Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimePet Nov 02, 2012 5:19 am

[size=18][b]Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?


Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? 487390424460327620751114
Govori se, da se pripravlja nova koprodukcija Telemunda, Televena in Cadenetres, ki bo nekoč nadomestila DULCE AMARGO in za glavno igralko imajo vodilni v mislih Gaby Espino.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimePet Nov 02, 2012 9:58 am

No, komaj se je telenovela začela, je že v pripravah druga protagonistka ... Sicer mi je všeč, da bo ona, ampak se mi zdi še malce prezgodaj, ker potem se na koncu vse spremeni. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimePet Nov 02, 2012 10:04 am

Cristina je napisal/a:
No, komaj se je telenovela začela, je že v pripravah druga protagonistka ... Sicer mi je všeč, da bo ona, ampak se mi zdi še malce prezgodaj, ker potem se na koncu vse spremeni. Embarassed

ja, tako gre v tem poslu....Zdaj se TELEMUNDO TELEVEN IN CADENATRES močno pripravljajo na vseh 5 koprodukcij (če se ne motim)...in novele so bolj internacionalne, saj imajo poleg mešanih "šefov" tudi mešane igralce od venezuelcev, mehičanov do kolumbijcev.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimePet Nov 02, 2012 10:05 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
No, komaj se je telenovela začela, je že v pripravah druga protagonistka ... Sicer mi je všeč, da bo ona, ampak se mi zdi še malce prezgodaj, ker potem se na koncu vse spremeni. Embarassed

ja, tako gre v tem poslu....Zdaj se TELEMUNDO TELEVEN IN CADENATRES močno pripravljajo na vseh 5 koprodukcij (če se ne motim)...in novele so bolj internacionalne, saj imajo poleg mešanih "šefov" tudi mešane igralce od venezuelcev, mehičanov do kolumbijcev.

Ta sistem "mešanja" mi je zelo všečen Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimePet Nov 02, 2012 10:10 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
No, komaj se je telenovela začela, je že v pripravah druga protagonistka ... Sicer mi je všeč, da bo ona, ampak se mi zdi še malce prezgodaj, ker potem se na koncu vse spremeni. Embarassed

ja, tako gre v tem poslu....Zdaj se TELEMUNDO TELEVEN IN CADENATRES močno pripravljajo na vseh 5 koprodukcij (če se ne motim)...in novele so bolj internacionalne, saj imajo poleg mešanih "šefov" tudi mešane igralce od venezuelcev, mehičanov do kolumbijcev.

Ta sistem "mešanja" mi je zelo všečen Smile

Meni tudi, čeprav se potem mnogi pritožujejo, da oče govori venezuelsko, hči mehiško, mama kolumbijsko in njena sestra nevtralno Very Happy Very Happy Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimePet Nov 02, 2012 10:16 am

Mateo je napisal/a:

Meni tudi, čeprav se potem mnogi pritožujejo, da oče govori venezuelsko, hči mehiško, mama kolumbijsko in njena sestra nevtralno Very Happy Very Happy Very Happy

Hahhaha, aja pa res. Ampak jaz bi jih vse po vrsti poskusila malo nevtralizirat ... koliko se da. Laughing
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimeNed Nov 04, 2012 10:50 am

Snemajo že "napovednik" za leto 2013 in med njimi je nova telenovela, ki bo imela verjetno naslov FIERAS, zgodba Valentine Parraga, za igralsko zasedbo se omenjajo Flavia Gleske, Ricardo Alamo, Guillermo Garcia in Gaby Espino.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitimeNed Nov 04, 2012 10:58 am

Mateo je napisal/a:
Snemajo že "napovednik" za leto 2013 in med njimi je nova telenovela, ki bo imela verjetno naslov FIERAS, zgodba Valentine Parraga, za igralsko zasedbo se omenjajo Flavia Gleske, Ricardo Alamo, Guillermo Garcia in Gaby Espino.

O, tudi Ricardo bi naj igral ... zanimiv naslov, glede na to, da je že igrala v "Mundo de Fieras". Sicer pa se naslov še lahko spremeni, oz. kar vse kar se tiče tega projekta.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?   Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Gaby Espino nova protagonistka TELEVENA?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Gaby Espino nova Prisionera?
» Nova novela Gaby Espino
» Marianela Gonzalez nova protagonistka?
» Roxana nova protagonistka VVja!
» Gaby Espino bo podpisovala avtograme!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: