Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 10:30 am

Iz TS-ja:
Judas wrote:
Na enemu od forumov:

"La trepadora" se negocia con Ecuador, Panamá, Rep. Dominicana, y creo que Eslovenia...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 1:55 pm

VAOOOOO, to bi blo pa super flower flower Končno bi videli nekaj boljšega...zgodba je super....no vsaj začetni deli, ki sem jih spremljal so bili enkratni....Norkys je bila kljub slabšemu igranju....nadvse karizmatična, simpatična.....Skratka...to bi bilo res super....tako je potem še upanje za MPC in TUD!! Ker ko kupijo eno iz neke televizije....kupijo še kakšno zraven....npr. VVI: Angel rebelde, Acorralada.....Telemundo: Dame chocolate, Marina....Televisa: Fuego en la sangre, Tormenta en el paraiso...itd....UPAM, DA JE NOVICA RESNIČNA.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:00 pm

ja no ... če je res, potem vedno kiksnejo ... navijam bolj za TUD in MPC ... Trepadora je pa ena najslabših od zadnjih posnetin na RCTV-ju ... Venezuelci so bili nad prejšnjima dvema navdušeni tele pa kar ne sprejmejo ... baje je igra pod nivojem ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:03 pm

ja, se strinjam...tudi jst bi rajši MPC in TUD..ampak, če bo LT smo že na dobri poti...ker lahko pričakujemo še kakšno od RCTVja....jst mislim, da če bo La trepadora prišla na POP TV...bo zagotovo tudi MPC ali TUD...mislim, da ima TUD več možnosti zaradi Ricarda.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:09 pm

Mateo je napisal/a:
..., če bo LT smo že na dobri poti...ker lahko pričakujemo še kakšno od RCTVja....jst mislim, da če bo La trepadora prišla na POP TV...bo zagotovo tudi MPC ali TUD...mislim, da ima TUD več možnosti zaradi Ricarda.


Lahko le upamo ... pri Popu se nikoli ne ve ... če se najde kak slabega potem bodo oni sigurno predvajali - vsaj tako je že precej časa .... telenovel že nekaj časa ne spremljam ... zadnje kar sem videla povsem slučajno je bilo par delov Angel Rebelde in me je vse minilo ... preklopila sem na internet in tukaj tudi ostala ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:20 pm

hvala enako....jst novel ne spremljam od MGB dalje....sem več na netu....pa tko...rajši si ogledam kakšen dober film...pa tko.

Tebe je Ricardo že dodal med prijatelje? Ker jst sem mu že dvakrat poslal, pa me še ni sprejel...niti Cristine ne....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:23 pm

Mateo je napisal/a:

Tebe je Ricardo že dodal med prijatelje? Ker jst sem mu že dvakrat poslal, pa me še ni sprejel...niti Cristine ne....

Ne še (na žalost) tud sama sem poslala 2x in čakam ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:29 pm

Bilo bi super, če bi začeli predvajati telenovela z RCTV-ja. Gotovo se ne bi ustavili samo pri eni cheers cheers cheers cheers .

Čeprav... hehe... je pa to res malce smešno - da bi izbrali LT, ne pa MPC ali TUD.

Jst tudi od MGB (na RTS-u) ne gledam več telenovel, zdaj sem gledala Seks v mestu, pa na netu sem.

Btw, nekdo na ts-ju je pripomnil, da bo morda LT na RTS-u in ne na POptv?!
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:32 pm

vesna je napisal/a:

Čeprav... hehe... je pa to res malce smešno - da bi izbrali LT, ne pa MPC ali TUD.

mene to niti ne preseneča toliko ... če na popu nekaj izbereje potem se potrudijo, da je najslabše med odličnim ... sicer pa: "upanje umre zadnje" ... in moje je že povsem uplahnilo
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:36 pm

jami100 je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Čeprav... hehe... je pa to res malce smešno - da bi izbrali LT, ne pa MPC ali TUD.

mene to niti ne preseneča toliko ... če na popu nekaj izbereje potem se potrudijo, da je najslabše med odličnim ...

Prov kot parodija se mi zdi.

Meni se zdi, da oni izbirajo tudi glede na igralce. Tako, da verjetno MPC izpade, ker Monica in Sosa nista znana pri nas. Norkys in Ricardo pa sta - in njuni telenoveli imata več možnosti. Jst mislim, da če bo LT, bo tudi TUD.
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:40 pm

vesna je napisal/a:
Prov kot parodija se mi zdi.

Meni se zdi, da oni izbirajo tudi glede na igralce.

Nisem povsem prepričana, da je to njihov kriterij ... večkrat se pojavljajo nova igralska imena in zato mislim da to ni pogoj ... mislim da izbirajo glede na "kvaliteto" ... če je slabo, neodzivno in označeno kot polom potem kupijo, ostalo jih pa ne zanima
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 2:45 pm

jami100 je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Prov kot parodija se mi zdi.

Meni se zdi, da oni izbirajo tudi glede na igralce.

Nisem povsem prepričana, da je to njihov kriterij ... večkrat se pojavljajo nova igralska imena in zato mislim da to ni pogoj ... mislim da izbirajo glede na "kvaliteto" ... če je slabo, neodzivno in označeno kot polom potem kupijo, ostalo jih pa ne zanima

Hmmm... velikokrat sem se spraševala, zakaj izberejo vedno prav največje polome. Misliš, da so morda takšne telenovele cenejše? Da dobijo kakšne popuste? Morda jim dajo še eno telenovelo zraven?!
Ker se mi zdi skoraj nemogoče, da bi bil kdo tako genialen, da bi vedno izbiral najslabše od najslabšega. Tudi če bi žrebali, bi vsaj kdaj izbrali kakšno boljšo telenovelo.

Glede igralcev... imeli so npr. zapovrstjo zelo veliko število telenovel Natalie Streignard.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 3:01 pm

No jst mislim, da nekatere novele kupijo, ker imajo podatke, da so bile ponekod zelo uspešne....potem imajo spet drugo politiko (očitno) in kupijo največje polome...oz. probajo s cenejšimi...ker mislim, da so starejše novele cenejše, saj jim cena pade....prav tako dobijo verjetno kakšne popuste, če novele le ni tko zelo uspešna...vem pa ne....

Jst samo UUUPPAAAM, da bom kdaj imel priliko videti MPC na Pop TV!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 3:04 pm

Ja, jst upam, da je tale vest o Trepadori resnična. Ker Judas jo je pobral z nekega foruma, tako, da bi lahko šlo tudi za napako.

Mogoče so se naši odločili, da je Norkys tako velika zvezda, da bi jo ponovno dali na spored tv-ja.

MPC? Hmmmh scratch ... nisem povsem prepričana!? Če pride Trepadora, ki je novejša...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 3:29 pm

Aha...zj je najbolj aktualna, ker se prodaja...pač prišla je na trg.....no, verjetno bodo kupili še kaj od RCTVa.....UPAM!!

MPC bi bla enkratna ideja....tudi TUD se ne bi branil...ampak MPC si pa res najbolj želim cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 3:32 pm

Mateo je napisal/a:
Aha...zj je najbolj aktualna, ker se prodaja...pač prišla je na trg.....no, verjetno bodo kupili še kaj od RCTVa.....UPAM!!

MPC bi bla enkratna ideja....tudi TUD se ne bi branil...ampak MPC si pa res najbolj želim cheers cheers

Upam, da se bo to res zgodilo. Da bodo res kupili Trepadoro, potem pa še kakšno. Morda celo res MPC in TUD.
A tebi je bila Trepadora sicer kar v redu, ne?

Čeprav... midva bi morala zdaj navijat za VVI. Za Pobre millonaria in Condesa por amor bounce Suspect !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 3:41 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Aha...zj je najbolj aktualna, ker se prodaja...pač prišla je na trg.....no, verjetno bodo kupili še kaj od RCTVa.....UPAM!!

MPC bi bla enkratna ideja....tudi TUD se ne bi branil...ampak MPC si pa res najbolj želim cheers cheers

Upam, da se bo to res zgodilo. Da bodo res kupili Trepadoro, potem pa še kakšno. Morda celo res MPC in TUD.
A tebi je bila Trepadora sicer kar v redu, ne?

Čeprav... midva bi morala zdaj navijat za VVI. Za Pobre millonaria in Condesa por amor bounce Suspect !

Ja, LT mi je po videm zelo všeč, ja...ampak do takrat so bile dobre kritike....

Hja..res je...navijati bi morala za VVI....ampak a ni ironično'? Zdaj, ko sta pobegnila na VVI...je pop tv nehal odkupovati.....in se je zdaj baje odločil za RCTV Surprised
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 3:57 pm

Ful je ironično. Mogoče vendarle kdaj pogledajo na TS. In tam je bilo polno najinih kritik Embarassed !
Čeprav... jst mislim, da bodo tudi VVI še kje kazali (TV3, Romantica...) Upam, no!

Aja, takrat ti je bilo dobro. Zdaj so se pa kritike poslabšale. No ja... škoda, ker ni nobenega novega dela na youtube.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:03 pm

vesna je napisal/a:
Ful je ironično. Mogoče vendarle kdaj pogledajo na TS. In tam je bilo polno najinih kritik Embarassed !
Čeprav... jst mislim, da bodo tudi VVI še kje kazali (TV3, Romantica...) Upam, no!

Aja, takrat ti je bilo dobro. Zdaj so se pa kritike poslabšale. No ja... škoda, ker ni nobenega novega dela na youtube.

ja, no sj ne kritizirama samo midva Embarassed sicer pa je zj res več možnosti..lahko bo na TV3, Romantici, TV Piki, NET TV....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:06 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ful je ironično. Mogoče vendarle kdaj pogledajo na TS. In tam je bilo polno najinih kritik Embarassed !
Čeprav... jst mislim, da bodo tudi VVI še kje kazali (TV3, Romantica...) Upam, no!

Aja, takrat ti je bilo dobro. Zdaj so se pa kritike poslabšale. No ja... škoda, ker ni nobenega novega dela na youtube.

ja, no sj ne kritizirama samo midva Embarassed sicer pa je zj res več možnosti..lahko bo na TV3, Romantici, TV Piki, NET TV....

Upajmo, da bodo tudi šid še odkupovali Embarassed Razz !
Jaz se samo bojim, da bodo začeli spet predvajati še brazilske, ker potem bo pa res zmanjkalo prostora za VVI bounce .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:08 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ful je ironično. Mogoče vendarle kdaj pogledajo na TS. In tam je bilo polno najinih kritik Embarassed !
Čeprav... jst mislim, da bodo tudi VVI še kje kazali (TV3, Romantica...) Upam, no!

Aja, takrat ti je bilo dobro. Zdaj so se pa kritike poslabšale. No ja... škoda, ker ni nobenega novega dela na youtube.

ja, no sj ne kritizirama samo midva Embarassed sicer pa je zj res več možnosti..lahko bo na TV3, Romantici, TV Piki, NET TV....

Upajmo, da bodo tudi šid še odkupovali Embarassed Razz !
Jaz se samo bojim, da bodo začeli spet predvajati še brazilske, ker potem bo pa res zmanjkalo prostora za VVI bounce .

neeeee....ne še brazilskih..ne govori tega....sj ne pravim, da so slabše od VVIja..to bi bilo po kakovosti res nemogoče...ampak vseeno bi rajši gledal Roxano v totalnem podnu Embarassed sem pa le njen privrženec geek
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:19 pm

Jst bi tud gledala PM... pa sej ne vem... vem, da je produkcija slaba... ampak meni se zdi pa zgodba zanimiva.
In Gianella je bila tudi nadvse zabaven lik v tistih prvih delih. Seveda pa bi predvsem rada videla Roxy!

http://www.diaadia.com.pa/archivo/08072008/fam04.html
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:22 pm

vesna je napisal/a:
Jst bi tud gledala PM... pa sej ne vem... vem, da je produkcija slaba... ampak meni se zdi pa zgodba zanimiva.
In Gianella je bila tudi nadvse zabaven lik v tistih prvih delih. Seveda pa bi predvsem rada videla Roxy!

http://www.diaadia.com.pa/archivo/08072008/fam04.html

aha...sj jst se je tudi ne bi branil...zgodba je res dobra....le produkcija je zelo slaba, z napakami...normalno, ker denarja ni bilo veliko in so mogli snemati z manjšimi zmožnostmi.

To je pa neka igralka iz PM, ne?? No, PM je bila za njih res enkratna izkušnja.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:27 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Jst bi tud gledala PM... pa sej ne vem... vem, da je produkcija slaba... ampak meni se zdi pa zgodba zanimiva.
In Gianella je bila tudi nadvse zabaven lik v tistih prvih delih. Seveda pa bi predvsem rada videla Roxy!

http://www.diaadia.com.pa/archivo/08072008/fam04.html

aha...sj jst se je tudi ne bi branil...zgodba je res dobra....le produkcija je zelo slaba, z napakami...normalno, ker denarja ni bilo veliko in so mogli snemati z manjšimi zmožnostmi.

To je pa neka igralka iz PM, ne?? No, PM je bila za njih res enkratna izkušnja.

Ja, ampak... a je pisalo, da bo septembra konec PM v Panami?

Jst upam, da bomo kljub napakam imeli možnost vsaj na kakšen način gledati PM. Pa vse Net tv, TV3, RTS, ROmantica itd... nekdo bi jo že lahko odkupil, ne?

No, veselim se tudi "Condesa por amor". In glede na to, da bo tudi Eileen Abad... morda sploh ne bo "podn od podna", ampak bo samo podn!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:34 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Jst bi tud gledala PM... pa sej ne vem... vem, da je produkcija slaba... ampak meni se zdi pa zgodba zanimiva.
In Gianella je bila tudi nadvse zabaven lik v tistih prvih delih. Seveda pa bi predvsem rada videla Roxy!

http://www.diaadia.com.pa/archivo/08072008/fam04.html

aha...sj jst se je tudi ne bi branil...zgodba je res dobra....le produkcija je zelo slaba, z napakami...normalno, ker denarja ni bilo veliko in so mogli snemati z manjšimi zmožnostmi.

To je pa neka igralka iz PM, ne?? No, PM je bila za njih res enkratna izkušnja.

Ja, ampak... a je pisalo, da bo septembra konec PM v Panami?

Jst upam, da bomo kljub napakam imeli možnost vsaj na kakšen način gledati PM. Pa vse Net tv, TV3, RTS, ROmantica itd... nekdo bi jo že lahko odkupil, ne?

No, veselim se tudi "Condesa por amor". In glede na to, da bo tudi Eileen Abad... morda sploh ne bo "podn od podna", ampak bo samo podn!

pisalo je, da se bo v semptembru začelo predvajati še drugod po svetu....to je super..morda tudi kdaj v bližnji prihodnosti pri nas sunny

Aha...Condesa por amor...hja...počakajmo, da vidimo kako bo....Tropico, ki je bila tam posneta ni bila lih bogve kaj....nikoli se ni nič kej veliko pisalo o tem...sicer pa je meni bla zgodba zlo všeč.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????   Prihaja v Slovenijo... Trepadora????? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» La trepadora prihaja v Romunijo
» La trepadora prodana v Evropo
» Murko je obnorel Slovenijo pred RBD
» Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: