Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:18 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Ka ti dans že kej ješ, al še nč? Basketball

Jogurt sm pojela ... a morm dat ti čokolado?? Embarassed

Heheh, ja skor, da ne? Sj je hrana loooool

Jst sem pa juhco, mal pomfrija in še en čink pečenke....zj mi pa še pašejo sladke stvari.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:24 am

Mateo je napisal/a:

Heheh, ja skor, da ne? Sj je hrana loooool

Jst sem pa juhco, mal pomfrija in še en čink pečenke....zj mi pa še pašejo sladke stvari.

Haha, mami je rekla, da je to bolj tekoce vse ... lool ... pol cokolade. ... hahahhahah


DOBR TEK!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:30 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Heheh, ja skor, da ne? Sj je hrana loooool

Jst sem pa juhco, mal pomfrija in še en čink pečenke....zj mi pa še pašejo sladke stvari.

Haha, mami je rekla, da je to bolj tekoce vse ... lool ... pol cokolade. ... hahahhahah


DOBR TEK!!!


Aha...mama ma vedno prav hehehehe loooooooooooooool

Hvala...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:33 am

Mateo je napisal/a:



Aha...mama ma vedno prav hehehehe loooooooooooooool

Hvala...

Mami vedno ve, ja!
Sicer ti pa dam čokolado od gorenjke - 70 % kakava ... pa jo boš mel za neki časa, boš vidu! Če češ seveda, sej te ne silim!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:36 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



Aha...mama ma vedno prav hehehehe loooooooooooooool

Hvala...

Mami vedno ve, ja!
Sicer ti pa dam čokolado od gorenjke - 70 % kakava ... pa jo boš mel za neki časa, boš vidu! Če češ seveda, sej te ne silim!

Mršššššššššš s tako čokolado....gorenjka že tk stoji pr nas doma.....mam zj eno z pistacijo in lešniki....fujjj...mi ni všeč!!!

Mam pa še neki milk...ampak tud trenutno stojijo...ker ne gre...je ostalo zj....pa še vse ne gre v promet.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:41 am

Mateo je napisal/a:


Mršššššššššš s tako čokolado....gorenjka že tk stoji pr nas doma.....mam zj eno z pistacijo in lešniki....fujjj...mi ni všeč!!!

Mam pa še neki milk...ampak tud trenutno stojijo...ker ne gre...je ostalo zj....pa še vse ne gre v promet.

No, jst sem ti sam ponudla, ane? Ker to je pa ja najboljša čokolada, če še ne veš! (da je recesija)

Jst dans skoz pijem veš ... sam sem pa zato ford na wcju. Kar se pa tiče čokoljad. Mam še jih, sam sem ravno včeri mamo nadrla, ker se spravlja na njih, ko pa je tuk peciva, mislim ... naj raj to je, čokolade bodo tud do konca januarja počakale. Mad Mad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:44 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Mršššššššššš s tako čokolado....gorenjka že tk stoji pr nas doma.....mam zj eno z pistacijo in lešniki....fujjj...mi ni všeč!!!

Mam pa še neki milk...ampak tud trenutno stojijo...ker ne gre...je ostalo zj....pa še vse ne gre v promet.

No, jst sem ti sam ponudla, ane? Ker to je pa ja najboljša čokolada, če še ne veš! (da je recesija)

Jst dans skoz pijem veš ... sam sem pa zato ford na wcju. Kar se pa tiče čokoljad. Mam še jih, sam sem ravno včeri mamo nadrla, ker se spravlja na njih, ko pa je tuk peciva, mislim ... naj raj to je, čokolade bodo tud do konca januarja počakale. Mad Mad

A res?? Recesija...ti je to povedala pametna kolegica?

No, te morm pohvalit, da si zadnjič zlo malo hodla na wc.....pridna!!


Aha...sj to je men tud bedno, ja...najprej pojest pecivo pa to....pol pa ostale sladkarije, ki majo daljši rok trajanja...Mislim...tko kt matjaž zadnjič....je pašteto ob narezem pršutu in bifteku! Mad
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:50 am

Mateo je napisal/a:


A res?? Recesija...ti je to povedala pametna kolegica?

No, te morm pohvalit, da si zadnjič zlo malo hodla na wc.....pridna!!


Aha...sj to je men tud bedno, ja...najprej pojest pecivo pa to....pol pa ostale sladkarije, ki majo daljši rok trajanja...Mislim...tko kt matjaž zadnjič....je pašteto ob narezem pršutu in bifteku! Mad

Aha...

Ja, sam dans pa skoz in naprej pijem full ... tko da je treba.

Mislim kar se tega tiče mi je blo res katastrofalno kar je naredu Matjaž ... kriza no ... sej jst vem, da ne morm nč pomagat, sam mene boli no ... ko drugi eni pa nimajo za jest ... ej, enkrt bi mogu probat, pa bi vidu! Mad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:53 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


A res?? Recesija...ti je to povedala pametna kolegica?

No, te morm pohvalit, da si zadnjič zlo malo hodla na wc.....pridna!!


Aha...sj to je men tud bedno, ja...najprej pojest pecivo pa to....pol pa ostale sladkarije, ki majo daljši rok trajanja...Mislim...tko kt matjaž zadnjič....je pašteto ob narezem pršutu in bifteku! Mad

Aha...

Ja, sam dans pa skoz in naprej pijem full ... tko da je treba.

Mislim kar se tega tiče mi je blo res katastrofalno kar je naredu Matjaž ... kriza no ... sej jst vem, da ne morm nč pomagat, sam mene boli no ... ko drugi eni pa nimajo za jest ... ej, enkrt bi mogu probat, pa bi vidu! Mad

No, fajn, da žlempaš (piješ)...eni bomo pa jedli namest tebe....sj ne velik...

ja., res katastrofa...mislim....ampak ne gre pomagat, res ne.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:55 am

[quote="Mateo]

No, fajn, da žlempaš (piješ)...eni bomo pa jedli namest tebe....sj ne velik...

ja., res katastrofa...mislim....ampak ne gre pomagat, res ne.[/quote]

Na kaj pa jutr ponovno planem??? Sej sam to me veseli, niti ne tok pecivo, dobro ... čokolada uvjek, ampak tko ... ????

Kaj malemu se ne da pomagat??? Sej jst vem, da sem sama dost zbirčna, ampak kar je pa objesnost, požrešnost je pa višek ... mislim, mene bi blo sram, da bi poleg vsega kar je tolk ogromno žrla pašteto! Oziroma karkoli več bi blo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:56 am

Cristina je napisal/a:
[quote="Mateo]

No, fajn, da žlempaš (piješ)...eni bomo pa jedli namest tebe....sj ne velik...

ja., res katastrofa...mislim....ampak ne gre pomagat, res ne.

Na kaj pa jutr ponovno planem??? Sej sam to me veseli, niti ne tok pecivo, dobro ... čokolada uvjek, ampak tko ... ????

Kaj malemu se ne da pomagat??? Sej jst vem, da sem sama dost zbirčna, ampak kar je pa objesnost, požrešnost je pa višek ... mislim, mene bi blo sram, da bi poleg vsega kar je tolk ogromno žrla pašteto! Oziroma karkoli več bi blo.[/quote]

Ja, sj....mislim, vse to smo mel....on gre pa tist jest...mater, mater!! silent To je pr njem zmer tko!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 6:57 am

Mateo je napisal/a:


Ja, sj....mislim, vse to smo mel....on gre pa tist jest...mater, mater!! silent To je pr njem zmer tko!!

Sej je grdo, k tko rečem, ampak bo mogoč znal kdaj drugač razmišlat, ko ne bo mel.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 11:09 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, sj....mislim, vse to smo mel....on gre pa tist jest...mater, mater!! silent To je pr njem zmer tko!!

Sej je grdo, k tko rečem, ampak bo mogoč znal kdaj drugač razmišlat, ko ne bo mel.

Ja, res je.....lahko bi se mal zavedal!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:29 am

ODHAJAM!!! CIAO
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:30 am

Mateo je napisal/a:
ODHAJAM!!! CIAO

CIao - fsm**
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 8:21 am

Vprašanje za Cristino?
Kakšen se ti zdi tip, ki nastopa v tem spotu?

https://www.youtube.com/watch?v=VcWph0oN75s
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 9:06 am

vesna je napisal/a:
Vprašanje za Cristino?
Kakšen se ti zdi tip, ki nastopa v tem spotu?

https://www.youtube.com/watch?v=VcWph0oN75s

Opa.
No, a veš kdo je to Vesna? Ti je všeč?
Kaj bi rekla, mogla bi sicer več videti, zato te sprašujem če veš kdo je to. Mene full spominja na nekoga, lol - ki ga poznam, pa morda na hitro na Gaela Garcio Bernal... No, full mlad mi deluje, ane?
Tebi se dopade?
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 3:50 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Vprašanje za Cristino?
Kakšen se ti zdi tip, ki nastopa v tem spotu?

https://www.youtube.com/watch?v=VcWph0oN75s

Opa.
No, a veš kdo je to Vesna? Ti je všeč?
Kaj bi rekla, mogla bi sicer več videti, zato te sprašujem če veš kdo je to. Mene full spominja na nekoga, lol - ki ga poznam, pa morda na hitro na Gaela Garcio Bernal... No, full mlad mi deluje, ane?
Tebi se dopade?

Ja, hud mi je. In ne... ne vem, kdo je. Samo na tem videu sem ga videla.
Tudi mene spomninja na nekoga... mojo "ljubezen" iz srednje šole, ki je sicer ostala samo platonska...
Sicer pa... ja. Deluje mi zelo mlad. Ampak to sem te zato vprašala, ker so meni ponavadi taki tipčki (s kodrčki) všeč, pa me je zanimalo tvoje mnenje...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeTor Jan 27, 2009 5:21 am

vesna je napisal/a:

Ja, hud mi je. In ne... ne vem, kdo je. Samo na tem videu sem ga videla.
Tudi mene spomninja na nekoga... mojo "ljubezen" iz srednje šole, ki je sicer ostala samo platonska...
Sicer pa... ja. Deluje mi zelo mlad. Ampak to sem te zato vprašala, ker so meni ponavadi taki tipčki (s kodrčki) všeč, pa me je zanimalo tvoje mnenje...

Aja, se mi je zdelo, da te na nekoga spominja, to se meni dostikrat zgodi. Saj ravno Levy je eden izmed teh, ampak da ne boš razumela, da mi je samo zaradi tega všeč.
Tale v spotu me pa tudi na enga spominja in zato nekako ne morem objektivno ocenit.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 1:17 pm

Vesna, imam eno vprašanje.
Malce glupo, ampak kakšen se ti zdi (po izgledu seveda) MAURICIO OCHMANN??

Mislim ... jst ne vem no ... ampak ko vidim, da je mnogim tko všeč (celo) moja sošolka je navdušena nad njegovo "lepoto" ... a sem nesramna? Ampak jst ne vidim na njemu prav nič, da bi me pritegnilo. Sej ni antipatičen, ampak če ga "analiziram"
- njegov obraz ni tako lep in sladki (karkoli)
- sexi sploh ni, če mene vprašaš
- ne zdi se mi niti šarmanten, niti možat, ampak en tak piki ...

Saj nimam nič proti njemu, ampak čist povprečen je, tudi oči njegove ne izstopajo nekako ... ne vem, ne bi se niti spomnila nanj, ampak ker se ravno predvaja toliko telenovel v katerih nastopa, pa še dostikrat vidim, da je mnogim všeč ... me zanima kaj misliš ti o njemu?
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 1:32 pm

Mauricio je res čist povprečen, hehe.
Ampak lahko si predstavljam, da bi bil npr. moj prijatu s faksa. Čist tak običajen fant, kakršne srečaš in greš v njihovi družbi na pizzo.

Ni mi nek seksi, lep tip. Ampak ni mi pa tudi antipatičen.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 1:36 pm

vesna je napisal/a:
Mauricio je res čist povprečen, hehe.
Ampak lahko si predstavljam, da bi bil npr. moj prijatu s faksa. Čist tak običajen fant, kakršne srečaš in greš v njihovi družbi na pizzo.

Ni mi nek seksi, lep tip. Ampak ni mi pa tudi antipatičen.

Aha, ufff... sem že mislila, da je meni kej narobe, ker ga nekatere okoli mene tako hvalijo, jst pa res ne vidim nič na njemu,da bi me pritegnilo. Pač eden od mnogih mi je. Tko kot si rekla.
Ne, sej ni antipatičen, samo mi pa niti ni pretirano simpatičen. Sexi pa daleč.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeSre Jan 28, 2009 1:46 pm

Samo, mi pa deluje tako dostopen, čisto ok. Zelo lahko si predstavljam, da bi šla skupaj na pizzo, da bi bila prijatelja. Ni pa ravno seksi.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 1:15 am

vesna je napisal/a:
Samo, mi pa deluje tako dostopen, čisto ok. Zelo lahko si predstavljam, da bi šla skupaj na pizzo, da bi bila prijatelja. Ni pa ravno seksi.

Ja, ja ... saj štekam, tko se mi zdi čist ok, povprečen, ampak v redu dečko - samo pač ne razumem, da je lahko on ravno top med vsemi temi lepimi in sexi zvezdniki.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitimeČet Jan 29, 2009 6:39 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Samo, mi pa deluje tako dostopen, čisto ok. Zelo lahko si predstavljam, da bi šla skupaj na pizzo, da bi bila prijatelja. Ni pa ravno seksi.

Ja, ja ... saj štekam, tko se mi zdi čist ok, povprečen, ampak v redu dečko - samo pač ne razumem, da je lahko on ravno top med vsemi temi lepimi in sexi zvezdniki.

Hmmm... mogoče ima pa tako vlogo? In je zato ženskam tako všeč...
Tako navaden mi deluje.

Veš, kdo se pa meni zdi tako povprečen, vsi ga pa tako hvalijo? Michel Brown. Se spomnim, da so na TS-ju vsi govorili, da je fukabilen. Hmmm... ampak meni ni Embarassed !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 11 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 11 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 11 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: