Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 KLEPETALNICA

Go down 
+6
Luna
Renata
cammy
Kristina
vesna
Mateo
10 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeSob Avg 16, 2008 1:31 pm

Škoda, ker ni nobenga gor.
Hočem samo sporočit, da je moj najljubši film ta trenutek na PopTv! Čeprav je mal žalosten konec.
Všeč mi je bil predvsem prvi del filma, o dogajanju v Afriki.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeSob Avg 16, 2008 3:53 pm

vesna je napisal/a:
Škoda, ker ni nobenga gor.
Hočem samo sporočit, da je moj najljubši film ta trenutek na PopTv! Čeprav je mal žalosten konec.
Všeč mi je bil predvsem prvi del filma, o dogajanju v Afriki.

aha...sem videl malo, ja....verjetno je res dober, slišal sem dobre kritike,ja...zdi se mi kot avtobiografija Angeline....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeNed Avg 17, 2008 12:23 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Škoda, ker ni nobenga gor.
Hočem samo sporočit, da je moj najljubši film ta trenutek na PopTv! Čeprav je mal žalosten konec.
Všeč mi je bil predvsem prvi del filma, o dogajanju v Afriki.

aha...sem videl malo, ja....verjetno je res dober, slišal sem dobre kritike,ja...zdi se mi kot avtobiografija Angeline....

Am, to je tisti film Preko vseh meja? Jst sem ga gledala enkrat in mi je bil všeč, ampak verjetno se ne spomnim tako natančno kot Vesna, ki ga ima tako rada očitno... Začela sem gledati nekje proti sredini in vseeno mi je bil kar všeč, glede na to, da sem mislila da ga itak ne bom mogla gledati, ker igra Angelina. Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeNed Avg 17, 2008 2:52 am

Meni je najbolj všeč začetek... ko jo kaže, kako igra klavir in ko pravi, da je vedno mislila, da mora življenje imeti nek globlji smisel.
In potem, ko on pride na dobrodelni koncert in nardi štalo.

Pa potem, ko gre prvič v Afriko... ful dobri posnetki.

Drugače je pa ful dobro, ker zgodba ne teče kontinuirano, ampak samo vsakih nekaj let... in v povsem drugačnih situacijah... in drugih državah...
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeNed Avg 17, 2008 7:00 am

Mateo, Vesna in še kdo, če ga zanima ... MTH in en link s slikami in podobnim ... morda najdeta kaj zanimivega tudi zase ...

http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1005&p=1
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeNed Avg 17, 2008 8:20 am

jami100 je napisal/a:
Mateo, Vesna in še kdo, če ga zanima ... MTH in en link s slikami in podobnim ... morda najdeta kaj zanimivega tudi zase ...

[url=http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1005&p=1
http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1005&p=1[/quote[/url]]

O, super. Hvala, zelo fajn.

btw, tudi na tem forumu sta Scarlet in Yul ful, ful, ful lep par. Še vedno ne morem verjeti, kako zelo pašeta skupaj. No, želim jima seveda vso srečo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:45 pm

vesna je napisal/a:
Meni je najbolj všeč začetek... ko jo kaže, kako igra klavir in ko pravi, da je vedno mislila, da mora življenje imeti nek globlji smisel.
In potem, ko on pride na dobrodelni koncert in nardi štalo.

Pa potem, ko gre prvič v Afriko... ful dobri posnetki.

Drugače je pa ful dobro, ker zgodba ne teče kontinuirano, ampak samo vsakih nekaj let... in v povsem drugačnih situacijah... in drugih državah...

Sem si prebral vsebino še enkrat in se mi res zdi zanimivo...enkrat si bom res mogu ogledat.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:46 pm

jami100 je napisal/a:
Mateo, Vesna in še kdo, če ga zanima ... MTH in en link s slikami in podobnim ... morda najdeta kaj zanimivega tudi zase ...

http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1005&p=1

Super, hvala Jami.....sem našel že nekaj slikic sunny
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 2:50 pm

Mateo je napisal/a:
jami100 je napisal/a:
Mateo, Vesna in še kdo, če ga zanima ... MTH in en link s slikami in podobnim ... morda najdeta kaj zanimivega tudi zase ...

http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1005&p=1

Super, hvala Jami.....sem našel že nekaj slikic sunny

me veseli ... poglej še tule ...
http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1186
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 3:17 pm

jami100 je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
jami100 je napisal/a:
Mateo, Vesna in še kdo, če ga zanima ... MTH in en link s slikami in podobnim ... morda najdeta kaj zanimivega tudi zase ...

http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1005&p=1

Super, hvala Jami.....sem našel že nekaj slikic sunny

me veseli ... poglej še tule ...
http://amorlatinoamericano.3bb.ru/viewtopic.php?id=1186

Hvala...iz zadnje linka imam pa že vse....je bilo pa zato pri MTH veliko novih capsov.

TNX
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 3:58 pm

Grem...Prijatli so...dans pa gledam!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:09 pm

Cristina je napisal/a:
Grem...Prijatli so...dans pa gledam!

Jst sm prej gledala Seks u mestu, prijateljev pa trenutno ne... sem jih itak že pred leti gledala...

Lahko noč in lepe sanje o Sebatu!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:16 pm

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Grem...Prijatli so...dans pa gledam!

Jst sm prej gledala Seks u mestu, prijateljev pa trenutno ne... sem jih itak že pred leti gledala...

Lahko noč in lepe sanje o Sebatu!

LOl, sem tukaj vsak čas...se samo prestavljam iz stola na kavč...
A Seks v mestu si gledla? Hmmm... ja tega pa nisem nikoli.
Prijatelje pa, ampak so mi vedno fajn...

Bomo vidli kako bo s Sebijem danes. ... hehe Wink)
lahko noč!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:21 pm

Cristina je napisal/a:
Grem...Prijatli so...dans pa gledam!

jaaaaa...sem gledu!!!! ZAKON!! To je pa res serija, ki je vredna ogleda...res ful zakon.

Dans (spet) sta mi bla zlo všeč Rachel in Ross...ful fajn...sicer so pa vsi po svoje izredno hecni....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:40 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Grem...Prijatli so...dans pa gledam!

jaaaaa...sem gledu!!!! ZAKON!! To je pa res serija, ki je vredna ogleda...res ful zakon.

Dans (spet) sta mi bla zlo všeč Rachel in Ross...ful fajn...sicer so pa vsi po svoje izredno hecni....

A res? Rachel in Ross sta ti fajn? No, najbolj fajn v seriji?
Meni pa ravno Ross med vsemi tremi ni bil všeč. Pač pa izredno Chandler in Joey, od žensk pa najbolj Monica.

Uh, smo imeli debato. Jst imam sicer še celo vrsto "argumentov", samo se bojim, da bi mi kdo zameril - predvsem o Norkys.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:47 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Grem...Prijatli so...dans pa gledam!

jaaaaa...sem gledu!!!! ZAKON!! To je pa res serija, ki je vredna ogleda...res ful zakon.

Dans (spet) sta mi bla zlo všeč Rachel in Ross...ful fajn...sicer so pa vsi po svoje izredno hecni....

A res? Rachel in Ross sta ti fajn? No, najbolj fajn v seriji?
Meni pa ravno Ross med vsemi tremi ni bil všeč. Pač pa izredno Chandler in Joey, od žensk pa najbolj Monica.

Uh, smo imeli debato. Jst imam sicer še celo vrsto "argumentov", samo se bojim, da bi mi kdo zameril - predvsem o Norkys.

No, jst ne mislim vizualno...ker potem mi je všeč samo Rachel....govorim tko kako simpatičen par sta...Sicer mi je pa zeeelo smešna Phoebe, Chandler....in potem vsi po vrsti.....res odlična serija.

No, sj o Norkys smo že veliko povedali....men je lepa, karizmatična, ampak ni najboljša igralka....in mogoče se preveč "ven meče"?...kaj več pa ni za reči...nimam nč proti njej.

Trenutno gledam PM peti del....Roxy cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 4:58 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Grem...Prijatli so...dans pa gledam!

jaaaaa...sem gledu!!!! ZAKON!! To je pa res serija, ki je vredna ogleda...res ful zakon.

Dans (spet) sta mi bla zlo všeč Rachel in Ross...ful fajn...sicer so pa vsi po svoje izredno hecni....

A res? Rachel in Ross sta ti fajn? No, najbolj fajn v seriji?
Meni pa ravno Ross med vsemi tremi ni bil všeč. Pač pa izredno Chandler in Joey, od žensk pa najbolj Monica.

Uh, smo imeli debato. Jst imam sicer še celo vrsto "argumentov", samo se bojim, da bi mi kdo zameril - predvsem o Norkys.

No, jst ne mislim vizualno...ker potem mi je všeč samo Rachel....govorim tko kako simpatičen par sta...Sicer mi je pa zeeelo smešna Phoebe, Chandler....in potem vsi po vrsti.....res odlična serija.

No, sj o Norkys smo že veliko povedali....men je lepa, karizmatična, ampak ni najboljša igralka....in mogoče se preveč "ven meče"?...kaj več pa ni za reči...nimam nč proti njej.

Trenutno gledam PM peti del....Roxy cheers cheers

Ja, vsi so bili nekaj posebnega. Vsak po svoje... no, ampak meni sta bila boljša kot tipa Chandler in Joey... ti pa tega itak ne moreš komentirati.

Kakšen je 5. del? Je dovolj Roxy? Kaj razumeš zgodbo v katalonščini?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 5:10 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Grem...Prijatli so...dans pa gledam!

jaaaaa...sem gledu!!!! ZAKON!! To je pa res serija, ki je vredna ogleda...res ful zakon.

Dans (spet) sta mi bla zlo všeč Rachel in Ross...ful fajn...sicer so pa vsi po svoje izredno hecni....

A res? Rachel in Ross sta ti fajn? No, najbolj fajn v seriji?
Meni pa ravno Ross med vsemi tremi ni bil všeč. Pač pa izredno Chandler in Joey, od žensk pa najbolj Monica.

Uh, smo imeli debato. Jst imam sicer še celo vrsto "argumentov", samo se bojim, da bi mi kdo zameril - predvsem o Norkys.

No, jst ne mislim vizualno...ker potem mi je všeč samo Rachel....govorim tko kako simpatičen par sta...Sicer mi je pa zeeelo smešna Phoebe, Chandler....in potem vsi po vrsti.....res odlična serija.

No, sj o Norkys smo že veliko povedali....men je lepa, karizmatična, ampak ni najboljša igralka....in mogoče se preveč "ven meče"?...kaj več pa ni za reči...nimam nč proti njej.

Trenutno gledam PM peti del....Roxy cheers cheers

Ja, vsi so bili nekaj posebnega. Vsak po svoje... no, ampak meni sta bila boljša kot tipa Chandler in Joey... ti pa tega itak ne moreš komentirati.

Kakšen je 5. del? Je dovolj Roxy? Kaj razumeš zgodbo v katalonščini?


Aha...res so super.

Peti del je fajn, ja....zaenkrat gledam le prizore z Roxano,ker se mi ostalih nekako ne ljubi gledati, pa še v katalonščino so sinhronizirani....sicer pa normalno razumem, sj je zlo podobno španščini....Roxy je prečudovita...v mini jeanskrilu, kapi...dva čopa....res izjemno dobro zgleda.
Zgodba...lik Damiane ves čas osvaja strica...zj je prišla sem v Panamo in vse osupnila s svojo veliko podobnostjo (teta Amanda oz. mama)....stric je čist očaran...Isabella je vesela, da je prišla....Luciana...pa ni najbolj zadovoljna, da jo vidi tu, ker jo je strah, da se bo razkrila skrivnost....ne gledam pa tistih prizov z glavnima dvema...ki se nekje potikata..zj je ona kao ugrabljena...v resnici pa sta se z glavnim junakom nekje "skrila"....vmes pa kaže se tisto blondo sestro aravene, ki jo je ugrabil tisti mladi fant...in to bo stranska zgodba.....

Zanimivo je še, da se tista venez. igralka Kassandra Tepper tista dolgolasa blond, visoka zanima oz. ima neko romanco z Serranom...in je zlo ljubosumna na Roxy, ki je prišla in očarala strica.....

Skratka....produkcija se mi ne zdi slaba....res pa ni na vrhuncu kot ostale bolj bogate.

Fajn bi blo videt kje pri nas...če moramo trpeti že kakšn drug podn.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 5:15 pm

To kar si za zdaj povedal, je zelo super. Zelo mi je všeč. Bom tudi sama (mogoče jutri) malo pogledala. Tudi jaz v glavnem prizore z Roxano.

Kdo pa je njen pravi oče pa še vedno ne veš, ne? Je Serrano ali ni?

In ona sploh ne igra slabo, ne? Ker na začetku so tako govoril... pa tisti porod...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 5:18 pm

vesna je napisal/a:
To kar si za zdaj povedal, je zelo super. Zelo mi je všeč. Bom tudi sama (mogoče jutri) malo pogledala. Tudi jaz v glavnem prizore z Roxano.

Kdo pa je njen pravi oče pa še vedno ne veš, ne? Je Serrano ali ni?

In ona sploh ne igra slabo, ne? Ker na začetku so tako govoril... pa tisti porod...

Res je fajn...mi je žal, da ne gledam cele novele...ampak nekako se mi ne da, če bi bila na tv bi..tukaj mi je pa tako "dolgočasno" za gledat, pa še v španščini in niso njihovi pravi glasovi...tako tudi težje ocenim Roxanino igranje....ampak po videnem vidim, da igra super-kot ponavadi.

Glede očeta se baje še dooolgo ne ve.

Sicer pa zlo fajn, da objavljajo dele...sem vesel.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 5:22 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
To kar si za zdaj povedal, je zelo super. Zelo mi je všeč. Bom tudi sama (mogoče jutri) malo pogledala. Tudi jaz v glavnem prizore z Roxano.

Kdo pa je njen pravi oče pa še vedno ne veš, ne? Je Serrano ali ni?

In ona sploh ne igra slabo, ne? Ker na začetku so tako govoril... pa tisti porod...

Res je fajn...mi je žal, da ne gledam cele novele...ampak nekako se mi ne da, če bi bila na tv bi..tukaj mi je pa tako "dolgočasno" za gledat, pa še v španščini in niso njihovi pravi glasovi...tako tudi težje ocenim Roxanino igranje....ampak po videnem vidim, da igra super-kot ponavadi.

Glede očeta se baje še dooolgo ne ve.

Sicer pa zlo fajn, da objavljajo dele...sem vesel.

No, še sreča, da imamo youtube.
Jst sicer vseeno upam, da pri nas... ampak mogoče je premalo neumna zgodba... lol, to zveni kot parodija, ampak na žalost je resnično...

Aja, ne ve se še?! Saj je zanimivo, ali ima njen lik partnrja v telenoveli? Ker Aravena bo pač s protagonistko ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimePon Avg 18, 2008 5:30 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
To kar si za zdaj povedal, je zelo super. Zelo mi je všeč. Bom tudi sama (mogoče jutri) malo pogledala. Tudi jaz v glavnem prizore z Roxano.

Kdo pa je njen pravi oče pa še vedno ne veš, ne? Je Serrano ali ni?

In ona sploh ne igra slabo, ne? Ker na začetku so tako govoril... pa tisti porod...

Res je fajn...mi je žal, da ne gledam cele novele...ampak nekako se mi ne da, če bi bila na tv bi..tukaj mi je pa tako "dolgočasno" za gledat, pa še v španščini in niso njihovi pravi glasovi...tako tudi težje ocenim Roxanino igranje....ampak po videnem vidim, da igra super-kot ponavadi.

Glede očeta se baje še dooolgo ne ve.

Sicer pa zlo fajn, da objavljajo dele...sem vesel.

No, še sreča, da imamo youtube.
Jst sicer vseeno upam, da pri nas... ampak mogoče je premalo neumna zgodba... lol, to zveni kot parodija, ampak na žalost je resnično...

Aja, ne ve se še?! Saj je zanimivo, ali ima njen lik partnrja v telenoveli? Ker Aravena bo pač s protagonistko ...

No mogoče jo odkupi TV 3...


Ne, moža naj bi imela, ki je v Miamiju.....ljubimca pa naj bi pomotoma ubila..zato je zbežala v Panamo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeTor Avg 19, 2008 7:36 am

Vesna ... te smem povabit na forum, nas vkup vabijo; Matej je že gor, danes sem se še jst pridružila...
Pač forum, kjer sta Matko in Lucero administratorja in naša Kathy, če se spomniš...Res je fajn, tudi Katja je gor, imajo tudi webnovele , ki drugi še pišejo, če te zanima in ker bereš rada.
http://art-telenovele.forumotion.com

BTW: imajo nick za nas (Matej, ti in jst) = SVETA TROJICA ... hehehehehehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeTor Avg 19, 2008 8:59 am

Cristina je napisal/a:
Vesna ... te smem povabit na forum, nas vkup vabijo; Matej je že gor, danes sem se še jst pridružila...
Pač forum, kjer sta Matko in Lucero administratorja in naša Kathy, če se spomniš...Res je fajn, tudi Katja je gor, imajo tudi webnovele , ki drugi še pišejo, če te zanima in ker bereš rada.
http://art-telenovele.forumotion.com

BTW: imajo nick za nas (Matej, ti in jst) = SVETA TROJICA ... hehehehehehe

O super! Sem jih pogrešala...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitimeTor Avg 19, 2008 1:51 pm

vesna je napisal/a:


O super! Sem jih pogrešala...

NO, le pridi...sva se z Matejem pogovarjala, da bi tam novi webnoveli objavljala, morda bo pa celo še kak bralec. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





KLEPETALNICA - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: KLEPETALNICA   KLEPETALNICA - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
KLEPETALNICA
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 16Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 11 ... 16  Next

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: OSTALO-
Pojdi na: