Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimeČet Sep 12, 2013 8:15 am

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS

Oddaja ima več tem med drugimi Metroseksualnost, vdor v intimo...itd.

DOLGO PRIČAKOVANA TEMA V GLEDANI ODDAJI "DETRAS DE LAS CAMARAS"


1. DEL

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimePet Sep 13, 2013 4:25 am

2. del



3. del





4. del


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimePet Sep 13, 2013 5:53 am

Aha, vidim, da še ni 5. dela. Razz
Bom še tega pogledala, ko bo. Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimePet Sep 13, 2013 7:03 am

5. del


EXCELENTE!Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimePet Sep 13, 2013 7:23 am

Super oddaja, zelo mi je všeč kako sodelavke govorijo o Roxani, da imajo tako izredno dobro mnenje...saj kaj takega smo itak že večkrat slišali.
Sicer pa kot so že omenili na venezuel.forumu je zelo zanimivo kako res Roxana tako mirno in nežno govori in razlaga...ji popolnoma verjamem, da je tipična ribica, ki se v realnem življenju ne "dere" in ne povzdiguje glasu kot ga mora včasih v telenoveli....tako, da ji je kar izziv snemati divje scene prepirov.

Se strinjam z mnenji glede videa, verjetno pa ni potrebno lastnega mnenja o tem razlagati Smile
cheers Laughing 
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimePet Sep 13, 2013 7:41 am

Mateo je napisal/a:
Super oddaja, zelo mi je všeč kako sodelavke govorijo o Roxani, da imajo tako izredno dobro mnenje...saj kaj takega smo itak že večkrat slišali.
Sicer pa kot so že omenili na venezuel.forumu je zelo zanimivo kako res Roxana tako mirno in nežno govori in razlaga...ji popolnoma verjamem, da je tipična ribica, ki se v realnem življenju ne "dere" in ne povzdiguje glasu kot ga mora včasih v telenoveli....tako, da ji je kar izziv snemati divje scene prepirov.

Se strinjam z mnenji glede videa, verjetno pa ni potrebno lastnega mnenja o tem razlagati Smile
cheers Laughing 
Ja, lepo so se potegnile za njo. Se strinjam s tem, kakor je rekla Aileen, za štirimi stenami, dva ki sta par lahko počneta karkoli! Pač to je pa res najslabša izkušnja, da ti nekdo, ki ti naj bi bil prijatelj ukrade kaj takšnega in objavi ... Pač ne razumem snemanja svojih intimnih trenutkov, ampak ok, ne obsojam pa početja ... Vsak je zaradi tega početja nastal in ne vem zakaj bi nekoga označili za slabega zaradi tega, če to počne vse živo :/
Kar pa se tiče Reyesa, ne vem, jaz ga ne poznam, kako govori, kako je živčen ... Roxana je pač bolj umirjena, ni pa to nujno, da je zaradi tega nekdo drug bolj živčen, ... Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimePet Sep 13, 2013 9:16 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Super oddaja, zelo mi je všeč kako sodelavke govorijo o Roxani, da imajo tako izredno dobro mnenje...saj kaj takega smo itak že večkrat slišali.
Sicer pa kot so že omenili na venezuel.forumu je zelo zanimivo kako res Roxana tako mirno in nežno govori in razlaga...ji popolnoma verjamem, da je tipična ribica, ki se v realnem življenju ne "dere" in ne povzdiguje glasu kot ga mora včasih v telenoveli....tako, da ji je kar izziv snemati divje scene prepirov.

Se strinjam z mnenji glede videa, verjetno pa ni potrebno lastnega mnenja o tem razlagati Smile
cheers Laughing 
Ja, lepo so se potegnile za njo. Se strinjam s tem, kakor je rekla Aileen, za štirimi stenami, dva ki sta par lahko počneta karkoli! Pač to je pa res najslabša izkušnja, da ti nekdo, ki ti naj bi bil prijatelj ukrade kaj takšnega in objavi ... Pač ne razumem snemanja svojih intimnih trenutkov, ampak ok, ne obsojam pa početja ... Vsak je zaradi tega početja nastal in ne vem zakaj bi nekoga označili za slabega zaradi tega, če to počne vse živo :/
Kar pa se tiče Reyesa, ne vem, jaz ga ne poznam, kako govori, kako je živčen ... Roxana je pač bolj umirjena, ni pa to nujno, da je zaradi tega nekdo drug bolj živčen, ... Smile
Točno tako, snema se ogromno parov, če ne druga, se slikajo goli, pošiljajo sem pa tja...kakorkoli....všeč mi je tudi kako je oče odreagiral...Pač, ja...to je čisto človeško, ni počela nič slabega, ni kradla, nikogar ni ubila....nekateri ljudje pa so res bedni, da gredo kaj takega ukrast in objaviti - kaj imajo od tega?! Spet pa so eni ljudje grozno neodrasli, da se s tem videom ukvarjajo še 11 let po njem in še kar kujejo "fore" in se obremenjujejo...

To, kar si rekla za Reyesa, sem sam pozabil izpostaviti, ja....to je odvisno od človeka, od njegove narave, se strinjam.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitimePet Sep 13, 2013 9:43 am

Mateo je napisal/a:

Točno tako, snema se ogromno parov, če ne druga, se slikajo goli, pošiljajo sem pa tja...kakorkoli....všeč mi je tudi kako je oče odreagiral...Pač, ja...to je čisto človeško, ni počela nič slabega, ni kradla, nikogar ni ubila....nekateri ljudje pa so res bedni, da gredo kaj takega ukrast in objaviti - kaj imajo od tega?! Spet pa so eni ljudje grozno neodrasli, da se s tem videom ukvarjajo še 11 let po njem in še kar kujejo "fore" in se obremenjujejo...

To, kar si rekla za Reyesa, sem sam pozabil izpostaviti, ja....to je odvisno od človeka, od njegove narave, se strinjam.
Tudi meni je bilo všeč, kako je reagiral njej oče... Lepo. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS   Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Roxana Diaz in Jorge Reyes v oddaji DETRAS DE LAS CAMARAS
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Monica Spear v oddaji Detras de las camaras!
» ROXANA IN JORGE REYES - PONOVNO PAR!?!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: