Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 CRISTIANO RONALDO

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 2:37 am

vesna je napisal/a:
Zorrita? A je to spet kakšna njegova Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Cristina, bo treba vzet kar pot pod noge. Ker tale fant ma pa res malo čudne. Da ga rešiš, hehe Embarassed Wink !

Zorrita, mah tak ji rečejo veš, to je kao tisto najhujše...kurbica pač...lool

Aha, lol veš da samo name čaka, hihi ... Zdej trenutno se zabava z njo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 3:48 am

Hehe... zelo težko bi komentirala njegov okus. Le zakaj so mu všeč prav take punce Question Question Idea Question Question ?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 3:54 am

vesna je napisal/a:
Hehe... zelo težko bi komentirala njegov okus. Le zakaj so mu všeč prav take punce Question Question Idea Question Question ?

Ja, no Vesna...a slučajno slabo zgleda? Sej ni grda, postavo ima dobro (razen celulita)... pač radodajka je in verjetno mu za sedaj to čisto odgovarja. Men se ne zdi nič čudnega, da mu je všeč. Poleg tega pa je odnos z njo precej lažji, ker ni tako obvezujoč in resen, pač sta skupaj ampak če bi imel kakšno resno, pošteno punco, bi morda ona postavljala sebe pred njegovo kariero, do tega pa mu za sedaj ni. Jst to popolnoma razumem... Pa komaj 23 LET IMA!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 4:45 am

Pa sej ni nujno, da bi mu ravno vsaka punca postavljala pogoje in hotla resno zvezo ... lahko bi dobil tudi marsikatero drugo punco, ki bi se z velikim veseljem zabavala z njim brez resnih pričakovanj ...
Nereida je baje celo že izražala neka pričakovanja? Sem brala, da je govorila, da se bosta poročila (čeprav je res, da ne vem, koliko so bili ti članki zanimivi).

Hehe... tko da še vedno ne vem, zakaj mu je všeč slačipunca Suspect ?
Cristina, Cristina... le kaj boš zdaj naredila?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 4:54 am

vesna je napisal/a:
Pa sej ni nujno, da bi mu ravno vsaka punca postavljala pogoje in hotla resno zvezo ... lahko bi dobil tudi marsikatero drugo punco, ki bi se z velikim veseljem zabavala z njim brez resnih pričakovanj ...
Nereida je baje celo že izražala neka pričakovanja? Sem brala, da je govorila, da se bosta poročila (čeprav je res, da ne vem, koliko so bili ti članki zanimivi).

Hehe... tko da še vedno ne vem, zakaj mu je všeč slačipunca Suspect ?
Cristina, Cristina... le kaj boš zdaj naredila?

Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Njegovo življenje je in po pravici povedano me ne zanima, meni je on všeč, ker dobro zgleda, ima hudo postavo, torej je lep, simpatičen, dober nogometaš, ampak koliko pišejo o njemu in kaj vse je res pa ne morm vedeti. Nočem se preveč posvečati samo temu, ker bi rada ohranila nek zdrav odnos...mislm ne da se mi spremljat vseh tračev itd, itd. Meni je on všeč ker dobro zgleda, jasno pa mi je, da ne morm nič pričakovati od njega, ker ga niti spozati ne bom mogla, tko da se raje ne ukvarjam s tem.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 5:38 am

Ok, sem se mal hecala in sem te provucirala, ampak ... si se odločila, da ga prepustiš Nereidi Wink !

Ne, sej vem, kaj hočeš povedat!
Tip je pač sweet in sexy! To je dovolj.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 6:09 am

vesna je napisal/a:
Ok, sem se mal hecala in sem te provucirala, ampak ... si se odločila, da ga prepustiš Nereidi Wink !

Ne, sej vem, kaj hočeš povedat!
Tip je pač sweet in sexy! To je dovolj.

Mal me zezaš, a? ...hm...sej sedaj ga naj ima...bomo videli koliko časa bo pač trajalo tole. hihi Sleep
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 6:28 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ok, sem se mal hecala in sem te provucirala, ampak ... si se odločila, da ga prepustiš Nereidi Wink !

Ne, sej vem, kaj hočeš povedat!
Tip je pač sweet in sexy! To je dovolj.

Mal me zezaš, a? ...hm...sej sedaj ga naj ima...bomo videli koliko časa bo pač trajalo tole. hihi Sleep

Ja, jaz mislim, da imaš za zdaj še kar nekaj šans... hehe! Da Nereida res ne bo punca za vedno Evil or Very Mad !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 6:35 am

vesna je napisal/a:


Ja, jaz mislim, da imaš za zdaj še kar nekaj šans... hehe! Da Nereida res ne bo punca za vedno Evil or Very Mad !

Iz tvojih ust v Božja ušesa. hehehe
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 12:36 pm

EVOOOO... CRISTIANO NA POČITNICAH v dobri družbi svoje družine in najdražje Zorrite!!! Nereida la inocente...hahhahaha
Mislim ta Ronaldo je res nesramen, pa ko dobro ve, kak mi je všeč mediteran in on si upa it na dopust ravno v Italijo, oziroma na okoliško otočje...
Sicer pa hjoj, kok je Zorrita manjša od njega, ježeš, jst sem še nižja...hmmmm

CRISTIANO RONALDO - Page 7 21kyn15oy1 CRISTIANO RONALDO - Page 7 14 CRISTIANO RONALDO - Page 7 15 CRISTIANO RONALDO - Page 7 17

CRISTIANO RONALDO - Page 7 112 CRISTIANO RONALDO - Page 7 116 CRISTIANO RONALDO - Page 7 117 CRISTIANO RONALDO - Page 7 122
CRISTIANO RONALDO - Page 7 Indexrn2

CRISTIANO RONALDO - Page 7 126 CRISTIANO RONALDO - Page 7 Indexbd2 CRISTIANO RONALDO - Page 7 Indexew7 CRISTIANO RONALDO - Page 7 Indexhg7 CRISTIANO RONALDO - Page 7 Indexyu0

Sem malce zlobna sicer, ampak morm njegov cvetkin detajl pokazat, ker ji tko paše!
pig pig

CRISTIANO RONALDO - Page 7 87019744pu3 CRISTIANO RONALDO - Page 7 Indexeg9 Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 3:39 pm

Uuuuu! Kok lepih slikic! To si se pa prav namučila.

Zgleda, da njuna zveza kar cveti, hehe!
Kok je pa Nereida visoka?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:07 am

vesna je napisal/a:
Uuuuu! Kok lepih slikic! To si se pa prav namučila.

Zgleda, da njuna zveza kar cveti, hehe!
Kok je pa Nereida visoka?

Ah, ne nism se nič namučla...lol

Cveti, cveti, normlano, pri prvih mesecih je vedno tko, sej normalno, ane. Mislim, da so njegove zveze vedno cvetele, čeprav kaj drugega pa bi lahko pričakovali, am... saj sta kot vsak normalen par skupaj.

Nereidica je visoka 167 cm.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:14 am

Ja, se strinjam s tabo. Mislim, da Nereida še ne bo "ta". Da je on še premlad, da bi si bolj resno punco najdu.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:16 am

vesna je napisal/a:
Ja, se strinjam s tabo. Mislim, da Nereida še ne bo "ta". Da je on še premlad, da bi si bolj resno punco najdu.

Tako je ja. No, meni se tudi tako zdi. Ampak bomo še videli kako bo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 7:44 am

UUhhh JA, JA!!!

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Ronfashion2zb2
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 9:33 am

Pa si dočakala nekaj novih slik!! No morm priznati, da je tale Neridica res zloo celulitasta..ampak najbrž njega to ne moti. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 9:34 am

Mateo je napisal/a:
Pa si dočakala nekaj novih slik!! No morm priznati, da je tale Neridica res zloo celulitasta..ampak najbrž njega to ne moti. Embarassed

Aha, valda...sej slike so skoz, lool ni za bat...
Nereida, Zorrita in njen celutit, res ga je...

bdw. a ne greš vn?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 9:40 am

Ja no sej vem...ampak teh zagotovo bolj vesela, ne?


BTW...zakaj ne odpišeš na sms?? lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 9:43 am

Mateo je napisal/a:
Ja no sej vem...ampak teh zagotovo bolj vesela, ne?


BTW...zakaj ne odpišeš na sms?? lol!

pa sem ti prek najdi.si...eh očitno spet ne funkcionira tvoj super MOBI...mislim...ajde ciao, že čakam, ne bom spt 15 min v luft gledla!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 9:45 am

lol! lol! lol! Aja??? Jst ti pa lahk z mobija pošiljam, ha?? Ti pa men zastonj...še tolk nisem vreden looooooooool...hecam se lol! lol!

Ja, pridem zj ven.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimePon Jul 07, 2008 2:44 am

Lol, napadi smeha!!!

Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimePon Jul 07, 2008 3:03 am

Cristina je napisal/a:
Lol, napadi smeha!!!


lol! lol! lol! lepo poje Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimePon Jul 07, 2008 3:05 am

Mateo je napisal/a:


lol! lol! lol! lepo poje Embarassed

JA, hvala za iskrenost...lool, še vedno lepš od tebe, el gran cantor!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimePon Jul 07, 2008 3:29 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


lol! lol! lol! lepo poje Embarassed

JA, hvala za iskrenost...lool, še vedno lepš od tebe, el gran cantor!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad looooooooooooooool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitimePon Jul 14, 2008 5:56 am

Angleški tabloidi, poleg tega pa tudi porugalski 24ur so se spravili na zvezo Cristiana in Nereide (zorrite), saj menda nista več par...
Tako se piše, ampak jst dvomim, vse skupaj mi je čudno, zakaj bi šla kar narazen, ko sta bila še pred štirinajstimi dnevi tko močno "zaljubljena".... Rolling Eyes Rolling Eyes
Bdw: ona je pa popravila svoj status na Facebooku, iz "v zvezi" v "zaročena"...hahahahahha
Folk se ji smeje, pa sprašuje s kom je to zaročena in kdaj bo poroka...loool
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





CRISTIANO RONALDO - Page 7 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 7 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
CRISTIANO RONALDO
Nazaj na vrh 
Stran 7 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Cristiano Ronaldo je nova gay ikona
» Cristiano Ronaldo verjame, da Portugalska lahko zmaga na Evropskem prvenstvu 2008!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: