Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEVISA - novosti!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 05, 2014 12:51 am

Katka je napisal/a:

Ja ta, že večkrat prežvečena zgodba. Sleep 

Midve z Renato sva komentirali njeno igranje in sva ugotovili da je najbolj odigrala v Sortilegio kot zlobnica in da ji je taka vloga zelo pasala na kožo. Nekako se je bolj vživela in prepričljivo odigrala svojo vlogo, pokazala svoj igralski talent, druge njene vloge so vse iste. Mogoče ko boš pogledal Sortilegio boš vedel, o čem govorim.


No, jaz sem si telenovelo Sortilegio pogledala v celoti in že prvič se mi je Ana Brenda bolj dopadla od glavne igralke... Je pa res, da sama do sedaj nisem opazila kaj dosti razlike v njeni igri... Se mi zdi, da je ostala na nivoju, da pa ji vsaj po mojem mnenju bolj pašejo vloge glavne igralke, ker je kot "ustvarjena" za takšne vloge, ker je karizmatična, simpatična, lušna, lepa, energična, takoj jo vzljubiš... Nekako bi jo še kdaj morala videti v vlogi zapeljivke, da bi verjela, ne rečem, da ni privlačna, ampak ni takšen stil ženske, ki je v prvi vrsti, seksi in zapeljiva ... preveč je "luškana". Smile
Skratka meni je bila všeč v Sortilegiu, še bi jo rada videla v igri negativke, toda zaenkrat jo imam raje kot protagonistko, ker se mi zdi, da tudi v Sortilegiu ta njena vloga sploh ni bila nekakšen "presežek zlobnosti", bila je povprečna ženska, ki se bori za ljubezen moškega in tu ter tam naredi kakšno "napakico", da pri gledalcih vzbudi priokus "zlobnosti", sicer pa se mi je zdela vloga povprečne ženske, ki se seveda razlikuje od glavne junakinje po tem, da ni angelsko prijazna in dobrohotna in ne pomisli najprej nase, temveč vedno na druge... Smile Za moje pojme je bila pač vloga kriva, da ji ni dala preveč prostora, da razvija svojo "zlobo". Very Happy Itak se je vedno za vsako napačno kretnjo Alexu opravičila in mu priznala, kaj je naredila... pa tudi vedno jo je nekdo (spomnim se na Bruna) spodbujal, da kaj "nelegalnega" stori, da je to ona naredila, v principu je imela vest, je obžalovala in ni bila vsaj meni dosti zlobna, ker za takšno vlogo ne potrebuješ toliko drugačne interpretacje kot sedaj kot "odločna" Maricruz... se znaš bolj postaviti za sebe, imaš hrbtenico, to je pa tudi to ...

No, da povzamem, mislim, da se je ona izkazala v marsikateri vlogi, tudi če je telenovela slaba, to ne pomeni, da ona slabo igra, ampak da pač ni vloga takšna, ki bi ji pustila pretirano dobro igro, ker se mora držati določenih okvirjev... Meni osebno je trenutno ena boljših protagonist!  Smile 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 09, 2014 4:11 am

PASION DE AMOR (originalna zgodba)!!

TELEVISA - novosti! - Page 3 St-azyeeenpda
PROTAGONISTA

Po koncu telenovele De Que te Quiero, te Quiero (Livia Brito in Juan Diego Cuvarrubias) prihaja originalna telenovela Pasion de Amor.
Danes so se poleg kastingov za televisini telenoveli La Gata (Maite Perroni in Daniel Arenas) in La Malquerida, začeli tudi kastingi za prej omenjeno prihajajočo telenovelo. Producent telenovele je Roberto Gomez Fernandez. Na kastingu so bili prisotni: Isaura Espinoza, Patricia Reyes Spíndola, Helena Rojo, Danny Perea, Roberto Blandón, ... Prisotna sta bila tudi Africa Zavala in Erick Elias, ki sta glavna kandidata za glavni vlogi. Zgodbo za to telenovelo sta napisala Maria del Carmen Peña in Cuauhtémoc Blanco.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 09, 2014 4:13 am

Uwau! Celo nekaj kar je original! :O
Sicer pa mi protagonista nista všeč ... mislim, da nista pretirano talentirana... bolj nesigurna igra.  No Vsaj kar sem nazadnje videla od njiju je bilo tako.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 09, 2014 4:19 am

Neverjetna novica, ORIGINAL!!! Smile Ampak že samo naslov mi je patetičen! Meni tudi glavni par ni najbolj všeč....ampak vsaj nekaj, kar dooolgo ni bilo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 09, 2014 4:27 am

Mateo je napisal/a:
Neverjetna novica, ORIGINAL!!! :)Ampak že samo naslov mi je patetičen! Meni tudi glavni par ni najbolj všeč....ampak vsaj nekaj, kar dooolgo ni bilo.

Hja, naslov je pač bom "wtf" varianta.  Mad 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 6:49 am


PASION DE AMOR (Roberto Gomez Fernandez)

PROTAGONISTA: AFRICA ZAVALA, ki je bila tudi na castingu pri LA MALQUERIDA.
PROTAGONIST: ERICK ELIAS ali RAFAEL NOVOA(kolumbijski igralec - Sofia dame tiempo, Manana es para siempre...)
Potrjena je Patricia Reyes Spindola.

LA MALQUERIDA (Jose Alberto Castro)

PROSTAGONISTA: AFRICA ZAVALA (Peregrina), PAOLA REY (Pasion de Gavilanes), medtem, ko se za starejšo junakinjo omenja ADELA NORIEGA in LUCERO. Victoria Ruffo je zanikala govorice, da naj bi ona zaigrala v novi Castrovi mojstrovini.
Potrjen je še vedno samo OSVALDO DE LEON.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 7:27 am

Kaj zdaj "todos quieren con Afrika!?"...
No, karkoli mi nič ni preveč všeč, niti Afrika za glavno, niti Eric za protagonista, še manj pa Rafael!  Suspect Torej bom lahko nekaj časa "počivala" s telenovelami po tveju, če pogledam kaj naj bodo predvajali na POPu, pa tudi sicer Televisa ne ponuja nič obetavnega, sploh s tem, da bi pritegnili...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 7:33 am

Kristina je napisal/a:
Kaj zdaj "todos quieren con Afrika!?"...
No, karkoli mi nič ni preveč všeč, niti Afrika za glavno, niti Eric za protagonista, še manj pa Rafael!  Suspect Torej bom lahko nekaj časa "počivala" s telenovelami po tveju, če pogledam kaj naj bodo predvajali na POPu, pa tudi sicer Televisa ne ponuja nič obetavnega, sploh s tem, da bi pritegnili...

Saj imaš dovolj zdaj Angelique v LQLVMR in Ani Brendi se obeta nova glavna vloga v EL MANANTIAL oz. zlobnica v LA GATA. Williama pa itak več ni na TELEVISI in trenutno nima planov se vrniti v ta svet.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 7:37 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Kaj zdaj "todos quieren con Afrika!?"...
No, karkoli mi nič ni preveč všeč, niti Afrika za glavno, niti Eric za protagonista, še manj pa Rafael!  Suspect Torej bom lahko nekaj časa "počivala" s telenovelami po tveju, če pogledam kaj naj bodo predvajali na POPu, pa tudi sicer Televisa ne ponuja nič obetavnega, sploh s tem, da bi pritegnili...

Saj imaš dovolj zdaj Angelique v LQLVMR in Ani Brendi se obeta nova glavna vloga v EL MANANTIAL oz. zlobnica v LA GATA. Williama pa itak več ni na TELEVISI in trenutno nima planov se vrniti v ta svet.Smile

Ja, LQLVMR še bom mogoče gledala, sicer pa kaj drugega, ne! Wink
Bom raje gledala kaj s Telemunda!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 7:42 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Kaj zdaj "todos quieren con Afrika!?"...
No, karkoli mi nič ni preveč všeč, niti Afrika za glavno, niti Eric za protagonista, še manj pa Rafael!  Suspect Torej bom lahko nekaj časa "počivala" s telenovelami po tveju, če pogledam kaj naj bodo predvajali na POPu, pa tudi sicer Televisa ne ponuja nič obetavnega, sploh s tem, da bi pritegnili...

Saj imaš dovolj zdaj Angelique v LQLVMR in Ani Brendi se obeta nova glavna vloga v EL MANANTIAL oz. zlobnica v LA GATA. Williama pa itak več ni na TELEVISI in trenutno nima planov se vrniti v ta svet.Smile

Ja, LQLVMR še bom mogoče gledala, sicer pa kaj drugega, ne! Wink
Bom raje gledala kaj s Telemunda!

Trenutno ima Televisa bolj slabo, ja...oz. meni nasploh niso všeč, ker so tako pocukrani, nerealni...

Telemundo pa me je zdaj kaj zamikal s tem EL ROSTRO DE LA VENGANZA...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 7:47 am

Mateo je napisal/a:


Trenutno ima Televisa bolj slabo, ja...oz. meni nasploh niso všeč, ker so tako pocukrani, nerealni...

Telemundo pa me je zdaj kaj zamikal s tem EL ROSTRO DE LA VENGANZA...

Ja, ERDLV je hud! Wink
Mogoče ne bi bilo slabo pogledati še La casa de al lado, čeprav so kar dolge te telenovele ...  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 8:11 am

ANA Y LOS SIETE (Juan Osorio)

V marcu se začno snemanja, za protagonistko pa se omenja MAYRIN VILLANUEVA, ki ima za sabo 2 glavni vlogi: Mentir para vivir, Una familia con suerte, pri nas pa smo jo videli v Preciosi, Siempre te amare, La mentira.

Omenjajo pa se še BLANCA SOTO in NINEL CONDE.




P.S. Mayrin Villanueva bo letos stara 44 let, ima dva otroka, ločena od igralca Jorgea Poze (1997-2008) trenutno v vezi z Eduardom Santamarino že od leta 2009.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 12, 2014 10:17 am

Ja, super, njo imajo tako izredno radi sedaj! Very Happy Kje pa je bila 10-15 let nazaj!? Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeTor Feb 04, 2014 10:50 am


EL COLOR DE LA PASION

Danes so se danes začela snemanja nove televisine telenovele, ki jo pripravlja Roberto Gomez Fernandez.

TELEVISA - novosti! - Page 3 St-pasiondeamor

V glavnih vlogah sta Esmeralda Pimentel in Erick Elias. Premiera bo 17. marca na programu Canal de las Estrellas.

Igrajo še:  Claudia Ramírez, Alfonso Dosal, Ariadne Diaz, JOrge Poza, Patricia Reyes Spíndola, Luis Couturier, Tina Romero, Helena Rojo, Eugenia Cauduro, René Strickler...etc

TELEVISA - novosti! - Page 3 Bfpaazocmaakxo4
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bfpdezgcmaa4rw1
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bfpmryecaaahu0w
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bfpyoa9iuaashsh
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeTor Feb 04, 2014 10:57 am

Meni to ni najbolj všečno... :S
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 05, 2014 2:30 am

TELEVISA - novosti! - Page 3 Bfp2hf0cqaaj4eo

Meni tudi ne...ampak toliko, da vidiš kaj je novega... Laughing 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeSob Feb 15, 2014 3:09 am

Snemanje LA GATA (Maite Perroni, Daniel Arenas)

TELEVISA - novosti! - Page 3 Bgdnm2tiiaatdxo
TELEVISA - novosti! - Page 3 Blogger-image569038057
TELEVISA - novosti! - Page 3 La-gata-23
TELEVISA - novosti! - Page 3 Maitegata
TELEVISA - novosti! - Page 3 Xf48r4
TELEVISA - novosti! - Page 3 3cdd2fd895b811e3bf0d0e1d
TELEVISA - novosti! - Page 3 Blogger-image569038057
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bgdn4dzceaek5sa

 Mad Mad Maria la del barrio 2? Frizura Maricruz 2? Idiotizem št.1000...000x?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeSob Feb 15, 2014 3:32 am

Haha, zgleda kot da se Arenas ne more rešiti "piojos".  Laughing  Ima pa bolj "moderno" pričesko tokrat.  Embarassed 
Maite pa itak zopet razcapana, kako pa drugače.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 05, 2014 3:26 am

SANGRE DE GUERRERAS (Nicandro Diaz)

Potrjeni elenco:
glavne tri sestre:

Marjorie De Sousa
Claudia Alvarez
Danna Paola

TELEVISA - novosti! - Page 3 Sangre

OSTALI POTRJENI:

Cesar Evora
Mariana Seoane
Julian Gil
Aleida Nunez
Alejandro Camacho
Maria Rojo
Miguel Martinez


TELEVISA - novosti! - Page 3 David-zepeda-marjorie-de
(IZ PREDSTAVE)
Za protagonista si producent želi DAVIDA ZEPEDO, za mamo glavnih treh junakinj pa LETICIO CALDERON.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeSre Mar 05, 2014 11:01 am


Kar zanimiv elenco, neverjetno, da je ravno Marjorie uspelo prilesti do Televise, tako visoko... Alvarezovo tudi ne vem kje so našli?
Dobra ideja, da bi bila Leticia mati, ona vedno "opraviči" svojo vlogo, njena igra je vedno dobra! Sicer pa očitno res ne gre brez Evore!???
David Zepeda, kot protagonist se mi nikjer ni dopadel!  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 06, 2014 2:50 am

Kristina je napisal/a:

Kar zanimiv elenco, neverjetno, da je ravno Marjorie uspelo prilesti do Televise, tako visoko... Alvarezovo tudi ne vem kje so našli?
Dobra ideja, da bi bila Leticia mati, ona vedno "opraviči" svojo vlogo, njena igra je vedno dobra! Sicer pa očitno res ne gre brez Evore!???
David Zepeda, kot protagonist se mi nikjer ni dopadel!  Embarassed 

Zelo, in tudi mene čudi, da ji je tako uspelo, zdaj je nominirana za naj villano v AMores verdaderos!

Alvarez je tudi zelo cenjena kot villana...je bila pri PORQUE EL AMOR MANDA pri Colungiču:) No, to so pač tri glavne sestre, ki imajo neko bogastvo, če se ne motim.

Jaaa, Evora - hasta en la sopa lol!  Leticia pa bi bila super tudi, itak, ampak je vprašanje, če bo sprejela vlogo.

David Zepeda tudi mene ne prepriča kot glavni igralec, ampak kot par pa se mi zdi, da sta zelo lepa skupaj!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 06, 2014 9:00 am

Evora hasta en la sopa!  lol! lol! lol! lol! 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimeČet Mar 06, 2014 9:20 am

Čeprav je čudno, da pri moških ni Levyja...hehe, se bojijo premočne konkurence...no niti Colunge:)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimePet Mar 14, 2014 2:23 am

MI CORAZON ES TUYO (remake ANA Y LOS SIETE) - Producent JUAN OSORIO

TELEVISA - novosti! - Page 3 Biizwdbcyaaecqt-1

Uradno so izbrali protagonistko : SILVIA NAVARRO, ki bo igrala varuško, ki ima ponoči še eno službo: pleše striptiz!

SILVIA in JUAN OSORIO
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bijpv48ciaa8i4v-1
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bijdoe3cqaaxvzm
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bijikncccaadjtm
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bijciq0cuaazq44
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bijamicuaa5a03
TELEVISA - novosti! - Page 3 Bijap2ccqaa-cgh


Prav tako je potrjena zlobnica: Mayrin Villanueva.


TELEVISA - novosti! - Page 3 195937829864466028787511
Trenutno se samo še čaka, da bo potrjen galan: FERNANDO COLUNGA, IVAN SANCHEZ ali DAVID ZEPEDA.

TELEVISA - novosti! - Page 3 St-isfcydzkzpvtmcet
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitimePet Mar 14, 2014 9:07 am

Ojoj, Silvia bo striperka! :O Joj, ne vidim je tako... pa tudi ne pričakujem veliko, ker je Osorievo! Rolling Eyes 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





TELEVISA - novosti! - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEVISA - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» RCTV - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)
» LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: