Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Prihaja GOSPODARICA SRCA!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 11:41 am

Na Pop tv 27. septembra prihaja nova mehiška telenovela SOY TU DUENA - Gospodarica srca!

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Soy-tu-duena-capitulo-84

Telenovela bo na sporedu ob 18.00.
http://spored.24ur.com/clanek/clanki-spored/gospodarica-srca.html
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:02 pm

Cristina je napisal/a:
Na Pop tv 27. septembra prihaja nova mehiška telenovela SOY TU DUENA - Gospodarica srca!

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Soy-tu-duena-capitulo-84

Telenovela bo na sporedu ob 18.00.
http://spored.24ur.com/clanek/clanki-spored/gospodarica-srca.html

Ja, luksuzzzz...to smo tak pričakovali....ta novela pa res pride vsepovsod in PODIRA VSE REKORDE GLEDANOSTI!! Ampak...tak hitro pride? Ni mi jasno??!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:05 pm

Mateo je napisal/a:


Ja, luksuzzzz...to smo tak pričakovali....ta novela pa res pride vsepovsod in PODIRA VSE REKORDE GLEDANOSTI!! Ampak...tak hitro pride? Ni mi jasno??!

Ja, meni se je takoj zdelo, sploh če pogledaš elenco. Hitro, ja ... tako sem prebrala Smile
Sicer pa meni je res luksuz, čeprav sem se tako potrudila vse zamuje dele (z Zepedo I love you ) downloudat iz interneta ... Končno nekaj kvalitetnega ... oh, Televisa ... drunken
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:17 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, luksuzzzz...to smo tak pričakovali....ta novela pa res pride vsepovsod in PODIRA VSE REKORDE GLEDANOSTI!! Ampak...tak hitro pride? Ni mi jasno??!

Ja, meni se je takoj zdelo, sploh če pogledaš elenco. Hitro, ja ... tako sem prebrala Smile
Sicer pa meni je res luksuz, čeprav sem se tako potrudila vse zamuje dele (z Zepedo I love you ) downloudat iz interneta ... Končno nekaj kvalitetnega ... oh, Televisa ... drunken

Ja....sem prebral tud jst...v bistvu bo menda zj nek novi PINK.SI...kjer znajo kupit STD....in je pop pohitu, da bo mel on gledanost....Prasci...heheh....Sj fajn, da bo...sam vprašanje....jst dvomim, da bom tekom študija (pač UŽIVANJA V MB) gledu...hehehe....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:25 pm

Mateo je napisal/a:

Ja....sem prebral tud jst...v bistvu bo menda zj nek novi PINK.SI...kjer znajo kupit STD....in je pop pohitu, da bo mel on gledanost....Prasci...heheh....Sj fajn, da bo...sam vprašanje....jst dvomim, da bom tekom študija (pač UŽIVANJA V MB) gledu...hehehe....

Ja, to sedaj kvari gledanje originalnega Pinka preko Amisa. Suspect
Lepo je, da so kupli, ampak imaš prav. No, pri meni je tako, da sem tiste dele, ki me posebej interesirajo že pogledala, oz. jih imam. Ostalo pa upam, da še dobim Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:34 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja....sem prebral tud jst...v bistvu bo menda zj nek novi PINK.SI...kjer znajo kupit STD....in je pop pohitu, da bo mel on gledanost....Prasci...heheh....Sj fajn, da bo...sam vprašanje....jst dvomim, da bom tekom študija (pač UŽIVANJA V MB) gledu...hehehe....

Ja, to sedaj kvari gledanje originalnega Pinka preko Amisa. Suspect
Lepo je, da so kupli, ampak imaš prav. No, pri meni je tako, da sem tiste dele, ki me posebej interesirajo že pogledala, oz. jih imam. Ostalo pa upam, da še dobim Wink

Ja....ne vem ampak ta PINK.SI....je neka verzija slo...ne razumem lih najbolj kak bo zj to...posebi program?! Pa že...sj mi mamo na AMISU že pač ta program...sam je zaenkrat še TEMA.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeČet Sep 23, 2010 12:36 pm

Mateo je napisal/a:

Ja....ne vem ampak ta PINK.SI....je neka verzija slo...ne razumem lih najbolj kak bo zj to...posebi program?! Pa že...sj mi mamo na AMISU že pač ta program...sam je zaenkrat še TEMA.

Aja, pa kakorkoli. Lepo, da so poskrbeli za stare mame nekaj. Super jim bo sedaj! Smile Pač kar se tiče Duene. Amisa pa tako ali tako nimajo Razz
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:44 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, luksuzzzz...to smo tak pričakovali....ta novela pa res pride vsepovsod in PODIRA VSE REKORDE GLEDANOSTI!! Ampak...tak hitro pride? Ni mi jasno??!

Ja, meni se je takoj zdelo, sploh če pogledaš elenco. Hitro, ja ... tako sem prebrala Smile
Sicer pa meni je res luksuz, čeprav sem se tako potrudila vse zamuje dele (z Zepedo I love you ) downloudat iz interneta ... Končno nekaj kvalitetnega ... oh, Televisa ... drunken

Ja....sem prebral tud jst...v bistvu bo menda zj nek novi PINK.SI...kjer znajo kupit STD....in je pop pohitu, da bo mel on gledanost....Prasci...heheh....Sj fajn, da bo...sam vprašanje....jst dvomim, da bom tekom študija (pač UŽIVANJA V MB) gledu...hehehe....
Kaj lahko še ostali pridemo k tebi v MB študirati (uživat)? Wink

Edina dobra stvar pri tej telenoveli je David (hoooooot, sploh s tem look-om k ga ma v telenoveli) in Lucero. Ostalo je že blo prevečkrat videno sploh Colungo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:53 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, luksuzzzz...to smo tak pričakovali....ta novela pa res pride vsepovsod in PODIRA VSE REKORDE GLEDANOSTI!! Ampak...tak hitro pride? Ni mi jasno??!

Ja, meni se je takoj zdelo, sploh če pogledaš elenco. Hitro, ja ... tako sem prebrala Smile
Sicer pa meni je res luksuz, čeprav sem se tako potrudila vse zamuje dele (z Zepedo I love you ) downloudat iz interneta ... Končno nekaj kvalitetnega ... oh, Televisa ... drunken

Ja....sem prebral tud jst...v bistvu bo menda zj nek novi PINK.SI...kjer znajo kupit STD....in je pop pohitu, da bo mel on gledanost....Prasci...heheh....Sj fajn, da bo...sam vprašanje....jst dvomim, da bom tekom študija (pač UŽIVANJA V MB) gledu...hehehe....
Kaj lahko še ostali pridemo k tebi v MB študirati (uživat)? Wink

Edina dobra stvar pri tej telenoveli je David (hoooooot, sploh s tem look-om k ga ma v telenoveli) in Lucero. Ostalo je že blo prevečkrat videno sploh Colungo.

Kamot....vsem priporočam MB....tu/tam je pa res faaajn....lokacija, družba....vse, vse!!! Laughing Že komaj čakam....


Kar se tiče STD..zgodba je feeeenooomenalna, odlična zasedba, Lucero super igra vlogo, tud Colunga in Spanic znata včasih presenetiti...čeprav sta za moje pojme malo šepava igralca....mata pa publiko! David pa tudi zlo dobro igra zlobneže!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 2:09 pm

Katka je napisal/a:

Kaj lahko še ostali pridemo k tebi v MB študirati (uživat)? Wink

Edina dobra stvar pri tej telenoveli je David (hoooooot, sploh s tem look-om k ga ma v telenoveli) in Lucero. Ostalo je že blo prevečkrat videno sploh Colungo.

Hehe, no le pridi uživat Smile

No, jst se strinjam z Mateom, mene je ta telenovela zares presenetila, pač zgodba mi je zares všeč in Lucero je super igralka, kot tudi ostali elenco pač. Načeloma je tudi meni Colungič zlajnan, ampak pač potrpim.
Se pa strinjam glede Davida ... oh, ja ... kaj bi odveč tvezila, preprosto čudovit je, definitivno hot, hot, hoooooot!!!! bounce bounce bounce
Nazaj na vrh Go down
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeNed Sep 26, 2010 8:07 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja....sem prebral tud jst...v bistvu bo menda zj nek novi PINK.SI...kjer znajo kupit STD....in je pop pohitu, da bo mel on gledanost....Prasci...heheh....Sj fajn, da bo...sam vprašanje....jst dvomim, da bom tekom študija (pač UŽIVANJA V MB) gledu...hehehe....

Ja, to sedaj kvari gledanje originalnega Pinka preko Amisa. Suspect
Lepo je, da so kupli, ampak imaš prav. No, pri meni je tako, da sem tiste dele, ki me posebej interesirajo že pogledala, oz. jih imam. Ostalo pa upam, da še dobim Wink

Ja....ne vem ampak ta PINK.SI....je neka verzija slo...ne razumem lih najbolj kak bo zj to...posebi program?! Pa že...sj mi mamo na AMISU že pač ta program...sam je zaenkrat še TEMA.

Namest pink plus bo pink si, če prav vem bo začel z oddajanjem 30.septembra, do takrat bojo ča te promocijske oglase vrtel. Siol ga že ma v shemi. Pink plus pa je tut še vseen možn met zgleda, čeprav so ga siolovci ugasnal, pri telemachu ga bo pa menda možn met za doplačilo 3€. Sam ne vem kak je to možn, če je blo rečen da bi ga mogl vsi ugasnat po zakonu.

Sem pa tole telenovelo prav čakala, ker mi je všeč pri njej vse, igralska zsedba, zgodba...spet lucero v glavni vlogi, Colunga,,sicer je mogoče že mal zlajnan sam men je še vedn fajn. Je blo pa kar presenečenje da so jo dal tko hitr na spored, prej ni blo nič govora o njej, pol pa kar naenkrat ne da bi se katera druga končala jo vržejo na spored. lol! Še nobenga oglasa po tv ni blo tko da če ne bi na pop tv in TS vidla da prihaja sploh ne bi vedla da morm jutr gledat.
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeNed Sep 26, 2010 8:14 am

Lucero je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja....sem prebral tud jst...v bistvu bo menda zj nek novi PINK.SI...kjer znajo kupit STD....in je pop pohitu, da bo mel on gledanost....Prasci...heheh....Sj fajn, da bo...sam vprašanje....jst dvomim, da bom tekom študija (pač UŽIVANJA V MB) gledu...hehehe....

Ja, to sedaj kvari gledanje originalnega Pinka preko Amisa. Suspect
Lepo je, da so kupli, ampak imaš prav. No, pri meni je tako, da sem tiste dele, ki me posebej interesirajo že pogledala, oz. jih imam. Ostalo pa upam, da še dobim Wink

Ja....ne vem ampak ta PINK.SI....je neka verzija slo...ne razumem lih najbolj kak bo zj to...posebi program?! Pa že...sj mi mamo na AMISU že pač ta program...sam je zaenkrat še TEMA.

Namest pink plus bo pink si, če prav vem bo začel z oddajanjem 30.septembra, do takrat bojo ča te promocijske oglase vrtel. Siol ga že ma v shemi. Pink plus pa je tut še vseen možn met zgleda, čeprav so ga siolovci ugasnal, pri telemachu ga bo pa menda možn met za doplačilo 3€. Sam ne vem kak je to možn, če je blo rečen da bi ga mogl vsi ugasnat po zakonu.

Sem pa tole telenovelo prav čakala, ker mi je všeč pri njej vse, igralska zsedba, zgodba...spet lucero v glavni vlogi, Colunga,,sicer je mogoče že mal zlajnan sam men je še vedn fajn. Je blo pa kar presenečenje da so jo dal tko hitr na spored, prej ni blo nič govora o njej, pol pa kar naenkrat ne da bi se katera druga končala jo vržejo na spored. lol! Še nobenga oglasa po tv ni blo tko da če ne bi na pop tv in TS vidla da prihaja sploh ne bi vedla da morm jutr gledat.

OOOOO, dobrodošla tudi ti!!

A tako je torej zdaj s tem....tudi mi imamo že PINK.SI v shemi (amis). In,ja..novela je svetovna....tu sem prav vzljubil LUCERO....Izredno mi je všeč....odlično igra to vlogo in vloga je SVETOVNA! Sama zgodba je zlo zanimiva, dober potek zgodbe, elenco kot celota mi je všeč....tako, da sem po dooooolgem času vrgel uč na telenovelo.....Mislim, da bo prav prišla na POP TV,ker trenutno res ni nič koristnega.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Renata




Število prispevkov : 34
Registration date : 28/06/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeNed Sep 26, 2010 8:26 am

Mateo je napisal/a:


OOOOO, dobrodošla tudi ti!!

A tako je torej zdaj s tem....tudi mi imamo že PINK.SI v shemi (amis). In,ja..novela je svetovna....tu sem prav vzljubil LUCERO....Izredno mi je všeč....odlično igra to vlogo in vloga je SVETOVNA! Sama zgodba je zlo zanimiva, dober potek zgodbe, elenco kot celota mi je všeč....tako, da sem po dooooolgem času vrgel uč na telenovelo.....Mislim, da bo prav prišla na POP TV,ker trenutno res ni nič koristnega.

O, tnx, sem mogla prit mal sem pogledat...sicer saj sem bla tut drugač kdaj na obisku, sam da se nisem prijavljala nikol, pa kaj napisala. Če se ti da bi mi lahk spremeno nick na Renata.^^ da bo isto kot na AD?

Jst sem jo že v Lazos de Amor, od tam naprej mi je bla fenomenalna. Pa pol Mi destino eres tu in ravn zato sem čakala še na to da jo spet vdiim v glavni vlogi. Vsako vlogo odigra tko kot je treba. Po Sortilegiu zdaj res ni blo nč pametnega, enim je zdaj ta turška postala svetvna, sam mene nekak ne pritegne...saj kdaj pogledam mal sam to bolj par minutk in konc. Še vedn prisegam na špansko govoreče telenovele, te romunske, turške in hrvaške niso ravn zame.
Nazaj na vrh Go down
http://art-telenovele.bestforumonline.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimeNed Sep 26, 2010 8:41 am

Lucero je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


OOOOO, dobrodošla tudi ti!!

A tako je torej zdaj s tem....tudi mi imamo že PINK.SI v shemi (amis). In,ja..novela je svetovna....tu sem prav vzljubil LUCERO....Izredno mi je všeč....odlično igra to vlogo in vloga je SVETOVNA! Sama zgodba je zlo zanimiva, dober potek zgodbe, elenco kot celota mi je všeč....tako, da sem po dooooolgem času vrgel uč na telenovelo.....Mislim, da bo prav prišla na POP TV,ker trenutno res ni nič koristnega.

O, tnx, sem mogla prit mal sem pogledat...sicer saj sem bla tut drugač kdaj na obisku, sam da se nisem prijavljala nikol, pa kaj napisala. Če se ti da bi mi lahk spremeno nick na Renata.^^ da bo isto kot na AD?

Jst sem jo že v Lazos de Amor, od tam naprej mi je bla fenomenalna. Pa pol Mi destino eres tu in ravn zato sem čakala še na to da jo spet vdiim v glavni vlogi. Vsako vlogo odigra tko kot je treba. Po Sortilegiu zdaj res ni blo nč pametnega, enim je zdaj ta turška postala svetvna, sam mene nekak ne pritegne...saj kdaj pogledam mal sam to bolj par minutk in konc. Še vedn prisegam na špansko govoreče telenovele, te romunske, turške in hrvaške niso ravn zame.

Ja..ja...ti bom spremenil nick, ni panike!

Ja...men je bla tud v Lazos de amor svetovna, lepa, talentirana...ampak takrat sem bil "zaljubljen" v Gaby Spanic, ki pa je zdj grozna....čist umetna, pa še čudno igra na čase.
Aha..mene tud ostalo ne pritegne....še vedno so mi najboljše te latino, če so že dobre....Še vedno pa čakam na oktober, ko bodo začeli KONČNO predvajati Roxanino najnovejšo QUE EL CIELO ME EXPLIQUE na Televenu (venez. program), ker je RCTV zaprt.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 8:55 am

Renata se je oglasila Very Happy lepo, lepo.

Veš da ko sem vidla da pride ta telenovela na Pop tv sm se takoj spomnila name, ker si mi govorila da bi jo rada ful gledala in da čakaš da pride na Pop, ker pač na Pinku jo nisi gledala. Torej to bo neki za tebe in Cristino.

Pri Telemachu Pink paket stane 4 € in dobiš zraven štiri programe. Za to potezo so se po vsej verjetnosti zato odločili, ker so se začele pritožbe s strani gledalcev....Pink plus si je v teh letih ustvaril tako široko in zvesto publiko v Slovenijo da je v bistvu nesramno od njih da so ga po zakonu izklopili in logično je da so ga zaradi Pink si-ja, ki pa v bistvu ne bo kej preveč podoben Pink plusu. Sem pa prepričana da bo Pink plus še zmeri bolj gledan kot Pink si. Pač original je vedno boljši kot ponaredek. Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 9:13 am

Katka je napisal/a:
Pink plus si je v teh letih ustvaril tako široko in zvesto publiko v Slovenijo da je v bistvu nesramno od njih da so ga po zakonu izklopili in logično je da so ga zaradi Pink si-ja, ki pa v bistvu ne bo kej preveč podoben Pink plusu. Sem pa prepričana da bo Pink plus še zmeri bolj gledan kot Pink si. Pač original je vedno boljši kot ponaredek. Very Happy Very Happy

Res je...se strinjam....škoda, tud jst ne morem več spremljati STD....no, vsaj nekaj časa bi jo verjetno še.....od začetka pa ne bi lih vsega zj gledal....če sem že do 33 dela prišel.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 9:48 am

No, jst sem bolj "krivična" gledalka, ker sem sicer pogledala vse dele od začetka pa dokler igra David, pa potem spet od 82. dela, ko se vrne ... sedaj sem pri 115. delu ... samo pač gledam samo kar zadeva njega, ker nimam ravno časa za vse. Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 9:54 am

Cristina je napisal/a:
No, jst sem bolj "krivična" gledalka, ker sem sicer pogledala vse dele od začetka pa dokler igra David, pa potem spet od 82. dela, ko se vrne ... sedaj sem pri 115. delu ... samo pač gledam samo kar zadeva njega, ker nimam ravno časa za vse. Embarassed Embarassed

Hehehe....ccc, si pa žleht....to me spominja na mene pri POBRE MILLONARII...ki sem gledal samo prizore z Roxano....čeprav je bilo skozi celo novelo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 11:05 am

Mateo je napisal/a:


Hehehe....ccc, si pa žleht....to me spominja na mene pri POBRE MILLONARII...ki sem gledal samo prizore z Roxano....čeprav je bilo skozi celo novelo.

Ja, no ... če pa mi je to zanimivo Smile Embarassed
Vem, vem ... Razz
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prihaja GOSPODARICA SRCA! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja GOSPODARICA SRCA!   Prihaja GOSPODARICA SRCA! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prihaja GOSPODARICA SRCA!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....
» Na HTV prihaja 'Querida enemiga'
» La trepadora prihaja v Romunijo
» Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: