Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Apr 12, 2009 4:31 am

Mateo je napisal/a:


jst isto!!!! ne vem kak bo to...

... eh, jst sem čist brez izhoda ... res ... nimam več volje.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:41 am

Si gledala še zadnja dva dela Prevzetnosti in pristranosti?
Hehe Embarassed Embarassed Embarassed ... ampak me res zanima.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 11:56 am

vesna je napisal/a:
Si gledala še zadnja dva dela Prevzetnosti in pristranosti?
Hehe Embarassed Embarassed Embarassed ... ampak me res zanima.

Sem, sem!
Sej že veš ja ... mi je zlo se dopadlo, čeprav bi jst to tko lepo v sodobno prestavila ( flower ) ... Ampak saj je blo prav luštno. Čeprav recimo Dary in Lizzy nista imela nekaj pretirano veliko scen, oziroma nobenih obvezujočih sta mi bla krasen par. Tko nekakšna velika kemija se mi je zdela med njima ...
Glede zgodbe, ja ... sem bila presenečena da se je mlajša sestra z Wickhmanom poročila ... Sej sta mi bla oba prav antipatična. Aja ... glede konca ... fajn se mi je zdelo, da so bli vsi nekako "srečni", čeprav morm rečt, da zgodbe Jane in Bingleya nisem prav "začutila", ker sem tisti del zamudila.
Dary in Lizzy sta se mi pa strašno dopadla.
Morm pogledat še film ... čeprav si rekla,da baje ni tko dober kot nadaljevanka.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeČet Apr 16, 2009 3:27 pm

Hehe... no, me veseli, da ti je bilo vendarle všeč. Sem upala, da ti bo Very Happy Very Happy !

Meni je Mr. Darcy najljubši literarni junak. Tako jo je imel rad, da se je zaradi nje spremenil. Odpustil ji je, da ga je grdo užalila, nesebično je pomagal njeni sestri in pristal tudi na to, da je s poroko prišel v sorodstvo z Wickamom, ki je bil njegov največji sovražnik. Kako romantično!

Sicer pa sem želela, da bi ti videla to nadaljevanko (knjigo), ker gre za ljubezensko zgodbo, hkrati pa to delo šteje za klasično umetnost. Vsi značaji so odlično izpiljeni.
Ena izmed značilnosti, zaradi katere ima knjiga umetniško vrednost je, da je bila glavna junakinja Elizabeth in ne Jane, čeprav ima Jane vse tipične lastnosti glavne junakinje. Je dobra, pridna, prijazna, odpuščajoča, nikogar ne obsoja. Elizabeth je pa zna biti nesramna, zelo kritična, včasih ljudi tudi preveč ostro ocenjuje, je pa tudi izjemno inteligentna, zna se postaviti zase in je očarljiva. To je bilo prvič v literaturi, da je bila takšna glavna junakinja.

Zelo zanimiv lik je Charlotte, ki je tipična ženska svojega časa, ki je imela na razpolago samo zakon ali pa, da je postala teta otrokom svojih bratov. Ker je bila že stara skoraj 30 let, je rajši poročila Mr. Collinsa, ki ga ni spoštovala, kaj šele ljubila, bila pa mu je dobra žena. Eno od vprašanj je, ali je storila prav? Bi bilo boljše, če se ne bi poročila z njim?

Hmmm... film... ne vem, meni je bila nadaljevanka boljša. Ampak nekaterim je bil pa film. Tako, da priporočam ogled.

Ja, Jane je napisana tako, da je dokaj medla in da imaš potem rajši Elizabeth.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimePet Apr 17, 2009 6:37 am

vesna je napisal/a:
Hehe... no, me veseli, da ti je bilo vendarle všeč. Sem upala, da ti bo Very Happy Very Happy !

Meni je Mr. Darcy najljubši literarni junak. Tako jo je imel rad, da se je zaradi nje spremenil. Odpustil ji je, da ga je grdo užalila, nesebično je pomagal njeni sestri in pristal tudi na to, da je s poroko prišel v sorodstvo z Wickamom, ki je bil njegov največji sovražnik. Kako romantično!

Sicer pa sem želela, da bi ti videla to nadaljevanko (knjigo), ker gre za ljubezensko zgodbo, hkrati pa to delo šteje za klasično umetnost. Vsi značaji so odlično izpiljeni.
Ena izmed značilnosti, zaradi katere ima knjiga umetniško vrednost je, da je bila glavna junakinja Elizabeth in ne Jane, čeprav ima Jane vse tipične lastnosti glavne junakinje. Je dobra, pridna, prijazna, odpuščajoča, nikogar ne obsoja. Elizabeth je pa zna biti nesramna, zelo kritična, včasih ljudi tudi preveč ostro ocenjuje, je pa tudi izjemno inteligentna, zna se postaviti zase in je očarljiva. To je bilo prvič v literaturi, da je bila takšna glavna junakinja.

Zelo zanimiv lik je Charlotte, ki je tipična ženska svojega časa, ki je imela na razpolago samo zakon ali pa, da je postala teta otrokom svojih bratov. Ker je bila že stara skoraj 30 let, je rajši poročila Mr. Collinsa, ki ga ni spoštovala, kaj šele ljubila, bila pa mu je dobra žena. Eno od vprašanj je, ali je storila prav? Bi bilo boljše, če se ne bi poročila z njim?

Hmmm... film... ne vem, meni je bila nadaljevanka boljša. Ampak nekaterim je bil pa film. Tako, da priporočam ogled.

Ja, Jane je napisana tako, da je dokaj medla in da imaš potem rajši Elizabeth.

Ja, jst skoraj nimam več kaj za dodat, tko kot sem rekla sta mi glavna lika zelo všeč! Nasploh karakterja, res super sta.
Jane mi je malo manj všeč kot Elizabeth ... ampak mogoče tudi zato, ker sm že rekla, da sem od nje zamudila del zgodbe. Pa tudi sicer je glavna junakinja Elizabeth, ane?
Aja zanima me to, ker si brala knjigo, v kateri osebi je pisateljica pisala? Je knjiga napisana, da je pisatelj vsevedni, oziroma ali ima bralec pogled nad celotno zgodbo, ni skrivnosti itd.? Pa tudi verjetno je napisano v tretji osebi, ane?

Tudi Charlotte sem zamudila, razen tisto ko sem jo potem sicer videla, Collins se je hvalil kako se imata rada, ampak sem takoj sprevidela, da pa ona ne misli tako ... no, jst se nikakor ne bi poročila, ampak tu gre definitivno tudi za časovne razlike, poprej je bilo drugače ... tko, da ne vem. Ampak sem prepričana, da se sama ne bi poročila takole, kar pa ne pomeni, da obsojam njo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeSob Apr 18, 2009 7:54 am

Zgodba je sicer pisana v tretji osebi, vendar je napisana izredno iz Elizabethinega zornega kota. Prizorov, v katerih Elizabeth ne nastopa je le za vzorec. Predvsem skorajda ni prizorov, v katerih nastopajo samo moški. Drugače pa bralec izve za posamezne dogodke v trenutku kot Elizabeth, nič prej.

Btw, pisateljica je roman najprej napisala v obliki pisem, čez leta pa ga je spremenila in ga kasneje izdala v povsem klasični obliki.

Obožujem Darcyjev karakter I love you I love you I love you !
Kar se tiče Elizabeth... sama pisateljica je rekla, da je najboljši ženski karakter v literaturi nasploh. In tudi danes je nadvse oboževan. Pred nekaj leti je bila prava svetovna obsedenost z Jane Austen, še posebej s Prevzetnostjo in pristranostjo.
Čeprav jaz osebno se z Elizabeth ne morem čisto poistovetiti. Obožujem pa ljubezensko zgodbo in Darcyija. Velika večina pa se povsem poistoveti z Elizabeth.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeSob Apr 18, 2009 11:45 pm

vesna je napisal/a:
Zgodba je sicer pisana v tretji osebi, vendar je napisana izredno iz Elizabethinega zornega kota. Prizorov, v katerih Elizabeth ne nastopa je le za vzorec. Predvsem skorajda ni prizorov, v katerih nastopajo samo moški. Drugače pa bralec izve za posamezne dogodke v trenutku kot Elizabeth, nič prej.

Btw, pisateljica je roman najprej napisala v obliki pisem, čez leta pa ga je spremenila in ga kasneje izdala v povsem klasični obliki.

Obožujem Darcyjev karakter I love you I love you I love you !
Kar se tiče Elizabeth... sama pisateljica je rekla, da je najboljši ženski karakter v literaturi nasploh. In tudi danes je nadvse oboževan. Pred nekaj leti je bila prava svetovna obsedenost z Jane Austen, še posebej s Prevzetnostjo in pristranostjo.
Čeprav jaz osebno se z Elizabeth ne morem čisto poistovetiti. Obožujem pa ljubezensko zgodbo in Darcyija. Velika večina pa se povsem poistoveti z Elizabeth.

Hvala za odgovor. Ja se mi je kar zdelo, da je v tretji osebi, takšne se mi tudi sicer zelo dopadejo. To pa zanimivo, da ni prizorov samo z moškimi. Aja, potem gre torej vse vzporedno z Elizabeth. No, v nadaljevanki je bilo sicer tudi tako, ampak je pa predvsem drugače če gledaš kot pa samo bereš.

Jst imam sedaj like pred seboj, so takšni kot so bili v nadaljevanki in mi je morda celo žal oziroma tudi ne, da si nisem prej knjige prebrala, ... čeprav spet bi bila lahko razočarana nad igralci. Ti si že omenila, da Wicham ni to kar je bi moral biti, tudi Collinsa mislim, da si omenila
Za Darcya te ne bom spraševala, mislim, da ti je všeč tko kot je, ane? In tudi Elizabeth seveda.
Meni osebno sta bila igralca čist simpatična in sprejemljiva za čas v katerem je zgodba oziroma nadaljevanka. Sicer pa njega bolj poznam kot njo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimePon Okt 26, 2009 1:09 pm

Imam eno prošnjo!
Verjetno bom šla ta ali naslednji teden v Zagreb.
Zanima me, kje so dobre trgovine z oblekami.
V središču mesta? Kje v središču? V centrih na obrobju Zagreba?
Jaz bom zagotovo v centru, na Markovem trgu itd.

Ni treba zdaj ne vem kako natančno opisovati. Samo morda en stavek ali dva, kje se ponavadi kupuje.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimePon Okt 26, 2009 10:45 pm

vesna je napisal/a:
Imam eno prošnjo!
Verjetno bom šla ta ali naslednji teden v Zagreb.
Zanima me, kje so dobre trgovine z oblekami.
V središču mesta? Kje v središču? V centrih na obrobju Zagreba?
Jaz bom zagotovo v centru, na Markovem trgu itd.

Ni treba zdaj ne vem kako natančno opisovati. Samo morda en stavek ali dva, kje se ponavadi kupuje.

Heii!!
Hmmm... jst sicer grem včasih v ZG kaj kupit, ampak čist tko bom rekla, da hodim večinoma po trgovinah, ki jih imamo tudi v Sloveniji, pač pri nas, ampak mi je Zagreb dosti bližje recimo ... Prav v mestu sicer ne vem, ker večino gremo kar v te nakupovalne centre, tam kjer je Spar (ne vem kako se imenuje) in še prej je King cross ... Ponavadi tam najdem kaj, v teh trgovinah. Prav v mesto pa ne grem po nakupih, čeprav se zgodi, ker imamo tam sorodnike ... ampak po butikih pa nisem še hodla, čeprav pravijo, da je pa full zakon.
Velik sreče in užitka v nakupovanju!
Uživaj!! Wink
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeTor Okt 27, 2009 10:27 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Imam eno prošnjo!
Verjetno bom šla ta ali naslednji teden v Zagreb.
Zanima me, kje so dobre trgovine z oblekami.
V središču mesta? Kje v središču? V centrih na obrobju Zagreba?
Jaz bom zagotovo v centru, na Markovem trgu itd.

Ni treba zdaj ne vem kako natančno opisovati. Samo morda en stavek ali dva, kje se ponavadi kupuje.

Heii!!
Hmmm... jst sicer grem včasih v ZG kaj kupit, ampak čist tko bom rekla, da hodim večinoma po trgovinah, ki jih imamo tudi v Sloveniji, pač pri nas, ampak mi je Zagreb dosti bližje recimo ... Prav v mestu sicer ne vem, ker večino gremo kar v te nakupovalne centre, tam kjer je Spar (ne vem kako se imenuje) in še prej je King cross ... Ponavadi tam najdem kaj, v teh trgovinah. Prav v mesto pa ne grem po nakupih, čeprav se zgodi, ker imamo tam sorodnike ... ampak po butikih pa nisem še hodla, čeprav pravijo, da je pa full zakon.
Velik sreče in užitka v nakupovanju!
Uživaj!! Wink

Hvala.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeČet Dec 24, 2009 3:11 pm

santa santa santa santa santa santa santa

VESNA!!!!

Naj vse slabe stvari nocoj se pozabijo,
naj ljubezen napolni vaša srca.
Naj največji zaklad bo zbran
okoli vas na ta prečudoviti božični čas.


santa santa santa santa santa santa santa
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimePet Dec 25, 2009 12:21 pm

Tudi jaz ti želim čim lepše praznike.
In da bi bilo leto 2010 res dobro in nepozabno!

Pravkar sem na spletni strani 24ur prebrala, da so nevarnosti poplav v Brežicah. Sava naj bi nevarno naraščala. No, upam, da v Krškem temu ni tako (če nisi zdaj kje na lepšem v kakšnem drugem kraju).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimePet Dec 25, 2009 2:06 pm

vesna je napisal/a:
Tudi jaz ti želim čim lepše praznike.
In da bi bilo leto 2010 res dobro in nepozabno!

Pravkar sem na spletni strani 24ur prebrala, da so nevarnosti poplav v Brežicah. Sava naj bi nevarno naraščala. No, upam, da v Krškem temu ni tako (če nisi zdaj kje na lepšem v kakšnem drugem kraju).

Hvala!!!! Laughing

Tako je....tu Sava močno narašča....čez noč naj bi se padavine še okrepile....Savi pa tu pri nas manjka samo še metra pa bo na glavni cesti.....upajmo, da nam bo prizaneslo.

Pravkar se nahajam doma, v Krškem....sem doma z družino.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:06 pm

Ne bi bil slab remake...dooolgo ga že napovedujejo za venezuelo....

http://www.vencor.narod.ru/films/kaina.htm

KAINA. Dentro del espectacular marco de belleza natural de la selva amazónica venezolana, Ka Ina cuenta la historia de dos mujeres enfrentadas por la leyenda, la magia, y el amor de un hombre. Catalina Miranda y Maniña Yerichana son igualmente jóvenes y bellas. La primera es una ingeniero independiente y cosmopolita, educada en Europa; la segunda, es la mujer más poderosa de la selva, una temida sacerdotisa hija de un holandés buscador de oro y una princesa Yanomami. Ellas serán antagonistas a causa de Ricardo León, un misterioso hombre capitalino que - por razones desconocidas - se ha enterrado en la selva del Amazonas, ganándose la vida transportando mercancía. Un elemento sobrenatural hace la rivalidad entre estas dos mujeres particularmente interesante: a pesar de aparentar la misma edad, Maniña Yerichana y Catalina son madre e hija. Esto es posible gracias a un conjuro que Maniña hizo con la luna hace muchos años, el cual le otorgó la belleza eterna a cambio de que nunca procreara. Cuando Maniña descubre que está embarazada de un hombre que la enloqueció de amor, decide asesinar a su hija al nacer, y así se lo ordena a uno de sus seguidores. Pero él no encuentra el valor para hacerlo, y regala a la niña sin que Maniña Yerichana se entere jamás. Ahora, 25 años después, el regreso de Catalina Miranda a la selva la enfrenta con su madre....y su peor enemiga. Ka Ina es a la vez un fascinante cuento de hadas y un impactante relato contemporáneo; una historia, donde el folklore y la magia se unen con la cruda realidad de los pueblos del Amazonas, para lograr una novela distinta y exótica que ha cautivado al público internacional.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:10 pm

Hm... Venezuelska je in vidim,da imajo radi te uroke oziroma magijo. To se spomnim ko si že pravil ... Kaj pa vem, če bi Venezuela delala remake ... verjetno ne bi šlo skozi v teh razmerah.

Sicer pa bi menda tudi jst kar znova pisala Almo marcado ... v prvotni obliki ... če se še spomniš ... pig
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:14 pm

Cristina je napisal/a:
Hm... Venezuelska je in vidim,da imajo radi te uroke oziroma magijo. To se spomnim ko si že pravil ... Kaj pa vem, če bi Venezuela delala remake ... verjetno ne bi šlo skozi v teh razmerah.

Sicer pa bi menda tudi jst kar znova pisala Almo marcado ... v prvotni obliki ... če se še spomniš ... pig

Ja, ja...men je všeč...tak nekaj posebnega.....sicer pa res ne vem kako bo...zj Hahn pripravlja novo za VV.

Uf...pa menda ja ne...znova...sicer bi blo res drugače, ja! drunken
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:17 pm

Mateo je napisal/a:


Ja, ja...men je všeč...tak nekaj posebnega.....sicer pa res ne vem kako bo...zj Hahn pripravlja novo za VV.

Uf...pa menda ja ne...znova...sicer bi blo res drugače, ja! drunken

Hahn ... pa VV, joj kakšna škoda ... No

Jst sicer ne bom rekla, da obžalujem, čeprav po eni strani ja, mojo odločitev pač ... bila je res top (Alma marcad), ampak če bi jo pustila v prvotni različici ... skratka sedaj bi začela s to zgodbo, kakršna je bila mišljena, igralce bi verjetno kaj posodobila, oz. spremenila spremne zgodbe ... cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:27 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, ja...men je všeč...tak nekaj posebnega.....sicer pa res ne vem kako bo...zj Hahn pripravlja novo za VV.

Uf...pa menda ja ne...znova...sicer bi blo res drugače, ja! drunken

Hahn ... pa VV, joj kakšna škoda ... No

Jst sicer ne bom rekla, da obžalujem, čeprav po eni strani ja, mojo odločitev pač ... bila je res top (Alma marcad), ampak če bi jo pustila v prvotni različici ... skratka sedaj bi začela s to zgodbo, kakršna je bila mišljena, igralce bi verjetno kaj posodobila, oz. spremenila spremne zgodbe ... cheers

Ja, pač drugače bi vse steklo....če bi bil drug elenco...pa mal drugačne možnosti.... Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:35 pm

Mateo je napisal/a:


Ja, pač drugače bi vse steklo....če bi bil drug elenco...pa mal drugačne možnosti.... Basketball

Bi bil tisti "star", ki sicer ni bil izvršen, ampak bi bil sedaj prenovljen, če razumeš.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:36 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, pač drugače bi vse steklo....če bi bil drug elenco...pa mal drugačne možnosti.... Basketball

Bi bil tisti "star", ki sicer ni bil izvršen, ampak bi bil sedaj prenovljen, če razumeš.

Prenovljen....sin o con Roxanadiaz?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:39 pm

Mateo je napisal/a:

Prenovljen....sin o con Roxanadiaz?

Ja, CON, a ni bilo to jasno? pale Čeprav bi ti bilo sedaj vseeno lažje za brati, smo starejši in bolj zrelo gledaš na zadeve verjetno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:45 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Prenovljen....sin o con Roxanadiaz?

Ja, CON, a ni bilo to jasno? pale Čeprav bi ti bilo sedaj vseeno lažje za brati, smo starejši in bolj zrelo gledaš na zadeve verjetno.

heheh...itak, ja...se ve tongue
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:51 pm

Mateo je napisal/a:


heheh...itak, ja...se ve tongue

Vendar ne vem kateri igralec bi bil primeren za vlogo najstarejšega brata ... Saul Marin je bil sicer učinkovit, ampak mislim, da bi moral biti nekdo starejši, ane? Zaradi Sebastiana pač :S
Najmlajši pa ... hmmm ... težko je sedaj reči ... Luis Roberto je bil originalen, ampak sedaj bi verjetno zbrala Zepedo.
Pa mamo (glavne igralke) bi ven vrla ... hehe Smile tu bi bila sprememba ... ker tudi sestra (Chantal) ne bi bila potrebna.
Če na kratko povzamem; glavni del elenca bi bil takšen
Jennifer Lopez
Sebastian Cavazza
David Zepeda
Roxana Diaz
William Levy
BRAT???
in dalje starši Roxane

flower flower flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:52 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


heheh...itak, ja...se ve tongue

Vendar ne vem kateri igralec bi bil primeren za vlogo najstarejšega brata ... Saul Marin je bil sicer učinkovit, ampak mislim, da bi moral biti nekdo starejši, ane? Zaradi Sebastiana pač :S
Najmlajši pa ... hmmm ... težko je sedaj reči ... Luis Roberto je bil originalen, ampak sedaj bi verjetno zbrala Zepedo.
Pa mamo (glavne igralke) bi ven vrla ... hehe Smile tu bi bila sprememba ... ker tudi sestra (Chantal) ne bi bila potrebna.
Če na kratko povzamem; glavni del elenca bi bil takšen
Jennifer Lopez
Sebastian Cavazza
David Zepeda
Roxana Diaz
William Levy
BRAT???
in dalje starši Roxane

flower flower flower

Opa...a tako bi nardila, ha? Fajn..se mi je zdelo...hja...tud jst ne vem kteri bi bil???

LA JAULA DE ORO...ni slaba zgodba
http://es.wikipedia.org/wiki/La_jaula_de_oro
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitimeNed Sep 19, 2010 2:56 pm

Mateo je napisal/a:


Opa...a tako bi nardila, ha? Fajn..se mi je zdelo...hja...tud jst ne vem kteri bi bil???

LA JAULA DE ORO...ni slaba zgodba
http://es.wikipedia.org/wiki/La_jaula_de_oro

Ja, sej je bilo nekako logično, ker potem bi bila vloga Alme marcade čisto drugačna - res Alma MARCADA! Samo malo glupo mi je zaradi Guzmana ... confused
Pa, menda kar Saul Marin, čeprav načeloma lahko tudi kakšen Cesar Evora recimo ... prestar? Suspect

uuuu, kako bombastično fino, malo jo predelaš pa postane celi spektakel Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 13 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 13 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 13 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14, 15, 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: