Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana nova protagonistka VVja!

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 12:39 pm

Roxana nova protagonistka VVja!

Roxana nova protagonistka VVja! Roxana66

Lo que nadie podía esperar. La historia se repite. La nueva protagonista de la próxima novela de Venevisión, escrita por Alberto Barrera será la siempre bella Roxana Díaz, quien se encontrará con su ex novio- y famosos por aquel recordado, archivendido y pirateado video- el actor Jorge Reyes,. Será una muy buena estrategia de venta que tendría el canal de la Colina al unirlos nuevamente, aunque ya cada uno ha hecho su vida.

Diario El Siglo


Roxana Díaz a VV

Roxana Díaz (¿se acuerdan de ese cuerpo?) firma ¡su gran contrato! Con Venevisión, donde fue requerida por los "tigre mayores" para que se haga cargo del personaje protagónico de la novela que teclea el Alberto Barrera, el mismo que dejó colgando Mónica Spear cuando arrancó a "Los Mayamis" para aceptar la propuesta de la Cadena Telemundo.

Chepa Candela


Roxana Díaz es la nueva "galana" de Venevisión

Roxana Díaz encabezará el elenco de la nueva telenovela de Venevisión, canal con el que entabló negociaciones que deberán cerrarse el día de hoy o la semana próxima, cuando firme el contrato que se llevará el convenio entre las partes. La información, procedente del Canal de la Colina, agrega que las conversaciones con la actriz comenzaron la semana pasada, tras haber rechazado varios opciones para la historia que escribe Alberto Barrera.

Meridiano

TOREJ GLAVNI TRIJE:

Roxana Diaz
Jorge Reyes
Norkys Batista

Izredno dobra strategija, postaviti ta par v ospredja, ker sta bila zelo izpostavljena zaradi videa, nekoč sta bila tudi par, oba sta zelo popularna v venezueli, poleg njiju še Norkys, ki vse skupaj v vlogi negativke popestri...

Zdi se mi boljša izbira gl. vloge v venezueli (vv) kot pa VVI (ZDA), kjer bi bila zlobnica, pa še novele so bolj absurdne!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 2:50 pm

Uvouu ... to pa mi je malo čudno, res ... Privoščim Roxani, absolutno, ampak tole z Reyesom??? scratch
Dobra izbira zlobnice, sicer. afro
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 3:14 pm

Zanimiv elenco. Sama znana imena. Rajši bi vidla par Reyes in Norkys. Se mi zdi da bi bolj pasala skp. Čestitam Roxani za glavno vlogo.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeČet Maj 26, 2011 3:44 pm

Cristina je napisal/a:
Uvouu ... to pa mi je malo čudno, res ... Privoščim Roxani, absolutno, ampak tole z Reyesom??? scratch
Dobra izbira zlobnice, sicer. afro


scratch scratch A Roxana ni več v Miamiju? Se ni prav od tam oglašala na twitter?

Sicer se strinjam s Cristino, da bo morda zanjo malce mučno igrati z Reyesom, ker se bodo potem ljudje spomnili na njun intimni video, ki je verjetno celo še vedno dostopen na internetu affraid Neutral .

Kakorkoli, kot pravi Mateo, je "poslovno" to res boljša strategija. Elenco je odličen(mislim ona in Norkys). Če bi bil tudi scenarij dober, bi bila telenovela lahko uspešnica Very Happy .
In seveda... zlo sem vesela, da ima glavno vlogo Very Happy cheers in ni zlobnica Rolling Eyes .
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Maj 27, 2011 2:20 am

Ja, zelo fajn, da bo glavna vloga, tole z Reyesom, meni osebno ni všeč, ker mi še zdaj ne vem, če ni bil prav on tisti, ki je video sprožil...ali pa ne....pustimo to debato tu. Vsekakor je fajn poteza/reklama, da bosta prav onadva glavna dva igralca....to bo potegnilo dodatno pozornost.

Kot par sta že igrala malo v Cuando Hay Pasion, kjer je bila ona le gostja....zaigrala je sestro glavne igralke/ljubezni Reyesa in on se je tudi zapletel z njo....Bojda sta imela kemijo itd....

Res je super, da bosta Roxana in Norkys ponovno skupaj v noveli....to sem od nekdaj želel videt, Roxana glavna in Norkys zlobna, čeprav sma imela tako varianto tisoč in enkrat v webnovelah. Upajmo, da bo scenarij super...Alberto Barrera se je podpisal pod naslednje novele; Los misterios del amor, Aunque mal paguen....nobena od teh dveh ni bila mega uspešnica....ampak pustimo se presenetit.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Maj 27, 2011 2:23 am

vesna je napisal/a:



scratch scratch A Roxana ni več v Miamiju? Se ni prav od tam oglašala na twitter?

Ne, ko je bila v Miamiju na razgovorih za zlobnico za novelo TALISMAN (Blanca Soto, zlobnico pa bo igrala Mariana Seoane)....se ni nič oglašala.....očitno ni bila sprejeta, ali pa je sama vlogo zavrnila....tako, da je zdaj dobila glavno vlogo na domačih tleh, Venevision, vlogo, ki je Monica zavrnila, ko je šla na Telemudno.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Maj 27, 2011 2:37 am

-LA NUEVA PAREJA PROTAGONICA, ROXANA DIAZ Y JORGE REYES JUNTOS OTRA VEZ,,

Roxana nova protagonistka VVja! 246814212897068733071142

El diario el Siglo confirmo que Roxana Diaz si sera la nueva protagonista de Venevision, a pesar de que esta no ha dado ninguna declaracion afirmandolo, el diario el 2001 y Meridiano tambien lo reseñaron, a esta le tocaria hacer pareja con Jorge Reyes y tedria como contrafigura a la Polemica Norkys Batista... Les Gusta este triangulo?

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeNed Maj 29, 2011 3:37 am

Roxana nova protagonistka VVja! 25ktu9g

La Noticia mas In y que mas esta que arde es la de la futura pareja protagonica de Venevision quienes son nada mas y nada menos que la ex parejita Roxana Diaz y Jorge Reyes ambos se reencontraran en dicha novela recordandonos viejos tiempos..... Esperemos ver quien sera la contrafigura ya que Norkis no estara en la Novelita... a uds a quien les gustaria ver ... ???
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeNed Maj 29, 2011 4:24 am

Hehe, kako radi "tračajo"! Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 2:29 pm

Možen naslov bo:

"EL ARBOL DE GABRIEL"

Šlo naj bi o moškemu, ki daruje seme za umetno oploditev večim ženskam, v eno izmed njih se pa tudi zaljubi....

Casting za glavno vlogo so imele Roxana Diaz, Ana Karina Casanova, Lilibeth Morrillo, vse kaže, da bo Roxana. Za zlobnico pa naj bi bila na castingu Christina Dieckmann, Dessideria D Caro, toda še ni znana izbrana.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeČet Jun 02, 2011 3:39 pm

No, joj ... Kakšna zgodba. Me zanima kako bo dejansko to izgledalo, ker ponavadi, ko se prebere, je zelo "kruto" slišati.

Christina bi bila po mojem v redu.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Jun 03, 2011 2:02 am

Cristina je napisal/a:
No, joj ... Kakšna zgodba. Me zanima kako bo dejansko to izgledalo, ker ponavadi, ko se prebere, je zelo "kruto" slišati.

Christina bi bila po mojem v redu.

Men je tud ful čudno, pa preveč me na JLV spominja....sicer pa se tudi meni dopade Christina, ja....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Jun 03, 2011 1:33 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
No, joj ... Kakšna zgodba. Me zanima kako bo dejansko to izgledalo, ker ponavadi, ko se prebere, je zelo "kruto" slišati.

Christina bi bila po mojem v redu.

Men je tud ful čudno, pa preveč me na JLV spominja....sicer pa se tudi meni dopade Christina, ja....

Se popolnoma strinjam z vama.
Christina je fajn Very Happy , čeprav bi bila Norkys še boljša (v JLV sta zlo lepo "pasali" skupaj z Roxano).
Zgodba pa deluje malo čudno Shocked confused . Hmmm...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Jun 03, 2011 2:11 pm

NOVICE! Če povem skrajšano - Roxana se je v ponedeljek sestala z vodilnimi na VVju in želela podpisati pogodbo za protagonistko za 90 000 bolivarjev, kar je izredno veliiiiko, še Norkys je pretiravala z 70 000 bolivarji....To bi pomenilo, da bo/je Roxana tretja najbolj plačana igralka na TV v Venezueli.

La exuberante Roxana Díaz se reunió el lunes 30 de mayo, a puerta cerrada, con los ejecutivos de Venevisión, para discutir su contrato, con miras a ser la protagonista de la nueva telenovela de Venevisión, junto a Jorge Reyes, escrita por Alberto Barrera.

Una libélula llamada “Lengua de hacha” me reporta que la actriz se vino de Miami, Estados Unidos, donde estaba residiendo temporalmente y les dijo a los jerarcas de La Colina que ella sí estaba dispuesta a protagonizar, pero no por cuatro lochas. “Mi tarifa es alta, muy alta. Además, ustedes le sacarán punta al affaire que tuve con Jorge hace años, cuando hicimos aquel video juntos en el 2000 y que se popularizó en el 2002”, le habrían oído a la hermosa mujer. Me cuentan que la Glenda Núñez de la telenovela “Que el cielo me explique” no pide 30, 50 ni 70 melones mensuales, su caché está sobre los 90.000 bolívares fuertes, sin contar cesta tickets, feriados, puentes, días libres, horas extras, viáticos y demás yerbas aromáticas. Trascendió que la Díaz estampa su gran rúbrica, será la tercera actriz mejor pagada de la TV.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Jun 03, 2011 2:15 pm

Kot posebna gostja bo v noveli nastopila tudi FABIOLA COLMENARES, ki je bila pred leti ena najbolj popularnih igralk na VENEVISIONU (Cosita Rica, Los querendones....)

Roxana nova protagonistka VVja! Fabiola-colmenares-1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Jun 03, 2011 2:17 pm

Torej je punca odlično pogaja za plačo Smile
Lepo, to bo zelo dobro, če ji uspe, sploh za njeno denarnico, oz. kariero. Cool
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Jun 03, 2011 2:19 pm

Cristina je napisal/a:
Torej je punca odlično pogaja za plačo Smile
Lepo, to bo zelo dobro, če ji uspe, sploh za njeno denarnico, oz. kariero. Cool

Se strinjam....da ji le uspe!! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimePet Jun 03, 2011 2:50 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Torej je punca odlično pogaja za plačo Smile
Lepo, to bo zelo dobro, če ji uspe, sploh za njeno denarnico, oz. kariero. Cool

Se strinjam....da ji le uspe!! Wink

Če jaz prav razumem confused (mogoče se motim), je 90000 bolivarjev 14483 evrov.
To je verjetno za njihove razmere veliko denarja (s tem lahko veliko več kupiš kot pri nas).
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 2:41 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Torej je punca odlično pogaja za plačo Smile
Lepo, to bo zelo dobro, če ji uspe, sploh za njeno denarnico, oz. kariero. Cool

Se strinjam....da ji le uspe!! Wink

Če jaz prav razumem confused (mogoče se motim), je 90000 bolivarjev 14483 evrov.
To je verjetno za njihove razmere veliko denarja (s tem lahko veliko več kupiš kot pri nas).

Ja, tako je! Wink Ni mi pa jasno zakaj ne bi plačali Roxani 90 000 bolivarjev za glavno vlogo, če so Ani Karini Manco za zlobnico v LA MUJER PERFECTA plačali 100 000 bolivarjev (BOJDA!!).





Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 2:45 am

Roxana nova protagonistka VVja! 10151894copiajpg520360th

Roxana le hará la vida imposible a jorge reyes
El pasado, pisado. Así que los ejecutivos de Venevisión no miran con malos ojos que Roxana Díaz se convierta en la villana de la nueva telenovela de Venevisión, que protagoniza nada menos que Jorge Reyes, ex pareja de la actriz venezolana. La telenovela la firma Alberto Barrera Tyszka.

IZREDNO SLABA IDEJA....Ni mi jasno zakaj ji ne plačajo več za glavno vlogo in ni mi jasno zakaj ona sprejme potem vlogo zlobnice, če bi lahko šla kam drugam, poleg tega je zavrnila vlogo zlobnice v MIAMIJU (Hvalabogu, ker bi itak bila bedasta novela). Kot drugo mi že več ni všeč "novela", ker bo glavna igralka zihr ena siva miška spet, kot majo na VVju v navadi.
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 2:49 am

A zdaj bo spet zloznica?
Ampak, saj ponavadi je boljša oz. vedno bolj uspe tako... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 2:56 am

Cristina je napisal/a:
A zdaj bo spet zloznica?
Ampak, saj ponavadi je boljša oz. vedno bolj uspe tako... Embarassed

Ja, sigurno tako bolj uspe, ker ji ne znajo dati prave vloge....če bi mela vloge v stilu dona barbare, rubi bi bilo zlo boljše....čeprav je tudi kot Pilar bila prepričljiva.....Zgodbe so zmeraj slabše (očitno) kjer igra glavno vlogo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 3:04 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
A zdaj bo spet zloznica?
Ampak, saj ponavadi je boljša oz. vedno bolj uspe tako... Embarassed

Ja, sigurno tako bolj uspe, ker ji ne znajo dati prave vloge....če bi mela vloge v stilu dona barbare, rubi bi bilo zlo boljše....čeprav je tudi kot Pilar bila prepričljiva.....Zgodbe so zmeraj slabše (očitno) kjer igra glavno vlogo.

Hja, za marsikatero vlogo bi bila boljša oz. bi bilo fajn, da bi jo odigrala ona ... kot pa da je imela te, ki jih je. No, saj so bile tudi dobre, kot Margarita pa Pilar in navsezadnje Teresa in kot ti praviš Glenda. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 3:25 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
A zdaj bo spet zloznica?
Ampak, saj ponavadi je boljša oz. vedno bolj uspe tako... Embarassed

Ja, sigurno tako bolj uspe, ker ji ne znajo dati prave vloge....če bi mela vloge v stilu dona barbare, rubi bi bilo zlo boljše....čeprav je tudi kot Pilar bila prepričljiva.....Zgodbe so zmeraj slabše (očitno) kjer igra glavno vlogo.

Hja, za marsikatero vlogo bi bila boljša oz. bi bilo fajn, da bi jo odigrala ona ... kot pa da je imela te, ki jih je. No, saj so bile tudi dobre, kot Margarita pa Pilar in navsezadnje Teresa in kot ti praviš Glenda. Very Happy

Ja, pa zlo dobra mi je bila tudi Morana, novela katastrofa, ampak njena vloga je bla pa vrhunska, dobra psihološka plat!! Torej Margarita, Morana, Glenda, Pilar, Damiana, Teresa...itd...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitimeSob Jun 04, 2011 3:35 am

Mateo je napisal/a:

Ja, pa zlo dobra mi je bila tudi Morana, novela katastrofa, ampak njena vloga je bla pa vrhunska, dobra psihološka plat!! Torej Margarita, Morana, Glenda, Pilar, Damiana, Teresa...itd...

No, vidiš. Torej le ni tako hudo. Basketball
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Roxana nova protagonistka VVja! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana nova protagonistka VVja!   Roxana nova protagonistka VVja! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana nova protagonistka VVja!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 2Pojdi na stran : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Marianela Gonzalez nova protagonistka?
» Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?
» Ana Lucia Dominguez protagonistka nove koprodukcije!
» Nova venezuelska produkcija
» Nova frizura Shakire

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: