Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimePon Okt 13, 2008 11:52 am

ROXANA DÍAZ Y JERÓNIMO GIL ¡JUNTOS DE NUEVO!

¿Oootra vez?

http://www.tvchismes.com.ve/chismes.php?id=2869

Si por sus mentes cochambrosas pasó que este par tenía “un cable pela’o” de nuevo, PUES SE PELARON... La cosa es que el Gil y la Díaz estarán juntos pero en el próximo culebrón del Canal de la Colina, el cual saldrá para el 2009. Ésta es la primera vez que el “marinovio” de la Flavia Gleske obtiene un papel en alguna telenovela de dicho canal.
La ex parejita se volverá a reencontrar pero esta vez en los estudios de Venevisión, recuerden que la última vez que estos dos estuvieron juntos en pantalla fue en “Por todo lo alto” de RCTV en el 2006, y por cierto ya estaban requete terminados.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 2:27 pm

a res????!!! kak fajn!!! Te novice sem pa res vesel, rad jih bom pogleda skupaj!!!! Samo tokrat bo on z danielo, ne??? to mi ni všeč!! Sicer pa kaže, da bo elenco svetoven!¨¨
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 2:47 pm

Mateo je napisal/a:
a res????!!! kak fajn!!! Te novice sem pa res vesel, rad jih bom pogleda skupaj!!!! Samo tokrat bo on z danielo, ne??? to mi ni všeč!! Sicer pa kaže, da bo elenco svetoven!¨¨

Men je pa tole malo čudno. Najprej Roxana... če je imela tako odlično ponudbo na TVAzteci Suspect ... zdaj pa še Jeronimo... to bo četrta vloga, ne? Mislim, da bi oba lahko dobila kaj boljšega. Sploh mi ne gre v račun, zakaj sta sprejela ti vlogi? Da bi spet igrala skupaj Wink ?

Ja, verjetno bo Jeronimo z Danielo. Sej sta kar fajn par. Bolj paše z njo (po moje) kot pa Ricardo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 2:48 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
a res????!!! kak fajn!!! Te novice sem pa res vesel, rad jih bom pogleda skupaj!!!! Samo tokrat bo on z danielo, ne??? to mi ni všeč!! Sicer pa kaže, da bo elenco svetoven!¨¨

Men je pa tole malo čudno. Najprej Roxana... če je imela tako odlično ponudbo na TVAzteci Suspect ... zdaj pa še Jeronimo... to bo četrta vloga, ne? Mislim, da bi oba lahko dobila kaj boljšega. Sploh mi ne gre v račun, zakaj sta sprejela ti vlogi? Da bi spet igrala skupaj Wink ?

Ja, verjetno bo Jeronimo z Danielo. Sej sta kar fajn par. Bolj paše z njo (po moje) kot pa Ricardo.

Ne, a ne bo Jeronimo zj glavni igralec....lahko bi bilo tako..vsaj tko sem razumel....pravzparav res ne piše nič....ampak?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 3:00 pm

Aja Shocked ? No, to bi me pa zelo veselilo (zanj). Ampak res misliš, da J. C. Garcia ni več zainteresiran za to telenovelo? Mogoče hoče bit pa Jeronimo samo poleg Roxane, pa če ima majhne otroke mogoče noče igrati glavne vloge, da bi imel več časa zanje.

Za Roxano pa še vedno mislim, da to ni dovolj dobro. Lahko bi dobila dosti boljšo vlogo - vsaj na TVAzteci, če že ne na Televisi ali Telemundu.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 3:07 pm

vesna je napisal/a:
Aja Shocked ? No, to bi me pa zelo veselilo (zanj). Ampak res misliš, da J. C. Garcia ni več zainteresiran za to telenovelo? Mogoče hoče bit pa Jeronimo samo poleg Roxane, pa če ima majhne otroke mogoče noče igrati glavne vloge, da bi imel več časa zanje.

Za Roxano pa še vedno mislim, da to ni dovolj dobro. Lahko bi dobila dosti boljšo vlogo - vsaj na TVAzteci, če že ne na Televisi ali Telemundu.

Ne vem...tudi o tem se moram še pozanimati.....meni sta oba dobra igralca.....mogoče bi zj rajši izbral garcio za gl. vlogo, ker bi bilo malo drugače in se mi zdi, da bi bolj pasalo...nekak si ne predstavljam, da bi roxana letala za jeronimom a je ta ne bi mala...in bi hotel alvarado!!!

Za Roxano se že zmeraj možnosti pri azteci, verjetno!

Bomo videli kako in kaj....bom obveščal.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 3:16 pm

Ja, men se to ne zdi za njo dost dobro. Upam, da bo res še šla na Azteco, ja.

Glede Jeronima... hmmm... ne vem no. Če ma zdej glavno vlogo, je to pač korak nazaj.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 3:31 pm

Nič novega ne morem nisem izvedel na TVVIju, ker jim je za pet mesecev zbrisalo poste!!!!! Tko, da nimajo najnovejših stvari še.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 4:11 pm

Mateo je napisal/a:
Nič novega ne morem nisem izvedel na TVVIju, ker jim je za pet mesecev zbrisalo poste!!!!! Tko, da nimajo najnovejših stvari še.....

Kaj jim je? Za pet mesecev zbrisalo poste... o, kriza!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitimeČet Okt 16, 2008 4:33 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Nič novega ne morem nisem izvedel na TVVIju, ker jim je za pet mesecev zbrisalo poste!!!!! Tko, da nimajo najnovejših stvari še.....

Kaj jim je? Za pet mesecev zbrisalo poste... o, kriza!

Gre za težave s strežnikom.....zj sem objavil te novice....in čakam kakšne komentarje....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...   ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli... Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
ROXANA IN JERONIMO - PONOVNO SKUPAJ! sicer samo v novi telenoveli...
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Novi telenoveli na POP TV!
» William Levy v novi telenoveli
» Gaby in Aaron ponovno skupaj!
» Angie Cepeda in Christian Meier ponovno skupaj!
» Roxana in Jorge na koncu skupaj?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: