Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:10 pm

čer....

Kristina, dans je na hrt1 ob desetih BANDIDAS (Salma hayek, penelope cruz), na pop tv je pa mal čez enajst un film, k sva ga enkrat hotla gledat: The village (vas ob gozdu)!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:14 pm

Mateo je napisal/a:
čer....

Kristina, dans je na hrt1 ob desetih BANDIDAS (Salma hayek, penelope cruz), na pop tv je pa mal čez enajst un film, k sva ga enkrat hotla gledat: The village (vas ob gozdu)!

Aha, zdej je pa na Novi Zorro (ampak škoda, ker je 1nka) ... točno, vas ob gozdu sem vidla ja, sam to ne bom raje gledla ... Bandidas pa si bom morda res ogledla, glede na te fiiine igralke. cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:19 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
čer....

Kristina, dans je na hrt1 ob desetih BANDIDAS (Salma hayek, penelope cruz), na pop tv je pa mal čez enajst un film, k sva ga enkrat hotla gledat: The village (vas ob gozdu)!

Aha, zdej je pa na Novi Zorro (ampak škoda, ker je 1nka) ... točno, vas ob gozdu sem vidla ja, sam to ne bom raje gledla ... Bandidas pa si bom morda res ogledla, glede na te fiiine igralke. cheers

Jst isto, ja...sem vidu, da je vas ob gozdu mal fantazije...tko, da bom zihr BANDIDAS...super igralke, zanimiva zgodba, všeč mi je to bandidi itd....sicer je bolj na komedijo baje.

Aja..no, zorrota sem že parkrat vidu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:20 pm

Mateo je napisal/a:


Jst isto, ja...sem vidu, da je vas ob gozdu mal fantazije...tko, da bom zihr BANDIDAS...super igralke, zanimiva zgodba, všeč mi je to bandidi itd....sicer je bolj na komedijo baje.

Aja..no, zorrota sem že parkrat vidu.

Hja, sej ...

No, škoda sicer zaradi komedije, ampak ... ok, no bomo videli.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:28 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Jst isto, ja...sem vidu, da je vas ob gozdu mal fantazije...tko, da bom zihr BANDIDAS...super igralke, zanimiva zgodba, všeč mi je to bandidi itd....sicer je bolj na komedijo baje.

Aja..no, zorrota sem že parkrat vidu.

Hja, sej ...

No, škoda sicer zaradi komedije, ampak ... ok, no bomo videli.

Mislim, da zna bit prav dobr film!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 20, 2008 12:29 pm

Mateo je napisal/a:


Mislim, da zna bit prav dobr film!
Upam. Basketball
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Sep 26, 2008 8:51 am

Grem jst!!! rendeer
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Sep 26, 2008 8:54 am

Ciao
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 1:34 pm

Prejšnji teden sem bila na pijači v Niagari, mislim, da je na Ulici talcev. Pod Titovim mostom.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 1:42 pm

vesna je napisal/a:
Prejšnji teden sem bila na pijači v Niagari, mislim, da je na Ulici talcev. Pod Titovim mostom.

A res?? No, to je od mojega doma in od šole kar precej oddaljeno.....dom imam na Tyrševi ulici...faks pa na Razlagovi...pri železniški postaji!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 1:57 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Prejšnji teden sem bila na pijači v Niagari, mislim, da je na Ulici talcev. Pod Titovim mostom.

A res?? No, to je od mojega doma in od šole kar precej oddaljeno.....dom imam na Tyrševi ulici...faks pa na Razlagovi...pri železniški postaji!

To mi čisto nič ne pove, hehe. Najprej sem prišla z avtom v podzemno garažo v Europarku, potem v lokalu Interspara na terasi, kjer je bil prekrasen razgled na Dravo (res ful lepo), potem pa čez Titov most in malo po mestu ter v Niagaro in nazaj v avto.
Sicer je bil pa to šele moj tretji obisk Maribora. Na naši šoli (Gimnazija Ledina) je bila na koncu 3. letnika vedno ekskurzija po Sloveniji, enkrat sem šla s sestrično - ampak bolj skozi. No, zdaj je bilo pa tretjič. Tako, na poti v Gradz.

Drugače sem pa velikokrat potovala na Štajersko, ampak v Ptuj, k dedku in babici ter teti. Samo z vlakom se pač pot loči v Pragerskem, z avtom pa se zavije proti Ptuju tudi pred Mb-jem.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 2:02 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Prejšnji teden sem bila na pijači v Niagari, mislim, da je na Ulici talcev. Pod Titovim mostom.

A res?? No, to je od mojega doma in od šole kar precej oddaljeno.....dom imam na Tyrševi ulici...faks pa na Razlagovi...pri železniški postaji!

To mi čisto nič ne pove, hehe. Najprej sem prišla z avtom v podzemno garažo v Europarku, potem v lokalu Interspara na terasi, kjer je bil prekrasen razgled na Dravo (res ful lepo), potem pa čez Titov most in malo po mestu ter v Niagaro in nazaj v avto.
Sicer je bil pa to šele moj tretji obisk Maribora. Na naši šoli (Gimnazija Ledina) je bila na koncu 3. letnika vedno ekskurzija po Sloveniji, enkrat sem šla s sestrično - ampak bolj skozi. No, zdaj je bilo pa tretjič. Tako, na poti v Gradz.

Drugače sem pa velikokrat potovala na Štajersko, ampak v Ptuj, k dedku in babici ter teti. Samo z vlakom se pač pot loči v Pragerskem, z avtom pa se zavije proti Ptuju tudi pred Mb-jem.


No, ene pol ure je hoje peš, mogoče še kej več....(men se zdi vse daleč, ker pešačim loool)

Sicer pa sem lansko leto pogosto jedel v intersparju, čeprav je bilo malo več hoje....ampak mi jeblo všeč, ker je vedno velika izbira!

Kateri dan si bla tam? Ker ta teden sem v intersparu jedu v sredo! In, ja...res je lep razgled nad dravo!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 2:09 pm

Ne, jaz sem bila prejšnji teden, ne ta. Mislim, da v torek (tisti dan je bil ful sonček). Zunaj na balkonu sva jedla. Drugače je pa Mb tako lep - zelo sem bila presenečena, da je bil tako lep.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 2:23 pm

vesna je napisal/a:
Ne, jaz sem bila prejšnji teden, ne ta. Mislim, da v torek (tisti dan je bil ful sonček). Zunaj na balkonu sva jedla. Drugače je pa Mb tako lep - zelo sem bila presenečena, da je bil tako lep.

Aha....heheh, tisti torek je bil tudi za mene zlooo zanimiv heheh, zlo pester.

Ja, cel tisti prejšnji teden je bil zlo lep, sončen!! No, le pridi še kaj v MB, mogoče se pa celo srečama!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 2:31 pm

Počasi bom šel dol z neta, ker grem gledat film!!

Se slišimo!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimePet Okt 24, 2008 2:44 pm

Mateo je napisal/a:
Počasi bom šel dol z neta, ker grem gledat film!!

Se slišimo!!!

Lepo se mej!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:58 am

Kak sem jezen....kr boleham....smrkam, ves čas zraven robčkov!!! Vse me boli looool...to sem se nalezu!! Gor so tud vsi bolni!!

Ti si še zdrava?? Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 6:59 am

Mateo je napisal/a:
Kak sem jezen....kr boleham....smrkam, ves čas zraven robčkov!!! Vse me boli looool...to sem se nalezu!! Gor so tud vsi bolni!!

Ti si še zdrava?? Laughing

Ojoj, no ... sej ti ne privoščim, sam da vidš kak je men, k skoz mam s tem probleme... trenutn ne, ampak imam en VELIK problem ... res je velik; se mi je naredu gromozanski herpes...katastrofa in zdej nisem hotla nikamor za vikend!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:01 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kak sem jezen....kr boleham....smrkam, ves čas zraven robčkov!!! Vse me boli looool...to sem se nalezu!! Gor so tud vsi bolni!!

Ti si še zdrava?? Laughing

Ojoj, no ... sej ti ne privoščim, sam da vidš kak je men, k skoz mam s tem probleme... trenutn ne, ampak imam en VELIK problem ... res je velik; se mi je naredu gromozanski herpes...katastrofa in zdej nisem hotla nikamor za vikend!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

heheheh, a herpes!! To je groza, ja...sj tud jst nisem v najboljši formi, glave se mi ne da prat....pa še obrit bi se mogu, pa nč.....sem se odloču, da ta vikend "počivam"! Morm se pozdravit za naslednji teden!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:03 am

Mateo je napisal/a:

heheheh, a herpes!! To je groza, ja...sj tud jst nisem v najboljši formi, glave se mi ne da prat....pa še obrit bi se mogu, pa nč.....sem se odloču, da ta vikend "počivam"! Morm se pozdravit za naslednji teden!

Hahhhahahahaha... jst pa mam zdej svoj kozarc pa take no, groza. Sicer pa glavo si pa itak morm oprat. Lol, torej si potal uber??? looool
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:05 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

heheheh, a herpes!! To je groza, ja...sj tud jst nisem v najboljši formi, glave se mi ne da prat....pa še obrit bi se mogu, pa nč.....sem se odloču, da ta vikend "počivam"! Morm se pozdravit za naslednji teden!

Hahhhahahahaha... jst pa mam zdej svoj kozarc pa take no, groza. Sicer pa glavo si pa itak morm oprat. Lol, torej si potal uber??? looool

Heheheheheheh, svoj kozarec, svojo vilici, žlico, krožnik...kr vse si nesi v "svoj" predal!!!!


Ja, zj sem pa ratal uber loooool...bolni uber!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:07 am

Mateo je napisal/a:

Heheheheheheh, svoj kozarec, svojo vilici, žlico, krožnik...kr vse si nesi v "svoj" predal!!!!


Ja, zj sem pa ratal uber loooool...bolni uber!!

Jst sem pa mobitel nazaj dobila, ti pa ne ... he -he!! Binca je bla pr men. Btw pa še vidle smo se dans, pred šihtom ko je bla.

Bolni uber ... ampak unih pikc ne morm narest scratch
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:08 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Heheheheheheh, svoj kozarec, svojo vilici, žlico, krožnik...kr vse si nesi v "svoj" predal!!!!


Ja, zj sem pa ratal uber loooool...bolni uber!!

Jst sem pa mobitel nazaj dobila, ti pa ne ... he -he!! Binca je bla pr men. Btw pa še vidle smo se dans, pred šihtom ko je bla.

Bolni uber ... ampak unih pikc ne morm narest scratch


ČUDEŽ!! Celo.....kdaj bom pa jst denar dubu??? affraid Ka se je že odselila? Nč ne vem....

jst tud ne morm....ampak važn, da vema!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:12 am

Mateo je napisal/a:



ČUDEŽ!! Celo.....kdaj bom pa jst denar dubu??? affraid Ka se je že odselila? Nč ne vem....

jst tud ne morm....ampak važn, da vema!!

Uff...glede seljenja je prava afera nastala, družinske spetke kaj pa češ, smo kot v telenoveli... Same težave, ni kej...ampak tud plac ji ni bil preveč všeč, sicer pa je že našla drugo žrtev (plac), kjer naj bi praznovali novo leto veš flower
Ti samo iz srca povem, da bo z denarjem težka ... ne vem kdaj boš ti to dobil, ker so nastale težave.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 36
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 7:16 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



ČUDEŽ!! Celo.....kdaj bom pa jst denar dubu??? affraid Ka se je že odselila? Nč ne vem....

jst tud ne morm....ampak važn, da vema!!

Uff...glede seljenja je prava afera nastala, družinske spetke kaj pa češ, smo kot v telenoveli... Same težave, ni kej...ampak tud plac ji ni bil preveč všeč, sicer pa je že našla drugo žrtev (plac), kjer naj bi praznovali novo leto veš flower
Ti samo iz srca povem, da bo z denarjem težka ... ne vem kdaj boš ti to dobil, ker so nastale težave.

Kriza!! Ta ženska razstura!! Carica.....mater, kdaj bo njo pamet srečala??? Nikol, ne???!! Ženska res živi kriminalko!!!

Heheheh, s stanovanjem konec....denarja pa še zmer nimam!!! Treba se bo mal pogovorit z njo!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: