Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 14, 2015 11:03 am

Kristina je napisal/a:

Nič hudega, sem razumela katero misliš. Smile Ampak tudi sama nisem prepričana, kdo je zdaj komu kaj. Tako, kot praviš, sem tudi jaz našla podatek, da naj bi bila Carmen Jorgejevama mama, vendar pa so članki o smrti Jorgejeve mame. Mogoče je pa njegova mama le bila Carmen Salinas, vendar ne ta igralka. Embarassed

Aha, jaz nisem videla delov, v katerih je Lenin vstopil v telenovelo, ali se pa ga zgolj ne spomnim. Embarassed Vsekakor se strinjam s tem, da je Fanny še premlada za takšno vlogo, ki jo čaka v zvezi z Leonom. Wink Bi bil bolj pameten tvoj predlog o študiju.Ampak glede na to, da "imamo Ano" in ostale otroke, bodo pa še za tega poskrbeli, oz. pomagali Fanny in Leonu. tongue  Gledam z vidika telenovel pač. Se pa pustim presenetiti.

No, jaz pa nisem spremljala El Manantiala, tako da niti ne vem za kaj gre. Nimam sicer v planu spremljati, vendar se zna zgoditi, da bom tako kot MCET na koncu začela malo bolj redno gledati. Embarassed Je pa res, kot praviš žalostno, da se zgolj remaiki spet snemajo. Vse prezgodaj delajo to... Rolling Eyes  Sem naprimer zasledila, da Telemundo pripravlja ponovno Prisionero (z Lucero) in Dono Barbaro (z Aracely)... pa tako kot praviš Lo imperdonable, ni dolgo nazaj, kar je bil posnet remaik s Silvio Navarro in Juan Solerjem ... skratka, škoda! Rolling Eyes

Mogoče ti bo nova verzija El Manantiala všeč, čeprav je vsebina dokaj klasična Very Happy : ljubezen med fantom in punco iz dveh družin, ki sta v vasi na nasprotnih bregovih. Družini imata seveda cel kup družinskih skrivnosti, ki ju povezujejo. Je imela pa verzija, ki sem jo jaz gledala čudovito cinematografijo, Carla Estrada je res na lep način (zame najboljši doslej) pokazala vaško življenje. Bilo mi je pa tudi všeč, da protagonistka ni imela lepih oglek, ampak je ves čas nosila narodno nošo (nekako je pasalo v zgodbo).  

Še enkrat glede Fanny. Res mi je všeč njen lik, ker se je razvila v samozavestno, močno osebo, ki ve kaj hoče Very Happy in ki se zna tudi postaviti zase (kako je samo postavila Edith in Ximeno na svoje mesto, ko sta nanjo prenašali svoj spor).
Kako se bo pa novela končala, je pa težko reči. Ampak mislim, da kar tako zlahka ne bo pristala na Leonove pogoje. Amapk Leon verjetno bo naredil nekaj dobrega.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2015 8:58 am

vesna je napisal/a:


Mogoče ti bo nova verzija El Manantiala všeč, čeprav je vsebina dokaj klasična Very Happy : ljubezen med fantom in punco iz dveh družin, ki sta v vasi na nasprotnih bregovih. Družini imata seveda cel kup družinskih skrivnosti, ki ju povezujejo. Je imela pa verzija, ki sem jo jaz gledala čudovito cinematografijo, Carla Estrada je res na lep način (zame najboljši doslej) pokazala vaško življenje. Bilo mi je pa tudi všeč, da protagonistka ni imela lepih oglek, ampak je ves čas nosila narodno nošo (nekako je pasalo v zgodbo).  

Še enkrat glede Fanny. Res mi je všeč njen lik, ker se je razvila v samozavestno, močno osebo, ki ve kaj hoče  Very Happy in ki se zna tudi postaviti zase (kako je samo postavila Edith in Ximeno na svoje mesto, ko sta nanjo prenašali svoj spor).
Kako se bo pa novela končala, je pa težko reči. Ampak mislim, da kar tako zlahka ne bo pristala na Leonove pogoje. Amapk Leon verjetno bo naredil nekaj dobrega.

Morda pa res, bom kaj pogledala. Wink A ti si pa original spremljala? Super, imam nasploh kar rada telenovele Carle Estrade, tako da verjamem, da je imela tudi ta poseben čar. Sicer mi deluje "klasična Romeo&Julia zgodba". Ampak po večini je tako. Mislim, da se bežno spominjam samo prvega dela, oz. nekje začetka, ko so to telenovelo na hrvaškem kanalu predvajali, tako da sem videla tisto njeno oblačenje, nisem pa vedela, da je bila po večini tako urejena - zanimivo.

Meni je tudi všeč njena zgodba. Čeprav zadnje čase ne razumem, ker sem pač ogromno zamudila, kako je s tem njenim študijem? Zakaj ravno to študira, ali je sicer želela kaj drugega? Tukaj sta se potem z Leninom spoznala, ane? Meni je definitivno ljubši Leon, ne glede na to, kar se je zgodilo ... govorim bolj o njuni kemiji, bolj sta mi simpatična skupaj. Sicer bi težko ocenjevala, če bi šlo zame - glede na to, da ji je Leon res lagal o otroku in podobno ... seveda lažje razumem like, kot pa bi potem v realnem življenju, če bi se to zgodilo meni. Smile

Isabela pa še enkrat! Super!! Very Happy D
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 17, 2015 11:21 am

Kristina je napisal/a:
Morda pa res, bom kaj pogledala. Wink A ti si pa original spremljala? Super, imam nasploh kar rada telenovele Carle Estrade, tako da verjamem, da je imela tudi ta poseben čar. Sicer mi deluje "klasična Romeo&Julia zgodba". Ampak po večini je tako. Mislim, da se bežno spominjam samo prvega dela, oz. nekje začetka, ko so to telenovelo na hrvaškem kanalu predvajali, tako da sem videla tisto njeno oblačenje, nisem pa vedela, da je bila po večini tako urejena - zanimivo.

Meni je tudi všeč njena zgodba. Čeprav zadnje čase ne razumem, ker sem pač ogromno zamudila, kako je s tem njenim študijem? Zakaj ravno to študira, ali je sicer želela kaj drugega? Tukaj sta se potem z Leninom spoznala, ane? Meni je definitivno ljubši Leon, ne glede na to, kar se je zgodilo ... govorim bolj o njuni kemiji, bolj sta mi simpatična skupaj. Sicer bi težko ocenjevala, če bi šlo zame - glede na to, da ji je Leon res lagal o otroku in podobno ... seveda lažje razumem like, kot pa bi potem v realnem življenju, če bi se to zgodilo meni. Smile

Isabela pa še enkrat! Super!! Very Happy D

Isabela je res dobra igralka, celo ko je preoblečena v moškega je prijetna (večina igralk, ki se preobleče v moške je dokaj groznih - vsaj meni Embarassed ). Pa še lepa je Very Happy . Opazila sem, da je imela v preteklosti nekaj glavnih vlog. Vsekakor upam, da bo dobila še kakšno in da jo bomo lahko gledali... čeprav pri Televisi nikoli ne veš Suspect . Bi si zaslužila še kakšno priložnost.

Glede Fanny... tudi jaz prej nisem gledala, tako da ne vem, zakaj se je odločila za to fakulteto. Prej je bila njena sošolka Laura. Je pa nekaj časa delala v očetovem podjetju kot tajnica (ali so bile to počitnice ali je padla, pa ne vem Question ). Leona je spoznala, ko je delala v očetovem podjetju, kjer je bil on kurir. Lenina pa je nato spoznala na faksu, kjer je njen sošolec. Na začetku je bil Lenin nesramen, ampak zdaj je postal boljši, samo po moje je zgolj "tisti drugi dobri fant, ki ga protagonistka ne bo izbrala". Sicer sta mi pa zdaj oba postala bolj všeč, ampak Leon zgleda nekako vizualno lepši Embarassed . Me pa zanima, če bo na koncu vendarle izbrala Leona ali pa bodo končali kako drugače.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimePon Maj 18, 2015 6:38 am

vesna je napisal/a:


Isabela je res dobra igralka, celo ko je preoblečena v moškega je prijetna (večina igralk, ki se preobleče v moške je dokaj groznih - vsaj meni Embarassed ). Pa še lepa je  Very Happy  . Opazila sem, da je imela v preteklosti nekaj glavnih vlog. Vsekakor upam, da bo dobila še kakšno in da jo bomo lahko gledali... čeprav pri Televisi nikoli ne veš Suspect . Bi si zaslužila še kakšno priložnost.

Glede Fanny... tudi jaz prej nisem gledala, tako da ne vem, zakaj se je odločila za to fakulteto. Prej je bila njena sošolka Laura. Je pa nekaj časa delala v očetovem podjetju kot tajnica (ali so bile to počitnice ali je padla, pa ne vem Question ). Leona je spoznala, ko je delala v očetovem podjetju, kjer je bil on kurir. Lenina pa je nato spoznala na faksu, kjer je njen sošolec. Na začetku je bil Lenin nesramen, ampak zdaj je postal boljši, samo po moje je zgolj "tisti drugi dobri fant, ki ga protagonistka ne bo izbrala". Sicer sta mi pa zdaj oba postala bolj všeč, ampak Leon zgleda nekako vizualno lepši Embarassed . Me pa zanima, če bo na koncu vendarle izbrala Leona ali pa bodo končali kako drugače.

Haha, ja zadnjič kot moški! Posrečena, ni kaj! Vse nas je "obšlo", kjer bi lahko njo videli, zato je tudi nisem jemala kot "pomembnejše" na Televisi. No, saj ravno med bolj popularnimi nikoli ni bila, verjetno. Mogoče ravno zato, ker je zgledala dokaj "siva miška", zdaj je pa dobila "boljšo" vlogo, torej zlobnice in še look je spremenila na boljše. Smile Sicer ne vem kaj jo čaka v bodoče, bi pa prej rekla, da kakšne glavne vloge ji ne bodo dali, glede na to, da se kar poslužujejo mlajših generacij igralk.

Aja, jaz sem ves čas mislila, da je ona nekje v študiju ekonomije, vsekakor nečesa kar je povezano z družinskim podjetjem. Ampak ko sem malce bolj začela spremljati, je bila že v tistem domu, kjer pomagajo ženskam in bolj v socioloških vodah, če se ne motim. Tudi meni je Leon vizualno bolj simpatičen. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeČet Maj 21, 2015 3:47 pm

Kristina je napisal/a:

Haha, ja zadnjič kot moški! Posrečena, ni kaj! Vse nas je "obšlo", kjer bi lahko njo videli, zato je tudi nisem jemala kot "pomembnejše" na Televisi. No, saj ravno med bolj popularnimi nikoli ni bila, verjetno. Mogoče ravno zato, ker je zgledala dokaj "siva miška", zdaj je pa dobila "boljšo" vlogo, torej zlobnice in še look je spremenila na boljše. Smile Sicer ne vem kaj jo čaka v bodoče, bi pa prej rekla, da kakšne glavne vloge ji ne bodo dali, glede na to, da se kar poslužujejo mlajših generacij igralk.

Aja, jaz sem ves čas mislila, da je ona nekje v študiju ekonomije, vsekakor nečesa kar je povezano z družinskim podjetjem. Ampak ko sem malce bolj začela spremljati, je bila že v tistem domu, kjer pomagajo ženskam in bolj v socioloških vodah, če se ne motim. Tudi meni je Leon vizualno bolj simpatičen. Embarassed

Yolanda mi najeda, ker se tako prilizuje Fernandu in tožari Isabelo Rolling Eyes . Ta je spet odlično igrala, ko se je norčevala iz Ximenine norosti Laughing Laughing ! Glede na besedilo, ki ga je morala povedati, bi človek pričakoval, da bo izpadla zlobna ali pa sitna, najmanj pa vsaj, da bo njen humor dolgočasen. Njej je pa uspelo žaljiv tekst spremeniti v nekaj zabavnega. Res dobra igralka.

Sicer sem bila pa presenečena, da je Nando izbral Ximeno. Saj se je videlo, da mu ni bilo toliko do Edith, ampak Ximena je izgledala mogoče majčkeno bolj egoistična od nje, tako da sem nekako pričakovala, da ne bo izbral nobene Shocked  Suspect .
Tudi mene sicer zanima, zakaj je šla Fanny študirat sociologijo, ampak nimam pojma confused . Sicer pa je zdaj trikotnik med Leonom in Leninom ter Fanny na vrhuncu. Lenin je sicer zdaj čisto simpatičen, ampak se mi zdi, da je jasno, da ni zaljubljena vanj.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 23, 2015 6:26 am

vesna je napisal/a:


Yolanda mi najeda, ker se tako prilizuje Fernandu in tožari Isabelo Rolling Eyes . Ta je spet odlično igrala, ko se je norčevala iz Ximenine norosti Laughing Laughing ! Glede na besedilo, ki ga je morala povedati, bi človek pričakoval, da bo izpadla zlobna ali pa sitna, najmanj pa vsaj, da bo njen humor dolgočasen. Njej je pa uspelo žaljiv tekst spremeniti v nekaj zabavnega. Res dobra igralka.

Sicer sem bila pa presenečena, da je Nando izbral Ximeno. Saj se je videlo, da mu ni bilo toliko do Edith, ampak Ximena je izgledala mogoče majčkeno bolj egoistična od nje, tako da sem nekako pričakovala, da ne bo izbral nobene Shocked  Suspect .
Tudi mene sicer zanima, zakaj je šla Fanny študirat sociologijo, ampak nimam pojma confused . Sicer pa je zdaj trikotnik med Leonom in Leninom ter Fanny na vrhuncu. Lenin je sicer zdaj čisto simpatičen, ampak se mi zdi, da je jasno, da ni zaljubljena vanj.

Aha, mene tudi malo "moti" to, da je zdaj gospa pa tako "ustrežljiva" do Fernanda in navsezadnje do Ane. Pač bolj tipično vse skupaj izpade, ker se večinoma potem pokesajo takšne gospe. No, meni se njena vloga tukaj bolj dopade, ker sem je bila po večini navajena kot dobre, revne ženičke. Zdaj pa "nova" Yolanda spet dobiva to svojo klasično podobo. Kar me je malo razočaralo, ker mi je bila prej tako posrečena. lol!
Ta prizor, ki si ga omenila, sem pa verjetno zamudila, spregledala. confused Sicer pa verjamem, da je bila odlična, ker ima itak po večini takšne fore, ki so kar zabavne, drugačne.

Jaz pa sem bila prepričana, da bo izbral Edith (verjetno tudi boljše poznam njun del zgodbe), predvsem zato, ker je tako travmatizirana oseba in ji je ta oz. bi ji zveza z njim zelo pomagala ... zdaj pa je dejansko spet izpadla "žrtev". Dejansko bi tu povzela prizor, kjer je Laura (pred kratkim) očitala Fanny, da ima vedno vse, dobi vse. Ona pa ni nikoli imela nič in tudi ničesar ne dobi - nekaj v tem smislu ... tako sem jaz dojela Edith, mora biti pač vedno "tepena". Crying or Very sad

Jaaaa, zdaj je pa res že na vrhu! Sem že prav malo žalostna, ko se je Fanny zdaj naenkrat odločila, da ljubi Lenina!? Nekako sploh ne verjamem temu prepričanju. Pa še Leon se mi zadnje čase zelo smili. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeNed Maj 24, 2015 10:36 am

Kristina je napisal/a:
Aha, mene tudi malo "moti" to, da je zdaj gospa pa tako "ustrežljiva" do Fernanda in navsezadnje do Ane. Pač bolj tipično vse skupaj izpade, ker se večinoma potem pokesajo takšne gospe. No, meni se njena vloga tukaj bolj dopade, ker sem je bila po večini navajena kot dobre, revne ženičke. Zdaj pa "nova" Yolanda spet dobiva to svojo klasično podobo. Kar me je malo razočaralo, ker mi je bila prej tako posrečena. lol!
Ta prizor, ki si ga omenila, sem pa verjetno zamudila, spregledala. confused Sicer pa verjamem, da je bila odlična, ker ima itak po večini takšne fore, ki so kar zabavne, drugačne.

Jaz pa sem bila prepričana, da bo izbral Edith (verjetno tudi boljše poznam njun del zgodbe), predvsem zato, ker je tako travmatizirana oseba in ji je ta oz. bi ji zveza z njim zelo pomagala ... zdaj pa je dejansko spet izpadla "žrtev". Dejansko bi tu povzela prizor, kjer je Laura (pred kratkim) očitala Fanny, da ima vedno vse, dobi vse. Ona pa ni nikoli imela nič in tudi ničesar ne dobi - nekaj v tem smislu ... tako sem jaz dojela Edith, mora biti pač vedno "tepena". Crying or Very sad

Jaaaa, zdaj je pa res že na vrhu! Sem že prav malo žalostna, ko se je Fanny zdaj naenkrat odločila, da ljubi Lenina!? Nekako sploh ne verjamem temu prepričanju. Pa še Leon se mi zadnje čase zelo smili. Embarassed

To si zelo lepo rekla, Edith je na nek način res spet nekakšna "žrtev". Njen lik mi je zlo všeč flower , smili se mi. ker se ji je zgodilo toliko hudega No .
Nekako si predstavljam, da bi na koncu ona morala končati z Leninom, Nando je še en tak nezrel bumbar. Z Leninom sta pa sošolca, prijatelja, on bi jo boljše razumel kot drug, saj hodi pomagat v tisto hišo dobrodelnosti. Poleg tega sta oba "nosila maski". Ona se pretvarja, da je trša, močnejša, kot v resnici je, on pa se  je sprva delal "važiča", ampak v resnici je prav prijazen fant.
Zlo bom razočarana, če Edith ne bo imela lepega konca Evil or Very Mad  Exclamation .

In Fanny je res lahko tako močna tudi zato, ker dejansko ima vse. Ljubečo družino, prijatelje, ljubezen Leona (in Lenina), denar, faks. Lahko se je postaviti zase, če ti je tako lepo postlano queen .
Meni se zdi njen odnos z Leninom nenavaden. Ker se mi zdi, da je še bolj pod stresom, če je on zraven, da ji gre on malo na živce. Na drugi stani ga pa sama kliče confused .

Ximena na začetku ni bla prav nič simpatetičen lik. Najprej se je norčevala iz Nanda, kasneje pa delala zgago in dramo Rolling Eyes  (je pa res bolna Idea ), ampak zdaj je pa postala prav prijetna, super se ujame s klonoma in dojenčkom Very Happy .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeSob Maj 30, 2015 2:54 am

vesna je napisal/a:


To si zelo lepo rekla, Edith je na nek način res spet nekakšna "žrtev". Njen lik mi je zlo všeč flower , smili se mi. ker se ji je zgodilo toliko hudega No .
Nekako si predstavljam, da bi na koncu ona morala končati z Leninom, Nando je še en tak nezrel bumbar. Z Leninom sta pa sošolca, prijatelja, on bi jo boljše razumel kot drug, saj hodi pomagat v tisto hišo dobrodelnosti. Poleg tega sta oba "nosila maski". Ona se pretvarja, da je trša, močnejša, kot v resnici je, on pa se  je sprva delal "važiča", ampak v resnici je prav prijazen fant.
Zlo bom razočarana, če Edith ne bo imela lepega konca Evil or Very Mad  Exclamation .

In Fanny je res lahko tako močna tudi zato, ker dejansko ima vse. Ljubečo družino, prijatelje, ljubezen Leona (in Lenina), denar, faks. Lahko se je postaviti zase, če ti je tako lepo postlano queen .
Meni se zdi njen odnos z Leninom nenavaden. Ker se mi zdi, da je še bolj pod stresom, če je on zraven, da ji gre on malo na živce. Na drugi stani ga pa sama kliče confused .

Ximena na začetku ni bla prav nič simpatetičen lik. Najprej se je norčevala iz Nanda, kasneje pa delala zgago in dramo Rolling Eyes  (je pa res bolna Idea ), ampak zdaj je pa postala prav prijetna, super se ujame s klonoma in dojenčkom Very Happy .

Hm, koliko sem prebrala naprej, sem videla, da bo gospodič Nando spet v dvomih. Suspect In je res je tako kot si napisala - nezrel bumbar. Sicer sta mi bila skupaj prav simpatična, še tako mlada, nežna, ona je oz. bi nekoga takšnega res potrebovala, me pa seveda zmoti, ko se on v bistvu še na nek način precej nezrelo oz. neodločno vede. Bomo videli, kako bo, jaz Edith privoščim lep konec.

Se popolnoma strinjam glede Fanny! Lahko je biti močen, če imaš res vse! Vseeno pa mislim, da se bo sedaj obrnilo na mlin, ki mi je všeč, da bo končala z Leonom. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 04, 2015 2:59 pm

Alternativni konci:

Mi Corazon es tuyo Final Alternativo 1 - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=s7D511OiC5c

https://www.youtube.com/watch?v=eoishxBmkCc

https://www.youtube.com/watch?v=rKJHo-hu33Q

Prvi alternativni konec bi mi bil zelo všeč, druga dva pa niti ne tako zelo Twisted Evil .
Sicer me je pa novela v zadnjem tednu nekoliko presenetila scratch  Laughing , ampak si še nisem utegnila pogledat včerajšnjih in današnjega dela (zadnje 3), potem bom pa izrekla dokončno sodbo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimePet Jun 05, 2015 7:44 am

vesna je napisal/a:
Alternativni konci:

Mi Corazon es tuyo Final Alternativo 1 - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=s7D511OiC5c

https://www.youtube.com/watch?v=eoishxBmkCc

https://www.youtube.com/watch?v=rKJHo-hu33Q

Prvi alternativni konec bi mi bil zelo všeč, druga dva pa niti ne tako zelo Twisted Evil .
Sicer me je pa novela v zadnjem tednu nekoliko presenetila scratch  Laughing , ampak si še nisem utegnila pogledat včerajšnjih in današnjega dela (zadnje 3), potem bom pa izrekla dokončno sodbo.

Hahaha, so se to verjetno malo pošalili. Very Happy Sploh glede drugega. Smile

Sicer sem si pogledala zadnji del ... vse skupaj je potem že malo šlo "čez mejo", oz. sem razumela kot to, da gre za res veliko popularnost telenovele in so dejansko vključili potem še fane. Če je človek prvič gledal; potem bi se mu zdelo malo nenavadno, tisti stadion za krst in podobno ... pač moraš na nek način "notri pasti", da ti je jasno. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimePon Jun 08, 2015 9:38 am

Kristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Alternativni konci:

Mi Corazon es tuyo Final Alternativo 1 - YouTube
https://www.youtube.com/watch?v=s7D511OiC5c

https://www.youtube.com/watch?v=eoishxBmkCc

https://www.youtube.com/watch?v=rKJHo-hu33Q

Prvi alternativni konec bi mi bil zelo všeč, druga dva pa niti ne tako zelo Twisted Evil .
Sicer me je pa novela v zadnjem tednu nekoliko presenetila scratch  Laughing , ampak si še nisem utegnila pogledat včerajšnjih in današnjega dela (zadnje 3), potem bom pa izrekla dokončno sodbo.

Hahaha, so se to verjetno malo pošalili. Very Happy Sploh glede drugega. Smile

Sicer sem si pogledala zadnji del ... vse skupaj je potem že malo šlo "čez mejo", oz. sem razumela kot to, da gre za res veliko popularnost telenovele in so dejansko vključili potem še fane. Če je človek prvič gledal; potem bi se mu zdelo malo nenavadno, tisti stadion za krst in podobno ... pač moraš na nek način "notri pasti", da ti je jasno. Embarassed

Končno sem si ogledala zadnje dele. Res sem malo presenečena, ker sem pričakovala bolj klasičen konec.
Čista parodija na telenovele: Isabela je zažgala poročno obleko, ugrabila limuzino, streljala z raketometom (!) in zažgala torto - pa mladoporočenca sploh nista ugotovila, kaj se dogaja. Ali pa ugrabitev psa in zahteva odkupnine, krst, ki ga omenjaš, pa kazen za Isabelo, ki je postala debela Razz   Očitno so vzeli zelo zares dejstvo, da je telenovela "zabavna". affraid  Shocked  Laughing  Laughing  

Sicer bi pa omenila še nekaj, ki so me presenetile.
EDITH - zanjo sem si želela bolj nežen konec pale Sad  . Res sem mislila, da bo na koncu skupaj z Leninom. Tako je pa postala še bolj robata Suspect  (tu so verjetno želeli napraviti primerjavo z Lauro, ki se je počutila žrtev. čeprav je imela lažje življenje kot Edith, Edith pa je vse prenesla).

BRUNO - Ko je bil skupaj s tajnico, je nehal jeclati, na koncu s kuharico pa je spet začel jeclati. To je verjetno pomenilo, da je bila tajnica njegova sorodna duša. Na koncu je bilo rečeno (ob njuni sliki), da se včasih tudi nasprotja dopolnjujejo. Zanimivo in presenetljivo scratch Smile . Sploh ni slaba ideja, mogoče bi jo lahko v kakšni seriji uporabili pri bolj pomembnih likih.

ISABELA - všeč bi mi bilo, če bi bila skupaj z Diegom na koncu. In to, da se je povsem odpovedala otroku (in s tem tudi kakšnemu dinarčku), ni bilo logično - ampak bila je zlobnica in to je bila zabavna telenovela, tko da vseeno ni blo slabo Smile .

FANNY - ona je pa imela klasičen in lep konec sunny .

NANDO - dobil, kar je zaslužil Laughing
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitimeTor Jun 09, 2015 11:10 am

vesna je napisal/a:


Končno sem si ogledala zadnje dele. Res sem malo presenečena, ker sem pričakovala bolj klasičen konec.
Čista parodija na telenovele: Isabela je zažgala poročno obleko, ugrabila limuzino, streljala z raketometom (!) in zažgala torto - pa mladoporočenca sploh nista ugotovila, kaj se dogaja. Ali pa ugrabitev psa in zahteva odkupnine, krst, ki ga omenjaš, pa kazen za Isabelo, ki je postala debela Razz   Očitno so vzeli zelo zares dejstvo, da je telenovela "zabavna". affraid  Shocked  Laughing  Laughing  

Sicer bi pa omenila še nekaj, ki so me presenetile.
EDITH - zanjo sem si želela bolj nežen konec pale Sad  . Res sem mislila, da bo na koncu skupaj z Leninom. Tako je pa postala še bolj robata Suspect  (tu so verjetno želeli napraviti primerjavo z Lauro, ki se je počutila žrtev. čeprav je imela lažje življenje kot Edith, Edith pa je vse prenesla).

BRUNO - Ko je bil skupaj s tajnico, je nehal jeclati, na koncu s kuharico pa je spet začel jeclati. To je verjetno pomenilo, da je bila tajnica njegova sorodna duša. Na koncu je bilo rečeno (ob njuni sliki), da se včasih tudi nasprotja dopolnjujejo. Zanimivo in presenetljivo scratch Smile . Sploh ni slaba ideja, mogoče bi jo lahko v kakšni seriji uporabili pri bolj pomembnih likih.

ISABELA - všeč bi mi bilo, če bi bila skupaj z Diegom na koncu. In to, da se je povsem odpovedala otroku (in s tem tudi kakšnemu kovančku), ni bilo logično - ampak bila je zlobnica in to je bila zabavna telenovela, tko da vseeno ni blo slabo Smile .

FANNY - ona je pa imela klasičen in lep konec sunny .

NANDO - dobil, kar je zaslužil Laughing

Hehhe, dobro si zapisala, ja! Očitno so tole komično zelo resno vzeli! lol! lol! lol! Tista misija v gozdu za kužkom ... skratka - SMEŠNO. silent

Ne vem, kaj so nam želeli sporočiti glede Edith, mene je definitivno presenetila sprememba looka. Saj ne vem, ali je bolj lušna... No Nisem pristašica tolikšnih tatujev ... sicer privat je res lušna punca, to se vidi, ta vloga je bila pač takšna, da ne da ni bila lušna ali simpatična, ampak že kar precej ekstravagantna/divja za pogledat. Sicer pa res lepa.

Glede Isabele bi poudarila te tipične "napake" telenovel ... ona naj bi bila čisto brez denarja, brez bančnega računa, kazali pa so njene roke - negovani nohti, njena pričeska je bila res krajša, ampak lepo pobarvana in nakodrana (z ravnalcem) - pač pogrešam pri telenovelah nasploh, da niso precizni, da so vse "uboge miške" brezhibno naličene, imajo pričeske princesk in urejene roke, nohte ... skratka, malo bolj realno bi lahko to prikazali.

Glede Fanny mi je bilo všeč, da je bila z Leonom na koncu, Nando pa itak, po mojem premlad, da bi mu kakšne "drastične" konce pripisali - dobro, da so pustili odprto. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....   Po Le TRE ROSE di Eva prihaja.... - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 2Pojdi na stran : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Na HTV prihaja 'Querida enemiga'
» Prihaja GOSPODARICA SRCA!
» La trepadora prihaja v Romunijo
» Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: