Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 La trepadora prodana v Evropo

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePon Avg 04, 2008 4:34 pm

La trepadora prodana v Evropo

Venezuelska telenovela posneta na RCTV INT. je prodana v Albanijo, Poljsko in Ukrajino
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 12:56 am

To je pa kar nekaj.
Saj ne vem niti, če sta bili MPC in TUD prodani v več držav?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 12:58 am

vesna je napisal/a:
To je pa kar nekaj.
Saj ne vem niti, če sta bili MPC in TUD prodani v več držav?

No, jst bi bila vesela zgolj MPC za Slovenijo ... Tam je nekaj igralskega talenta! Laughing
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 1:46 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
To je pa kar nekaj.
Saj ne vem niti, če sta bili MPC in TUD prodani v več držav?

No, jst bi bila vesela zgolj MPC za Slovenijo ... Tam je nekaj igralskega talenta! Laughing

Meni se zdi zelo zanimivo, da jo tako dobro prodajajo. Ker MPC in TUD sta gotovo bolj ql., pa ne vem, če se prodajata kaj boljše.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 2:50 am

vesna je napisal/a:


Meni se zdi zelo zanimivo, da jo tako dobro prodajajo. Ker MPC in TUD sta gotovo bolj ql., pa ne vem, če se prodajata kaj boljše.

Hm...ja, kaj pa vem...mogoče Norkys??? Krivec pač ...
Monica in Sosa sta bolj "nova"...ampak to nima nobene veze, ker sta fenomenalna, svetovna leta pred Norkys...
Ampak v TUD je pa Ricardo ... kaj pa vem zakaj ne bi še teh dveh, čeprav jst ne vem ... to bi kdo drug bolje povedal, ne vem kako se prodajajo. Jst bi si edino MPC želela pri nas, no verjetno tudi TUD.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 6:04 am

MPC in TUD sta se odlično prodali oz. se prodajajo...upajmo, da prideta tudi v SLO (v kar nažalost dvomim)....LT, pa je najslabše sprejeta izmed teh treh novejših novel, ampak se očitno tudi dobro prodaja, saj je glavna Norkys, ki je vsem dobro znana po uspehih.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 6:26 am

No, če bi jaz izbirala, katere telenovele bomo pri nas gledali, bi se odločila kar za vse tri. Mislim, v primerjavi s kakšnimi Marinami Rolling Eyes , Damami Chocholade Rolling Eyes , Zakleti biser Rolling Eyes ... hmmm, pa tudi FELS se mi ne zdi nič tako zelo specialnega. Igralci ne pašejo v te vloge, pa posamezni prizori se preveč vlečejo...

Tko, da ... jst bi Norkys vseeno gledala.
Seveda bi gledala tudi PM.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 6:54 am

vesna je napisal/a:
No, če bi jaz izbirala, katere telenovele bomo pri nas gledali, bi se odločila kar za vse tri. Mislim, v primerjavi s kakšnimi Marinami Rolling Eyes , Damami Chocholade Rolling Eyes , Zakleti biser Rolling Eyes ... hmmm, pa tudi FELS se mi ne zdi nič tako zelo specialnega. Igralci ne pašejo v te vloge, pa posamezni prizori se preveč vlečejo...

Tko, da ... jst bi Norkys vseeno gledala.
Seveda bi gledala tudi PM.

Aha..no jst bi najrajši videl Dono Barbaro, Mi prima Ciela....in seveda PM, samo zaradi Roxane cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 8:51 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
No, če bi jaz izbirala, katere telenovele bomo pri nas gledali, bi se odločila kar za vse tri. Mislim, v primerjavi s kakšnimi Marinami Rolling Eyes , Damami Chocholade Rolling Eyes , Zakleti biser Rolling Eyes ... hmmm, pa tudi FELS se mi ne zdi nič tako zelo specialnega. Igralci ne pašejo v te vloge, pa posamezni prizori se preveč vlečejo...

Tko, da ... jst bi Norkys vseeno gledala.
Seveda bi gledala tudi PM.

Aha..no jst bi najrajši videl Dono Barbaro, Mi prima Ciela....in seveda PM, samo zaradi Roxane cheers cheers

No, jst bi tudi MPC, DB niti ne... čeprav verjamem, da je zgodba odlična.
No, gledala bi tudi Condesa por amor, pa tudi PM (a je res tako zanič? Še kaj spremljaš?)
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 10:43 am

Mateo je napisal/a:
La trepadora prodana v Evropo

Venezuelska telenovela posneta na RCTV INT. je prodana v Albanijo, Poljsko in Ukrajino

V Albaniji so v ponedeljek, 4.8. na kanalu Top Channel začeli predvajati TUD in ne LT ... to je bila napaka na netu, ki so jo na PR forumu potem korigirali ... če je tja prodana tudi LT se pa ne ve ...
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 10:49 am

Mateo je napisal/a:
... LT, pa je najslabše sprejeta izmed teh treh novejših novel, ampak se očitno tudi dobro prodaja, saj je glavna Norkys, ki je vsem dobro znana po uspehih.

... ne mizamerit komentarja ... Ja ... Norkys, ki je znana po "uspehih" ... žal pa ni znana po kaki dobri igri ... škoda, da je merilo "Barbi face" in ne igra ... mene taka merila vedno malo razpenijo ... in še 1x brez zamere vsi tisti, ki vam je Norkis všeč ... nimam nič proti njej ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 11:49 am

jami100 je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
... LT, pa je najslabše sprejeta izmed teh treh novejših novel, ampak se očitno tudi dobro prodaja, saj je glavna Norkys, ki je vsem dobro znana po uspehih.

... ne mizamerit komentarja ... Ja ... Norkys, ki je znana po "uspehih" ... žal pa ni znana po kaki dobri igri ... škoda, da je merilo "Barbi face" in ne igra ... mene taka merila vedno malo razpenijo ... in še 1x brez zamere vsi tisti, ki vam je Norkis všeč ... nimam nič proti njej ...

Jst tko mislim. Norkys ni najboljša igralka in kakšni težji vlogi ni kos (še posebej, če so še ostali soigralci slabi igralci, kot je to primer pri Trepadori, ko naj bi bil tudi protagonist slab), ampak v kakšne vloge pa prav paše. Npr. v MGB je bila odlična kot Chiqui (mislim, da bi le redkokatera še tako dobra igralka tako popolno zaigrala vlogo trape, kot jo je ona).
Tako, da ni tako enoznačna (mora imeti primerno vlogo). Recimo Nela se meni zdi slabša igralka od nje. Poleg tega ima pa Norkys še lepoto in karizmo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeTor Avg 05, 2008 2:48 pm

vesna je napisal/a:
jami100 je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
... LT, pa je najslabše sprejeta izmed teh treh novejših novel, ampak se očitno tudi dobro prodaja, saj je glavna Norkys, ki je vsem dobro znana po uspehih.

... ne mizamerit komentarja ... Ja ... Norkys, ki je znana po "uspehih" ... žal pa ni znana po kaki dobri igri ... škoda, da je merilo "Barbi face" in ne igra ... mene taka merila vedno malo razpenijo ... in še 1x brez zamere vsi tisti, ki vam je Norkis všeč ... nimam nič proti njej ...

Jst tko mislim. Norkys ni najboljša igralka in kakšni težji vlogi ni kos (še posebej, če so še ostali soigralci slabi igralci, kot je to primer pri Trepadori, ko naj bi bil tudi protagonist slab), ampak v kakšne vloge pa prav paše. Npr. v MGB je bila odlična kot Chiqui (mislim, da bi le redkokatera še tako dobra igralka tako popolno zaigrala vlogo trape, kot jo je ona).
Tako, da ni tako enoznačna (mora imeti primerno vlogo). Recimo Nela se meni zdi slabša igralka od nje. Poleg tega ima pa Norkys še lepoto in karizmo.

Hmmm... pa še en P.S. Mislim, da je kar velika možnost, da bo naslednja Ricardova soigralka prav Norkys Embarassed Twisted Evil !
Mislim, da bodo, ko se Ricardo vrne k igri, poskusili tudi to kombinacijo!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:27 am

Aha...hvala za popravek Jami....super za TUD.....kak je to fajn, cel balkan bo lahko že gledal takšne novele...mi v SLO pa vse zamudimo Sleep Sleep

Glede Norkys se jst čisto strinjam s tabo....ona res kot igralka ni bogvekaj....se totalno strinjam....je pa res, da ima izredno karizmo in lepoto..kar ni dovolj za igranje.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:15 pm

Mateo je napisal/a:
Aha...hvala za popravek Jami....super za TUD.....kak je to fajn, cel balkan bo lahko že gledal takšne novele...mi v SLO pa vse zamudimo Sleep Sleep

Glede Norkys se jst čisto strinjam s tabo....ona res kot igralka ni bogvekaj....se totalno strinjam....je pa res, da ima izredno karizmo in lepoto..kar ni dovolj za igranje.

Sploh ne vem kaj je tko posebnega na njej...loool Suspect Suspect Sleep Sleep Sleep Sleep
Ko je tok lepših od nje! cheers
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeSre Avg 06, 2008 2:28 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Aha...hvala za popravek Jami....super za TUD.....kak je to fajn, cel balkan bo lahko že gledal takšne novele...mi v SLO pa vse zamudimo Sleep Sleep

Glede Norkys se jst čisto strinjam s tabo....ona res kot igralka ni bogvekaj....se totalno strinjam....je pa res, da ima izredno karizmo in lepoto..kar ni dovolj za igranje.

Sploh ne vem kaj je tko posebnega na njej...loool Suspect Suspect Sleep Sleep Sleep Sleep
Ko je tok lepših od nje! cheers

Hehehe!
Ja, se strinjam v tem, da so tudi lepše od nje. In absolutno boljše igralke. Vendar pa ona nekako izstopa. Po vedenju, temperamentu, po svojem zvezdniškem vednju in hkrati po neki neverjetni preprostosti. Pa še kaj bi se našlo. V glavnem... IZSTOPA! IZSTOPA! IZSTOPA!

Ni taka kot druge! Drugačna je pač.
Ne morejo biti vse enake, drugaće bi bilo dolgčas.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePet Avg 08, 2008 1:34 am

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Aha...hvala za popravek Jami....super za TUD.....kak je to fajn, cel balkan bo lahko že gledal takšne novele...mi v SLO pa vse zamudimo Sleep Sleep

Glede Norkys se jst čisto strinjam s tabo....ona res kot igralka ni bogvekaj....se totalno strinjam....je pa res, da ima izredno karizmo in lepoto..kar ni dovolj za igranje.

Sploh ne vem kaj je tko posebnega na njej...loool Suspect Suspect Sleep Sleep Sleep Sleep
Ko je tok lepših od nje! cheers

Hehehe!
Ja, se strinjam v tem, da so tudi lepše od nje. In absolutno boljše igralke. Vendar pa ona nekako izstopa. Po vedenju, temperamentu, po svojem zvezdniškem vednju in hkrati po neki neverjetni preprostosti. Pa še kaj bi se našlo. V glavnem... IZSTOPA! IZSTOPA! IZSTOPA!

Ni taka kot druge! Drugačna je pač.
Ne morejo biti vse enake, drugaće bi bilo dolgčas.

Evo, kristina....glede na to, da si na računalniku... bi rada kakšen tvoj komentar!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePet Avg 08, 2008 1:38 am

Bom kratka, ker ne vem koliko časa bo stvar funkcionirala, jst ti lahko samo rečem, da mi Norkys res ni v nobenem pogledu všeč, ravno s tem izstopanjem mi ni pač prisrčna, zgolj nadležna, ker ne vem no ... res ni mi všeč pa ne vem kako bi na dolgo in široko razlagala golo dejstvo, da mi ni pri srcu.

Razumem, da je treba izstopati in biti nekaj posebnega, ampak njen način mi vsekakor ni všeč, mislim da je veliko drugih boljših od nje, ki nizi ne izstopajo tako pa so zato še vedno cenjene in zares dobre, ne kakor ona...morm pa priznat, da ima "jajca", da se tkole prodaja z igranjem, ki ji ne gre ravno dobro od rok...
Sem bolj zaprisežena (igralkam) kot so; Roxana Diaz, Angie Cepeda, Gaby Espino, Patricia Manterola, Catherine Siachoque Chantal Baudaux, Lorena Rojas, Barbara Mori ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePet Avg 08, 2008 1:50 am

Prisrčnost oz. ljubkost pač ni najbolj izrazita lastnost pri Norkys.
No, razumem, da ti ona pač ni všeč. Meni tudi kdaj kdo izrazito ni všeč, pa si sploh ne morem pomagati.

Glede tega seznama, ki si ga objavila... jst bi med vsemi temi, če bi lahko izbirala, bila najrajši taka kot Norkys (Roxana mi je sicer bolj všeč, ampak ona je pa totalno svoboden duh, Norkys je pa pač bolj oseba, ki ve, kaj hoče in tega tudi ne skiva - nič ni diplomatska).

Npr. Barbara Mori... mi je pa tudi všeč... zlo mi je všeč, da se je tako postrigla na balin, da je bila toliko predrzna.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePet Avg 08, 2008 1:53 am

vesna je napisal/a:
Prisrčnost oz. ljubkost pač ni najbolj izrazita lastnost pri Norkys.
No, razumem, da ti ona pač ni všeč. Meni tudi kdaj kdo izrazito ni všeč, pa si sploh ne morem pomagati.

Glede tega seznama, ki si ga objavila... jst bi med vsemi temi, če bi lahko izbirala, bila najrajši taka kot Norkys (Roxana mi je sicer bolj všeč, ampak ona je pa totalno svoboden duh, Norkys je pa pač bolj oseba, ki ve, kaj hoče in tega tudi ne skiva - nič ni diplomatska).

Npr. Barbara Mori... mi je pa tudi všeč... zlo mi je všeč, da se je tako postrigla na balin, da je bila toliko predrzna.

Aha...no jst te razumem, meni se tudi tko dogaja, da mi je nekdo takšen morda všeč, ampak recimo Norkys mi res ni ... vseh niti ne poznam kot osebe, ampak igralke, čeprav samo Roxana, Angie, Chantal in Cathy so mi zakon kot osebe tudi.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePet Avg 08, 2008 2:04 am

Meni gre tudi v zadnjem času Norkys kdaj na živce, ko se drži tako... ampak ne vem... včasih je pa zelo simpatična.

Npr. Loreno Rojas, Cathy... pa sploh ne poznam dovolj.

Btw, prebrala sem Roxanino najlubšo knjigo- ta ameriški priročnik za življenje, in sem se spomnila nate.
Po moje se ne bi preveč strinajala z njeno filozofijo, hehe!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePet Avg 08, 2008 2:09 am

vesna je napisal/a:
Meni gre tudi v zadnjem času Norkys kdaj na živce, ko se drži tako... ampak ne vem... včasih je pa zelo simpatična.

Npr. Loreno Rojas, Cathy... pa sploh ne poznam dovolj.

Btw, prebrala sem Roxanino najlubšo knjigo- ta ameriški priročnik za življenje, in sem se spomnila nate.
Po moje se ne bi preveč strinajala z njeno filozofijo, hehe!

Hehehehehe....no, saj ne pravim, da če mi je všeč se nujno strinjam z njo. Sigurno pa se morda čez nekaj let bom...lahko da - morda ne ... Roxana je kar precej starejša, ima neke izkušnje, tko da. Kakorkoli že...Spoštujem tiste, ki so mi všeč, čeprav se morda vedno ne strinjam z njimi.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimePet Avg 08, 2008 5:54 am

Uuhu kakšna debata!!!!

Zanimiva stališča...te naštete igralke so res zelo dobre....Catherine Siachoque...izredno dobra, vsestranska, talentirana, posebna in nepozabna igralka...kot oseba, je pa zelo simpatična, prijazna, preprosta..res faca.

Gaby Espino...njo kot osebo bolj slabo poznam...ampak je izredno lepa ženska z ogromnim talentom za igranje.

Lorena Rojas...sprva mi na pogled ni bila všeč...zj mi je lepa, dobra igralka..v ECDD je bila svetovna! Sicer pa sem pred meseci gledal njen zanimiv intervju in je zelo fajna...prav prijetna.

Chantal Baudaux...pri njej mi je najbolj všeč to, da je tako spontana, simpatična, živa...dobro igra....in ima smisel za humor

Barbara Mori....zelo lepa ženska, vedno bo ostala RUBI....v vlogi je bila prepričljiva....s tem, da se je potrigla, je dokazala, da je za vloge pripravljena storiti marsikaj.

Patricia Manterola....nje tudi ne poznam pobližje...vem pa, da je enkratna igralka...izredno lepa.....pri njej mi je všeč tudi to, da sodeluje pri raznih dobrodelnih akcijah...zanimivo mi je to, da sta z Barbaro prijateljici...in obe sta bili na castingu za vlogo Rubi.

Angie Cepeda...fantastična igralka...pred kratkim sem gledal film Oculto, kjer res blesti...je simpatična, prisrčna, lepa, privlačna...spontana....zanimiva.

Roxana....upam, da ne obstaja nihče, ki ne pozna mojega mnenja o njej

king
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 3:54 pm

Catherine Siachoque... zelo iskreno, ne poznam je. Na videz bi vedela, katera je, ampak to je tudi vse. Mislim, da je nikdar nisem gledala v kakšni telenoveli.

Gaby Espino... hmmm... ni ravno moja najljubša igralka. V MDF je bila grozna, v Luni se mi je zdela dolgočasna. Je pa lepa - nedvomno. In na slikcah iz privatnega življenja zgleda zelo simpatična.

Patricia Manterola... nič ne vem o njej, ampak mi je tako simpatična. Neko silno karizmo ima. Pa tudi luštna je in dobro igra.

Barbara Mori... določene stvari pri njej so mi zelo všeč. Da se je postrigla (kar pomeni, da je predrzna - mogoče je to del njene osebnosti).
Drugače mi je bila ona včasih malo zoprna. Verjetno bo pa vedno ostala Rubi! No, ne vem, če bi ona sploh lahko igrala pozitivko v telenoveli - bi ji pasalo?

Chantal Baudaux - ljubka, radoživa, simpatična, luštna, inteligentna, prijazna. Zlo mi je všeč.

Angie Capeda - ni mi bila všeč v tisti nadaljevanki Črni biser. Zelo mi je žal, ampak komaj sem čakala, da bo telenovele konec.

Lorena Rojas - zelo močna oseba se mi zdi. Vem, da je imela popolno postavo v telenoveli ECDD. Drugače dobra igralka.

Roxana - ful mi je lepa, dobra igralka. Je fina, prijazna, ni vzvišena. Všeč mi je tudi, ker je v resnici zelo močna ženska.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitimeSob Avg 09, 2008 4:02 pm

vesna je napisal/a:
Catherine Siachoque... zelo iskreno, ne poznam je. Na videz bi vedela, katera je, ampak to je tudi vse. Mislim, da je nikdar nisem gledala v kakšni telenoveli.

Gaby Espino... hmmm... ni ravno moja najljubša igralka. V MDF je bila grozna, v Luni se mi je zdela dolgočasna. Je pa lepa - nedvomno. In na slikcah iz privatnega življenja zgleda zelo simpatična.

Patricia Manterola... nič ne vem o njej, ampak mi je tako simpatična. Neko silno karizmo ima. Pa tudi luštna je in dobro igra.

Barbara Mori... določene stvari pri njej so mi zelo všeč. Da se je postrigla (kar pomeni, da je predrzna - mogoče je to del njene osebnosti).
Drugače mi je bila ona včasih malo zoprna. Verjetno bo pa vedno ostala Rubi! No, ne vem, če bi ona sploh lahko igrala pozitivko v telenoveli - bi ji pasalo?

Chantal Baudaux - ljubka, radoživa, simpatična, luštna, inteligentna, prijazna. Zlo mi je všeč.

Angie Capeda - ni mi bila všeč v tisti nadaljevanki Črni biser. Zelo mi je žal, ampak komaj sem čakala, da bo telenovele konec.

Lorena Rojas - zelo močna oseba se mi zdi. Vem, da je imela popolno postavo v telenoveli ECDD. Drugače dobra igralka.

Roxana - ful mi je lepa, dobra igralka. Je fina, prijazna, ni vzvišena. Všeč mi je tudi, ker je v resnici zelo močna ženska.

Ja, Barbara Mori je tudi meni na čase...bila antipatična...tko malo zoprna....sicer pa sem jo vidu igrati v neki aztecini noveli...par delov...kjer je igrala pozitivni lik...ji paše...ampak človek vedno drugače gleda na igralca, ki je že igral zlobneža pred pozitivno vlogo...nekak težko je verjeti.

Sicer pa je Angie Cepeda igrala v Nezaželeni (pobre diabla) in v Luz Marii.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





La trepadora prodana v Evropo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: La trepadora prodana v Evropo   La trepadora prodana v Evropo Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
La trepadora prodana v Evropo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» La trepadora prihaja v Romunijo
» Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????
» Torrente prodana v Ekvador
» Pobre millonaria prodana v KANADO!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: