Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeTor Avg 19, 2008 2:35 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


O super! Sem jih pogrešala...

NO, le pridi...sva se z Matejem pogovarjala, da bi tam novi webnoveli objavljala, morda bo pa celo še kak bralec. Very Happy

Ja, super. Lahko pa tudi še ti stari še enkrat. Mogoče po 2 dela skupaj, da bi šlo hitreje.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeTor Avg 19, 2008 2:42 pm

vesna je napisal/a:


Ja, super. Lahko pa tudi še ti stari še enkrat. Mogoče po 2 dela skupaj, da bi šlo hitreje.

Ja, sej to bi, ampak se bojim, da ne bi razumeli tko hitro veš, že to me je pošteno strah, ker ... so še mlajši tole ... (tisti ki berejo), tega je pa veliko za doumeti mogoče...ampak ne vem no... bova videla mogoče bo pa še kakšne druge starejše člane pritegnilo, ane.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeTor Avg 19, 2008 3:35 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Ja, super. Lahko pa tudi še ti stari še enkrat. Mogoče po 2 dela skupaj, da bi šlo hitreje.

Ja, sej to bi, ampak se bojim, da ne bi razumeli tko hitro veš, že to me je pošteno strah, ker ... so še mlajši tole ... (tisti ki berejo), tega je pa veliko za doumeti mogoče...ampak ne vem no... bova videla mogoče bo pa še kakšne druge starejše člane pritegnilo, ane.

Ja, pa čim več slikovnih promotov, kakršne sta že naredila.

Če so mlajši, se jim mogoče ne bo ljubilo vsega brati... tako da bi na vsakih 10 delov lahko naredila nek slikovni trailer za naslednjih 10 delov in povzetek prejšnjih desetih.
Najpomembnejše stvari pač velikokrat povdarita... da je bila 10 let zaprta itd. Potem jih bo bolj pritegnilo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeTor Avg 19, 2008 3:44 pm

vesna je napisal/a:


Ja, pa čim več slikovnih promotov, kakršne sta že naredila.

Če so mlajši, se jim mogoče ne bo ljubilo vsega brati... tako da bi na vsakih 10 delov lahko naredila nek slikovni trailer za naslednjih 10 delov in povzetek prejšnjih desetih.
Najpomembnejše stvari pač velikokrat povdarita... da je bila 10 let zaprta itd. Potem jih bo bolj pritegnilo.

Lol, samo Vesna to ne bova imela časa, nikakor...+ tega pa slik ni nič, ker Sebastian in Roxana sta suha glede tega ... tudi temu se moraš malce posvetiti in verjemi, da že tako si vzameš kar lep čas da napišeš par delov, da bi pa potem še povzetke delala, ni časa, res ne ... ker počnem še kaj drugega poleg pisanja webnovel...
Dobro, saj itak bova objavljala samo dva dela na teden (petek in sobota), ker pač s časom smo večni sovražniki, imela bova tudi druge obveznosti (šola, študij) pa vsak dan ravno nimaš volje za pisanje ...
No, sej bo še nekak... če bosta samo dva dela na teden... scratch Samo se mi zdi, da bodo morda malce premladi za nekatere stvari, ker se to bolj tako piše ... tidve webnoveli, ki ju sedaj piševa ... hmmm.... no, ne smem povedat, ampak mislim da vse bolj podrobno opisujeva dogodke, vsaj pri sebi vidim ... morda jim utegne biti dolčas, ker na dolgo opisujem pa tko...pah, saj vseeno, ti (upam), da boš še naprej brala in pa Matej ...oziroma jaz.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 4:59 am

No, jst sm mislila za AM in VF.
Ker če bodo kakšni promoti (morda celo z glasbo)... bodo bolj pozorni in bodo prej začeli brati.
Drugače pa bi res lahko AM in VF še enkrat objavila na tem forumu.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 5:03 am

No, jst če bom objavljal tam bom samo novo (verjetno)...ker rajši poslušam komentarje za tisto kateri se trenutno posvečam, pač o tem razmišljam....ne da se mi pogrevati starih....

Kar se tiče pa promocije...pa je že Kristina rekla...to zavzame ogromno časa....preden se bo novela začela bo viden "promocijski plakat" in potem predstavljeni igralci.....potem pa prvi del....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 5:03 am

vesna je napisal/a:
No, jst sm mislila za AM in VF.
Ker če bodo kakšni promoti (morda celo z glasbo)... bodo bolj pozorni in bodo prej začeli brati.
Drugače pa bi res lahko AM in VF še enkrat objavila na tem forumu.

????? ne, ne ne vem če ima Matej v planu, ampak jst bom začela novo webnovelo objavljati, a ni se pred dobrima dvema tednoma končala AM? To bi bilo malo čudno, saj sedaj že vse poznate, veste ... ne vem no... Tam pa tudi ne bi Alma marcade, ampak novo, da bo bolj aktualna, ker jo jst tudi sproti pišem...Alme marcade pa je konec (nažalost).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 5:04 am

Mateo je napisal/a:
No, jst če bom objavljal tam bom samo novo (verjetno)...ker rajši poslušam komentarje za tisto kateri se trenutno posvečam, pač o tem razmišljam....ne da se mi pogrevati starih....

Kar se tiče pa promocije...pa je že Kristina rekla...to zavzame ogromno časa....preden se bo novela začela bo viden "promocijski plakat" in potem predstavljeni igralci.....potem pa prvi del....

Podpis...ampak Matej? Kaj naj zdaj naredim jst? Čakam, ali kako? Sad Sad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 5:07 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
No, jst če bom objavljal tam bom samo novo (verjetno)...ker rajši poslušam komentarje za tisto kateri se trenutno posvečam, pač o tem razmišljam....ne da se mi pogrevati starih....

Kar se tiče pa promocije...pa je že Kristina rekla...to zavzame ogromno časa....preden se bo novela začela bo viden "promocijski plakat" in potem predstavljeni igralci.....potem pa prvi del....

Podpis...ampak Matej? Kaj naj zdaj naredim jst? Čakam, ali kako? Sad Sad

kak češ...zarad mene lahko že prej objavljaš....sj ne veš, če bom jst sploh kej dubu nazaj...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 5:09 am

Mateo je napisal/a:


kak češ...zarad mene lahko že prej objavljaš....sj ne veš, če bom jst sploh kej dubu nazaj...

Bom še počakala, čeprav bi res rada bila aktualna, ne pa da sem 30 delov naprej ... zdej jih mam 9 pa ... no, bomo videli.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimeSre Avg 20, 2008 5:28 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


kak češ...zarad mene lahko že prej objavljaš....sj ne veš, če bom jst sploh kej dubu nazaj...

Bom še počakala, čeprav bi res rada bila aktualna, ne pa da sem 30 delov naprej ... zdej jih mam 9 pa ... no, bomo videli.

NO, prav...veremos.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 3:39 am

Matej!!! hahahahahahahhahahhaahhahahaha, loooool. lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!


Samo so res svinje, no... scratch
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 3:43 am

lol! lol! lol! lol! heheheh, ja fuuul fora......

imajo res ideje.. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 3:45 am

So kr mal nagraužne, ker res VES čas preklinjajo pa tko no ... sam ene par for je zanimivih, sploh prva mi je všeč, pa tko no .... loool tisto, ko je mraz, lol pa o vevercah ... hahahahahaha


Pala sam na njegovu ljepotu!
https://www.youtube.com/watch?v=ezz7srgt5-k
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 4:20 am

Cristina je napisal/a:
So kr mal nagraužne, ker res VES čas preklinjajo pa tko no ... sam ene par for je zanimivih, sploh prva mi je všeč, pa tko no .... loool tisto, ko je mraz, lol pa o vevercah ... hahahahahaha


Pala sam na njegovu ljepotu!
https://www.youtube.com/watch?v=ezz7srgt5-k


Si mu že dala vlogo v svoji webnoveli??? geek geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 4:57 am

Mateo je napisal/a:


Si mu že dala vlogo v svoji webnoveli??? geek geek

Se še odločam, samo mislm da mu paše le vloga Sebastiana ... omg? Kaj pa sedaj? Ga zamenjam? Lahko? confused confused
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:18 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Si mu že dala vlogo v svoji webnoveli??? geek geek

Se še odločam, samo mislm da mu paše le vloga Sebastiana ... omg? Kaj pa sedaj? Ga zamenjam? Lahko? confused confused

jst misilm, da še lahko, ker takšen igralec, bo res dal poseben pečat zgodbi!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:19 am

Mateo je napisal/a:


jst misilm, da še lahko, ker takšen igralec, bo res dal poseben pečat zgodbi!!

Se mi je zdelo, da boš navdušen ... a pašeta z Roxano skup? pig
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:25 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


jst misilm, da še lahko, ker takšen igralec, bo res dal poseben pečat zgodbi!!

Se mi je zdelo, da boš navdušen ... a pašeta z Roxano skup? pig

ja, men se zdi, da mata fuuul kemijo... king king
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:29 am

Mateo je napisal/a:


ja, men se zdi, da mata fuuul kemijo... king king

Pa misliš? Ne vem no, veš on je sicer res tak, da vsaka ko ga vidi se zaljubi vanj...sam pricip zgodbe je tak, da more z njim bit...veš on je že kanček prelep... Seba pač je pa vseen mal grši, no ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:31 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, men se zdi, da mata fuuul kemijo... king king

Pa misliš? Ne vem no, veš on je sicer res tak, da vsaka ko ga vidi se zaljubi vanj...sam pricip zgodbe je tak, da more z njim bit...veš on je že kanček prelep... Seba pač je pa vseen mal grši, no ...

No, sam jst navijam za tega xy!! Zdi se mi, da je tko svež, neki novega...mladi up.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:33 am

Mateo je napisal/a:

No, sam jst navijam za tega xy!! Zdi se mi, da je tko svež, neki novega...mladi up.

Evo, sem vedla ... si se že zagrel, jst se poskušam hladit, sam ne gre ... full me je zadel!!!! Ampak, da ni premlad? afro afro
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:41 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

No, sam jst navijam za tega xy!! Zdi se mi, da je tko svež, neki novega...mladi up.

Evo, sem vedla ... si se že zagrel, jst se poskušam hladit, sam ne gre ... full me je zadel!!!! Ampak, da ni premlad? afro afro

no, važno, da je polnoleten, to poglej heheheheh lol! lol! potem je okey.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:43 am

Mateo je napisal/a:

no, važno, da je polnoleten, to poglej heheheheh lol! lol! potem je okey.

Lol, drugače ne bi smel igrati, ane?


Tale pesmica ... hehehe .... I LOVE IT!

Noč, razbita vaza sanj
čas brez ciljev in brez cest
O da, tesnobna ječa ran
v senci sivih mest
na pragu tvojih vrat.

Sedim, zapuščen in sam
in ti na stezi neba
in jaz, kot zarja ti sledim
v zavetrju srca
te nosim skrivoma


Kakor slap padam dan za dnem in noč zaman
jaz bi rad spet svoj korak ujel
vsako jutro vsak večer.


Potepuh
Tavam kot potepuh
včasih letim na zlomljenih krilih
Potepuh
Tavam kot potepuh
le mesec je z mano in me posluša
žene spet me k tebi.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:47 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

no, važno, da je polnoleten, to poglej heheheheh lol! lol! potem je okey.

Lol, drugače ne bi smel igrati, ane?


Tale pesmica ... hehehe .... I LOVE IT!

Noč, razbita vaza sanj
čas brez ciljev in brez cest
O da, tesnobna ječa ran
v senci sivih mest
na pragu tvojih vrat.

Sedim, zapuščen in sam
in ti na stezi neba
in jaz, kot zarja ti sledim
v zavetrju srca
te nosim skrivoma


Kakor slap padam dan za dnem in noč zaman
jaz bi rad spet svoj korak ujel
vsako jutro vsak večer.


Potepuh
Tavam kot potepuh
včasih letim na zlomljenih krilih
Potepuh
Tavam kot potepuh
le mesec je z mano in me posluša
žene spet me k tebi.

Fuuuuuul dobro besedilo....zelo mi je všeč....enkratno!!!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: