Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimePet Avg 22, 2008 5:48 am

Mateo je napisal/a:


Fuuuuuul dobro besedilo....zelo mi je všeč....enkratno!!!!!

Ja, res je ... se strinjam, zato pa ravno odgovarja kriterijem!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 2:05 am

Hello Matej...kako je šlo?

Btw: Sebi odpisu, se mi je zahvalu pač za vse pa me lepo pozdravlja ... hehe bounce bounce bounce I love you I love you I love you I love you
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimePet Avg 29, 2008 2:21 pm

Cristina je napisal/a:
Hello Matej...kako je šlo?

Btw: Sebi odpisu, se mi je zahvalu pač za vse pa me lepo pozdravlja ... hehe bounce bounce bounce I love you I love you I love you I love you

hey...komaj zj sem prišel gor...prej je bil očitno matko gor z mojim upor. imenom....No zj že veš kako je šlo...

Sva se že vse zmenla Laughing Še enkrat čestitam za Sebija.... cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
× AnAhI-FaNiCa ×




Število prispevkov : 1
Registration date : 14/08/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Avg 30, 2008 5:41 am

heii!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Avg 30, 2008 10:40 am

× AnAhI-FaNiCa × je napisal/a:
heii!

Hey....dobrodošla na forumu!! Upam, da se bo tudi za tebe kaj našlo....čeprav je bolj kot ne forum narejen na ozko gledano...pač to kar nam je všeč..
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeTor Sep 09, 2008 2:53 pm

Mateo, en ZS imam zate.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeTor Sep 09, 2008 2:55 pm

vesna je napisal/a:
Mateo, en ZS imam zate.

Aha...sem že odpisal.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 1:24 pm

Vidim, da smo dobili jesensko ozadje. Zlo lepo. Hvala Matko (predvidevam, da si to ti naredu)!
Nazaj na vrh Go down
Matko
Admin
Matko


Število prispevkov : 10
Age : 31
Registration date : 27/06/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 1:27 pm

vesna je napisal/a:
Vidim, da smo dobili jesensko ozadje. Zlo lepo. Hvala Matko (predvidevam, da si to ti naredu)!

Ja ja. Mi je Mateo reku da bi rad neki novga naredu na forumu pa sm mu predlagu da lahk spremenim pedlogo, pa je biu za.
No ja res sm js naredu pa mnde bo všeč vsem k ste tle. king
Nazaj na vrh Go down
http://www.matko-freak.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 1:35 pm

Matko je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Vidim, da smo dobili jesensko ozadje. Zlo lepo. Hvala Matko (predvidevam, da si to ti naredu)!

Ja ja. Mi je Mateo reku da bi rad neki novga naredu na forumu pa sm mu predlagu da lahk spremenim pedlogo, pa je biu za.
No ja res sm js naredu pa mnde bo všeč vsem k ste tle. king

Sem se ti uradno zahvalil med novicami.....nova podoba mi je zelo všeč, deluje tko sijoče!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Matko
Admin
Matko


Število prispevkov : 10
Age : 31
Registration date : 27/06/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 1:41 pm

Mateo je napisal/a:
Matko je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Vidim, da smo dobili jesensko ozadje. Zlo lepo. Hvala Matko (predvidevam, da si to ti naredu)!

Ja ja. Mi je Mateo reku da bi rad neki novga naredu na forumu pa sm mu predlagu da lahk spremenim pedlogo, pa je biu za.
No ja res sm js naredu pa mnde bo všeč vsem k ste tle. king

Sem se ti uradno zahvalil med novicami.....nova podoba mi je zelo všeč, deluje tko sijoče!

Ja hvala za tisto ja. Ja sej si biu zravn ko sm delu tak da je po tvojem okusu. Js sm sam delu Twisted Evil Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
http://www.matko-freak.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeČet Sep 11, 2008 1:42 pm

Matko je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Matko je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Vidim, da smo dobili jesensko ozadje. Zlo lepo. Hvala Matko (predvidevam, da si to ti naredu)!

Ja ja. Mi je Mateo reku da bi rad neki novga naredu na forumu pa sm mu predlagu da lahk spremenim pedlogo, pa je biu za.
No ja res sm js naredu pa mnde bo všeč vsem k ste tle. king

Sem se ti uradno zahvalil med novicami.....nova podoba mi je zelo všeč, deluje tko sijoče!

Ja hvala za tisto ja. Ja sej si biu zravn ko sm delu tak da je po tvojem okusu. Js sm sam delu Twisted Evil Twisted Evil

Itak....normalno...jst ukažem, ti ukaz izpolneš Twisted Evil Twisted Evil Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 4:00 pm

Nč, jst sem ful zaspan....grem počasi dol.....lepo spi, se slišimo!

LAHKO NOČ flower
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 4:03 pm

Mateo je napisal/a:
Nč, jst sem ful zaspan....grem počasi dol.....lepo spi, se slišimo!

LAHKO NOČ flower

LAHKO NOČ, JST SM TUD ZASPANA.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:29 am

Zakaj ni več moje serije Domači kraj???? Zj sem šel gledat spored za kanal a ob pol desetih, pa je spet Las vegas....Domači kraj je mel komaj 5 oz.6 delov prve sezone!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:30 am

Mateo je napisal/a:
Zakaj ni več moje serije Domači kraj???? Zj sem šel gledat spored za kanal a ob pol desetih, pa je spet Las vegas....Domači kraj je mel komaj 5 oz.6 delov prve sezone!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Ka to je tisto, kar ti gledaš zvečer?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:31 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Zakaj ni več moje serije Domači kraj???? Zj sem šel gledat spored za kanal a ob pol desetih, pa je spet Las vegas....Domači kraj je mel komaj 5 oz.6 delov prve sezone!!!!!!!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes

Ka to je tisto, kar ti gledaš zvečer?

ja, ob sobotah je samo (blo)...sem zj na imbdju ugotovil, da ima prva sezona sam 6 epizod...druga pa 13....tko, da mi je zj jasno, ja! Bo treba počakat, da bo konc Las vegas...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:33 am

Mateo je napisal/a:


ja, ob sobotah je samo (blo)...sem zj na imbdju ugotovil, da ima prva sezona sam 6 epizod...druga pa 13....tko, da mi je zj jasno, ja! Bo treba počakat, da bo konc Las vegas...

Aja ... no, sj jst sem tudi ob petkih brez Incantesima ... zdej to gledam in pa Rebelde.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:36 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, ob sobotah je samo (blo)...sem zj na imbdju ugotovil, da ima prva sezona sam 6 epizod...druga pa 13....tko, da mi je zj jasno, ja! Bo treba počakat, da bo konc Las vegas...

Aja ... no, sj jst sem tudi ob petkih brez Incantesima ... zdej to gledam in pa Rebelde.

Neeee, hvala!!!!! Tega pa res ne bom gledu....včeraj sem mal vidu in me je fršlok...mislim, ktera bedne majo!!

Nč, bo treba zj 19 sobot počakat, pa bo spet verjetno nazaj scratch
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:42 am

Mateo je napisal/a:


Neeee, hvala!!!!! Tega pa res ne bom gledu....včeraj sem mal vidu in me je fršlok...mislim, ktera bedne majo!!

Nč, bo treba zj 19 sobot počakat, pa bo spet verjetno nazaj scratch

Se res tudi jst kdaj pa kdaj držim za glavo, ampak meni je bolj bistveno Miguel in Mia ... pa tko Roberta in Diego, ostalo pa me ne zanima ... smo pa že kej hujšga videli veš ... si prav žleht stric ti ... mislim ... kaj pa pri kakšni Roxici, ne bi prehvalila kje se potika ... enako sem na slabem jst, ker morm gledat NMK, ampak pač ...

Mater, si pa potrpežljiv... 19 sobot...haha
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:52 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Neeee, hvala!!!!! Tega pa res ne bom gledu....včeraj sem mal vidu in me je fršlok...mislim, ktera bedne majo!!

Nč, bo treba zj 19 sobot počakat, pa bo spet verjetno nazaj scratch

Se res tudi jst kdaj pa kdaj držim za glavo, ampak meni je bolj bistveno Miguel in Mia ... pa tko Roberta in Diego, ostalo pa me ne zanima ... smo pa že kej hujšga videli veš ... si prav žleht stric ti ... mislim ... kaj pa pri kakšni Roxici, ne bi prehvalila kje se potika ... enako sem na slabem jst, ker morm gledat NMK, ampak pač ...

Mater, si pa potrpežljiv... 19 sobot...haha

No, rebelde mi res ni všeč....ful majo bedne zaplete, otročje.....ni mi všeč, res ne...še moji mali sestrični je rebelde neki najbolj bednega kaj jeblo....Ji je bla pa všeč angel rebelde hehehe


januarja bo že nazaj...

No, se vidimo, grem jst zj..u gorco..
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 6:54 am

Mateo je napisal/a:


No, rebelde mi res ni všeč....ful majo bedne zaplete, otročje.....ni mi všeč, res ne...še moji mali sestrični je rebelde neki najbolj bednega kaj jeblo....Ji je bla pa všeč angel rebelde hehehe


januarja bo že nazaj...

No, se vidimo, grem jst zj..u gorco..

Ne bomo se kregali, ane? Lol, ti ne odstopaš od svojega in velikokrat "pohodiš" vsa ostala mnenja!
Dobro, s sestrično je pa veza v tem, da ne ve še točno, ane? Ona je verjetno stil tistega, kar je poponoma brezveze ali pa si čisto v tem ... sej vemo kako to gre ... prepričana sem, da ji zgodbe, ki so nama všeč ne bi bile, ane.

Ciao.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 11:32 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, rebelde mi res ni všeč....ful majo bedne zaplete, otročje.....ni mi všeč, res ne...še moji mali sestrični je rebelde neki najbolj bednega kaj jeblo....Ji je bla pa všeč angel rebelde hehehe


januarja bo že nazaj...

No, se vidimo, grem jst zj..u gorco..

Ne bomo se kregali, ane? Lol, ti ne odstopaš od svojega in velikokrat "pohodiš" vsa ostala mnenja!
Dobro, s sestrično je pa veza v tem, da ne ve še točno, ane? Ona je verjetno stil tistega, kar je poponoma brezveze ali pa si čisto v tem ... sej vemo kako to gre ... prepričana sem, da ji zgodbe, ki so nama všeč ne bi bile, ane.

Ciao.

Maš prav, brez veze se je prerekati, okusi so različni in jst res ne odstopam od svojih prepričan!

Ja, verjetno ji res ne bi ble všeč...vsaj zaenkrat ne, tiste zgodbe, ki so nama.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 3:51 pm

Zj bom šel gledat prijatelje.

Se slišimo jutri!!

lahko noč.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitimeČet Sep 18, 2008 4:09 pm

Mateo je napisal/a:
Zj bom šel gledat prijatelje.

Se slišimo jutri!!

lahko noč.

Jih grem še jst. Adijo!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 8 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 8 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 8 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 12 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: