoj zdel mogoče malce premalo pomemben in opazen za takšno opazno vlogo.

Aha, Elizabeth se mi tudi najbolj dopade ... pač ta njuna zgodba, čeprav mi ni preveč všeč (zaenkrat), da bi jo živela (ker jo že tko morm) ... skratka ... preveč sem se mnda poistovetila z glavno junakinjo ... ampak imam osebne razloge. Embarassed Embarassed

Aja, Jst tud ne gledam LTNVAC ... tko niti potrudim se ne, če imam slučajno čas, ker mi res ni ... razen Lanusa, ki se mi dopade ... ampak ni pa tko, da bi zarad njega spremljala telenovelo. Levy je drugače ... pač gledam ... sej je tko nežno pa romantično, ampak zdaleč se vidi, da pravljično in nemogoče.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimePet Apr 10, 2009 2:46 pm

Uboga reva, namučila sem te Embarassed ! Ampak sem prav vesela, da mi je uspelo Laughing !

A res? Uf... kruto pale !

Ja, drugače je to zgodba o Elizabeth - ona ima glavno vlogo in vse se vrti okoli nje, drugi so pač manj pomembni, čeprav so vsi liki izjemno dobro zgrajeni.

Ne vem, kar se igralcev tiče v tej verziji (gledala sem še ene 3 druge; film, starejšo nadaljevanko na youtube, pa še en film, ki je pa res zelo, zelo, zelo star...mislim, da je še črno-bel):
Ta verzija se mi zdi zelo dobra, zlo lepo narejena. Všeč mi je Elizabeth, ker je prav prijetna, simpatična. Zelo mi je všeč tudi Darcy - super igra arogantneža, ki pa vseeno vendarle ima srce.

Niso mi pa všeč nekateri stranski liki: Wickam bi moral biti očarljiv, pa ni. In Collins... on je v knjigi pač nek bedak, ampak v tej nadaljevanki je pa dosti hujši od tega... je prov oduren. Nobena se ne bi poročila z njim, poanta pa je v tem, da se je Charlotte z njim poročila iz obupa - ampak ali bi bil kdo tako obupan?

Jst sm sodelovala pred leti na nekem forumu, kjer smo klepetali o nadaljevanki/knjigi. In je bilo ful zanimivo. Vsak lik smo obdelovali. Zdaj nočem iti v podrobnosti, ker ti še nisi videla konca.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 2:57 am

vesna je napisal/a:
Uboga reva, namučila sem te Embarassed ! Ampak sem prav vesela, da mi je uspelo Laughing !

A res? Uf... kruto pale !

Ja, drugače je to zgodba o Elizabeth - ona ima glavno vlogo in vse se vrti okoli nje, drugi so pač manj pomembni, čeprav so vsi liki izjemno dobro zgrajeni.

Ne vem, kar se igralcev tiče v tej verziji (gledala sem še ene 3 druge; film, starejšo nadaljevanko na youtube, pa še en film, ki je pa res zelo, zelo, zelo star...mislim, da je še črno-bel):
Ta verzija se mi zdi zelo dobra, zlo lepo narejena. Všeč mi je Elizabeth, ker je prav prijetna, simpatična. Zelo mi je všeč tudi Darcy - super igra arogantneža, ki pa vseeno vendarle ima srce.

Niso mi pa všeč nekateri stranski liki: Wickam bi moral biti očarljiv, pa ni. In Collins... on je v knjigi pač nek bedak, ampak v tej nadaljevanki je pa dosti hujši od tega... je prov oduren. Nobena se ne bi poročila z njim, poanta pa je v tem, da se je Charlotte z njim poročila iz obupa - ampak ali bi bil kdo tako obupan?

Jst sm sodelovala pred leti na nekem forumu, kjer smo klepetali o nadaljevanki/knjigi. In je bilo ful zanimivo. Vsak lik smo obdelovali. Zdaj nočem iti v podrobnosti, ker ti še nisi videla konca.


Vidim, da sta se razgovorile o tej nadaljevanki...jst je ne spremljam, nisem pravočasno zasledil.....morm pa povedat, da sem gledal film in me je razočaral, ker ni to kar sem pričakoval, zdi se mi, da se prehitro vse razvije oz. konča....lik Elizabeth in Darcyja sta res dobra....ampak v filmu to pride premalo do izraza....verjetno je res knjiga boljša oz. nadaljevanka.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 3:48 am

vesna je napisal/a:
Uboga reva, namučila sem te Embarassed ! Ampak sem prav vesela, da mi je uspelo Laughing !

A res? Uf... kruto pale !

Ja, drugače je to zgodba o Elizabeth - ona ima glavno vlogo in vse se vrti okoli nje, drugi so pač manj pomembni, čeprav so vsi liki izjemno dobro zgrajeni.

Ne vem, kar se igralcev tiče v tej verziji (gledala sem še ene 3 druge; film, starejšo nadaljevanko na youtube, pa še en film, ki je pa res zelo, zelo, zelo star...mislim, da je še črno-bel):
Ta verzija se mi zdi zelo dobra, zlo lepo narejena. Všeč mi je Elizabeth, ker je prav prijetna, simpatična. Zelo mi je všeč tudi Darcy - super igra arogantneža, ki pa vseeno vendarle ima srce.

Niso mi pa všeč nekateri stranski liki: Wickam bi moral biti očarljiv, pa ni. In Collins... on je v knjigi pač nek bedak, ampak v tej nadaljevanki je pa dosti hujši od tega... je prov oduren. Nobena se ne bi poročila z njim, poanta pa je v tem, da se je Charlotte z njim poročila iz obupa - ampak ali bi bil kdo tako obupan?

Jst sm sodelovala pred leti na nekem forumu, kjer smo klepetali o nadaljevanki/knjigi. In je bilo ful zanimivo. Vsak lik smo obdelovali. Zdaj nočem iti v podrobnosti, ker ti še nisi videla konca.

No, sej sem se sedaj navadila, tko da bom še dva dela pogledala do konca.

Aja, glede podobnosti zgodb je res zgolj podobnost ... gre za precej "milejše" stvari, ne porok in takšnih zadev, ampak tko bolj "vsakdanje".

Aja, je tega potem več ... no, jst tole prvo gledam kot veš in sem že tud rekla,da mi je Elizabeth najbolj simpatična ja. Darcy pa tudi ... mi je fajn...

Wickam mi je res čist anti za takšno vlogo ... Collins ... ja, morm rečt, da mi je šel v drugem delu kr na živce pa še čudno se mi je zdelo, da bi se Elizabeth poročila z njim, nikakor ... lool Aja, tisto pa nism videla, da je samo iz obupa ga potem Charlotte vzela ... no, saj pol ko ju je še kazalo ona ni pretirano navdušeno delovala ... ampak ok.

Torej, še dva dela sta do konca ... pričakujem ... Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 6:22 am

VESNA....Vesele velikonočne praznike!!!!
KLEPETALNICA - Page 12 Easter-eggs1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeSob Apr 11, 2009 10:50 am

Mateo je napisal/a:
VESNA....Vesele velikonočne praznike!!!!
KLEPETALNICA - Page 12 Easter-eggs1

Oh, kok si se potrudil!
Tudi tebi seveda enako.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:24 am

Tud jst se pridružujem željam, obema, čeprav sem morda prepozna, prej nisem utegnila ... Embarassed Embarassed Embarassed
Lepo praznujte še naprej! cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:44 am

Cristina je napisal/a:
Tud jst se pridružujem željam, obema, čeprav sem morda prepozna, prej nisem utegnila ... Embarassed Embarassed Embarassed
Lepo praznujte še naprej! cheers

Enako, Kristina...sj midva sma se tko po telefonu...


BTW, maš dans kej cajta za ven?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 3:57 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Tud jst se pridružujem željam, obema, čeprav sem morda prepozna, prej nisem utegnila ... Embarassed Embarassed Embarassed
Lepo praznujte še naprej! cheers

Enako, Kristina...sj midva sma se tko po telefonu...


BTW, maš dans kej cajta za ven?

Ja, sej zato sm pa rekla ja ... hehe.
Am ... dans ... ne vem pol zvečer bolj, ker gremo še po obiskih.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:10 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Tud jst se pridružujem željam, obema, čeprav sem morda prepozna, prej nisem utegnila ... Embarassed Embarassed Embarassed
Lepo praznujte še naprej! cheers

Enako, Kristina...sj midva sma se tko po telefonu...


BTW, maš dans kej cajta za ven?

Ja, sej zato sm pa rekla ja ... hehe.
Am ... dans ... ne vem pol zvečer bolj, ker gremo še po obiskih.

Aha...no pol pa proti večeru...pokliči, ko boš doma!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:13 am

Mateo je napisal/a:

Aha...no pol pa proti večeru...pokliči, ko boš doma!

Lahk neki malga ja ... ne bi o tem kle, sam veš kak mi je težko neki.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:16 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Aha...no pol pa proti večeru...pokliči, ko boš doma!

Lahk neki malga ja ... ne bi o tem kle, sam veš kak mi je težko neki.

Ja,ja..razumem....drgač pa grem jst komi v torek zjutri nazaj v MB!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:18 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Aha...no pol pa proti večeru...pokliči, ko boš doma!

Lahk neki malga ja ... ne bi o tem kle, sam veš kak mi je težko neki.

Ja,ja..razumem....drgač pa grem jst komi v torek zjutri nazaj v MB!

Aha, no lepo ...
ja, jutr se bom pa mogla učit kej, ker zdej ni časa ... vsa ta praznovanja pa tole. Sleep
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:29 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Aha...no pol pa proti večeru...pokliči, ko boš doma!

Lahk neki malga ja ... ne bi o tem kle, sam veš kak mi je težko neki.

Ja,ja..razumem....drgač pa grem jst komi v torek zjutri nazaj v MB!

Aha, no lepo ...
ja, jutr se bom pa mogla učit kej, ker zdej ni časa ... vsa ta praznovanja pa tole. Sleep

ja, sj tud jst se bi mogu učit, pa se mi sploh ne da...mam drug teden v torek izpit in kolokvij....pa ni volje! Sploh ko gre za rčn!! scratch
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:30 am

Mateo je napisal/a:


ja, sj tud jst se bi mogu učit, pa se mi sploh ne da...mam drug teden v torek izpit in kolokvij....pa ni volje! Sploh ko gre za rčn!! scratch

Al pa matematko ja ... ej, res se mi nč ne da, poleg tega se pa niti skoncentrirat ne morm ... ne da se mi ... zmatrana do kraja :S
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:31 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, sj tud jst se bi mogu učit, pa se mi sploh ne da...mam drug teden v torek izpit in kolokvij....pa ni volje! Sploh ko gre za rčn!! scratch

Al pa matematko ja ... ej, res se mi nč ne da, poleg tega se pa niti skoncentrirat ne morm ... ne da se mi ... zmatrana do kraja :S

jst isto!!!! ne vem kak bo to...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 12 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 12 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 12 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: