Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Na HTV prihaja 'Querida enemiga'

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimePet Feb 13, 2009 2:17 pm

Po koncu telenovele Destilando amor bodo na Hrt predvajali telenovelo 'Querida enemiga' .

Uradna stan:
http://www2.esmas.com/querida-enemiga/
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimePet Feb 13, 2009 2:25 pm

vesna je napisal/a:
Po koncu telenovele Destilando amor bodo na Hrt predvajali telenovelo 'Querida enemiga' .

Uradna stan:
http://www2.esmas.com/querida-enemiga/

Hvala za novico....boš novelo spremljala?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimePet Feb 13, 2009 2:35 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Po koncu telenovele Destilando amor bodo na Hrt predvajali telenovelo 'Querida enemiga' .

Uradna stan:
http://www2.esmas.com/querida-enemiga/

Hvala za novico....boš novelo spremljala?

Zelo verjetno ne. Tudi časovno mi ne ustreza najbolj. Včasih so imeli ob 17h ponovitve. Misliš, da je dobra telenovela?

Pogledala bom malo CCEA in LTNVAC.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeSob Feb 14, 2009 1:22 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Po koncu telenovele Destilando amor bodo na Hrt predvajali telenovelo 'Querida enemiga' .

Uradna stan:
http://www2.esmas.com/querida-enemiga/

Hvala za novico....boš novelo spremljala?

Zelo verjetno ne. Tudi časovno mi ne ustreza najbolj. Včasih so imeli ob 17h ponovitve. Misliš, da je dobra telenovela?

Pogledala bom malo CCEA in LTNVAC.

Tud jst ne mislim gledati (itak nobene ne bom gledal)....sicer pa ne vem kakšna telenovela je....vem samo, da je konec drugačen od pričakovanega....ker gl.igralka konča z Araveno, ki ni glavni lik!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimePon Feb 16, 2009 3:31 pm

Moram povedati, da sem gledala zadnje dele na youtube in sem ZELO NAVDUŠENA.
Všeč mi je konec, ker ni tako klasičen.

ZELO ME ZANIMA VAJINO MNENJE!!!!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimePon Feb 16, 2009 11:55 pm

vesna je napisal/a:
Moram povedati, da sem gledala zadnje dele na youtube in sem ZELO NAVDUŠENA.
Všeč mi je konec, ker ni tako klasičen.

ZELO ME ZANIMA VAJINO MNENJE!!!!

Question Question Question Question
Ne poznam telenovele, oziroma ... ne vem, nekako me na prvi pogled ne privlači. Ampak mogoče zaradi igralcev, sicer pa tudi Dos caras de Ana se mi ni zdela zaradi igralske zasedbe, sicer pa mi je bila zgodba resnično všeč. Se mi je zelo dopadla, čeprav bi se dalo iz začetne zgodbe narediti marsikaj, ampak pač sta bila glavna igralca mlada, bolj lahkoten stil vse skupaj ... čeprav je lepo izpadlo.
Sedaj pa ne bi vedla ... res ne poznam prav nič o tej zgodbi. Tebi se torej dopade, Vesna?
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 3:49 am

Jst same telenovele tudi ne poznam dovolj. Ampak konec je zelo dober.

Sicer pa... počakajmo. Bomo videli, kaj bomo rekli, ko bo telenovela na HTV-ju.
No ... in enkrat... lahko čez pol leta... bi rada vajino mnenje. Res me zanima, kaj si boš (iz čisto pisateljskega vidika) mislila o koncu.
Samo, mogoče boljše, da še malo počakaš... mogoče bo pa telenovela gledljiva in če bi že zdaj poznala konec, ne bi bilo tako zelo zanimivo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 4:37 am

vesna je napisal/a:
Jst same telenovele tudi ne poznam dovolj. Ampak konec je zelo dober.

Sicer pa... počakajmo. Bomo videli, kaj bomo rekli, ko bo telenovela na HTV-ju.
No ... in enkrat... lahko čez pol leta... bi rada vajino mnenje. Res me zanima, kaj si boš (iz čisto pisateljskega vidika) mislila o koncu.
Samo, mogoče boljše, da še malo počakaš... mogoče bo pa telenovela gledljiva in če bi že zdaj poznala konec, ne bi bilo tako zelo zanimivo.

Aja, ti si videla konec. Hmmm .. jst sicer ne vem, če bom gledala, ampak če slučajno bom, raje ne bi sedaj videla že konca ... a je nepredvidljiv? Ker ... sicer so konci bolj kot ne na nek način "enaki"?
Tko, ja ... jst dostikrat gledam iz tega "pisateljskega" jezika. Saj ne, da bi bila v tem pa zelo dobra, oziroma se ne želim s tem hvaliti, ampak dostikrat zelo dobre zgodbe na hitro izgubijo tisto globino in postanejo zgolj simpatične (Dos caras de Ana), kjer je ostava meni osebno fenomenalna za razvijanje zgodbe, ampak je potem narejena na meni lahkoten način. Ne vem no ... pač takšno je moje mnenje.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 5:56 am

Ja, konec je iz obrtniškega vidika zelo dobro narejen (vsaj meni se zdi). Vse. Kakšna glasba je izbrana na koncu ko plešejo, kaj se zgodi z določenimi stranskimi liki, kaj reče glavna junakinja o svoji prijateljici... pa seveda glavna ljubezen. Res, meni se zdi obrtniško zelo dovršen.

No, mogoče nam bo pa celo telenovela dobra.
Meni pri LDCDA protagonist ni bil dovolj dober. Se mi je zdelo, da ni znal dovolj dobro igrati (čeprav sem ga v Salome OBOŽEVALA, ampak se mi zdi, da glavni vlogi pa ni bil kos).
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 6:50 am

vesna je napisal/a:
Ja, konec je iz obrtniškega vidika zelo dobro narejen (vsaj meni se zdi). Vse. Kakšna glasba je izbrana na koncu ko plešejo, kaj se zgodi z določenimi stranskimi liki, kaj reče glavna junakinja o svoji prijateljici... pa seveda glavna ljubezen. Res, meni se zdi obrtniško zelo dovršen.

No, mogoče nam bo pa celo telenovela dobra.
Meni pri LDCDA protagonist ni bil dovolj dober. Se mi je zdelo, da ni znal dovolj dobro igrati (čeprav sem ga v Salome OBOŽEVALA, ampak se mi zdi, da glavni vlogi pa ni bil kos).

Se strinjam Vesna, glede Rafaela ... tako sem ga tudi jst oboževala v Salome! Potem v Ani pa je kar šok bil ... meni tudi ni bil prveč všeč. Morda na trenutke tko, z Ano sta luštna izpadla, ampak ... ne vem no.
Sem pa gledala en njegov film in se mi ni zdel slab... Desnudos je naslov ... tam notr se mi je pa dopadel in bil je kos vlogi.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 6:56 am

Po svoje mi je žal, da Querida enemiga ne bo na Popu (tiste, ki so že na HTV, nikoli ne odkupijo, pravi Judas, ne?) npr namesto Valerie. Ker je Ana prov simpatična, bolj kot Victoria Ruffo... na HTV je pa bolj smotana ura.

A v filmu je bil pa dober? Zanimivo. No, saj verjetno se bo njegova igra izboljšala in bo v kateri od naslednjih telenovel boljši.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeTor Feb 17, 2009 7:19 am

vesna je napisal/a:
Po svoje mi je žal, da Querida enemiga ne bo na Popu (tiste, ki so že na HTV, nikoli ne odkupijo, pravi Judas, ne?) npr namesto Valerie. Ker je Ana prov simpatična, bolj kot Victoria Ruffo... na HTV je pa bolj smotana ura.

A v filmu je bil pa dober? Zanimivo. No, saj verjetno se bo njegova igra izboljšala in bo v kateri od naslednjih telenovel boljši.

Ja, to je pa res ja ... glupa ura je full, ampak kaj hočemo. No, na popu so same krasotice od telenovel, ampak jst bi si želela recimo tudi Caminho das indias ...

Ja, meni je bil všeč v filmu, čeprav sem ga morala 2x pogledat, da sem resnično dojela vsebino ... ki veliko več pove skozi prizore sicer, ki niso najbolj fajn za eno lahkotno gledanje.
Samo njega pa skoraj ni več v telenovelah ... no ne vem, ker tudi ne spremljam preveč.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeSob Mar 07, 2009 4:29 am

Zelo mi je všeč konec in nekaj zadnjih delov te telenovele. Prav neverjetno dobro obrtniško je izdelan zadnji del: vse, glasba na katero plešejo, zadnji stavki o svoji prijateljici, ljubezni...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeSob Mar 07, 2009 4:32 am

vesna je napisal/a:
Zelo mi je všeč konec in nekaj zadnjih delov te telenovele. Prav neverjetno dobro obrtniško je izdelan zadnji del: vse, glasba na katero plešejo, zadnji stavki o svoji prijateljici, ljubezni...

No, jst o tej telenoveli vem bore malo...razen tega, kdo igra v glavnih vlogah...in vem, da je konec zelo originalen...kot sem ti na začetku povedu.

Spremljam pa novele ne....ti jo gledaš, Vesna?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeSob Mar 07, 2009 4:39 am

Saj je še ni na sporedu. Na Hrt je še DA.
Kakorkoli... gledala sem dele na youtube in sem bila presenečena. No, to velja za zadnjih 10 delov. Ne vem pa, kakšna je bila na začetku. Ampak mislim, da ni zelo "neumna zgodba", da liki niso "neumno" zlobni ali "neumno" dobri. Poleg tega mi je všeč, da gre za ljubezenski trikotnik, ker je tako bolj interesantno. Pa se mi zdi, da še tako silno bogati niso, kar je tudi prednost...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitimeSob Mar 07, 2009 4:41 am

vesna je napisal/a:
Saj je še ni na sporedu. Na Hrt je še DA.
Kakorkoli... gledala sem dele na youtube in sem bila presenečena. No, to velja za zadnjih 10 delov. Ne vem pa, kakšna je bila na začetku. Ampak mislim, da ni zelo "neumna zgodba", da liki niso "neumno" zlobni ali "neumno" dobri. Poleg tega mi je všeč, da gre za ljubezenski trikotnik, ker je tako bolj interesantno. Pa se mi zdi, da še tako silno bogati niso, kar je tudi prednost...

Aha...nisem vedu, sem mislil, da se že predvaja!

No, to me veseli, da zgodba ni neumna, da ne poneumlja....včasih znajo bit liki res katastrofalni!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Na HTV prihaja 'Querida enemiga'   Na HTV prihaja 'Querida enemiga' Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Na HTV prihaja 'Querida enemiga'
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....
» La trepadora prihaja v Romunijo
» Prihaja v Slovenijo... Trepadora?????
» Prihaja GOSPODARICA SRCA!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: