Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 CRISTIANO RONALDO

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 2:52 pm

vesna je napisal/a:


Uhhh, slabo mi gre, da še Petita ne prepoznam Laughing !
Včasih sem bla zlo pozorna nanj, vedno ko je igral, me je zanimalo, če bodo komentatorji omenili tudi njegovega takrat bolj znanega soimenjaka.

Hjah...sej ne skrbi, meni se enako dogaja z Ronaldom...loool mislim tistim ja ---> pig pig
Ju dostikrat kar zamenjam...hihiiiiihihii
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 2:57 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Uhhh, slabo mi gre, da še Petita ne prepoznam Laughing !
Včasih sem bla zlo pozorna nanj, vedno ko je igral, me je zanimalo, če bodo komentatorji omenili tudi njegovega takrat bolj znanega soimenjaka.

Hjah...sej ne skrbi, meni se enako dogaja z Ronaldom...loool mislim tistim ja ---> pig pig
Ju dostikrat kar zamenjam...hihiiiiihihii

Aja, točno bounce . Brazilski Ronaldo je šel pred kratkim k prostituktkam - tranvestitom, ne? In potem je na televiziji ves nesrečen razlagal, da ni vedel, da so v resnici tranvestiti in da se zaveda, da ga od tega trenutka naprej ne bodo nikoli več gledali tako kot prej lol! .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 3:01 pm

vesna je napisal/a:


Aja, točno bounce . Brazilski Ronaldo je šel pred kratkim k prostituktkam - tranvestitom, ne? In potem je na televiziji ves nesrečen razlagal, da ni vedel, da so v resnici tranvestiti in da se zaveda, da ga od tega trenutka naprej ne bodo nikoli več gledali tako kot prej lol! .

LOOl, ja, moja mama celo ko je predlani spremljala nogomet, je gledala najprej zvečer tekmo Brazilije in "spoznala" Ronalda( pig ), potem pa je drug dan spremljala tekmo Portugalske, ni ji blo jasno, kako dva Ronalda in ker itak sploh ni bila prejšnji večer pozorna kdo igra (nogomet pač spremljala z atijem, ona zraven "uživa" - celo spi) je mene vprašala za strokovno razlago, ker se ji je zdelo čudno, da se je tisti včerajšnji tako polepšal drugi dan...
no tega se vedno spominjam...looool

Drugače pa sej je bogi Ronaldo (brazilski), če ne vedel no... elephant elephant sicer pa a je še poškodovan? Ne vem kaj je sedaj z njim... confused
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 3:06 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:


Aja, točno bounce . Brazilski Ronaldo je šel pred kratkim k prostituktkam - tranvestitom, ne? In potem je na televiziji ves nesrečen razlagal, da ni vedel, da so v resnici tranvestiti in da se zaveda, da ga od tega trenutka naprej ne bodo nikoli več gledali tako kot prej lol! .

LOOl, ja, moja mama celo ko je predlani spremljala nogomet, je gledala najprej zvečer tekmo Brazilije in "spoznala" Ronalda( pig ), potem pa je drug dan spremljala tekmo Portugalske, ni ji blo jasno, kako dva Ronalda in ker itak sploh ni bila prejšnji večer pozorna kdo igra (nogomet pač spremljala z atijem, ona zraven "uživa" - celo spi) je mene vprašala za strokovno razlago, ker se ji je zdelo čudno, da se je tisti včerajšnji tako polepšal drugi dan...
no tega se vedno spominjam...looool

Drugače pa sej je bogi Ronaldo (brazilski), če ne vedel no... elephant elephant sicer pa a je še poškodovan? Ne vem kaj je sedaj z njim... confused

Jaz tudi ne vem. Videla sem samo prispevek na televiziji, ko je rekel, da se je skregal s punco in šel k prostitutkam Embarassed . In ni vedel, da so tranvestiti pale . Nato so pa "one" še vse to povedale medijem. In na koncu je rekel, da ga ljudje ne bodo po tem dogodku, nikoli več gledali tako, kot so ga pred tem dogodkom Embarassed .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeČet Jun 12, 2008 3:08 pm

vesna je napisal/a:

Jaz tudi ne vem. Videla sem samo prispevek na televiziji, ko je rekel, da se je skregal s punco in šel k prostitutkam Embarassed . In ni vedel, da so tranvestiti pale . Nato so pa "one" še vse to povedale medijem. In na koncu je rekel, da ga ljudje ne bodo po tem dogodku, nikoli več gledali tako, kot so ga pred tem dogodkom Embarassed .

No, no...ne vem, sej on že ve...so bile pa očitno res "dobre", da jih ni prepoznal.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimePon Jun 16, 2008 9:18 pm

hahahhahahahahahahhaha
hahahhahahahahahaha
hahahahahhahaha
hahahahha
https://www.youtube.com/watch?v=Ww-BpLvCcNQ


Tej so res norci, no! Mislim ej, to je že višek, sam je pa Cristiano res potrpežljiv, jst bi že glave sekala...loool
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeTor Jun 17, 2008 8:56 am

heheheh...ja ka on se je ven iz sobe zaklenu???? lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:49 am

No, prejle sem tole sliko našla in pač sem se spomnla, da je enkrat debata tekla, če bi nam bili všeč (zvezdniki), v naših letih...torej RONALDO, tle ima sigurno tam nekje 16 - 17 let...tak 17 kot jaz in mislim, da tuki bi že lahko rekla, da bi mi bil všeč, takšen v realnem življenju (sošolec, prijatelj...)...

CRISTIANO RONALDO - Page 6 1915415961861joven6789hv

Zdej pa grem še po Beckhama, če slučajno najdem kakšno...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 7:59 am

UUUU pa je res še zlo mlajši....heheh
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 8:07 am

Mateo je napisal/a:
UUUU pa je res še zlo mlajši....heheh

Ja, v bistvu bi bil sedaj v takšni opravi prezelen zame...loool alien
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 8:20 am

Hehehe, sj zate morjo bit že fuul zreli, ne?? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 8:24 am

Mateo je napisal/a:
Hehehe, sj zate morjo bit že fuul zreli, ne?? Embarassed
Kaj se norce delaš, ampak takšen kot je zdej bi bolj k meni pasal, ker drugače bi bil tak faca...loool, čeprav je fajn, ker on je bil vedno visok pa tko... v vsakem primeru višji od mene!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSob Jun 21, 2008 8:30 am

No sej si lepo že objavila sliko za VF in sta res super skupaj Embarassed lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:25 am

Zanimive slikice...

Evo družina Dos Santos Aveiro...še popolna... Cristiano, sestra Catia, druga sestra Elma in njen mož, mama Dolores, brat Hugo in oče Dinis.
CRISTIANO RONALDO - Page 6 1465419page10021ud6jt8

Še z očkom... njega je mel tko rad... No Sad
CRISTIANO RONALDO - Page 6 6660904001

BABIIIIIII

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Digitalizar00059ar

Ronaldo mal kuha...(bolj slabo sicer), ampak obvlada tople sendviče in milkshake.

CRISTIANO RONALDO - Page 6 212647879376434tf2 CRISTIANO RONALDO - Page 6 212652058383321cv9

Evo, tko zakon se mi zdi... David in Cristiano
CRISTIANO RONALDO - Page 6 12441448fs1632135118 CRISTIANO RONALDO - Page 6 12441442fs876951210
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:32 am

Pa so res zanimive slike, ja...Ronaldo je ful mami podoben..pa z bratom sta si mal podobna, ne?


Hheheheh, babi,ja....

Aha...zlo dobre zadnje dve fotke..tvoja dva skupaj, iz oči v oči geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:35 am

Mateo je napisal/a:
Pa so res zanimive slike, ja...Ronaldo je ful mami podoben..pa z bratom sta si mal podobna, ne?


Hheheheh, babi,ja....

Aha...zlo dobre zadnje dve fotke..tvoja dva skupaj, iz oči v oči geek

Mami? Ja ne vem...men se zdi, da obema po malem. Ne vem no. Ampak recimo zdi se mi, da ima on posebno polt, barvo kože. Brat recimo je drugačen, tak bolj tipičen, Ronaldo pa je drugače temen, ne vem ...jst tko vidim, drugač je pa Hugo slikar!
Babi je pa baje prava legenda.

Aha, Ronaldo in David...UVAUUUUU
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:44 am

No, men se zdijo vsi moški na zgornji sliki bolj temni....

A legenda je?? Heheh v kakšnem smislu?





No, jst pa zj grem...se slišmo še kej mogoče...Če pa ne..potem pa uživaj jutri v čatežkih, fajn se napajsi lol! pa še za mene uživaj... sunny sunny
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:47 am

Mateo je napisal/a:
No, men se zdijo vsi moški na zgornji sliki bolj temni....

A legenda je?? Heheh v kakšnem smislu?





No, jst pa zj grem...se slišmo še kej mogoče...Če pa ne..potem pa uživaj jutri v čatežkih, fajn se napajsi lol! pa še za mene uživaj... sunny sunny

Ja, no sej so res...lool
Ma tko veš, faca pa to, ko full spremlja Ronalda (VALDA).

ja, ti tud užiwi, sej se še kej slišmo, drugač bom pa držala pesti za izpita! ciao!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 6:48 am

Ja, to pa je obvezno, da spremlja svojega vnuka... lol! lol!

No, zmenjeno...uživaj!! SE VIDIMA Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 11:04 am

Ja, moj Cristiano, kak fajni poba je on! Res se v vsem strinjam z njim, zdej sem gledala razne videe od Portugalske reprezentance pač iz "zakulisja" kot bi temu rekli, morm rečt, da so res face vsi po vrsti! Vidim, da se imajo res enkratno skupaj - velik jedo, lol, telovadijo, se zafrkavajo ves čas.Tko fora je videt te nogometaše (nasploh zvezdnike), ki so čist navadni ljudje, na igrišču zgledajo tko drugače. Tko Portugalci imajo res tega Scolarija, ki se mi zdi full zakon gospod! V slačilnicah je vedno fora pred tekmo, vsak ima svoje svetnike s sabo in tudi skupaj molijo vedno pred tekmo in med polčasom.
Samo najbolj so fora, ko se peljejo z avionom al pa avtobusom s tisimi mp4 oz mp3-ji...Eni ga kr skup poslušajo, drugi pa vsak posebi.

Potem sem si pa še en fini intervju ogledala z Ronaldom, kjer je govoru tud o tem, da mu gredo mediji na živce, ker prijateljic (ženskega spola) praktično ne more imeti, ker so takoj njegove punce, potem pa vsi pišejo koliko jih ima... Pravi pa, da ne more biti ves čas doma zaprt, rad gre ven men ljudi, ker je še zelo mlad in to vsi njegovi vrstniki počnejo.
Pravi (tko kot jaz), da denar ni najpomembnejša stvar v življenju in si lahko zelo nesrečen četudi ga imaš, pa vendar mnoge stvari olajša. Rad se dobro oblači, to mu je všeč, ampak ni odvisen od tega... Glede tega ko eni pravijo, da bi lahk bi model pa odgovarja, da mu je še kar všeč, vendar se nikoli ne bi samo s tem ukvarjal ... Meni, da to ni zanj, čeprav ima nekatere karakteristike; da je visok in ima utrenerano telo, še vedno meni, da ni ravno Brad Pitt... Basketball Hja, no Ronaldo, morm ti priznat, da si kljub temu bolj moj tip moškega kot Pitt...hehehehe
Skratka zakon je!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 3:27 pm

O, zlo lep opis Ronalda! Ja, verjamem, da se imajo ti igralci super, čeprav jih tud premučijo (no ampak sej najbrž radi igrajo)...heheh Mp3 Mp4 lol! lol!

Lepo je vse povedal,ja. Razz
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeNed Jun 22, 2008 11:31 pm

Mateo je napisal/a:
O, zlo lep opis Ronalda! Ja, verjamem, da se imajo ti igralci super, čeprav jih tud premučijo (no ampak sej najbrž radi igrajo)...heheh Mp3 Mp4 lol! lol!

Lepo je vse povedal,ja. Razz

Ja, misliš to, da ni Brad??? hehehe, drugače pa jah sem prav uživala v gledanju tiste oddaje o Portugalski reprezentanci, sta bila notri še Simao in Nuno...full sexi!

Aja, bdw sem pa pozabla povedat, da Ronaldo zelo rad potuje, predsvsem sta mu všeč Španija in Italija (hjooooj ne morš no!).
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeTor Jun 24, 2008 3:05 pm

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 1:23 am

Ja, tole je la zorrita! hehehehehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 2:04 am

Zorrita? A je to spet kakšna njegova Twisted Evil Rolling Eyes Rolling Eyes ?

Cristina, bo treba vzet kar pot pod noge. Ker tale fant ma pa res malo čudne. Da ga rešiš, hehe Embarassed Wink !
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





CRISTIANO RONALDO - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: CRISTIANO RONALDO   CRISTIANO RONALDO - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
CRISTIANO RONALDO
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 10Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Cristiano Ronaldo je nova gay ikona
» Cristiano Ronaldo verjame, da Portugalska lahko zmaga na Evropskem prvenstvu 2008!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: