Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 DAVID BECKHAM

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 8:46 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


to so samo gratis dodatki loooooooooooooooooooool

Ja, ti želim obratno, da bo baba - BABa in bo po mizi udarla. Sam mislim, da si glavno že zamudil, je ornk prestara zate, ima pa hčerko, do katere nisi ravndušen! flower

Hheheh, a njo mi privoščiš!!!?? Dans sem ji lih potrobu k sem šel mim njene hiše...je bla na vrtu!! Mi je pomahala.....ktero hčerko si mislila loooool

Aja...sm ugotovil, da mam sošolca iz Brestance....hodu je tud na etrš....tri leta starejši od mene....sošolc je bil od nataše!!! Komi letos sma se spoznala.....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 8:48 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


to so samo gratis dodatki loooooooooooooooooooool

Ja, ti želim obratno, da bo baba - BABa in bo po mizi udarla. Sam mislim, da si glavno že zamudil, je ornk prestara zate, ima pa hčerko, do katere nisi ravndušen! flower

Hheheh, a njo mi privoščiš!!!?? Dans sem ji lih potrobu k sem šel mim njene hiše...je bla na vrtu!! Mi je pomahala.....ktero hčerko si mislila loooool

Aja...sm ugotovil, da mam sošolca iz Brestance....hodu je tud na etrš....tri leta starejši od mene....sošolc je bil od nataše!!! Komi letos sma se spoznala.....

No, da si neuš kej mislu, jst sem jo mela dans in včeri tuki, tko da neuš mislu, da si kej pomembnejši!!!!

Uvaj... svet je mali, a? Lol ... lepo, da se odkrivate!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 8:51 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


to so samo gratis dodatki loooooooooooooooooooool

Ja, ti želim obratno, da bo baba - BABa in bo po mizi udarla. Sam mislim, da si glavno že zamudil, je ornk prestara zate, ima pa hčerko, do katere nisi ravndušen! flower

Hheheh, a njo mi privoščiš!!!?? Dans sem ji lih potrobu k sem šel mim njene hiše...je bla na vrtu!! Mi je pomahala.....ktero hčerko si mislila loooool

Aja...sm ugotovil, da mam sošolca iz Brestance....hodu je tud na etrš....tri leta starejši od mene....sošolc je bil od nataše!!! Komi letos sma se spoznala.....

No, da si neuš kej mislu, jst sem jo mela dans in včeri tuki, tko da neuš mislu, da si kej pomembnejši!!!!

Uvaj... svet je mali, a? Lol ... lepo, da se odkrivate!

heheh, svaka čast tebi i tvojima looooooool

ja, res mali svet.....zadnjič me je vidu na postaji v Brestanci in me je pol u šoli vprašu iz kod sem...pa, ko sem reku da sm iz kkja...je reku, da je vidu u brestanci zadnjč čist enga men podobnega loooool, pa sem mu pol pojasnu!! looool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 8:53 am

Mateo je napisal/a:

heheh, svaka čast tebi i tvojima looooooool

ja, res mali svet.....zadnjič me je vidu na postaji v Brestanci in me je pol u šoli vprašu iz kod sem...pa, ko sem reku da sm iz kkja...je reku, da je vidu u brestanci zadnjč čist enga men podobnega loooool, pa sem mu pol pojasnu!! looool

Dej nehi, ka češ da fašem smejalicu? loool .... pokam tle no!!!!


Aja, kaj pa kej Mihc? Alias MICHAEL?
Prauš, on gre raj z mani na logistiko, a?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 8:56 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

heheh, svaka čast tebi i tvojima looooooool

ja, res mali svet.....zadnjič me je vidu na postaji v Brestanci in me je pol u šoli vprašu iz kod sem...pa, ko sem reku da sm iz kkja...je reku, da je vidu u brestanci zadnjč čist enga men podobnega loooool, pa sem mu pol pojasnu!! looool

Dej nehi, ka češ da fašem smejalicu? loool .... pokam tle no!!!!


Aja, kaj pa kej Mihc? Alias MICHAEL?
Prauš, on gre raj z mani na logistiko, a?


Heheheh, jst mam tud že lep cajt smejalico.....se smejim stvarem, ki sploh niso smešne!!

Ja, mihca pa nč več ni videt....on ne živi tle blizi veš.....btw...ta teden sem bil brez cimra...je jabke nabiru doma looooool

Sicer sem ga pa vidu nazadnje tle mim, ko se je pelu, ne?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 8:58 am

Mateo je napisal/a:



Heheheh, jst mam tud že lep cajt smejalico.....se smejim stvarem, ki sploh niso smešne!!

Ja, mihca pa nč več ni videt....on ne živi tle blizi veš.....btw...ta teden sem bil brez cimra...je jabke nabiru doma looooool

Sicer sem ga pa vidu nazadnje tle mim, ko se je pelu, ne?

Aja, ne vem no ...to kje je, ampak je prav prijazen dečko ... jst sem misnla, da je kao bolj oh in ah ... sam pol me je pa tko nedolžno vprašu, če grema skp na logistiko, da se mi je kr zasmilu ... loool

Kaj uni mado sadovnjak doma al dela to?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 8:59 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



Heheheh, jst mam tud že lep cajt smejalico.....se smejim stvarem, ki sploh niso smešne!!

Ja, mihca pa nč več ni videt....on ne živi tle blizi veš.....btw...ta teden sem bil brez cimra...je jabke nabiru doma looooool

Sicer sem ga pa vidu nazadnje tle mim, ko se je pelu, ne?

Aja, ne vem no ...to kje je, ampak je prav prijazen dečko ... jst sem misnla, da je kao bolj oh in ah ... sam pol me je pa tko nedolžno vprašu, če grema skp na logistiko, da se mi je kr zasmilu ... loool

Kaj uni mado sadovnjak doma al dela to?

Ja, jst sem tud vedno mislu, da je tko vzvišen pa neki....ampak je prav tko ponižen in "priden", nč ne pije, ne kadi, res priden poba.

Em...doma majo kmetijo, delajo sok in ga prodajajo.....in očtino je mogu pomagat nabirat!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:07 am

Mateo je napisal/a:


Ja, jst sem tud vedno mislu, da je tko vzvišen pa neki....ampak je prav tko ponižen in "priden", nč ne pije, ne kadi, res priden poba.

Em...doma majo kmetijo, delajo sok in ga prodajajo.....in očtino je mogu pomagat nabirat!

No, vidiš, sva se zmotla. Michael pa tko. Ampak ima pa pesimo gusto para mujeres, mislim no ... jst ne vem kaj vidite na enem norcu??
Je pa res, da ni tko zahtevna, kot jst, al? hehehhe

Aja, potem se pa splača jabke pobirat ja.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:10 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, jst sem tud vedno mislu, da je tko vzvišen pa neki....ampak je prav tko ponižen in "priden", nč ne pije, ne kadi, res priden poba.

Em...doma majo kmetijo, delajo sok in ga prodajajo.....in očtino je mogu pomagat nabirat!

No, vidiš, sva se zmotla. Michael pa tko. Ampak ima pa pesimo gusto para mujeres, mislim no ... jst ne vem kaj vidite na enem norcu??
Je pa res, da ni tko zahtevna, kot jst, al? hehehhe

Aja, potem se pa splača jabke pobirat ja.

Hvala..... Basketball

Ja,itak, da se splača, čeprav se pa še bolj splača v šolo it....mislim bruc je, pa prvi tedni ...pa raje doma!! king
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:11 am

Mateo je napisal/a:

Hvala..... Basketball

Ja,itak, da se splača, čeprav se pa še bolj splača v šolo it....mislim bruc je, pa prvi tedni ...pa raje doma!! king

Ja, če ste pa res telebani no!!!

Aja, če je bruc pa itak. No, pač ... jst bi bla raj v šoli, oziroma na faksu. Komi čakam!!!! cherry cherry
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:14 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Hvala..... Basketball

Ja,itak, da se splača, čeprav se pa še bolj splača v šolo it....mislim bruc je, pa prvi tedni ...pa raje doma!! king

Ja, če ste pa res telebani no!!!

Aja, če je bruc pa itak. No, pač ... jst bi bla raj v šoli, oziroma na faksu. Komi čakam!!!! cherry cherry


Še enkrat hvala! king

Sicer pa, ja....jst bi tud bil raj na faksu...oz. vsaj v MBju...kjer je letos res super!! Mam res srečo, da mam tko super cimre.....letos se res fuul dobr štekamo!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:16 am

Mateo je napisal/a:



Še enkrat hvala! king

Sicer pa, ja....jst bi tud bil raj na faksu...oz. vsaj v MBju...kjer je letos res super!! Mam res srečo, da mam tko super cimre.....letos se res fuul dobr štekamo!!

Ni za kaj ... sej veš, da si genij!
Si pa mahnjen na družino a? :... vse su ti ženke všeč tam? Sej se vid ... jedro je mama!!!

Men je kull v Brežcah ... drug let bo pa kriza, kriza ... bomo vidli, bi raj kr preskočla in šla v LJ... res full!!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:18 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



Še enkrat hvala! king

Sicer pa, ja....jst bi tud bil raj na faksu...oz. vsaj v MBju...kjer je letos res super!! Mam res srečo, da mam tko super cimre.....letos se res fuul dobr štekamo!!

Ni za kaj ... sej veš, da si genij!
Si pa mahnjen na družino a? :... vse su ti ženke všeč tam? Sej se vid ... jedro je mama!!!

Men je kull v Brežcah ... drug let bo pa kriza, kriza ... bomo vidli, bi raj kr preskočla in šla v LJ... res full!!!!

Genij, ja..genij, to je beseda za mene!!! flower

No, pusti mamo pri miru..... elephant

NO, jst pa več ne jamram toliko za brežicam....sj je blo res super in vse kul....ampak tudi v MBju je enkratno!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:22 am

Mateo je napisal/a:


Genij, ja..genij, to je beseda za mene!!! flower

No, pusti mamo pri miru..... elephant

NO, jst pa več ne jamram toliko za brežicam....sj je blo res super in vse kul....ampak tudi v MBju je enkratno!!

Fajn, da si tako obtimističen!

Aha. Tako je torej z mamo...hvala, samo da vem.
elephant

Am ... jst pa ta teden, mi bo malce dolgčas .... Letos bom pa morda šla na maturantski veš ... k me ti nisi povabu! Razz
Sam mi ni všeč ... joško moj bo mel eno čudno soplesalko veš ... mislim sej ona je fajn full pa tko (do mene), ampak ne pašeta skp. scratch scratch
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:27 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Genij, ja..genij, to je beseda za mene!!! flower

No, pusti mamo pri miru..... elephant

NO, jst pa več ne jamram toliko za brežicam....sj je blo res super in vse kul....ampak tudi v MBju je enkratno!!

Fajn, da si tako obtimističen!

Aha. Tako je torej z mamo...hvala, samo da vem.
elephant

Am ... jst pa ta teden, mi bo malce dolgčas .... Letos bom pa morda šla na maturantski veš ... k me ti nisi povabu! Razz
Sam mi ni všeč ... joško moj bo mel eno čudno soplesalko veš ... mislim sej ona je fajn full pa tko (do mene), ampak ne pašeta skp. scratch scratch


Wuuuf?? Kteri joško? razloži to bolje......pa bi se ti ponudila, pa bi ti plesala z njim!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:29 am

Mateo je napisal/a:

Wuuuf?? Kteri joško? razloži to bolje......pa bi se ti ponudila, pa bi ti plesala z njim!!

Aja, ne sej ni joško ime mu...sej veš kdo je ... Kdo je pa men všeč na šoli??? Jah, ne bi jst plesala, mislim ... pa še to je tko, mah ... ne na dolgi rok računat ne - kr naj ma lepo sošolko.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:33 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Wuuuf?? Kteri joško? razloži to bolje......pa bi se ti ponudila, pa bi ti plesala z njim!!

Aja, ne sej ni joško ime mu...sej veš kdo je ... Kdo je pa men všeč na šoli??? Jah, ne bi jst plesala, mislim ... pa še to je tko, mah ... ne na dolgi rok računat ne - kr naj ma lepo sošolko.

Hja....zj pa res ne vem točno....aljaž al miran? Basketball Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:37 am

Mateo je napisal/a:


Hja....zj pa res ne vem točno....aljaž al miran? Basketball Basketball

Pa joško, pa marko, pa šoško ... ...dej no ...bo kr the first one ja! ... Mirči je pa ... klinc šeu...sem zdej bolj pri realni stvari veš, mam vsaj kej od tega, pa valda ... hm ... I love you I love you I love you

Drguač pa nč...jst vas zapuščam grem mal v kopalnico lase umit ... pa pol bo un film ob 8 ... ajde papa**
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:40 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Hja....zj pa res ne vem točno....aljaž al miran? Basketball Basketball

Pa joško, pa marko, pa šoško ... ...dej no ...bo kr the first one ja! ... Mirči je pa ... klinc šeu...sem zdej bolj pri realni stvari veš, mam vsaj kej od tega, pa valda ... hm ... I love you I love you I love you

Drguač pa nč...jst vas zapuščam grem mal v kopalnico lase umit ... pa pol bo un film ob 8 ... ajde papa**

Aha...torej on......no, lepo, da bolj realno gledaš......se čujema!!!

Film tist nek...mastni lažnivec???
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:43 am

Mateo je napisal/a:


Aha...torej on......no, lepo, da bolj realno gledaš......se čujema!!!

Film tist nek...mastni lažnivec???

Ja, on je vedno tm... pa še ... kej več ... lol

Film pa Aleksander Veliki! .... bounce
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 9:50 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Aha...torej on......no, lepo, da bolj realno gledaš......se čujema!!!

Film tist nek...mastni lažnivec???

Ja, on je vedno tm... pa še ... kej več ... lol

Film pa Aleksander Veliki! .... bounce

aha....no to bom pa verjetno tud jst gledu...bom še vidu.


No, le izkoristi možnost......
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 4:05 pm

Dober film. Zelo lepa Angelina Jolie... no, sicer moram priznati, da sem šla še na sok v bližnji lokal med filmom in izgubila kako uro in pol Embarassed , ampak... kar sem videla, me je navdušilo!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Okt 25, 2008 11:24 pm

Sem odgovorila v temo za filme kar. cheers
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimePon Okt 27, 2008 1:30 am

Lepa slikca .... hehe

DAVID BECKHAM - Page 4 Colinfarrellandthebeckha
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 5:30 am

Da za trenutek oživim temo sunny (če že zuni ni sonce naj bo vsaj na forumu)

Letošnje slike 2010

Beckham z družino v parku, Kalifornija, 16.9.2010

DAVID BECKHAM - Page 4 Parkbrentwood05

DAVID BECKHAM - Page 4 Parkbrentwood12
David in najstarejši sin Brooklyn.

Geek style, 12.9.2010

DAVID BECKHAM - Page 4 Article0
Becks je v Santa Monici kolesaril s svojim fanti. Na sliki sta Romeo in Cruz.

DAVID BECKHAM - Page 4 Article00

Po 6 mesecih se je Becks vrnil nazaj na zelenico, 11.9.2010
LA Galaxy vs Columbus Crew: 3-1

DAVID BECKHAM - Page 4 Article00bjpg
Becks v akciji cheers
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





DAVID BECKHAM - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
DAVID BECKHAM
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 31Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 17 ... 31  Next
 Similar topics
-
» David Beckham v novi reklami!
» David Beckham v novem Big Brotherju
» David Beckham bo postal voditelj!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: