Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 CRISTIANO RONALDO

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 04, 2008 11:07 am

Mateo je napisal/a:


Ne, sploh ne...sam tko fora se mi je zazdelo....pač "hecno".

Hvala, me je ganlo, lepo da priznaš kako lepo jst pojem...hehehhehehe
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 07, 2008 11:16 am

Video od danes ...



Komaj čakam danes tekmo... čist nestrpna že... Me pa prav zanima, ker sem danes slišala od Davida kaj počne pred tekmo on ... David je full živčen in ves čas hodi na wc... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 07, 2008 11:21 am

Hehehe, ta od Davida je dobra, ja.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSob Jun 07, 2008 11:26 am

vesna je napisal/a:
Hehehe, ta od Davida je dobra, ja.

Hja, no... je bil iskren, čeprav je rekel, da je kar preveč že povedal...hihihihihihiih, največ časa pred tekmo preživi na wcju...lool
Me zato pač zanima, kako kaj Cristiano, oziroma kaj počne on.... Laughing
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:41 am

Hahahahhahahah mal za štos, kako lep mali fantek...hihihhhiihihihihihihihi (vse dal čez, obhajilo, birmo ... loool)

CRISTIANO RONALDO - Page 5 0013iw CRISTIANO RONALDO - Page 5 Youngroniera6 CRISTIANO RONALDO - Page 5 Ronkid22yo CRISTIANO RONALDO - Page 5 Ronkid30kq CRISTIANO RONALDO - Page 5 Ronkid0rb CRISTIANO RONALDO - Page 5 Crisdadyr1ox8


In potem je fantek zrastel ... drunken drunken drunken drunken

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Cr232 CRISTIANO RONALDO - Page 5 Cr24 CRISTIANO RONALDO - Page 5 Cr25 CRISTIANO RONALDO - Page 5 Cr65 CRISTIANO RONALDO - Page 5 Ndvd029 CRISTIANO RONALDO - Page 5 Ndvd033
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 12:29 pm

Kok luštkan dojenček! Iiiiiiiiiiiiiiii sunny drunken Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 9:15 pm

vesna je napisal/a:
Kok luštkan dojenček! Iiiiiiiiiiiiiiii sunny drunken Very Happy !

Hiihiihihi.Mini Ronaldo...ga bom že še izkoristila za kaj. cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 9:07 am

Joj Cristina, ej! Tale tvoj Ronaldek je pa men mal Question Question Suspect Suspect !
Sej je luštn in vse... ampak

V cajtngu The Sun (najbolj bran angleški časopis) piše, da je znan po tem, da je zelo znana njegova orgija s štirimi prostitutkami v svoji vili v Cheshiru.

Jst sm veliko brala o fusbalerjih in vem za roasting (ena bejbica se da dol z enim fuzbalerjem, potem jo pa on še mal svojim kolegom "posod") itd. Tako, da to ni kaj posebenega, ampak vseeno...
Tko, da sta z Nereido kr ustvarjena drug za drugega...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 9:27 am

vesna je napisal/a:
Joj Cristina, ej! Tale tvoj Ronaldek je pa men mal Question Question Suspect Suspect !
Sej je luštn in vse... ampak

V cajtngu The Sun (najbolj bran angleški časopis) piše, da je znan po tem, da je zelo znana njegova orgija s štirimi prostitutkami v svoji vili v Cheshiru.

Jst sm veliko brala o fusbalerjih in vem za roasting (ena bejbica se da dol z enim fuzbalerjem, potem jo pa on še mal svojim kolegom "posod") itd. Tako, da to ni kaj posebenega, ampak vseeno...
Tko, da sta z Nereido kr ustvarjena drug za drugega...

Jst pravim da vsemu ni za verjet in tko sem se navadla na te stvari. Ne vem no, včasih sem tudi jst verjela vsemu, to recimo glede Davida itd. Ampak zgodbice so izmišljenje, jst verjamem samo še tistemu kar reče on sam (kdorkoli pač), ker isto je bilo glede Davida, ko se je Rebecca odkrila, so se potem kar začele pojavljat... tko pač je v tem svetu slave in denarja, mislim da ne samo tukaj, ampak marsikje, Matej bi se verjetno strinjal z mano, ker potemtakem bi Roxana hotla s pol Venezuele (tko je sam izjavu), tko da pač ne gre verjet vsemu kar pišejo, jst skušam ostati nevtralna.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:10 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Joj Cristina, ej! Tale tvoj Ronaldek je pa men mal Question Question Suspect Suspect !
Sej je luštn in vse... ampak

V cajtngu The Sun (najbolj bran angleški časopis) piše, da je znan po tem, da je zelo znana njegova orgija s štirimi prostitutkami v svoji vili v Cheshiru.

Jst sm veliko brala o fusbalerjih in vem za roasting (ena bejbica se da dol z enim fuzbalerjem, potem jo pa on še mal svojim kolegom "posod") itd. Tako, da to ni kaj posebenega, ampak vseeno...
Tko, da sta z Nereido kr ustvarjena drug za drugega...

Jst pravim da vsemu ni za verjet in tko sem se navadla na te stvari. Ne vem no, včasih sem tudi jst verjela vsemu, to recimo glede Davida itd. Ampak zgodbice so izmišljenje, jst verjamem samo še tistemu kar reče on sam (kdorkoli pač), ker isto je bilo glede Davida, ko se je Rebecca odkrila, so se potem kar začele pojavljat... tko pač je v tem svetu slave in denarja, mislim da ne samo tukaj, ampak marsikje, Matej bi se verjetno strinjal z mano, ker potemtakem bi Roxana hotla s pol Venezuele (tko je sam izjavu), tko da pač ne gre verjet vsemu kar pišejo, jst skušam ostati nevtralna.

Joj, Cristina... upam, da te nisem kaj užalila. Sem pa danes malo bolj odrezava in sitna - to je pa res. Težaven dan pač.

Ti se mi zdiš dokaj kritična do Nereide. Saj punca zgleda taka, no... podn, priznam. Ampak po drugi strani pa Ronaldu ne zameriš, da je ravno z njo. Očitno njemu pač ustreza ravno taka punca in konec. Mislim, da si bolj kritična do nje kot do njega.

In ja, časopisi res marsikdaj pretiravajo s svojimi zgodbami. Ne bi bilo presenetljivo, če bi se to o prostitutkah kar izmislili.
Nogometaši sicer živijo dokaj razvratno. Imajo veliko punc, tudi za eno noč. No, to je še najmanj. Počnejo še marsikaj drugega.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:19 pm

vesna je napisal/a:


Joj, Cristina... upam, da te nisem kaj užalila. Sem pa danes malo bolj odrezava in sitna - to je pa res. Težaven dan pač.

Ti se mi zdiš dokaj kritična do Nereide. Saj punca zgleda taka, no... podn, priznam. Ampak po drugi strani pa Ronaldu ne zameriš, da je ravno z njo. Očitno njemu pač ustreza ravno taka punca in konec. Mislim, da si bolj kritična do nje kot do njega.

In ja, časopisi res marsikdaj pretiravajo s svojimi zgodbami. Ne bi bilo presenetljivo, če bi se to o prostitutkah kar izmislili.
Nogometaši sicer živijo dokaj razvratno. Imajo veliko punc, tudi za eno noč. No, to je še najmanj. Počnejo še marsikaj drugega.

Lol, ne nisi me nič užalila, samo vejretno imava drugačno mnenje o vsem skupaj. Jst nekako še vedno verjamem (upam), da Ronaldo ve kaj počne in to je še vedno pokazal, ker so mu takšne zveze že prisojali dosti časa prej. Razumem to. Tko pač je, kot si rekla, marsikaj počnejo, ampak no nekateri pa tudi niso tako slabi, dosi jih je poročenih, urejenih pa tko... Ne velja seveda za vse. Sicer roko na srce, veliko jih tako živi, samo ali niso slavni pač, ostalo tu se pa lahko tudi izmislijo, kar se zelo velikokrat.

Praviš, da sem kritična do Nereide, hja ženske res ne poznam kot Cristiana. Njega vseeno že dve leti nekako spremljam, Nereida se še nikoli ni izkazala...Res je odvratna kot ženska, no. Vidi se že na daleč, da je preprosto (in grdo rečeno) lahkoživka... njemu sigurno za sedaj to ustreza, dobi kar želi in potrebuje, ker ženska sploh ne zleda slabo (če odpišeš celulit, čeprav ta večino napada, ampak jst ga res nimam tok...loool cheers )... samo je pa gnila kot oseba po vsem tem, vsaj meni se zdi ...
Jst nekako verjamem v Ronalda, ker je res še tko mlad, četudi se poroči sedaj, ima pred sabo še res ogromno let in... na koncu se mi zdi, da me ne bo razočaral.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 1:00 pm

Čaki, čaki... Nereida je tudi mlada. Mogoče se pa tudi ona želi malo zabavati. Zakaj bi se pa on lahko, ona pa ne? Ker je ženska? Ker je on slaven? Lep? Ona je lahkoživka, on pa frajer?
Mogoče se bo on umiril čez nekaj časa, ampak ni rečeno, da se ne bo umirila tudi ona.

Drugače se pa strinjam s tabo, da marsikdo lahko počne marsikaj. Seveda običajni ljudje ne živijo tako kot razni rock zvezdniki, fuzbalisti itd. Ti majo pač več priložnosti za grehe...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 6:28 am

vesna je napisal/a:
Čaki, čaki... Nereida je tudi mlada. Mogoče se pa tudi ona želi malo zabavati. Zakaj bi se pa on lahko, ona pa ne? Ker je ženska? Ker je on slaven? Lep? Ona je lahkoživka, on pa frajer?
Mogoče se bo on umiril čez nekaj časa, ampak ni rečeno, da se ne bo umirila tudi ona.

Drugače se pa strinjam s tabo, da marsikdo lahko počne marsikaj. Seveda običajni ljudje ne živijo tako kot razni rock zvezdniki, fuzbalisti itd. Ti majo pač več priložnosti za grehe...

Hja ne vem, jst mislim, da že vsaka ženska po sebi ve kakšna želi biti, naj se zabava, ampak mislim da še vedno slabšo kasneje potegnejo ženske. Laughing
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 6:31 am

Gotovo vedno slabšo potegnejo ženske. Ravno proti temu se pa moramo zato boriti Laughing !


Joj, učeri sm mela grozn dan. Upam, da mi tega ne boš preveč zamerila.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 6:46 am

vesna je napisal/a:
Gotovo vedno slabšo potegnejo ženske. Ravno proti temu se pa moramo zato boriti Laughing !


Joj, učeri sm mela grozn dan. Upam, da mi tega ne boš preveč zamerila.
Ja to pa imaš prav, čeprav meni se nekako zdi tko no, ne vem...grdo za ženske, da se obnašajo tako očitno lahkoživno kot Nereida... hja, ne vem no.

Drugače pa itak ni problema, razumem, pa itak ti sploh nisem ničesar zamerila.


Nov video (po včerajšnji tekmi)

Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 7:35 am

Kar luštn na videu.
Zdaj ko ga ponovno gledam, bi mogoče rekla, da mi je vizualno bolj všeč David, mi je pa Ronaldo zelo tko prisrčen, simpatičen. David je bolj hladen, bolj angleški, Ronaldo se mi zdi bolj topel.

Hmmm... ne vem... če se tako vedenje obsoja, se ga mora obsojati tudi pri moških, ne samo pri ženskah.
Mogoče jst to gledam malo iz svojega zornega kota, mogoče sm mela "feministično" vzgojo. Zakaj bi on počel, karkoli si zaželi, ona bi se pa morala prilagajati? Morala bi biti suha, zrihtana, morala bi mu kuhati, pospravljati, likati, po možnosti imeti super službo z dobro plačo. Itd...
On bi pa delal, kar bi hotel.
Jst nisem ne vem kakšna pristašinja razvratnosti, ampak če ima on veliko žensk, potem naj ima tudi ona veliko moških.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 8:17 am

vesna je napisal/a:
Kar luštn na videu.
Zdaj ko ga ponovno gledam, bi mogoče rekla, da mi je vizualno bolj všeč David, mi je pa Ronaldo zelo tko prisrčen, simpatičen. David je bolj hladen, bolj angleški, Ronaldo se mi zdi bolj topel.

Hmmm... ne vem... če se tako vedenje obsoja, se ga mora obsojati tudi pri moških, ne samo pri ženskah.
Mogoče jst to gledam malo iz svojega zornega kota, mogoče sm mela "feministično" vzgojo. Zakaj bi on počel, karkoli si zaželi, ona bi se pa morala prilagajati? Morala bi biti suha, zrihtana, morala bi mu kuhati, pospravljati, likati, po možnosti imeti super službo z dobro plačo. Itd...
On bi pa delal, kar bi hotel.
Jst nisem ne vem kakšna pristašinja razvratnosti, ampak če ima on veliko žensk, potem naj ima tudi ona veliko moških.

Lol, a sedaj pa Cristiano...lool, ja vela, prav!

Hm, ja jst res ne bi o tem, ker se mi zdi njeno ravnanje res packasto, jst predvsem gledam s tega vidika, da moške potem nihče ne obsoja, ženske so pa "zaznamovane" na nek način. Valda ni nič od tega lepo, ampak ne vem no. Za Ronalda je lahko velik del tudi laž, za njo pa ne vem, sej nimam nič proti poziranju zgoraj in pač spodaj brez, do neke mere. Ampak tisto kar počne ona, pač tole zelo meni deluje neprofesionalno in čisto izven okusa... Na hitro zaslužen denar no.. tko nekako. lol!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 8:26 am

Saj vem, da je tole težka tema.
Meni tudi ona ni ne vem kako všeč, ampak... ni mi všeč, če se njo bolj obsoja kot njega. Morda to o orgijah pri njem ni res, si pa ni izbral kakšne prijetne in prijazne punce, ampak mu najbolj ustreza kurbica Question Question Torej zakaj bi obsojali samo njo... Zdaj pa dosti o tem.

Ne, saj sem že prej rekla, da mi je nekloliko bolj všeč David. Tudi lepši se mi zdi, dlje ga poznam. Ima svoj stil itd.
Je pa res, da je Ronaldo bolj prisrčen in topel, kar je pa njegova prednost.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 8:36 am

vesna je napisal/a:
Saj vem, da je tole težka tema.
Meni tudi ona ni ne vem kako všeč, ampak... ni mi všeč, če se njo bolj obsoja kot njega. Morda to o orgijah pri njem ni res, si pa ni izbral kakšne prijetne in prijazne punce, ampak mu najbolj ustreza kurbica Question Question Torej zakaj bi obsojali samo njo... Zdaj pa dosti o tem.

Ne, saj sem že prej rekla, da mi je nekloliko bolj všeč David. Tudi lepši se mi zdi, dlje ga poznam. Ima svoj stil itd.
Je pa res, da je Ronaldo bolj prisrčen in topel, kar je pa njegova prednost.

Hahahahha, ja imaš prav no. Ampak če mu pač paše... sicer pa je več kot očitno, da je njemu sedaj do nogometa (ekskluzivno), ženske pač če jo ima, jo ima očitno za lastne potrebe, verjetno ve, da ena "spodobna" ženska ne bi bila pripravljena z njim biti le, ko bi jo potreboval, ker tukaj je ogromno odrekanja, mogoče ga je pa strah ,da bi se v katero zares zaljubil in bi bil primoran morda celo izbirati med njo in nogometom (ne mislim tako močno, ampak nekaj v tem stilu).

Ja, mene tudi to zmede, ker Davida dlje poznam in sem nekako morda bolj "navezana" nanj, čeprav bi samo dodala, da je Ronaldo (po izgledu) moški, ki bi ga "sestavila" zase... pač za popolnega po izgledu, takšnega bi si ustvarila in ničesar popravljala, razlog: polt (barva kože), postava (super višina in nasploh gradnja telesa - hrbet, ramena, RITKA, radiatorčki... ), črni lasje, temne oči (pogled in poteze obraza), krasen nasmeh + polne ustnice, všeč mi je njegova hoja (loool) in itd,itd, itd,...torej no mislim, da sem veliko prehvalila, ane. Embarassed Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 8:51 am

Zelo zanimivo, da ti je Ronaldo tako silno lep. Meni tako vizualno ni tako silno... Saj pravim, bolj tako simpatičen, prijeten. Mislim, da bi se dalo z njim nasmejati...
David je pač drugače, on je modna ikona, jasno, da je seksi. Je pa res, da ga dobro poznamo in si kar težko predstavljamo, kako bi bilo brez njega...

Evo... tale je pa meni po lepoti bil dolga leta idealen (in še vedno mi je), čeprav so me stvari, ki jih je napisal v avtobiografiji malo šokirale (kako razvratno je živel, ko je bila njegova nogometna kariera na vrhu Embarassed )
CRISTIANO RONALDO - Page 5 Snn1212ep280506006ab8b4ac0.th

Meni je recimo Cesar Roman (off topic) zelo seksi.
CRISTIANO RONALDO - Page 5 Cesarbeb25cfc4.th
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 8:58 am

JA, res mi je, tko dečko iz pravljice, sestavljen naravnost za moj okus. Sicer to ne velja za vse, ampak meni je res tko strašansko všeč!
Pa full faca je, to drži!

Petit tvoj, ane... fajn... no, jst ne bom rekla, da mi je ravno všeč, ker ga niti ne poznam dovolj dobro, ima nekaj privlačnega, ampak verjetno ni najbolj moj tip moškega...
Hm...Cesar, no o njemu pa ne bi, ker ne vem zakaj, ampak kot moški mi je totalno neprivlačen...ne vem zakaj, res ... tko anti, sluzast mi deluje... Ne vem... sej ne zameriš ane?

Nič, te zapuščam, grem malce ven, Matej je prišel domov in gremo malo na svež zrak. Uživaj...papa
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 2:21 pm

Ja pa noro no, kter tip!!!! Shocked Shocked cheers cheers cheers drunken

CRISTIANO RONALDO - Page 5 1beg6 CRISTIANO RONALDO - Page 5 1cxw3 CRISTIANO RONALDO - Page 5 1dbm4
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 2:43 pm

Luštn in simpatičen na teh fotkah.

Kdo je pa tisti fant zraven njega na prvi sliki? In punca na tretji? Zgolj naključni mimoidoči?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 2:45 pm

vesna je napisal/a:
Luštn in simpatičen na teh fotkah.

Kdo je pa tisti fant zraven njega na prvi sliki? In punca na tretji? Zgolj naključni mimoidoči?

Na prvi sliki je zraven nogometaš Petit (hehe - portugalski), tista ženska pa ne vem kdo je, z njim ni nič v sorodu.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 2:50 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Luštn in simpatičen na teh fotkah.

Kdo je pa tisti fant zraven njega na prvi sliki? In punca na tretji? Zgolj naključni mimoidoči?

Na prvi sliki je zraven nogometaš Petit (hehe - portugalski), tista ženska pa ne vem kdo je, z njim ni nič v sorodu.

Uhhh, slabo mi gre, da še Petita ne prepoznam Laughing !
Včasih sem bla zlo pozorna nanj, vedno ko je igral, me je zanimalo, če bodo komentatorji omenili tudi njegovega takrat bolj znanega soimenjaka.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





CRISTIANO RONALDO - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
CRISTIANO RONALDO
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Cristiano Ronaldo je nova gay ikona
» Cristiano Ronaldo verjame, da Portugalska lahko zmaga na Evropskem prvenstvu 2008!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: