Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Telemundo v krizi!!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:05 pm

Telemundo v krizi!!

Telemundo v krizi!! 133634-telemundo

Pravkar sem na različnih forumih našel informacije, da gre najnovejšim Telemundovim telenovelam zelo slabo....GLEDANOST JE NIZKA!

EL FANTASMA DE ELENA (Elena contra Elena) ima zelo nizko gledanost zadnje čase....
Telemundo v krizi!! El+Fantasma+de+Elena

predstavili so tudi novo novelo in sicer ALGUIEN TE MIRA (Danna Garcia, Christian Meier, Rafael Amaya), ki ima stil kriminalke, zgodba govori o prijateljih, zgodi se umor....itd.....čeprav so promoti bili privlačni....se sprašujejo, če novelo sploh kdo gleda.

Telemundo v krizi!! De0f8ddb1b33

Prav zaradi teh razlogov naj bi odpovedali ŽE napovedano premiero novele OJO POR OJO (Gaby Espino, Miguel Varoni...itd)...zaenkrat je prestavljena na neznani datum....Novela pa ima iste teme: orožje, droge, nasilje...itd.

Telemundo v krizi!! Ojo_por_Ojo

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:09 pm

A, to naj bi bilo zaradi nasilja, morda? Ne vem, ampak kar se mene tiče ima Telemundo vedno zares privlačne promote itd. Igralci so načeloma v redu, tisti, ki so v ospredju. Ostalo pa imajo zanič. Pač vse ostale vloge ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:20 pm

Cristina je napisal/a:
A, to naj bi bilo zaradi nasilja, morda? Ne vem, ampak kar se mene tiče ima Telemundo vedno zares privlačne promote itd. Igralci so načeloma v redu, tisti, ki so v ospredju. Ostalo pa imajo zanič. Pač vse ostale vloge ...

Ja..ne vem....zadnje čase jim z gledanostjo očitno ne gre dobro...je pa res, da kr neki potem začnejo vleči novele in neke nove etape, ...in ja....tak kot si rekla...promoti so svetovni....včasih pol ni tko...pa še ostali igralci mal najedajo.

Sem pa opazu precej novih obrazov iz venezuele, ki so v prešli iz VZLA na TELEMUNDO: Carlos Montilla (žal stranska vloga, Maritza Bustamante-že nekaj časa, Wanda D Isidoro -Marypopy iz Lola, Que el cielo me explique)....Upam, da bo še kdo šel tja....in s kakšno UDARNO VLOGO!!
Čepra zdaj pripravljajo neko z Saro Maldonado in Ernestom Sillerjem (al neki tazga).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:30 pm

Mateo je napisal/a:


Ja..ne vem....zadnje čase jim z gledanostjo očitno ne gre dobro...je pa res, da kr neki potem začnejo vleči novele in neke nove etape, ...in ja....tak kot si rekla...promoti so svetovni....včasih pol ni tko...pa še ostali igralci mal najedajo.

Sem pa opazu precej novih obrazov iz venezuele, ki so v prešli iz VZLA na TELEMUNDO: Carlos Montilla (žal stranska vloga, Maritza Bustamante-že nekaj časa, Wanda D Isidoro -Marypopy iz Lola, Que el cielo me explique)....Upam, da bo še kdo šel tja....in s kakšno UDARNO VLOGO!!
Čepra zdaj pripravljajo neko z Saro Maldonado in Ernestom Sillerjem (al neki tazga).

Ja, oni so znani po tem, ampak mene predvsem motijo te brezvezne stranske zgodbe oz. igralci ...

Aja, torej upaš na Roxano. Ja lepo bi bilo, ampak hmm ... sedaj pač ne bi bilo najboljše, ko so ravno v krizi ... kaj pa vem. confused
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:31 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja..ne vem....zadnje čase jim z gledanostjo očitno ne gre dobro...je pa res, da kr neki potem začnejo vleči novele in neke nove etape, ...in ja....tak kot si rekla...promoti so svetovni....včasih pol ni tko...pa še ostali igralci mal najedajo.

Sem pa opazu precej novih obrazov iz venezuele, ki so v prešli iz VZLA na TELEMUNDO: Carlos Montilla (žal stranska vloga, Maritza Bustamante-že nekaj časa, Wanda D Isidoro -Marypopy iz Lola, Que el cielo me explique)....Upam, da bo še kdo šel tja....in s kakšno UDARNO VLOGO!!
Čepra zdaj pripravljajo neko z Saro Maldonado in Ernestom Sillerjem (al neki tazga).

Ja, oni so znani po tem, ampak mene predvsem motijo te brezvezne stranske zgodbe oz. igralci ...

Aja, torej upaš na Roxano. Ja lepo bi bilo, ampak hmm ... sedaj pač ne bi bilo najboljše, ko so ravno v krizi ... kaj pa vem. confused

Jah..ne vem kak bodo to odpravili...

Po eni strani bi zlo rad, da gre sem...sam, da ne ostane na gnilem VVIju!! Sj mogoče bo pa sreča, pa bo uspešna novela....nikoli ne veš!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimeSre Sep 22, 2010 12:35 pm

Mateo je napisal/a:

Jah..ne vem kak bodo to odpravili...

Po eni strani bi zlo rad, da gre sem...sam, da ne ostane na gnilem VVIju!! Sj mogoče bo pa sreča, pa bo uspešna novela....nikoli ne veš!

To pa je seveda res boljša varianta. Ampak bomo videli, če se bo kdaj uresničlo.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:47 am

Sam to je res kar sta napisala. Za vsako telenovelo nardijo ful hude promote, potem pa ko se začne vrteti niti ni več tako dobra kot so bili promoti. lol! To so ti mojstri.

Največji uspešnici, ki so ju posneli v zadnjem letu sta pač El clon in Perro Amor, ki sta dosegli zelo dobro gledanost doma in v tujini, pač kjer se vrti telenovela. Se mi zdi da je tud pri nas zelo dobro sprejeta in gledana Perro Amor. Sem gledala kakšna dva dela in mi ni slaba, sam men se ne da gledat telenovel hahaha
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 7:51 am

Katka je napisal/a:
Sam to je res kar sta napisala. Za vsako telenovelo nardijo ful hude promote, potem pa ko se začne vrteti niti ni več tako dobra kot so bili promoti. lol! To so ti mojstri.

Največji uspešnici, ki so ju posneli v zadnjem letu sta pač El clon in Perro Amor, ki sta dosegli zelo dobro gledanost doma in v tujini, pač kjer se vrti telenovela. Se mi zdi da je tud pri nas zelo dobro sprejeta in gledana Perro Amor. Sem gledala kakšna dva dela in mi ni slaba, sam men se ne da gledat telenovel hahaha

Aja...Perro amor je uspešna....no men ni všeč...kar sem vidu mi je čist brezveze.....glavna igralka je itak zlo dobra, tudi vizualno PRVA LIGA. Ampak celotna zgodba mi je kr nekaj....Všeč mi je MAS SABE EL DIABLO (Pink plus, RTL Televizija)....kjer igra Gaby in JenCarlos....to pa je dobra zgodba in super napeto dogajanje...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 8:02 am

Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Sam to je res kar sta napisala. Za vsako telenovelo nardijo ful hude promote, potem pa ko se začne vrteti niti ni več tako dobra kot so bili promoti. lol! To so ti mojstri.

Največji uspešnici, ki so ju posneli v zadnjem letu sta pač El clon in Perro Amor, ki sta dosegli zelo dobro gledanost doma in v tujini, pač kjer se vrti telenovela. Se mi zdi da je tud pri nas zelo dobro sprejeta in gledana Perro Amor. Sem gledala kakšna dva dela in mi ni slaba, sam men se ne da gledat telenovel hahaha

Aja...Perro amor je uspešna....no men ni všeč...kar sem vidu mi je čist brezveze.....glavna igralka je itak zlo dobra, tudi vizualno PRVA LIGA. Ampak celotna zgodba mi je kr nekaj....Všeč mi je MAS SABE EL DIABLO (Pink plus, RTL Televizija)....kjer igra Gaby in JenCarlos....to pa je dobra zgodba in super napeto dogajanje...
Kot sm slišala je uspešna ja, verjetno zaradi tega, ker je v sami zgodbi veliko komičnih trenutkov in nekako je to ljudem všeč bolj te tipične jokajoče telenovele.

Mene bi Mas sabe el diablo bolj zanimivu zaradi glavnih dveh, ki sta zaradi te telenovele tudi postala par v zasebnem življenju. Very Happy Pravjo pa da je ful dobra telenovela, torej jim verjamem.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 8:09 am

Katka je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Katka je napisal/a:
Sam to je res kar sta napisala. Za vsako telenovelo nardijo ful hude promote, potem pa ko se začne vrteti niti ni več tako dobra kot so bili promoti. lol! To so ti mojstri.

Največji uspešnici, ki so ju posneli v zadnjem letu sta pač El clon in Perro Amor, ki sta dosegli zelo dobro gledanost doma in v tujini, pač kjer se vrti telenovela. Se mi zdi da je tud pri nas zelo dobro sprejeta in gledana Perro Amor. Sem gledala kakšna dva dela in mi ni slaba, sam men se ne da gledat telenovel hahaha

Aja...Perro amor je uspešna....no men ni všeč...kar sem vidu mi je čist brezveze.....glavna igralka je itak zlo dobra, tudi vizualno PRVA LIGA. Ampak celotna zgodba mi je kr nekaj....Všeč mi je MAS SABE EL DIABLO (Pink plus, RTL Televizija)....kjer igra Gaby in JenCarlos....to pa je dobra zgodba in super napeto dogajanje...
Kot sm slišala je uspešna ja, verjetno zaradi tega, ker je v sami zgodbi veliko komičnih trenutkov in nekako je to ljudem všeč bolj te tipične jokajoče telenovele.

Mene bi Mas sabe el diablo bolj zanimivu zaradi glavnih dveh, ki sta zaradi te telenovele tudi postala par v zasebnem življenju. Very Happy Pravjo pa da je ful dobra telenovela, torej jim verjamem.

Aha...sej majo res komične vložke...zgodba je precej drugačna od tipičnih novel....pač glavni igralec ni SVETNIK.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePet Sep 24, 2010 2:11 pm

Katka, ti verjetno sedaj bolj spremljaš Telemundo, ker je Raba tam, ane? V Clonu igra. Embarassed
Sicer pa tudi meni je Mas sabe el diablo bolj všeč. Glavna lika sta mi všeč Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 1:49 pm

ALGUIEN TE MIRA bo zaradi NIZKE GLEDANOSTI spremenil zgodbo.....predčasno bodo razkrili morilca, nekaj likov gre ven, v novelo pride nekaj novih likov in vsa ta stil sivine se bo spremenil v barvni stil.....in iz kriminalke bo nastala bolj romantična zgodba.

Torej...Telemundo ga po domače "serje"¨!!!


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:28 pm

Full ga serje, pač to verjetno ni preveč pametna poteza, kaj drugega sicer narediti? No ... ne vem. No
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:32 pm

Cristina je napisal/a:
Full ga serje, pač to verjetno ni preveč pametna poteza, kaj drugega sicer narediti? No ... ne vem. No

men se tud ne zdi...a ne bi rajši izpeljali lepo umirjeno v tej smeri al pa prej zaključli..ne pa neki spreminjat, ker rata cirkus.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:35 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Full ga serje, pač to verjetno ni preveč pametna poteza, kaj drugega sicer narediti? No ... ne vem. No

men se tud ne zdi...a ne bi rajši izpeljali lepo umirjeno v tej smeri al pa prej zaključli..ne pa neki spreminjat, ker rata cirkus.

Sej to pa je kar značilno za Telemundo. Imajo nekaj teh cirkusov...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:37 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Full ga serje, pač to verjetno ni preveč pametna poteza, kaj drugega sicer narediti? No ... ne vem. No

men se tud ne zdi...a ne bi rajši izpeljali lepo umirjeno v tej smeri al pa prej zaključli..ne pa neki spreminjat, ker rata cirkus.

Sej to pa je kar značilno za Telemundo. Imajo nekaj teh cirkusov...


Aha....jst pa naš "cirkus" pogrešam pale
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:45 pm

Mateo je napisal/a:


Aha....jst pa naš "cirkus" pogrešam pale

Ne razumem tega... No
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:51 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Aha....jst pa naš "cirkus" pogrešam pale

Ne razumem tega... No

Naše webnovele....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:56 pm

To pa itak ... vsi, ki so luštni notri, ane?
No, na koncu ni bilo več tako hudo, ampak jst rada zberem tiste, ki so v redu, po večini so pa tudi odlični igralci. afro
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:58 pm

Cristina je napisal/a:
To pa itak ... vsi, ki so luštni notri, ane?
No, na koncu ni bilo več tako hudo, ampak jst rada zberem tiste, ki so v redu, po večini so pa tudi odlični igralci. afro

Tako....zj na koncu je itak čedalje boljše...pač iz leta v leto se več naučiš, več izkušnej...starejši si..in tko!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitimePon Sep 27, 2010 2:59 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
To pa itak ... vsi, ki so luštni notri, ane?
No, na koncu ni bilo več tako hudo, ampak jst rada zberem tiste, ki so v redu, po večini so pa tudi odlični igralci. afro

Tako....zj na koncu je itak čedalje boljše...pač iz leta v leto se več naučiš, več izkušnej...starejši si..in tko!

Res je!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Telemundo v krizi!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Telemundo v krizi!!   Telemundo v krizi!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Telemundo v krizi!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ana Brenda na Telemundo!
» TELEMUNDO - novosti!
» Roxana na Telemundo!
» Los miserables novost za TELEMUNDO!
» Venezuelci na castinge na Telemundo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: