Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeČet Dec 30, 2010 3:24 pm

vesna je napisal/a:
Vem, da sem malo pozna, ampak vsem na forumu želim lepe praznike, v novem letu 2011 pa, da bi se izpolnile prav vse želje! Da bi imeli vse, prav res vse!

Lepo pozdravljena Vesna. Very Happy Še z moje strani tudi tebi vse najlepše v novem letu!

Lp Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:16 pm

Moram pohvalit nov header. I love you Zelooo, ampak res zelo všečen, lep in gor so same KUL osebice. Very Happy Pohvala tistemu, ki ga je naredil.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:17 pm

Katka je napisal/a:
Moram pohvalit nov header. I love you Zelooo, ampak res zelo všečen, lep in gor so same KUL osebice. Very Happy Pohvala tistemu, ki ga je naredil.

Jaz sem ga pa ravno tudi v Razne slike pohvalila. Res je lep, ja. Matej poskrbel Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:21 pm

Katka je napisal/a:
Moram pohvalit nov header. I love you Zelooo, ampak res zelo všečen, lep in gor so same KUL osebice. Very Happy Pohvala tistemu, ki ga je naredil.

Torej se ti morem zahvaliti....Gor so osebe, ki so najbolj vidne na našem horizontu od slavnih! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:25 pm

Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Moram pohvalit nov header. I love you Zelooo, ampak res zelo všečen, lep in gor so same KUL osebice. Very Happy Pohvala tistemu, ki ga je naredil.

Torej se ti morem zahvaliti....Gor so osebe, ki so najbolj vidne na našem horizontu od slavnih! Wink
Še mal in nas boš razvadil z novimi headerji. Bomo vsak mesec prosile za novega. Laughing Skratka pohvala z moje strani.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:40 pm

Sedaj smo bili potrebni novega, ker tisti je bil precej praznični še.....tako, da sem se končno odločil naresti novega....in tu je! Ko bo pomlad, poletje bom prav gotovo zopet kakega vesele, svežega naredil.... sunny
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:42 pm

Mateo je napisal/a:
Sedaj smo bili potrebni novega, ker tisti je bil precej praznični še.....tako, da sem se končno odločil naresti novega....in tu je! Ko bo pomlad, poletje bom prav gotovo zopet kakega vesele, svežega naredil.... sunny

Hahahaha, nevmesna; poleti pa dečki v kopalkah, glede na to, da je Roxy že prehitevala Smile
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:44 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Sedaj smo bili potrebni novega, ker tisti je bil precej praznični še.....tako, da sem se končno odločil naresti novega....in tu je! Ko bo pomlad, poletje bom prav gotovo zopet kakega vesele, svežega naredil.... sunny

Hahahaha, nevmesna; poleti pa dečki v kopalkah, glede na to, da je Roxy že prehitevala Smile
lol! lol! lol!

Pustite meni to čast in se lotim poletnega headerja. Sam slike bo treba poiskat. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Feb 08, 2011 2:53 pm

Katka je napisal/a:

Pustite meni to čast in se lotim poletnega headerja. Sam slike bo treba poiskat. Laughing
Hehehe, se bosta dogovorila Smile
Slike znajo biti pa kar problem zaradi nekaterih, če želimo, da so gor.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeSre Feb 09, 2011 5:58 am

Cristina je napisal/a:
Katka je napisal/a:

Pustite meni to čast in se lotim poletnega headerja. Sam slike bo treba poiskat. Laughing
Hehehe, se bosta dogovorila Smile
Slike znajo biti pa kar problem zaradi nekaterih, če želimo, da so gor.

Heheheh....ja nekako je res težko vedno najti ustrezno sliko....ampak, če se dovolj potrudim, gre.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeSob Jun 11, 2011 4:16 pm

IGRA AKINATOR, kjer čarovnik ugotovi o kateri zvezdi razmišljaš!!! Našel je tudi Roxano!! Wink Laughing Laughing

http://es.akinator.com/

Klinki JUGAR in odgovarjaj na vprašanja!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 12:55 am

Mateo je napisal/a:
IGRA AKINATOR, kjer čarovnik ugotovi o kateri zvezdi razmišljaš!!! Našel je tudi Roxano!! Wink Laughing Laughing

http://es.akinator.com/

Klinki JUGAR in odgovarjaj na vprašanja!

Ja, fino. Sem poiskusila, seveda vemo katero ime ... Ampak mi je na začetku nekoga drugega vrglo ven. Ko sem nadaljevala je uganil. Smile

P.s. Torej tudi naju najde ... haha Very Happy Cool
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 2:54 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
IGRA AKINATOR, kjer čarovnik ugotovi o kateri zvezdi razmišljaš!!! Našel je tudi Roxano!! Wink Laughing Laughing

http://es.akinator.com/

Klinki JUGAR in odgovarjaj na vprašanja!

Ja, fino. Sem poiskusila, seveda vemo katero ime ... Ampak mi je na začetku nekoga drugega vrglo ven. Ko sem nadaljevala je uganil. Smile

P.s. Torej tudi naju najde ... haha Very Happy Cool
Zelo zanimiva igra. Pri meni je začel zavijati z očmi, ker ni in ni uganil moje osebe, ampak v drugo mu je uspelo. Beckhama pa ugane v prvo. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeNed Jun 12, 2011 8:17 am

Katka je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
IGRA AKINATOR, kjer čarovnik ugotovi o kateri zvezdi razmišljaš!!! Našel je tudi Roxano!! Wink Laughing Laughing

http://es.akinator.com/

Klinki JUGAR in odgovarjaj na vprašanja!

Ja, fino. Sem poiskusila, seveda vemo katero ime ... Ampak mi je na začetku nekoga drugega vrglo ven. Ko sem nadaljevala je uganil. Smile

P.s. Torej tudi naju najde ... haha Very Happy Cool
Zelo zanimiva igra. Pri meni je začel zavijati z očmi, ker ni in ni uganil moje osebe, ampak v drugo mu je uspelo. Beckhama pa ugane v prvo. Very Happy

Heheh, tudi pri meni se je mučil, mi je prvo našel Gaby Espino pod odgovori za Roxano, ker sem ga pač "za*ebal", ko sem dal, da ni blond, ker pač trenutno ni blond Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimePon Jun 13, 2011 7:35 am

Mateo je napisal/a:

Heheh, tudi pri meni se je mučil, mi je prvo našel Gaby Espino pod odgovori za Roxano, ker sem ga pač "za*ebal", ko sem dal, da ni blond, ker pač trenutno ni blond Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Jaz se še kar malo "špilam" ... Smile Sem ga namučila; Sebastian Cavazza - ni ga našel (mi je pa Levya ponudil), ampak sem mu ga memorizirala, tako da bo verjetno naslednji - če bo kdo - zadel.
Sicer pa je presenetljivo hitro našel Davida Zepedo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimePon Jun 13, 2011 9:31 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Heheh, tudi pri meni se je mučil, mi je prvo našel Gaby Espino pod odgovori za Roxano, ker sem ga pač "za*ebal", ko sem dal, da ni blond, ker pač trenutno ni blond Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Jaz se še kar malo "špilam" ... Smile Sem ga namučila; Sebastian Cavazza - ni ga našel (mi je pa Levya ponudil), ampak sem mu ga memorizirala, tako da bo verjetno naslednji - če bo kdo - zadel.
Sicer pa je presenetljivo hitro našel Davida Zepedo.

Ja, kar dobro najde v bistvu... Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeSob Nov 26, 2011 7:52 am

Zelo eleganten look! Smile Mi je zelo všeč! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeSob Nov 26, 2011 8:02 am

Cristina je napisal/a:
Zelo eleganten look! Smile Mi je zelo všeč! Very Happy

Me veseli, nisem vedel kaj bi, potem pa sem na hitro nardil nekaj bolj enostavno, kot vidiš sta samo glavna asa foruma Very Happy Very Happy Všeč mi je kombinacija SIVO-VIJOLA.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeSob Nov 26, 2011 8:16 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Zelo eleganten look! Smile Mi je zelo všeč! Very Happy

Me veseli, nisem vedel kaj bi, potem pa sem na hitro nardil nekaj bolj enostavno, kot vidiš sta samo glavna asa foruma Very Happy Very Happy Všeč mi je kombinacija SIVO-VIJOLA.

Krasna kombinacija, udarna Smile Glavno je, da sta "legendi" vedno zgoraj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeSob Nov 26, 2011 8:17 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Zelo eleganten look! Smile Mi je zelo všeč! Very Happy

Me veseli, nisem vedel kaj bi, potem pa sem na hitro nardil nekaj bolj enostavno, kot vidiš sta samo glavna asa foruma Very Happy Very Happy Všeč mi je kombinacija SIVO-VIJOLA.

Krasna kombinacija, udarna Smile Glavno je, da sta "legendi" vedno zgoraj.

Neizpodbitno!! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Dec 27, 2011 3:27 pm

Rada bi voščila lepe praznike in uspešno in srečno leto 2012!

Zadnje čase me ni prav veliko tukaj gor, ampak vsekakor mislim na vas I love you !


P.S. Vidim, da imate nekaj zelo zanimivih novic na forumu in se že veselim, da se pridružim kakšnemu klepetu - če ne prej pa januarja. Ciao!

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeTor Dec 27, 2011 5:32 pm

vesna je napisal/a:
Rada bi voščila lepe praznike in uspešno in srečno leto 2012!

Zadnje čase me ni prav veliko tukaj gor, ampak vsekakor mislim na vas I love you !


P.S. Vidim, da imate nekaj zelo zanimivih novic na forumu in se že veselim, da se pridružim kakšnemu klepetu - če ne prej pa januarja. Ciao!


Tudi tebi želim lepe praznike, naj bo skok v leto 2012 zate čim lepši!!! Želim ti uspešno novo leto!!!

Res je...te že pogrešamo, tvoje komentarje, mnenja.....vsekakor si vabljena, da se nam zopet pridružiš!

Lepo pozdrav!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimeSre Dec 28, 2011 3:45 am

vesna je napisal/a:
Rada bi voščila lepe praznike in uspešno in srečno leto 2012!

Zadnje čase me ni prav veliko tukaj gor, ampak vsekakor mislim na vas I love you !


P.S. Vidim, da imate nekaj zelo zanimivih novic na forumu in se že veselim, da se pridružim kakšnemu klepetu - če ne prej pa januarja. Ciao!


Vesna, dobrodošla! Smile
Tudi iz moje strani vse najlepše želje za novo leto, ki prihaja in pa čim prijetnejše praznovanje ti želim!

... pa cheers na nadaljnje sodelovanje na forumu.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimePon Jul 16, 2012 11:10 am

Živjo!

Že dolgo me ni bilo gor na forumu Embarassed kako ste kaj? Imam eno vprašanje glede na to da ste tukaj taki člani, ki radi gledate in spremljate venezuelske telenovele oz. ta svet znanih. Mogoče kdo od vas ve, kje bi se dalo dobiti celotne dele od Los Misterios del Amor? Trenutno se predvaja na Romantici, ampak ob taki uri da ni časa da bi redno spremljala, ponovitve so pa čez vikend, ampak komu se da 5 ur ali več preživeti naenkrat pred tvjem. Meni ne. Laughing Neki sem že gledala preko spleta, vprašala Renato, ampak ni nobena od naju še nič našla. Mogoče kdo od vas ve? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitimePon Jul 16, 2012 2:04 pm

Katka je napisal/a:
Živjo!

Že dolgo me ni bilo gor na forumu Embarassed kako ste kaj? Imam eno vprašanje glede na to da ste tukaj taki člani, ki radi gledate in spremljate venezuelske telenovele oz. ta svet znanih. Mogoče kdo od vas ve, kje bi se dalo dobiti celotne dele od Los Misterios del Amor? Trenutno se predvaja na Romantici, ampak ob taki uri da ni časa da bi redno spremljala, ponovitve so pa čez vikend, ampak komu se da 5 ur ali več preživeti naenkrat pred tvjem. Meni ne. Laughing Neki sem že gledala preko spleta, vprašala Renato, ampak ni nobena od naju še nič našla. Mogoče kdo od vas ve? Very Happy

Ne vem kako je s tem linkom, ali moraš biti logiran, da deluje, ali sploh ne?

http://www.tusnovelas.com/los-misterios-del-amor.html

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 15 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 15 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 15 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: