Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana in Jorge na koncu skupaj?

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeTor Feb 14, 2012 8:54 am

Roxana in Jorge na koncu skupaj?

La espectacular actriz Roxana Díaz y el galán Jorge Reyes podrían terminar siendo los protagonistas de la telenovela “El árbol de Gabriel”. Los escritores en su intento desesperado por subir los números de audiencia, unieron en la trama a los personajes de “Sofía” y “Gabriel” quienes desde su primera aparición juntos en pantalla han logrado que los televidentes se queden cautivados con la trama.

Lo cierto es que cada vez esta más lejos el final feliz entre Reyes y la protagonista original de la historia Daniela Bascopé, quien ha demostrado ser muy buena actriz, pero también tener muy poca química con el afamado galán, ya ni llueve cuando se encuentran.

Un Ejecutivo de dramáticos aparentemente pidió que el personaje de Bascopé desapareciera de la historia o en su defecto culmine con otro actor, ya que la pareja raiting es la conformada por Roxana y Jorge, y por lo tanto deberían ser ellos quienes finalicen de la mano los 50 episodios que les falta a la historia de Alberto Barrera.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeSre Feb 15, 2012 11:03 am

Ja, no super. Dobra poteza sicer glede tega, da pritegnejo pozornost bolj, ampak kaj pa je bilo prej z Roxano? Zakaj potem igra takšne vloge in ne glavne? Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:15 am

Cristina je napisal/a:
Ja, no super. Dobra poteza sicer glede tega, da pritegnejo pozornost bolj, ampak kaj pa je bilo prej z Roxano? Zakaj potem igra takšne vloge in ne glavne? Embarassed

Ja saaaj!! To pa jaz trobim VES LJUBI ČAS, zakaj se gredo takšne stvari, ko veeeeedno nastane ista štala...Roxana je vedno boljša, boj pohvaljena, bolj gledljiva, bolj uspešna in bolj popularna od vseh, ki so v zadnjih letih igrale glavne vloge ob njej.....Kot sem že omenil.....ona je bila sprva omenjena za gl. igralko ob Reyesu, ampak so se potem odločili, da bo rajši zlobnica, ker MENDA (zgolj natolcevanja) Reyes ni hotel imeti prizorov z njo (ker je bivša, zaradi škandala...). Roxana pa je bila tudi zeeelo zadovoljna z zlobnico, ker ji je bolj zanimivo igrati, ker ni tako omejena z igro in lahko več da osebnosti! Sicer pa je rekla, da bi bila zelo vesela, če bi igrala to glavno vlogo, ker ji je bila všeč!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:30 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, no super. Dobra poteza sicer glede tega, da pritegnejo pozornost bolj, ampak kaj pa je bilo prej z Roxano? Zakaj potem igra takšne vloge in ne glavne? Embarassed

Ja saaaj!! To pa jaz trobim VES LJUBI ČAS, zakaj se gredo takšne stvari, ko veeeeedno nastane ista štala...Roxana je vedno boljša, boj pohvaljena, bolj gledljiva, bolj uspešna in bolj popularna od vseh, ki so v zadnjih letih igrale glavne vloge ob njej.....Kot sem že omenil.....ona je bila sprva omenjena za gl. igralko ob Reyesu, ampak so se potem odločili, da bo rajši zlobnica, ker MENDA (zgolj natolcevanja) Reyes ni hotel imeti prizorov z njo (ker je bivša, zaradi škandala...). Roxana pa je bila tudi zeeelo zadovoljna z zlobnico, ker ji je bolj zanimivo igrati, ker ni tako omejena z igro in lahko več da osebnosti! Sicer pa je rekla, da bi bila zelo vesela, če bi igrala to glavno vlogo, ker ji je bila všeč!

Ja, tako vedno ista zgodba. Sicer pa je res boljše igrati zlobnice oziroma malo bolj zanimive vloge, kot pa tipično glavno. Se mi zdi, da bodo za njo morali pogruntati eno Rubi/Teresa ... vlogo Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeČet Feb 16, 2012 3:56 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, no super. Dobra poteza sicer glede tega, da pritegnejo pozornost bolj, ampak kaj pa je bilo prej z Roxano? Zakaj potem igra takšne vloge in ne glavne? Embarassed

Ja saaaj!! To pa jaz trobim VES LJUBI ČAS, zakaj se gredo takšne stvari, ko veeeeedno nastane ista štala...Roxana je vedno boljša, boj pohvaljena, bolj gledljiva, bolj uspešna in bolj popularna od vseh, ki so v zadnjih letih igrale glavne vloge ob njej.....Kot sem že omenil.....ona je bila sprva omenjena za gl. igralko ob Reyesu, ampak so se potem odločili, da bo rajši zlobnica, ker MENDA (zgolj natolcevanja) Reyes ni hotel imeti prizorov z njo (ker je bivša, zaradi škandala...). Roxana pa je bila tudi zeeelo zadovoljna z zlobnico, ker ji je bolj zanimivo igrati, ker ni tako omejena z igro in lahko več da osebnosti! Sicer pa je rekla, da bi bila zelo vesela, če bi igrala to glavno vlogo, ker ji je bila všeč!

Ja, tako vedno ista zgodba. Sicer pa je res boljše igrati zlobnice oziroma malo bolj zanimive vloge, kot pa tipično glavno. Se mi zdi, da bodo za njo morali pogruntati eno Rubi/Teresa ... vlogo Smile

Aha..bilo bi pametno....jst bi nekoč zelo rad videl verzijo LA USURPADORA z njo...ker bi bilo fajn jo videti naenkrat v dveh različnih vlogah!! Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimePon Feb 20, 2012 4:16 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, no super. Dobra poteza sicer glede tega, da pritegnejo pozornost bolj, ampak kaj pa je bilo prej z Roxano? Zakaj potem igra takšne vloge in ne glavne? Embarassed

Ja saaaj!! To pa jaz trobim VES LJUBI ČAS, zakaj se gredo takšne stvari, ko veeeeedno nastane ista štala...Roxana je vedno boljša, boj pohvaljena, bolj gledljiva, bolj uspešna in bolj popularna od vseh, ki so v zadnjih letih igrale glavne vloge ob njej.....Kot sem že omenil.....ona je bila sprva omenjena za gl. igralko ob Reyesu, ampak so se potem odločili, da bo rajši zlobnica, ker MENDA (zgolj natolcevanja) Reyes ni hotel imeti prizorov z njo (ker je bivša, zaradi škandala...). Roxana pa je bila tudi zeeelo zadovoljna z zlobnico, ker ji je bolj zanimivo igrati, ker ni tako omejena z igro in lahko več da osebnosti! Sicer pa je rekla, da bi bila zelo vesela, če bi igrala to glavno vlogo, ker ji je bila všeč!

Ja, tako vedno ista zgodba. Sicer pa je res boljše igrati zlobnice oziroma malo bolj zanimive vloge, kot pa tipično glavno. Se mi zdi, da bodo za njo morali pogruntati eno Rubi/Teresa ... vlogo Smile

Aha..bilo bi pametno....jst bi nekoč zelo rad videl verzijo LA USURPADORA z njo...ker bi bilo fajn jo videti naenkrat v dveh različnih vlogah!! Smile

To pa je (končno Embarassed ) ena nova zanimiva informacija o Roxani.
Seveda si zasluži, da konča z glavnim likom na koncu telenovele in morda ji to odpre tudi vrata do kakšne boljše vloge v prihodnosti.

Seveda pale , če se bodo na koncu sploh "upali" to storiti in na koncu ločiti glavni par.

Je pa res interesantno, da Roxane ne cenijo toliko, kolikor bi si to zaslužila scratch . Da dajejo glavne vloge nekim nepreizkušenim, skorajda napol anonimnim, mladim igralkam.
In tudi... da v tujini (očitno) ne dobi ponudbe s takšne TV hiše kot je Televisa, Telemundo itd. Verjetno, če bi taka ponudba bila, ne bi igrala na VVI.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 2:52 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, no super. Dobra poteza sicer glede tega, da pritegnejo pozornost bolj, ampak kaj pa je bilo prej z Roxano? Zakaj potem igra takšne vloge in ne glavne? Embarassed

Ja saaaj!! To pa jaz trobim VES LJUBI ČAS, zakaj se gredo takšne stvari, ko veeeeedno nastane ista štala...Roxana je vedno boljša, boj pohvaljena, bolj gledljiva, bolj uspešna in bolj popularna od vseh, ki so v zadnjih letih igrale glavne vloge ob njej.....Kot sem že omenil.....ona je bila sprva omenjena za gl. igralko ob Reyesu, ampak so se potem odločili, da bo rajši zlobnica, ker MENDA (zgolj natolcevanja) Reyes ni hotel imeti prizorov z njo (ker je bivša, zaradi škandala...). Roxana pa je bila tudi zeeelo zadovoljna z zlobnico, ker ji je bolj zanimivo igrati, ker ni tako omejena z igro in lahko več da osebnosti! Sicer pa je rekla, da bi bila zelo vesela, če bi igrala to glavno vlogo, ker ji je bila všeč!

Ja, tako vedno ista zgodba. Sicer pa je res boljše igrati zlobnice oziroma malo bolj zanimive vloge, kot pa tipično glavno. Se mi zdi, da bodo za njo morali pogruntati eno Rubi/Teresa ... vlogo Smile

Aha..bilo bi pametno....jst bi nekoč zelo rad videl verzijo LA USURPADORA z njo...ker bi bilo fajn jo videti naenkrat v dveh različnih vlogah!! Smile

To pa je (končno Embarassed ) ena nova zanimiva informacija o Roxani.
Seveda si zasluži, da konča z glavnim likom na koncu telenovele in morda ji to odpre tudi vrata do kakšne boljše vloge v prihodnosti.

Seveda pale , če se bodo na koncu sploh "upali" to storiti in na koncu ločiti glavni par.

Je pa res interesantno, da Roxane ne cenijo toliko, kolikor bi si to zaslužila scratch . Da dajejo glavne vloge nekim nepreizkušenim, skorajda napol anonimnim, mladim igralkam.
In tudi... da v tujini (očitno) ne dobi ponudbe s takšne TV hiše kot je Televisa, Telemundo itd. Verjetno, če bi taka ponudba bila, ne bi igrala na VVI.

Tudi jaz precej dvomim v pogum VVja, da si bo upal to narediti in glavni par dokončno ločiti.....in spojiti Roxano s Jorgejem.

Daniela Bascope je dokaj slavna pevka in igralka (sicer ni imela nobene odmevne vloge), ki pa za moje pojme v redu igra....NIKAKOR je pa ne bi dal za glavno vlogo SPLOH NE poleg Roxane.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 3:40 pm

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimePet Feb 24, 2012 12:14 pm

Vseeno se mi zdi da ne bi bilo nič napačno, če bi na koncu bila skupaj Roxana in Reyes. Ne bo to prva in zadnja telenovela da glavni junak ne bo skupaj z glavno junakinjo. Včasih glavni ali glavna umre in je konec drugačen. Čeprav je res da se to zgodi zelo redko (v mehiških telenovelah). Scenaristi in producent bi morali slediti gledalcem, upoštevati njihove želje. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitimeSob Feb 25, 2012 3:53 am

Katka je napisal/a:
Vseeno se mi zdi da ne bi bilo nič napačno, če bi na koncu bila skupaj Roxana in Reyes. Ne bo to prva in zadnja telenovela da glavni junak ne bo skupaj z glavno junakinjo. Včasih glavni ali glavna umre in je konec drugačen. Čeprav je res da se to zgodi zelo redko (v mehiških telenovelah). Scenaristi in producent bi morali slediti gledalcem, upoštevati njihove želje. Very Happy

No, zanimivo mi je slišati od tebe, da se ti zdi,da imata veliko kemije...nista slaba, čeprav meni osebno Jorge nikoli ni bil extra všeč kot galan, sploh ne za Roxano, ampak res nista slaba.

Bomo vidli kaj bodo naredili na koncu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Roxana in Jorge na koncu skupaj? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana in Jorge na koncu skupaj?   Roxana in Jorge na koncu skupaj? Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana in Jorge na koncu skupaj?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» ROXANA IN JORGE REYES - PONOVNO PAR!?!
» Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS
» ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: