Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)

Go down 
3 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimePon Jul 15, 2013 12:26 pm

Jose Alberto Castro z novim projektom!

Za naslednje leto naj bi producent Jose Alberto Castro pripravljal novo televisino telenovelo, ki naj bi bila priredba argentinske telenovele Malparida (kolumbijska verzija z Marianelo Gonzalez v glavni vlogi). Kot je očitno bo novela podoben stil Terese in Rubi, saj bo glavna igralka zopet "črna duša" Smile

Zgodbo naj bi napisala Ximena Suarez (remake- La que no podia amar), ki pa naj bi dodala še zgodbo televisine telenovele Senda Prohibida. Tako da naj bi bila po nekaterih podatkih, mešanica dveh telenovel.

SINOPSIS MALPARIDE

La historia comienza hace veinte años atrás, cuando una mujer de bajos recursos se enamora profundamente de un hombre rico, pero el amor no es suficiente y él elige casarse con otra, alguien de su misma clase social. Entonces la mujer, tan pobre como enamorada, muere literalmente de amor. Dos décadas más tarde Renata (Viale), la hija de la mujer, se propone ponerle fin a tantos años de dolor y ausencia materna. Entonces entra en la vida del hombre que hizo sufrir a su madre (hasta llevarla al suicidio ahorcándose), con una misión: matar a ese hombre. Pero casi sin darse cuenta, Renata pierde la felicidad, y la misión no la hace sentir como esperaba. Muerte y sufrimiento llevan a cabo esta. Renata una vez terminada la misión comprueba que lo que decía su abuela no era cierto ("el amor mata, el odio sana") y que lo cierto era que "el amor sana y el odio mata".


Nazadnje urejal/a Mateo Sre Mar 26, 2014 9:05 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimePon Jul 15, 2013 12:48 pm

Opala, a to bo to? Hm, sem mislila, da morda ne bo remake, AMPAK duo Castro in Suarez sta kar obetavna za moje pojme. Zna biti gledljivo. Sploh mi je všeč stil glavne igralke, četudi je tudi tu težko zopet izumiti kaj novega. scratch 
To je torej kolumbijska La traicionera, če prav razumem. Samo želim si, da bi za glavno vlogo izbrali kakšno bolj fatalno žensko kot je bila Marianela ... WTF??Mad 
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeTor Jul 16, 2013 11:13 am

Sramota za Mehiko. Zadnja leta edino kar snemajo so remaiki. Rolling Eyes 

Original Malparida se je snemal 2010-2011, kolumbijski remaik 2011-2012 in zdaj se bo še mehiški remaik. Bedarija. Argentinska verzija je bila res odlična. Oba protagonista sta svetovno odigrala svojo vlogo. Sploh ženska vloga, ženska, ki bo vse naredila da se bo maščevala za smrt matere. Vmes se zaljubi, ampak vseeno tisto maščevanje ji ne da miru. Edino škoda ker potem glavna protagonistka na koncu naredi samomor. Netipična telenovela.

Casto bo sigurno dal glavno vlogo svoji punci Angelique. Resno se sprašujem, katera od teh mehiških igralk bi zmogla odigrati vlogo Renate. Težko si predstavljam da bi katera bila boljša od Juana Viale.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 6:55 am

Katka je napisal/a:
Sramota za Mehiko. Zadnja leta edino kar snemajo so remaiki. Rolling Eyes 

Original Malparida se je snemal 2010-2011, kolumbijski remaik 2011-2012 in zdaj se bo še mehiški remaik. Bedarija. Argentinska verzija je bila res odlična. Oba protagonista sta svetovno odigrala svojo vlogo. Sploh ženska vloga, ženska, ki bo vse naredila da se bo maščevala za smrt matere. Vmes se zaljubi, ampak vseeno tisto maščevanje ji ne da miru. Edino škoda ker potem glavna protagonistka na koncu naredi samomor. Netipična telenovela.

Casto bo sigurno dal glavno vlogo svoji punci Angelique. Resno se sprašujem, katera od teh mehiških igralk bi zmogla odigrati vlogo Renate. Težko si predstavljam da bi katera bila boljša od Juana Viale.  

Ja, itak, Televisa dela samo še remake 90%, ampak to je debata zase.
Poznam le kolumbijsko verzijo, ker me je zgodba pritegnila, pač všeč so mi takšne drugačne vloge žensk v telenovelah, saj vse skupaj deluje bolj udarno in manj klasično. Morem pa poudariti, da vloga Marianeli Gonzalez niti MAAALOOOO ni pasala, saj je ona ravno kontrast takšni vlogi....za vlogo Malparide si predstavljam žensko z veliko začetnico, ki ima izgled usodne, zapeljive ženske...kar pa Marianela gotovo nima, saj je bolj "možača"...kot ji govorijo v Venezueli - Hombre con tetas Very Happy Very Happy

V televisini verziji bi bila res fajn Angelique, ampak bo ta čas zasedena, saj bo v jeseni že začela snemati novo telenovelo Angelli Nesme - Bodas de odio.

Razmišljam komu bi lahko dala Televisa tu glavno vlogo? Mogoče kakšno novo najdejo, jo uvozijo iz kakšnega drugega kanala? Mogoče Marjorie De Sousa (dooolgo je nisem videl igrati, ne vem...ampak po izgledu bi bila dobra!)

Za protagonista si pa Televisa in Jose Alberto Castro želita Ivana Sancheza (španec, ki je igral v La reina del Sur in zdaj v La tempestad).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 7:37 am

Zgodba je res zelo zanimiva, drugačna in predvsem pritegne te to samo maščevanje. Prvič ženska ni krhka, jokajoča, ampak zelo močna oseba, ki točno ve, kaj ji je cilj, čeprav na koncu s svojim maščevanje ubije vse okoli sebe in predvsem uniči sama sebe. Ravno zato, ker sem si pogledala kar nekaj delov originala in ker je bila Viale odlična, me je zanimalo, kako se je s to vlogo spopadla Marianeli. Groza. Laughing Meni niti malo ni bilo všeč, kaj je naredila iz tega lika. Nekako ji ta vloga res ni pasala. Možno da je to res, kar si napisal da je "možača". Ona je bolj za komedije ali stati zraven tistega Hugota.

Angelique ne bi bila slaba v taki vlogi, saj je v Mujeres Asesinas pokazala drugi obraz. Kaj pa vem, lahko da bi bila Maite Perroni odlična v tej vlogi, ali Marjorie, ali Jacky Bracamontes, ne vem res ne vem, kdo bi se izkazal v tej vlogi. Če gledamo na to, kako izgleda sama Juana Viale, potem vsekakor Patricia Manterola ali Belinda.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Jul 17, 2013 8:33 am

Katka je napisal/a:
Zgodba je res zelo zanimiva, drugačna in predvsem pritegne te to samo maščevanje. Prvič ženska ni krhka, jokajoča, ampak zelo močna oseba, ki točno ve, kaj ji je cilj, čeprav na koncu s svojim maščevanje ubije vse okoli sebe in predvsem uniči sama sebe. Ravno zato, ker sem si pogledala kar nekaj delov originala in ker je bila Viale odlična, me je zanimalo, kako se je s to vlogo spopadla Marianeli. Groza. Laughing Meni niti malo ni bilo všeč, kaj je naredila iz tega lika. Nekako ji ta vloga res ni pasala. Možno da je to res, kar si napisal da je "možača". Ona je bolj za komedije ali stati zraven tistega Hugota.

Angelique ne bi bila slaba v taki vlogi, saj je v Mujeres Asesinas pokazala drugi obraz. Kaj pa vem, lahko da bi bila Maite Perroni odlična v tej vlogi, ali Marjorie, ali Jacky Bracamontes, ne vem res ne vem, kdo bi se izkazal v tej vlogi. Če gledamo na to, kako izgleda sama Juana Viale, potem vsekakor Patricia Manterola ali Belinda.

Ja, totalni polom je tale Marianela....ampak zdaj so ji zaupali ponovno glavno vlogo v Kolumbiji z istim soigralcem :S Ne vem kaj so oni na njej odkrili...v Venezueli je vse novele in vse vloge "zafurala" Very Happy Very Happy

Tudi jaz sem pomislil na Maite Perroni, pa bi rekel, da deluje preveč krhko, sladko dekle...?? Ja, idealne bi bila Patricia Manterola ITAK! Tudi Jacky Bracamontes bi bila ok. Smile

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeČet Jul 18, 2013 8:47 am

HEHEHEHEH, tako kot sem rekel....govori se, da bo glavno vlogo dobila MARJORIE DE SOUSA
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimePet Jul 19, 2013 12:02 am

Mateo je napisal/a:
HEHEHEHEH, tako kot sem rekel....govori se, da bo glavno vlogo dobila MARJORIE DE SOUSA

Hm, hm, ne vem, saj verjetno res odgovarja vlogi, ampak mi ni všeč ona (saj je lepa in in vse, tudi igra ne slabo), samo njena "vibra" se mi zdi malce poceni - corriente. :/
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimePet Jul 19, 2013 6:18 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
HEHEHEHEH, tako kot sem rekel....govori se, da bo glavno vlogo dobila MARJORIE DE SOUSA

Hm, hm, ne vem, saj verjetno res odgovarja vlogi, ampak mi ni všeč ona (saj je lepa in in vse, tudi igra ne slabo), samo njena "vibra" se mi zdi malce poceni - corriente. :/

Sigurno je BOLJŠA od NELE, vsaj na vlogo paše...pustimo se presenetiti, saj v bistvu še ni potrjeno.Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Avg 07, 2013 11:17 am

Zasledila sem da se na željo fanov vrača v svet telenovel Barbara Mori in pravijo da je velika možnost da bo dobila glavno vlogo v remaiku Malparade.

Barbara bi za moje pojme bila primerna za to vlogo. Enako menim za Marjorie, ampak vseeno bi rajši videla v tej vlogi Barbaro.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeČet Avg 08, 2013 3:06 am

Katka je napisal/a:
Zasledila sem da se na željo fanov vrača v svet telenovel Barbara Mori in pravijo da je velika možnost da bo dobila glavno vlogo v remaiku Malparade.

Barbara bi za moje pojme bila primerna za to vlogo. Enako menim za Marjorie, ampak vseeno bi rajši videla v tej vlogi Barbaro.

Res je, tudi meni je všeč izbira Barbare, bila bi velika vrnitev po 10ih letih!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimePet Avg 09, 2013 11:56 am

Če bi bila možnost Barbare, potem definitivno navijam za njo v takšni vlogi. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 1:20 am


SINOPSIS :: LA MALQUERIDA::

Esta historia comenzó hace dos décadas cuando una mujer muy humilde se enamora hasta los huesos de un millonario, pero como suele suceder, el amor no fue suficiente, y él eligió casarse con otra, claro, de su mismo status socio económico. Esta situación hace que la pobre mujer fallezca de una profunda pena de amor.

20 años después Renata (Marianela González), la hija de la fallecida, se propone vengar la muerte y el dolor de su querida mamá, por lo que utilizando su inmensa belleza, logra inmiscuirse en el mundo de Eduardo Sanint (Víctor Mallarino), el hombre que su madré amó tan profundamente.
Pero como no todo el la vida sale como se planea, su sed de venganza encuentra un gran rival: Esteban (Juan Manuel Mendoza), un chico que se roba su corazón, aún siendo el hijo del hombre que tanto odia.



Za protagonista se JOSE ALBERTO CASTRO odloča o JORGEU SALINASU (toda ta je precej telesno zanemarjen) in med IVANOM SANCHEZOM (La tempestad). Za glavno igralko pa se omenjata MAITE PERRONI IN BLANCA SOTO.


CASTING PA BOJDA ŽE POTEKA...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 5:56 am

Uf, teh zgodb je res ogromno; o teh maščevanjih. Dobre so sicer! Še vedno "palijo" in po eni strani se je lahko vživeti v vlogo maščevalca, gre namreč za ponavadi družinske vezi, ki so močne in za to je človek pripravljen storiti marsikaj. Mi je sicer všeč, je pa res, da se to neštotokrat ponavlja. Smile

Veselje je, da bo producent Castro, ki je po mojem mnenju eden najboljših v teh časih. Kar se pa igralcev tiče; Ivan definitivno DA!! cheers 
Za izbiro glavne igralke pa pravim, da ne čutim po potrebe po nobeni izmed njih. :/ Angelique ali Ana Brenda... hahahah flower flower 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 5:58 am

Kristina je napisal/a:
Uf, teh zgodb je res ogromno; o teh maščevanjih. Dobre so sicer! Še vedno "palijo" in po eni strani se je lahko vživeti v vlogo maščevalca, gre namreč za ponavadi družinske vezi, ki so močne in za to je človek pripravljen storiti marsikaj. Mi je sicer všeč, je pa res, da se to neštotokrat ponavlja. Smile

Veselje je, da bo producent Castro, ki je po mojem mnenju eden najboljših v teh časih. Kar se pa igralcev tiče; Ivan definitivno DA!! cheers 
Za izbiro glavne igralke pa pravim, da ne čutim po potrebe po nobeni izmed njih. :/ Angelique ali Ana Brenda... hahahah flower flower 
Ponavlja se itak vse, ja!Smile Mislim, da če bi malo priredil, malo po svoje, torej svoboden remake ne bi bil slab!Smile Take vloge so itak zmeraj najbojše Smile

Elenco z Salinasom in Maite mi tule res ne paše!! Upam na kaj boljšega:) Ivan pa lahko ostane, definitivno!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Okt 09, 2013 6:07 am

Mateo je napisal/a:

Ponavlja se itak vse, ja!Smile Mislim, da če bi malo priredil, malo po svoje, torej svoboden remake ne bi bil slab!Smile Take vloge so itak zmeraj najbojše Smile

Elenco z Salinasom in Maite mi tule res ne paše!! Upam na kaj boljšega:) Ivan pa lahko ostane, definitivno!
Ja, meni tudi takšne vloge najbolj "pašejo", ne glede na to, kolikokrat smo jih videli ... seveda, se ne sme potem spremeniti v neko dolgovezenje, ampak preprosto ne izpustiti bistva. Glavna nit mora biti. Liki morajo biti dodelani in ne pasivno prilagodljivi ...

Ne, ne to bi bil slab "scenarij". :/ Salinas je že malce dolgočasen, saj mi je bil res všeč v vlogi Rogelia (mislim, da je to edina vloga od njega, kjer mi je bil on kull), ampak "Ne hvala!" Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSob Nov 02, 2013 3:55 am


JULIAN GIL - zlobnež!!

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Juliangil15thannualpeopl

El actor Julián Gil esta de vuelta en México y ya está en platicas con el reconocido productor José Alberto Castro para entrar a su nuevo proyecto tentativamente titulado La Malquerida.

“Estamos en platicas y todavia no hay nada concreto,” dijo Gil a los microfonos del matutino. “El texto y la adaptación que están haciendo de ‘La Malquerida’ … se que va ser un gran éxito.” Parece ser que el actor esta postulado para el personaje del villano de la historia. “Si es villano o es bueno, para mi despues que sea trabajo y estar en un proyecto exitoso, me da igual. Pero si, los villanos me gustan muchisimo y siempre son parte esencial en cada una de las historias.”
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSob Nov 02, 2013 4:49 am

Like! Smile V redu, zelo v redu zlobnež! Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeTor Nov 05, 2013 3:18 am


KDO BO PROTAGONISTKA?

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) St-kzgvvnttlm
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeTor Nov 05, 2013 3:42 am

Ojoj, hm... od ponujenih definitivno Laura Carmine. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeTor Nov 05, 2013 5:16 am

Kristina je napisal/a:
Ojoj, hm... od ponujenih definitivno Laura Carmine. Smile
Tudi jaz tako pravim!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimePon Nov 11, 2013 7:38 am


Osvaldo de Leon

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Oswaldo-de-len-6

Sedaj je igralec uradno potrjen za glavno vlogo v novi televisini telenoveli, ki bo s snemanji začela janurja.

To bo prva prava priložnost za mladega 29-letnega igralca. Do sedaj je igral v telenovelah: Palabra de Mujer, Juro Que te Amo, Nina de Mi Corazon, Una Familia con Suerte in Mentir Para Vivir.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimePon Nov 11, 2013 8:20 am

Opala, kar glavno vlogo bo igral... Je simpatičen. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 11:07 am


LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Lucero1

Mehiška igralka in pevka Lucero je ena od kandidatk za starejšo protagonistko v novi televisini telenoveli La Malquerida, Poleg nje se za to vlogo omenja še Victoria Ruffo.

Lucero je lansko leto nazadnje igrala v televisini uspešnici Por Ella Soy Eva ob Jaimeju Camilu. Po koncu snemanj te telenovele pa je napovedala, da letos ne bo igrala v nobeni telenoveli in da se bo na male zaslone z novo telenovelo vrnila prihodnje leto.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitimeSre Nov 13, 2013 11:10 am

JULIAN GIL NE BO ZLOBNEŽ, KER BO NASTOPIL V VLOGI ZLOBNEŽA V TELENOVELI "DULCE AMOR", PRAV TAKO KOLUMBIJSKI PRIREDBI, PRODUCENTA NICANDRA DIAZA.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)   LA MALQUERIDA (Televisa, 2014) Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 4Pojdi na stran : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» LA SOMBRA DEL PASADO (Televisa, 2014)
» VIRGEN DE LA CALLE (RTI & Televisa, 2013/2014)
» LO QUE LA VIDA ME ROBO (Televisa 2013/2014)
» Dobra gledanost LA MALQUERIDA!
» TELEVISA - novosti!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: