Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEMUNDO - novosti!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 2:00 am

Telemundove novosti!



EL SENOR DE LOS CIELOS 2.SEZONA (Rafael Amaya, Marlene Favela, Fernanda Castillo)

TELEMUNDO - novosti! B4vgc2n

V ponedeljek 26. maja prihaja druga sezona kriminalne serije El Senor de los Cielos s Rafaelom Amaya, sedaj pa so že napovedali njeno tretjo sezono, ki bo prišla na mehiške zaslone šele naslednje leto. V telenoveli je predstaljeno življenje življenje mehiškega mafijca Aurelia Casillasa, ki je bil v 90.letih prejšnjega stoletja izjemno uspešen v preprodajanju droge.

LOS MISERABLES (Aracely Arambula, Erik Hayser, Aylin Mujica)

TELEMUNDO - novosti! Aw7kugf

Los Miserables so sicer napovedali že lansko leto, ampak v začetku naslednjega meseca pa se bodo končno začela njena snemanja. Posneta bo po istoimenskem romanu, na ameriškem programu Telemundo pa bo zamenjala trenutno telenovelo En Otra Piel (Maria Elisa Camargo in David Chocarro). Ob napovedi so potrdili tudi protagonistko Aracely Arambula, sedaj pa sta znana še protagonist in glavna zlobnica. To pa bosta Erik Hayser in Aylin Mujica.

SENORA ACERO (Blanca Soto)

TELEMUNDO - novosti! Enyxlfp
TELEMUNDO - novosti! F03rzyl

Senora Acero je kriminalna telenovela, ki bo predvidoma jeseni zamenjala prihajajočo drugo sezono telenovele El Senor de los Cielos. Zgodbo je napisal Roberto Stopello, ki je napisal zgodbo za telemundovo uspešnico iz leta 2011, La Reina de Sur (Kraljica juga). Protagonistka te kriminalne telenovele bo Blanca Soto.

DUENOS DEL PARAISO (Kate Del Castillo)

TELEMUNDO - novosti! H9g4gjt

Za največje presenečenje večera pa je poskrbela kriminalna telenovela Duenos del Paraiso. S to telenovelo, ki bo v celoti posneta v ZDA in samo pod okriljem Telemunda, se vrača mehiška igralka Kate del Castillo.  Zgodbo, ki bo povzeta po resničnih dogodkih, je napisal Pablo Illanes.

TIERRA DE REYES (remake PASION DE GAVILANES)

Tierra de Reyes je priredba kolumbijske telenovele Las Aguas Mansas in telemundove Pasion de Gavilanes. O igralski zasedbi še ni nič znanega, saj se bodo kastingu začeli šele v naslednjih dneh. So pa v ospredju trije bratje, ki napovejo maščevanje družini, zaradi katere je umrla njihova sestra. Pri maščevanju trem sestram se zaljubijo.

EL JARDINERO
El Jardinero je originalna telenovela o Carlosu Martinezu, ki ilegalno živi v ZDA, pri tem pa opravlja razna težka dela. Je zgleden oče in sin, ki želi uresničiti sanje o boljšem življenju. Posneta bo po romanu Rogerja L. Simona.


Nazadnje urejal/a Mateo Sob Nov 08, 2014 7:51 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 2:06 am

Telemundo vedno "dramatičen" ne v stilu "telenovela rosa". Very Happy
Full dobro za Erika Hayerja, podpiram, odličen igralec! Tudi kot zlobnež po mojem, odlično!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeČet Maj 15, 2014 2:10 am

Kristina je napisal/a:
Telemundo vedno "dramatičen" ne v stilu "telenovela rosa". Very Happy
Full dobro za Erika Hayerja, podpiram, odličen igralec! Tudi kot zlobnež po mojem, odlično!

Vedno, ja! Čeprav vidim, da je večina teh novih vse nekaj kriminalnega, droge, zločini....včasih je vsega tega preveč. Je pa res, da ne morejo "preboleti" La reina del sur, to je bil eden njihovih največjih hitov. Isto se zdaj dogaja z El senor de los cielos!

Erik pa itak obvlada...super zanj!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 5:16 am

TRAILER "SENORA ACERO"

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSob Maj 24, 2014 5:19 am

TRAILER "REINA DE CORAZONES"

Paola Nunez
Eugenio Siller
Juan Soler
Catherine Siachoque
Laura Flores


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:11 am

Na telemundu potekajo novi castingi za telenovelo TIERRA DE REYES (Remake Pasion de Gavilanes)

Ena izmed glavnih igralk bo Sabrina Seara. Na castingu pa so bile tudi: Ximena Duque, Adriana Fonseca, Dulce Maria, Irene Esser, ...

Irene Esser, je ex miss venezuele, trenutno jo v venezueli spremljajo v glavni vlogi v Corazon Esmeralda. Igralka ima v planih selitev v Miami in podpis pogodbe s Telemundom.

TELEMUNDO - novosti! Bieg3g2ceaan-vy


Za enega izmed glavnih treh bratov, pa je bil na castingu tudi Aaron Diaz (Santa diabla, Teresa...)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:18 am

Ne vem zakaj ponovno delajo remaik te telenovele? Saj smo vsi dojeli, da je bil "original", če je res bil posrečen, AMPAK zgodba je res prvošolska, ni presežek,ni mi jasno kako to, da se določene zgodbe, ki so za moje pojme vseeno boljše od dotične nikakor ne "primejo", ta pa je bila uspešna tudi ko je devico igrala Adela Noriega v najlepših letih (beri 35+).
Sabrina je super, lušna, simpatična, prijetna, Aaron prav tako, ampak zgodba pa res ni presežek, nimam pojma zakaj jo tako radi upodabljajo.  Neutral 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:47 am

Kristina je napisal/a:
Ne vem zakaj ponovno delajo remaik te telenovele? Saj smo vsi dojeli, da je bil "original", če je res bil posrečen, AMPAK zgodba je res prvošolska, ni presežek,ni mi jasno kako to, da se določene zgodbe, ki so za moje pojme vseeno boljše od dotične nikakor ne "primejo", ta pa je bila uspešna tudi ko je devico igrala Adela Noriega v najlepših letih (beri 35+).
Sabrina je super, lušna, simpatična, prijetna, Aaron prav tako, ampak zgodba pa res ni presežek, nimam pojma zakaj jo tako radi upodabljajo.  Neutral 

To sem se jaz tudi spraševal. Telenovela je bila eden večjih nepozabnih hitov telemunda, eden prvih! Nisem spremljal....vem pa, da je zgodba preprosta o treh bratih in sestrah, ki se dejansko med seboj zaljubijo Smile

Heheheh, mehiška verzija je bila pa takšna parodija!!! Uspeh pa je bila kljub temu...Adela je kraljica v mehiki!!!

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimePon Maj 26, 2014 2:58 am

Mateo je napisal/a:

To sem se jaz tudi spraševal. Telenovela je bila eden večjih nepozabnih hitov telemunda, eden prvih! Nisem spremljal....vem pa, da je zgodba preprosta o treh bratih in sestrah, ki se dejansko med seboj zaljubijo Smile

Heheheh, mehiška verzija je bila pa takšna parodija!!! Uspeh pa je bila kljub temu...Adela je kraljica v mehiki!!!


Ja, definitivno parodija.
V originalu so bili recimo simpatični, ker so bili še dokaj mladi, ampak hja, vsi se zaljubijo v "pravega brata-sestro"... :S
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 3:12 am

Tierra de Reyes (remake Pasion de gavilanes)

je nova telemundova telenovela, ki bo priredba telenovele Las Aguas Mansas oziroma telemundove Pasion de Gavilanes. In že imamo morebitne protagonistke oziroma sestre Elizondo. Protagonistke nove telemundove telenovele bi lahko postale: Adriana Fonseca, Ximena Duque in Sabrina Seara.

TELEMUNDO - novosti! St-tdr

Dulce Maria pa bo nova Rosario?V telenoveli Pasion de Gavilanes je to vlogo imela Zharick Leon.

TELEMUNDO - novosti! Dulceestilodf
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 5:17 am

Me prav zanima, kako jih bodo starostno razporedili. Je pa res, da so te vseeno bolj primerne, kot Mehiške sestre, adijo pamet! Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 5:53 am

Kristina je napisal/a:
Me prav zanima, kako jih bodo starostno razporedili. Je pa res, da so te vseeno bolj primerne, kot Mehiške sestre, adijo pamet! Smile

Heheh, to je res, ja...bomo videli. Jaz bi dal Sabrino namesto Danne, Adriano za Sarito in Ximeno za Ximeno Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 6:00 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Me prav zanima, kako jih bodo starostno razporedili. Je pa res, da so te vseeno bolj primerne, kot Mehiške sestre, adijo pamet! Smile

Heheh, to je res, ja...bomo videli. Jaz bi dal Sabrino namesto Danne, Adriano za Sarito in Ximeno za Ximeno Very Happy

Sarita je najmlajša! Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 6:08 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Me prav zanima, kako jih bodo starostno razporedili. Je pa res, da so te vseeno bolj primerne, kot Mehiške sestre, adijo pamet! Smile

Heheh, to je res, ja...bomo videli. Jaz bi dal Sabrino namesto Danne, Adriano za Sarito in Ximeno za Ximeno Very Happy

Sarita je najmlajša! Very Happy:D

Aja? No tega ne vem...samo gledam glede njihovih vlog malo...Smile Saj načeloma lahko vse vse igrajo...verjetno.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 6:20 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Me prav zanima, kako jih bodo starostno razporedili. Je pa res, da so te vseeno bolj primerne, kot Mehiške sestre, adijo pamet! Smile

Heheh, to je res, ja...bomo videli. Jaz bi dal Sabrino namesto Danne, Adriano za Sarito in Ximeno za Ximeno Very Happy

Sarita je najmlajša! Very Happy:D

Aja? No tega ne vem...samo gledam glede njihovih vlog malo...Smile Saj načeloma lahko vse vse igrajo...verjetno.

Oz. ne. Mislim, da je bila najstarejša Norma, potem Sarita, pa pač žabica, ne spomnim se kako ji je bilo ime - Paola.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 6:28 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Me prav zanima, kako jih bodo starostno razporedili. Je pa res, da so te vseeno bolj primerne, kot Mehiške sestre, adijo pamet! Smile

Heheh, to je res, ja...bomo videli. Jaz bi dal Sabrino namesto Danne, Adriano za Sarito in Ximeno za Ximeno Very Happy

Sarita je najmlajša! Very Happy:D

Aja? No tega ne vem...samo gledam glede njihovih vlog malo...Smile Saj načeloma lahko vse vse igrajo...verjetno.

Oz. ne. Mislim, da je bila najstarejša Norma, potem Sarita, pa pač žabica, ne spomnim se kako ji je bilo ime - Paola.

Se mi zdi, ja....Jimena je bilo ime Paoli Rey.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSre Maj 28, 2014 6:47 am

Mateo je napisal/a:


Se mi zdi, ja....Jimena je bilo ime Paoli Rey.

Heheh, važno, da je bila prej v vsaki izmed verzij ena žaba. Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeTor Jul 08, 2014 9:26 am

SENORA ACERO (Blanca Soto)
PROMO 1

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeTor Jul 08, 2014 11:42 am

Kar udarno, sicer pa še nič ne izda...  Embarassed 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSob Jul 12, 2014 5:38 am

SENORA ACERO, PROMO 2

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitimeSob Jul 12, 2014 2:03 pm

Hehehe, spet mafija, intrigantno vse skupaj.  Laughing 
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





TELEMUNDO - novosti! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEMUNDO - novosti!   TELEMUNDO - novosti! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEMUNDO - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» RCTV - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» TELEVISA - novosti!
» Roxana na Telemundo!
» Telemundo v krizi!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: