Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 TELEVISA - novosti!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 11:19 am

QUE DIOS TE PERDONE (Angelli Nesma)

Zlobnica bo Laura Carmine in Sabine Moussier, starejša glavna igralka pa bo Rebeca Jones.

Med igralsko zasedbo te telenovele bodo: Zuria Vega, Mark Tacher, Rebecca Jones, Sergio Goyri, Eric del Castillo, Ferdinando Valencia, Alejandro Avila, Alejandra Avalos, Ana Patricia Rojo, Antonio Medellín, Ana Bertha Espin, ...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 11:25 am

Zanimivo, da se lahko Sabine in Laura potegujeta za isto vlogo, glede na starostno razliko ... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 15, 2014 11:43 am

Kristina je napisal/a:
Zanimivo, da se lahko Sabine in Laura potegujeta za isto vlogo, glede na starostno razliko ... Embarassed

Ne, Laura bo tista kar je igrala "Nailea Novind"....Sabine pa bo tista mama, mačeha od Aracely...ki jo je igrala ROSSANA SAN JUAN
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeNed Nov 16, 2014 1:17 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Zanimivo, da se lahko Sabine in Laura potegujeta za isto vlogo, glede na starostno razliko ... Embarassed

Ne, Laura bo tista kar je igrala "Nailea Novind"....Sabine pa bo tista mama, mačeha od Aracely...ki jo je igrala ROSSANA SAN JUAN

Aja! Very Happy Jaz sem pa mislila, da bosta obe za Naielino vlogo. Embarassed Embarassed Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSre Nov 26, 2014 4:28 am

V QUE TE PERDONE DIOS bosta imela manjši vlogi tudi BRANDON PENICHE in IRAN CASTILLO. Slednja bo igrala Rebecco Jones v mladosti, Brandon pa bo torej njen partner, oče protagonistke.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimePet Nov 28, 2014 3:21 am

CUNA DE LOBOS, bo nova telenovela CARLOSA MORENA (Amor bravio, Quiero amarte...) in bo zamenjala LA SOMBRA DEL PASADO. V glavnih vlogah pa bi lahko bila DANNA GARCIA in CRISTIAN DE LA FUENTE!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimePet Nov 28, 2014 7:28 am

Kakor vse njegove - NIČ pametnega za moj okus, da ne bo pomete kakšne spet.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 5:28 am

Za glavno vlogo v SIMPLEMENTE MARIA se omenja IRAN CASTILLO!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSob Nov 29, 2014 6:06 am

Mateo je napisal/a:
Za glavno vlogo v SIMPLEMENTE MARIA se omenja IRAN CASTILLO!

Saj jo bom uvrstila na tisti seznam - protagonistk, ki si jih nikoli več ne želim videti v tej vlogi. Razz
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeNed Nov 30, 2014 2:07 pm

Še en Venezuelec, ki mu je uspel preboj na mehiški trg, natančneje na TELEVISO.


TELEVISA - novosti! - Page 8 106963874020135566176517

Mi smo ga videli v ACORROLADI in v ANGEL REBELDE.

Otro venezolano que llega a México a triunfar a lo grande

Al igual que lo han hecho Gabriela Spanic y más recientemente Daniel Elbittar, el galán Raúl Olivo llega al difícil mercado de México y es un hecho que logrará brillar en la llamada ahora, meca de las telenovelas. Él tiene la tipología que gusta en ese país y que funciona muy bien a nivel internacional, donde las novelas mexicanas tienen alta demanda.

El modelo, actor y cantante venezolano Raúl Olivo, acaba de firmar un ventajoso contrato con el emporio Televisa de México. Luego de su extraordinaria interpretación de “Manolo” en la novela Virgen de la calle.

Raúl Olivo participará en el remake que hará la televisora, de la exitosa novela “Abrázame muy fuerte”. La producción estará a cargo de la reconocida Angelli Nesma Medina, El nombre tentativo que llevará el dramático es “Qué te perdone Dios”

La revista Farandulera pudo conocer en exclusiva detalles de su personaje, el cual se llama “Motor” y personificará nuevamente a un mecánico, como lo hizo en Virgen de la calle. Mientras que el protagonista es el mexicano Mark Tacher, También pudimos conocer el nombre de la galana de Tacher, será Zuria Vega.


______________

Kot zanimivost:

Venezuelci, ki so si utrli pot v Mehiki:
Gaby Spanic (gl.vloge TELEVIS, TV Azteca)
Lupita Ferrer (zlobnice)
Gaby Espino (manj uspešna gl.vloga)
Alicia Machado (nekaj stranskih vlog, neuspešno gl.vlogo)
Scarlet Ortiz (gl.vlogo v Rafaeli, TELEVISA-neuspešno)
Fernando Carrillo (gl.vloge v Rosalindi, Maria isabel, Siempre te amare...)
Daniel Elbittar (Tv azteca, gl.vloge)
Ernesto Calzadilla (Tv Azteca, gl.vloga)
Cristobal Lander (TV Azteca, gl.vloga)
Jean Paul Leroux (stranska vloga v Quiero amarte)-igral gl.vlogo pri La trepadora
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 7:46 am

MAS CANIJA QUE NINGUNA (Rosy Ocampo)

Komična telenovela, ki bo zamenjala AMORES CON TRAMPA (Itati Cantoral, Ernesto Languardia).

Za protagonista se omenjata SEBASTIAN RULLI in DANIEL ARENAS, za protagonistko EIZA GONZALEZ in za zlobneža JAIME CAMIL.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 8:02 am

Mateo je napisal/a:
MAS CANIJA QUE NINGUNA (Rosy Ocampo)

Komična telenovela, ki bo zamenjala AMORES CON TRAMPA (Itati Cantoral, Ernesto Languardia).

Za protagonista se omenjata SEBASTIAN RULLI in DANIEL ARENAS, za protagonistko EIZA GONZALEZ in za zlobneža JAIME CAMIL.

Ne, ne, ne ... jaz bi pa Rullija kar držala stran od teh komičnih, kar naj jih ima vse po vrsti gospod Jaime! Naj ima svoj monopol na tem področju! cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 8:32 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
MAS CANIJA QUE NINGUNA (Rosy Ocampo)

Komična telenovela, ki bo zamenjala AMORES CON TRAMPA (Itati Cantoral, Ernesto Languardia).

Za protagonista se omenjata SEBASTIAN RULLI in DANIEL ARENAS, za protagonistko EIZA GONZALEZ in za zlobneža JAIME CAMIL.

Ne, ne, ne ... jaz bi pa Rullija kar držala stran od teh komičnih, kar naj jih ima vse po vrsti gospod Jaime! Naj ima svoj monopol na tem področju! cheers

Meni tudi ni všeč, poleg tega ni to v glavnem terminu...:S Ne ta niti Amores con trampa ne pritegnejo moje pozornosti.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 8:35 am

Mateo je napisal/a:


Meni tudi ni všeč, poleg tega ni to v glavnem terminu...:S Ne ta niti Amores con trampa ne pritegnejo moje pozornosti.

Aha, ne te sploh ne, Amores con trampa. Smile
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSre Dec 03, 2014 10:02 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Meni tudi ni všeč, poleg tega ni to v glavnem terminu...:S Ne ta niti Amores con trampa ne pritegnejo moje pozornosti.

Aha, ne te sploh ne, Amores con trampa. Smile

Meni to tudi ni všeč No .
Ni mi všeč celotna produkcija, ura predvajanja, glavna igralka se mi ne zdi dovolj dobra za Sebastiana pale .

Kar mi pa je všeč - je pa to, da bi v isti telenoveli nastopila tako Sebastian in Jamie Camil Razz .

In mogoče bi bla komična telenovela zanj lahko izziv - on je tak romantičen, nežen, trpeč I love you - v komični telenoveli bi moral pa svojo igro čist redefinirat -ne vem če bi mu ratal, ampak lahko bi blo zlo dober.



Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimePet Dec 05, 2014 2:36 am

Hja, res bi ga bilo zanimivo videti v komični vlogi, nekaj malega sem videl v gledališki predstavi. Res je popolnoma druga, čeprav je v gledališču tudi malo drugačen pristop igre.

Bi si pa zanj želel kaj pomembnejšega, bolj odmevno vlogo ob odličnem elencu!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeSob Dec 06, 2014 12:36 pm

AMORES CON TRAMPA

Kot vse kaže sta Lorena Rojas in Patricia Manterola zavrnili glavno vlogo v prihajajoči televisini telenoveli Amores con Trampa (Itati Cantoral in Ernesto Laguardia), ki jo za naslednje leto pripravlja producent Emilio Larrosa.

Lorena je na twitterju napisala, da sta njeni trenutni edini in najpomembnejši projekt njena hčerka in promocija nove zgoščenke Hijos del Sol. Patricia pa je napisala, da trenutno ne more uskladiti snemanja te telenovele še s svojimi drugimi projekti. Se je pa vseeno zahvalila Emilu in Angelli Nesma, da sta jo povabila v njuni novi telenoveli. Ter dodala, da bi se rada kmalu vrnila na male zaslone z novo vlogo v telenovelah.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 4:28 am

Patricia Manterola je odlična igralka, škoda ker tako redko igra. Z veseljem bi jo gledala v še eni telenoveli flower .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 12:41 pm

vesna je napisal/a:
Patricia Manterola je odlična igralka, škoda ker tako redko igra. Z veseljem bi jo gledala v še eni telenoveli flower .

Res je...nje je zelo škoda, pravzaprav od APUE dalje ni nič igrala...razen posebno gostjo v Destilando amor. scratch Škoda je je kot igralke...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeNed Dec 07, 2014 1:32 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Patricia Manterola je odlična igralka, škoda ker tako redko igra. Z veseljem bi jo gledala v še eni telenoveli flower .

Res je...nje je zelo škoda, pravzaprav od APUE dalje ni nič igrala...razen posebno gostjo v Destilando amor. scratch  Škoda je je kot igralke...

Se bom pridružila vajinemu mnenju, jaz sem bila tudi kar "navdušena" nad Patricio in je dejansko res škoda, da nič več ni igrala.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeTor Dec 09, 2014 3:07 am

MAS CANIJA QUE NINGUNA (Rosy Ocampo)

Chantal Andere potrjena za zlobnico!
¨

LO IMPERDONABLE (Salvador Mejia)

Elizabeth Gutierrez na castingu, medtem,ko je že zavrnila vlogo v QUE TE PERDONE DIOS (Angelli Nesma)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeTor Jan 20, 2015 9:59 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimePon Sep 28, 2015 8:08 am

Po PASION Y PODER (Susana Gonzalez, Fernando Colunga, Jorge Salinas) prihaja nov remake LABERINTOS DE PASION z naslovom Corazon que miente, za protagonista je že izbral PABLO LYLE (La sombra del pasado), za protagonistko pa se omenja Adriana Louvier, Iran Castillo in Livia Brito.

JUAN OSORIO (Mi corazon es tuyo, Salome, Siempre te amare...) pa pripravlja novo telenovelo z naslovom SUENO DE AMOR. Za protagonistko si želi Lucero in Sebastiana Rullija.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeNed Okt 25, 2015 5:01 am

Remake LAZOS DE AMOR bo imel nov naslov: COMO TRES GOTAS DE AGUA, za protagonistko je potrjena ANGELIQUE BOYER, za galana pa izbirajo med: Cristian de la Fuente, Sebastian Rulli, Andres Palacios ...

Un Camino Hacia el Destino je delavni naslov priredbe aztecine telenovele La Hija del Jardinero (Vrtnarjeva hči), ki jo za naslednje leto pripravlja producentka Nathalie Lartilleux. Medtem, ko je Daniel Arenas, že skoraj potrjen za protagonista, se sicer za to vlogo sedaj omenjata tudi Osvaldo de Leon in Jencarlos Canela. Za oba bi sicer to bila prva glavna vloga v televisinih telenovelah. Jencarlosa so ustvarjalci prihajajoče telenovele vseeno povabili na kasting, ki naj bi bil v naslednje mesecu.


Medtem, pa je že znano, da bomo videli v glavni ženski vlogi, igralka za katero bo to prva tako pomembna vloga. Znanih pa je že tudi nekaj kandidatk. Zanimivo je, da so bile kandidatke ali protagonistke mladinskih telenovel ali pa so imele vloge mladih protagonistk v ostalih televisinih telenovelah.
Prva od njih je Daniela Lujan, ki je nekoč blestela v mladinskih telenovelah, nato pa ni dobila še nobene glavne vloge v ostalih telenovelah. Nazadnje je sicer igrala v telenoveli De Que te Quiero, te Quiero (Zaljubljen do ušes).
Scarlet Dergal je bila mlada protagonistka telenovele Amores con Trampa.
Paulina Goto je bila sicer že protagonistka mladinske telenovele Nina de mi Corazon, nazadnje pa je bila mlada protagonistka telenovele Mi Corazon es Tuyo (Moje srce je tvoje).
Ela Velden je nazadnje bila mlada protagonistka telenovele Muchacha Italiana Viene a Casarse, trenutno pa že igra v telenoveli A que no me dejas.
Carla Mauri je še peta kandidatka za glavno vlogo. Je hčerka znanega mehiškega igralca Tona Maurija. Carla je sicer mehiške pevka, ni pa še igrala v nobeni telenoveli.

POBRE DIABLO, bo nova telenovela Pedra Damiana (RBD...), z njo se bo mogoče vrnil Aaron Diaz na TELEVISO!

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitimeTor Nov 03, 2015 8:56 am

Sebastian pravi, da bo v začetku januarja zopet snemal telenovelo pri Televisi.

2:27


2:07
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





TELEVISA - novosti! - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: TELEVISA - novosti!   TELEVISA - novosti! - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
TELEVISA - novosti!
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 9Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» RCTV - novosti!
» TELEMUNDO - novosti!
» VENEVISION - novosti!
» LA MALQUERIDA (Televisa, 2014)
» LO IMPERDONABLE (Televisa, 2015)

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: