Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimeTor Sep 11, 2012 12:29 pm

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 230059101501873139270274

Gre za nov projekt, ki bo nastal v sodelovanju kolumbijske hiše RTI, mehiške Televise ter bo posnet v studijih nekdanjega RCTVja. Glavno vlogo si je izborila kolumbijska Ana Lucia Dominguez, ki je na castingu premagala Noro Salinas. V noveli bodo igrali tudi venezuelka Marjorie Magri (Show de divas), venezuelec Christian McGaffney (Isa TKM), ena izmed negativnih vlog pa bo pripadala še enemu venezuelcu Gabrielu Parisu (Juana la virgen, Alma Indomable...).

Igralci že premagujejo jezikovne razlike, saj bodo morali govoriti neutro. Snemano pa bo v Venezueli, že v prej omenjenih studijih RCTVja. Naslov: Las bandidas

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimeTor Sep 11, 2012 1:09 pm

Zelo mi je všeč naslov. Sicer pa tudi to, da je Ana Lucia dobila glavno vlogo. Je kar sposobna punca, čeprav se mi zdi, da žal ni imela pravih priložnosti, po mojem okusu sicer.

Zanimivo, snemajo dve TV hiši v studiih tretje ... Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimeTor Sep 11, 2012 1:12 pm

Cristina je napisal/a:
Zelo mi je všeč naslov. Sicer pa tudi to, da je Ana Lucia dobila glavno vlogo. Je kar sposobna punca, čeprav se mi zdi, da žal ni imela pravih priložnosti, po mojem okusu sicer.

Zanimivo, snemajo dve TV hiši v studiih tretje ... Very Happy

Resda....zna biti zanimivo sodelovanje, ampak zaenkrat mi ni najbolj všečen projetk, igralci razen nje niso obetavni.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePon Sep 17, 2012 6:26 am

Ana Lucia se že počasi pripravlja na življenje v Venezueli, kjer bo živela 7 mesece, ko bodo snemali telenovelo. Poskrbela je tudi, da jo bo vse te mesec spremljal njen mož.

Prav v tem mesecu pa prihaja na program RCN Colombia njena nova akcijska serija z naslovom "Corazones Blindados", gre za kriminalistično serijo o varnostnikih..ipd.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePon Sep 17, 2012 6:34 am

O, si je lepo uredila, da bo možek zraven Wink Me veseli, da bo ponovno igrala.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimeTor Okt 16, 2012 6:26 am

ANA LUCIA DOMINGUEZ bo odigrala vodilno vlogo, eno izmed treh sester in bo v paru z mehiškim igralcem Marcom Mendezom (ravno spraševali smo se zakaj ni nikoli protagonist)



Njene dve sestri pa bosta DANIELA BASCOPE (Gl.junakinja El arbol de Gabriel) in Marjorie Magri (ex Show de divas)

http://www.telenovelastotal.com/noticias/las-bandidas-seran-ana-lucia-dominguez-daniela-bascope-y-marjorie-magri/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimeSre Okt 17, 2012 3:11 am

VENEZUELCI, ki bodo tudi igrali:

Guillermo Dávila, Caridad Canelón, Laureano Olivares, Carlos Cruz, Daniela Bascopé, Prakiti Maduro, Christian McGaffney, Marjorie Magri, Gabriel Parisi, Claudia La Gatta, Milena Santander y Jean Paul Leroux

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 19, 2012 8:36 am

SLIKE S SNEMANJ:

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 261948101510564408720271
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Las-bandidas-venezuela
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 148876101510613582620271
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 251330101510596718270279
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! A5bsncociaaeeqw
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! A4x1ficiaarvvj
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! A1kfpqucmaa9dtb
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! A5vu4bgcmaaryna

KOPRODUKCIJA RTI Colombia in Televisa, snemano v nekdanjih studiih RCTVja...Govori se, da je nekdanji RCTV zakupil RTI Colombia

REŽIJA: TONY RODRIGUEZ (Mis tres hermanas, Juana la virgen, Calle luna calle sol, Mi prima ciela...etc)
elenco:

ANA LUCIA DOMINGUEZ
MARCO MENDEZ
DANIELA BASCOPE
MARJORIE MAGRI
CARIDAD CANELON
SABRINA SALVADOR
DANIEL LUGO
CLAUDIA LA GATTA
CRISBEL HENRIQUEZ
MILENA SANTANDER
GIOIA ARISMENDI
MARCOS MORENO
JULIO ALCAZAR
...........
..........

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 19, 2012 9:23 am

Ja, Ana Lucia je res zelo lepa, zgleda pa da bodo kodri v telenoveli Smile Hm, sicer mi je ljubša z ravnimi lasmi, toda vseeno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 19, 2012 9:41 am

Cristina je napisal/a:
Ja, Ana Lucia je res zelo lepa, zgleda pa da bodo kodri v telenoveli Smile Hm, sicer mi je ljubša z ravnimi lasmi, toda vseeno.

Tudi meni je ljubša z ravnimi....bo pa fajn, ker bo na ranču, elenco je tudi dokaj znan in veliko je venezuelskih zvezd....s tujo navezo...ogromno koprodukcij v zadnjem času.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 19, 2012 11:15 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, Ana Lucia je res zelo lepa, zgleda pa da bodo kodri v telenoveli Smile Hm, sicer mi je ljubša z ravnimi lasmi, toda vseeno.

Tudi meni je ljubša z ravnimi....bo pa fajn, ker bo na ranču, elenco je tudi dokaj znan in veliko je venezuelskih zvezd....s tujo navezo...ogromno koprodukcij v zadnjem času.

Res je ogromno koprodukcij Smile
Saj to je fino, da je za vse nekaj. Še Televisa bi počasi morala na te tirnice zapeljati, so še "zaprti", ker ji odlično gre ... po mojem, kolikor se mi zdi, so njihove telenovele še vedno najbolj gledane in cenjene.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 19, 2012 11:34 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, Ana Lucia je res zelo lepa, zgleda pa da bodo kodri v telenoveli Smile Hm, sicer mi je ljubša z ravnimi lasmi, toda vseeno.

Tudi meni je ljubša z ravnimi....bo pa fajn, ker bo na ranču, elenco je tudi dokaj znan in veliko je venezuelskih zvezd....s tujo navezo...ogromno koprodukcij v zadnjem času.

Res je ogromno koprodukcij Smile
Saj to je fino, da je za vse nekaj. Še Televisa bi počasi morala na te tirnice zapeljati, so še "zaprti", ker ji odlično gre ... po mojem, kolikor se mi zdi, so njihove telenovele še vedno najbolj gledane in cenjene.

Ja, res je...Televisa še še kljub vsemu dobro drži....čeprav so bili začetniki, pionirji telenovel ravno venezuelci, in oni najbolj uspešni na domačem in tujem trgu.....potem pa je začela Mehika producirati uspešnice, ki jih poznajo po vsem svetu....Zadnje najbolj uspešne in gledane so: Teresa, Abismo de pasion, Por ella soy Eva, Soy tu duena, La fuerza del destino...itd
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 19, 2012 11:37 am

Ja, super jim gre še kar. Imajo svoj monopol, ni kaj. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimeČet Okt 25, 2012 5:13 am


Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Esfgliij:tw1
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Gzvf9cmj:tw1
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Gy412vopj:tw1
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Obi18woej:tw1
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Las+bandidas+fotos
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! B6cmxv
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! A55O5LwCAAAcjhk
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! A43laT-CYAAJ4q8
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! A5PkiB4CAAAQGKz
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 26, 2012 7:50 am

Iiii, Petrika! flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 26, 2012 7:52 am

Cristina je napisal/a:
Iiii, Petrika! flower

ja, fajn ji je, da ima menda kar dobro vlogo, mislim, da bo glavna villana, pač poročena z očetom od teh treh sester...Logično, da je prišla do te vloge, ko pa je žena od Tony Rodrigueza (producenta te novele in JLV, MTH...)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 26, 2012 8:01 am

Mateo je napisal/a:


ja, fajn ji je, da ima menda kar dobro vlogo, mislim, da bo glavna villana, pač poročena z očetom od teh treh sester...Logično, da je prišla do te vloge, ko pa je žena od Tony Rodrigueza (producenta te novele in JLV, MTH...)

Torej je tudi privat "petrika" Very Happy
Ja, super.

Še ena slika:
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 320379101510725274020271
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Okt 26, 2012 8:02 am

heheh, privat tudi, ja Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Nov 02, 2012 8:27 am

KMALU NA TV ZASLONIH....ena izmed sceni, ki jih je možno videti na spletu

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Nov 02, 2012 9:47 am

Aha, to smo slišali, da ne marajo nove žene od očeta ... Sicer pa škoda, ker ima Ana Lucia skodrane lase v telenoveli.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Nov 02, 2012 9:56 am

Cristina je napisal/a:
Aha, to smo slišali, da ne marajo nove žene od očeta ... Sicer pa škoda, ker ima Ana Lucia skodrane lase v telenoveli.

heheh, ja res meni tudi ni najbolj všečen look, je pa rančerski Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimePet Nov 02, 2012 10:00 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Aha, to smo slišali, da ne marajo nove žene od očeta ... Sicer pa škoda, ker ima Ana Lucia skodrane lase v telenoveli.

heheh, ja res meni tudi ni najbolj všečen look, je pa rančerski Smile

Aha, morda je pa zaradi tega dovolj pristna ... oz. imajo njene sestre v telenoveli tudi kodre.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitimeNed Nov 25, 2012 3:11 am

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 542859_457076537667700_72468683_n

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 148400_457077591000928_2009144812_n

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 406935_457076894334331_1880352674_n

Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! 532314_457076667667687_213589417_n
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!   Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?
» Ana Lucia pri zdravniku!
» Marianela Gonzalez nova protagonistka?
» Roxana nova protagonistka VVja!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: