Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 CRISTIANO RONALDO

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 7:10 am

Aha, tak prijeten in simpatičen deluje.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 7:12 am

vesna je napisal/a:
Aha, tak prijeten in simpatičen deluje.

Lol, precej je zafrkancije, full je faca tak.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 7:22 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Aha, tak prijeten in simpatičen deluje.

Lol, precej je zafrkancije, full je faca tak.

Ja, res je. Zlo, zlo je sweet in prijeten.
Hmmm... čeprav ti praviš, da nima pravega okusa pri določenih stvareh Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:25 pm

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Aha, tak prijeten in simpatičen deluje.

Lol, precej je zafrkancije, full je faca tak.

Ja, res je. Zlo, zlo je sweet in prijeten.
Hmmm... čeprav ti praviš, da nima pravega okusa pri določenih stvareh Embarassed

Tole sicer ne sodi v to temo, ampak ker sva se v tej temi že pogovarjali o Petitu...
Po dolgih letih sem danes spet vtipkala njegovo ime v iskalnik in ... Basketball Basketball Basketball ...ta teden bo izdal avtobiografijo! Ki pa bo baje izjemno odmevna, saj bo v njej povsem spljuval Zidana in še nekatere druge.
Napisal bo tudi, kako je po zmagi na svetovnem prvenstvu hodil na zabave, kjer je bil prisoten kokain affraid affraid !
Hehe, mislim, da bo spet velika drama!

No, jaz sem ti itak napisala samo nekaj stvari o njem - iz obdobja, ko sem ga spremljala. Je še veliko stvari od prej Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:26 pm

Evo sem naložla zdej te videe iz oddaje, k sem ti rekla Matej, da si lahko malce ogledaš.

Razz
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:27 pm

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:28 pm



Nazadnje urejal/a Cristina Sob Maj 31, 2008 3:33 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:30 pm

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:31 pm

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:32 pm

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:35 pm

Aja? Glede Petita si boš pa verjetno prebrala, ane? Zanimivo, pa fajn zate no. Vsaj meni je blo tko, ko sem od Davida knjigo brala.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:43 pm

Cristina je napisal/a:
Aja? Glede Petita si boš pa verjetno prebrala, ane? Zanimivo, pa fajn zate no. Vsaj meni je blo tko, ko sem od Davida knjigo brala.

Ja, saj zdaj me ne zanima več na ta način. Ampak piše, da bo knjiga škandalozna. Torej povsem v njegovem stilu.
Bom prebrala, ko bo prevedena v ang, trenutno napovedujejo samo izid knjige v francoščini. Sem si pa že pogledala v katerih knjižnicah imajo knjigo o Davidu. Bom vsekakor prebrala. Najine diskusije so me spodbudile.

Uhh, kok novih posnetkov Ronaldeka. On meni vse bolj deluje tko simpatično bitje, no! Tak, z velikim srčkom kljub neumnostim Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:51 pm

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Aja? Glede Petita si boš pa verjetno prebrala, ane? Zanimivo, pa fajn zate no. Vsaj meni je blo tko, ko sem od Davida knjigo brala.

Ja, saj zdaj me ne zanima več na ta način. Ampak piše, da bo knjiga škandalozna. Torej povsem v njegovem stilu.
Bom prebrala, ko bo prevedena v ang, trenutno napovedujejo samo izid knjige v francoščini. Sem si pa že pogledala v katerih knjižnicah imajo knjigo o Davidu. Bom vsekakor prebrala. Najine diskusije so me spodbudile.

Uhh, kok novih posnetkov Ronaldeka. On meni vse bolj deluje tko simpatično bitje, no! Tak, z velikim srčkom kljub neumnostim Very Happy !

Aja, v francoščini...ja tale bi bila bedna...loool mislm bo kr bolje, da počakaš na angleško verzijo. Morda ga pa spet vzljubiš!

No, ti kr lepo preberi Davidovo knjigo, tud jst študiram, da bi se je ponovno lotila, samo jst bom tkole povedala, David je vse napisal preveč lepo za moje pojme, no valda ne bo ničesar kritiziral preveč itd, itd...ampak no, ne vem... logično je sicer. Čeprav ne deluje neka napeta zgodba veš...ampak prijetno čtivo, če ti je on všeč, meni je blo noro hudo, dobesedno sem požirala knjigo, ampak to 4 leta nazaj...sedaj bi morda imela drugačen pristop...

Ronaldo je pa fenomenalen ja! Zdej si lowdam dol posnetek oddaje v celoti, ker je res eno tako simpatično bitje! Jst nič več tem novinarjem ne verjamem, res on je tko faca, full karizmatičen in simpatičen...
Pa še poje pesem od Fonsija, ki je men full všeč, skratka...zakon dečko!

Nič, te jst tud zapuščam, ker si bom zdej to oddajo ogledala v celoti.
Se slišmo...nočko!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 3:54 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Aja? Glede Petita si boš pa verjetno prebrala, ane? Zanimivo, pa fajn zate no. Vsaj meni je blo tko, ko sem od Davida knjigo brala.

Ja, saj zdaj me ne zanima več na ta način. Ampak piše, da bo knjiga škandalozna. Torej povsem v njegovem stilu.
Bom prebrala, ko bo prevedena v ang, trenutno napovedujejo samo izid knjige v francoščini. Sem si pa že pogledala v katerih knjižnicah imajo knjigo o Davidu. Bom vsekakor prebrala. Najine diskusije so me spodbudile.

Uhh, kok novih posnetkov Ronaldeka. On meni vse bolj deluje tko simpatično bitje, no! Tak, z velikim srčkom kljub neumnostim Very Happy !

Aja, v francoščini...ja tale bi bila bedna...loool mislm bo kr bolje, da počakaš na angleško verzijo. Morda ga pa spet vzljubiš!

No, ti kr lepo preberi Davidovo knjigo, tud jst študiram, da bi se je ponovno lotila, samo jst bom tkole povedala, David je vse napisal preveč lepo za moje pojme, no valda ne bo ničesar kritiziral preveč itd, itd...ampak no, ne vem... logično je sicer. Čeprav ne deluje neka napeta zgodba veš...ampak prijetno čtivo, če ti je on všeč, meni je blo noro hudo, dobesedno sem požirala knjigo, ampak to 4 leta nazaj...sedaj bi morda imela drugačen pristop...

Ronaldo je pa fenomenalen ja! Zdej si lowdam dol posnetek oddaje v celoti, ker je res eno tako simpatično bitje! Jst nič več tem novinarjem ne verjamem, res on je tko faca, full karizmatičen in simpatičen...
Pa še poje pesem od Fonsija, ki je men full všeč, skratka...zakon dečko!

Nič, te jst tud zapuščam, ker si bom zdej to oddajo ogledala v celoti.
Se slišmo...nočko!

Lahko noč tudi tebi.
In čestitke za Davida. Ker je zdaj spet postal kapetan reprezentance.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 4:50 pm

Jouuu...čist sem not padla, res ej RONALDO JE PA RES CAR!!!! Pravi car je!!! Tko noro dobr, če se komu da gledat tele posnetke, ker je oddaja res super...
Cristiano me je še bolj navdušu... poleg tega, da je tko noro lep in sexi, pa zabaven... skratka okus za obleke ima res, kot bi jst zbirala, okus nasploh za hišo (kak ma urejeno itd), da ne govorim še o glasbi (res je zabaven, očitno zadnje čase full Luis Fonsija posluša - SUPERCA!) pa romantično glasbo, pravi da ima v avtomobilu samo romantične pesmi, lol potem pa ves čas Fonsija vrti... pa nasploh so mu všeč podobne pesmi kot meni), tud poje zlo lepo (razn, ko se pač afna in neki zavija), pleše dobr, cel je za ožent...
I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Vse najboljš no, Cristiano res care-mare!!!!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 5:24 pm

Se strinjam Cristina. Tud men se zdi zlo fajn.

Samo Embarassed Embarassed ... si že kdaj razmišljala, da bi se mu poskušala približat? Saj po moje sploh ne bi blo težko, ker ni tko zlo snobovski in odmaknjen od navadnih ljudi.

No, če pa slučajno ne bi uspelo Embarassed Embarassed pa čisto preprosto... mikico si slečeš in mal pokažeš prsi. Pa bo takoj tam.

Joj, oprosti... mal sem zlobna, ane Twisted Evil ?
Ampak res je ful prijetnen fant. Tko bi jst rekla... kot fant s sosednje ulice.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSob Maj 31, 2008 11:56 pm

vesna je napisal/a:
Se strinjam Cristina. Tud men se zdi zlo fajn.

Samo Embarassed Embarassed ... si že kdaj razmišljala, da bi se mu poskušala približat? Saj po moje sploh ne bi blo težko, ker ni tko zlo snobovski in odmaknjen od navadnih ljudi.

No, če pa slučajno ne bi uspelo Embarassed Embarassed pa čisto preprosto... mikico si slečeš in mal pokažeš prsi. Pa bo takoj tam.

Joj, oprosti... mal sem zlobna, ane Twisted Evil ?
Ampak res je ful prijetnen fant. Tko bi jst rekla... kot fant s sosednje ulice.

Hjoj, jst bi se res rada približala njemu, samo to je že mal sanjarjenje v prazno, ker tko lahko pa spet ni. Čeprav je tko sila preprost in simpatičen, ne vem... Se to ne da kar tako. Bi mogla res neki posebnega biti, ker veš kolko oboževalk ima on. Tko, da je to praktično nemogoče... Tudi razlika v letih (no, čeprav se meni ne zdi veliko, ker samo 6 let - samo, ja zame to res ni veliko, ker poznam veliko takšnih okoli sebe pa smo si ql, recimo drugače sta David in Sebastian, kjer je razlika že večja, da že lahko jima rečem stric...loool
Am, majce pa res ne bi slekla...hehehehehhehe, mogoče pretiravam, ampak čist tko če bi se poznala s Cristianom, mislim da bi se fajn razumela, prijatelja bi defintivno lahko bila. Tko me je navdušil še z glasbo. Bolše res ne more bit, ker meni je všeč, da moji "prijatelji" poslušajo vsaj podobno zvrst glasbe kot jaz. On pa mi omenja ravno romantično glasbo (niti ne bi rekla zanj, še dve leti nazaj je bil nor na tehcno pa house kar je cool za žurke...) pa potem navija Fonsija, skratka pesmi so mi všeč, full me navduši tud to pri njemu, ker poje...mislm sej ne rečem, da je vrhunski pevec, ampak jst se dobro počutim če tudi tip poje recimo, ker sama namreč vedno ob pesmi zraven pojem (gre komu na živce, samo me ne zanima). Očitno ga navdušuje tud španščina (mene še portugalščina)... pa angelčke ima rad, jst jih imam tud polno nad posteljo.

Ampak najbolj me je presenetilo to,da ga očitno res želijo mediji prikazati po svoje, saj morda je res nek drug človek na igrišču, seveda je bolj "jezen" kdaj... ampak radi govorijo, da je aroganten, kar sploh ni res. Mislim, da mu mediji že full presedajo, saj je pa tudi sam rekel, da ga je včasih zelo prizadelo kar so napisali. Drugače je Cristiano čist zabaven in to mi je full všeč, ker se ves čas smeji in zafrkava (njegove izpade smeha res obožujem, tko naraven in pristen je). Sicer pa fant tudi rad bere - tega pa nisem pričakovala...Všeč mi je odnos z pokojnim očetom, tko vidi se kako ga ima rad (ne samo njega, tudi mamo ves čas omenja - celo družino), spominjam se tudi tekem, ko je vedno poslal poljub v nebo - očetu. To se mi zdi full lepo, da kot sam pravi se včasih pogovarja z njim, skratka res sem čist navdušena nad njim, se mi zdi tko topel pa domač, kot bi ga poznala ... Všeč mi je ne samo njegov izgled (kar je res fenomenalen), tko lepe poteze ima pa njegova postava, da o njej ne govorim.
Sem se že preveč razpisala, ampak tale Cristiano res razstura!!!!

Evo ktera lepa pesmica, ki mu je všeč pa seveda meni... (res zanimivo, ker sem jo v eni webnoveli "uporabila" za pesem Ronalda in Ane Lucie - ko sta bila par, Matej pomagi, čeprav se jst verjetno bolj spominjam...bla je Amor inesperado)....Neki pa ne smem izdat, ane Matej...kje ima še pesem Luis Fonsija...

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 6:51 am

No,jst sem si res videe malo pogledal (seveda ne čist vsega...oz. vse sem vidu, ampak sem dal mal naprej pa tko).

Morm povedat, da so zlo fajn videi, ker lahko o njem izveš kej novega, vidiš kje živi, kako živi, kaj ima...Res ma fuuul dobro bajto, bazen, jacuzzi, travnik (verjamem, da brez tega ne bi mogu živet, saj je nogomet prvi)....Drgač pa ma super opremljeno....Skratka fant ma vse kar si želi (razen pametne punce loool).

Aja...dejstvo, da tud on posluša Luis Fonsija...zanimivo..nekako mu tega ne bi pripisal...sicer pa fajn!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeNed Jun 01, 2008 8:21 am

Mateo je napisal/a:
No,jst sem si res videe malo pogledal (seveda ne čist vsega...oz. vse sem vidu, ampak sem dal mal naprej pa tko).

Morm povedat, da so zlo fajn videi, ker lahko o njem izveš kej novega, vidiš kje živi, kako živi, kaj ima...Res ma fuuul dobro bajto, bazen, jacuzzi, travnik (verjamem, da brez tega ne bi mogu živet, saj je nogomet prvi)....Drgač pa ma super opremljeno....Skratka fant ma vse kar si želi (razen pametne punce loool).

Aja...dejstvo, da tud on posluša Luis Fonsija...zanimivo..nekako mu tega ne bi pripisal...sicer pa fajn!

A ni naravnost zakon tale fant!!!?? Hja, no nekako tudi to kar ima potrebuje pač, za tako vrhunsko formo pa to. Pametne punce nima, ne sej on je rekel, da se ne misli poročit še pred 30 letom in tud da je še mlad ter da uživa življenje.

Ne bi reku, da posluša Fonsija? Zakaj to? No, sej jst si tud nisem mislila, da je tko nor na mirne oziroma romantične komade. Ampak mi je zelo všeč...hjoj, predstavljaj si naju skupaj v avtu..loool kak bi cvilila vsak po svoje...hahahahaha sam bi blo res super!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeTor Jun 03, 2008 8:40 am

Ogromna slika, ampak me ne zanima ... KRASEN JE!

I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Divinoqz1
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeTor Jun 03, 2008 12:33 pm

Res zgleda tako simpatično bitje tale tvoj Ronaldek Smile Smile (srčka se pa ne upam poslat, ker se bojim, da boš ljubosumna Embarassed )
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeTor Jun 03, 2008 10:06 pm

vesna je napisal/a:
Res zgleda tako simpatično bitje tale tvoj Ronaldek Smile Smile (srčka se pa ne upam poslat, ker se bojim, da boš ljubosumna Embarassed )

simpatično bitje...loool, ja res je tko simpatičen in pravi cukrček je, zraven pa še hudiček, tak noro SEXI.... (bom še kaj spesnila zanj...lol)
Srčki.hja, ne vem... mal sem ljubosumna potem... Embarassed Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 10:53 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
No,jst sem si res videe malo pogledal (seveda ne čist vsega...oz. vse sem vidu, ampak sem dal mal naprej pa tko).

Morm povedat, da so zlo fajn videi, ker lahko o njem izveš kej novega, vidiš kje živi, kako živi, kaj ima...Res ma fuuul dobro bajto, bazen, jacuzzi, travnik (verjamem, da brez tega ne bi mogu živet, saj je nogomet prvi)....Drgač pa ma super opremljeno....Skratka fant ma vse kar si želi (razen pametne punce loool).

Aja...dejstvo, da tud on posluša Luis Fonsija...zanimivo..nekako mu tega ne bi pripisal...sicer pa fajn!

A ni naravnost zakon tale fant!!!?? Hja, no nekako tudi to kar ima potrebuje pač, za tako vrhunsko formo pa to. Pametne punce nima, ne sej on je rekel, da se ne misli poročit še pred 30 letom in tud da je še mlad ter da uživa življenje.

Ne bi reku, da posluša Fonsija? Zakaj to? No, sej jst si tud nisem mislila, da je tko nor na mirne oziroma romantične komade. Ampak mi je zelo všeč...hjoj, predstavljaj si naju skupaj v avtu..loool kak bi cvilila vsak po svoje...hahahahaha sam bi blo res super!



cheers cheers bounce bounce to bi blo res zanimivo heheheh....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 10:54 am

Mateo je napisal/a:


cheers cheers bounce bounce to bi blo res zanimivo heheheh....

A morda grdo pojem jst??? confused confused confused
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 11:01 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


cheers cheers bounce bounce to bi blo res zanimivo heheheh....

A morda grdo pojem jst??? confused confused confused

Ne, sploh ne...sam tko fora se mi je zazdelo....pač "hecno".
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





CRISTIANO RONALDO - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
CRISTIANO RONALDO
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Cristiano Ronaldo je nova gay ikona
» Cristiano Ronaldo verjame, da Portugalska lahko zmaga na Evropskem prvenstvu 2008!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: