Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 DAVID BECKHAM

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 1:20 am

Vidim, da si čisto v tej zgodbi, jst sem zdej že te podrobnosti malce pozabila glede knjige in kako je David vse skupaj opisal, ne spomnim se natančno, ampak vsekakor bo vsak zagovarjal svoja stališča, to mi je popolnoma jasno, vedno je treba torej poslušati dve plati zgodbe. Vsaj meni se tko zdi in jst nikakor ne branim samo Davida, ker je on tudi samo človek, tako kot vsi mi in ima svoje napake in vrline, kar se mi zdi čisto normalno. Popoln tako ne more bit. Pravim pa samo, da je zelo podoben karakter meni.
Jst pravim oziroma se strinjam z Furgesonom glede Victoriee in njenih, pa ne govorim tega samo zato, ker pač je ne maram, mi ni simpatična, je vzvišena in fina dama.... pač takšno je moje mnenje, logično da jo je pa David zagovarjal, ker je spet samo človek in očitno jo je imel rad (jo ima), da jo zagovarja oziroma so mu ravno te njene "napakice" še bolj všeč...saj to je logično...
Pravzaprav je pa tako, jst se s tem ne obremenjujem preveč, ker nekako nisem doživela tega z Davidom, saj veš da sem ga začela spremljati, ko je bil že v Realu, tko da mi to ni preveč blizu, zgolj iz vsega kar sem prebrala.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 3:09 am

Takrat se je po časopisih začelo pisati marsikaj. V glavnem o tem, da pač odnosi med Davidom in trenerjem niso več taki, kot so bili nekoč, ker je David začel živeti na veliki nogi.

Jaz mislim, da je bil odhod v Real Madrid itak samo stopnica više v njegovi karieri in da je bil ta prestop zanj zelo dober. V MANU-ju je dosegel že vse, višje ni več mogel.
Čeprav po drugi strani... se je pa Victoria zato morala odpovedati karieri.

Me pa u bistvu zanima, kakšno je bilo njegovo življenje v Realu?! Ker tega nisem spremljala. Vem, da je imel v prvih 6-ih mesecih bivanja tam razmerje z Rebecco Loose - to je bilo v času, ko je Victoria še živela v Angliji z otroki (kariera), on pa je že bil v Madridu.

Pojma nimam o tem? Kdo je bil njegov prijatelj? Zidane? Figo? Raul? Kako so sprejeli Victorio v Španiji? Ji je bilo všeč? Se je naučil špansko? In Vicky? Je znala špansko?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 3:52 am

vesna je napisal/a:
Takrat se je po časopisih začelo pisati marsikaj. V glavnem o tem, da pač odnosi med Davidom in trenerjem niso več taki, kot so bili nekoč, ker je David začel živeti na veliki nogi.

Jaz mislim, da je bil odhod v Real Madrid itak samo stopnica više v njegovi karieri in da je bil ta prestop zanj zelo dober. V MANU-ju je dosegel že vse, višje ni več mogel.
Čeprav po drugi strani... se je pa Victoria zato morala odpovedati karieri.

Me pa u bistvu zanima, kakšno je bilo njegovo življenje v Realu?! Ker tega nisem spremljala. Vem, da je imel v prvih 6-ih mesecih bivanja tam razmerje z Rebecco Loose - to je bilo v času, ko je Victoria še živela v Angliji z otroki (kariera), on pa je že bil v Madridu.

Pojma nimam o tem? Kdo je bil njegov prijatelj? Zidane? Figo? Raul? Kako so sprejeli Victorio v Španiji? Ji je bilo všeč? Se je naučil špansko? In Vicky? Je znala špansko?

Ufff...koliko vprašanj, torej...najprej ti morm povedat, da ti vsega ne morm čisto natančno povedati oziroma ni vse stoodstotno resnica, ker novinarji oziroma rumeni tisk tudi naredi svoje. Zato ga jst že nekaj časa več ne upoštevam in se zanj ne zmenim, me niti ne gane več ne. Verjamem, da je Mateju dosti lažje povedati kar pač ve o Roxani, ker tam ni tolikšne mere rumenega tiska... ampak vseeno. Torej na žalost, Davida ne poznam osebno, da bi lahko spremljala kdaj je, kdaj gre spat, kaj počne čez dan... tko da ti lahko povem pač kar sem prebrala.

Začela sem ga spremljati ravno od 22.6.2004, torej štiri leta nazaj, ko je bilo Evropsko prvenstvo v nogometu.
Seveda pa sem si marsikaj prebrala oziroma pogledala o njemu iz preteklosti. Kar se tiče same Victoriine kariere, ne vem kako je bilo kaj z njo, kot pevko ker je bila še na lestvicah najmanj popularnih (pevk) pač njeni cdji so bili med najslabše prodajanimi že med tistimi znižanimi (variante mislim da danes 4 €)...tko, da pretirano obetavne kariere ni imela. Je pa valda šla z možem, čeprav nekoliko kasneje ... Zdaj samega Davida so v Španiji lepo sprejeli, tudi njemu je bilo všeč, čeprav špansko ravno ni znal, sedaj razume že vse (pač večino), vendar govoriti še vedno ne zna preveč brilijantno, ampak zato pa recimo sin Brooklyn obvlada (baje), Victoria kolikor sem jst zasledila ne zna špansko. Tam pa ne vem če so jo lepo sprejeli, dobila je nick "La pija", pač to je samo iz Posh. Zlo radi so jo kakšni paparazzi ujemali v smešnih situaciah (vsaj meni so se zdele)...
Glede Rebecce je pa tkole... baje sta res imela razmerje takrat in to je ona vedno javno priznala. Povedala je pač, da je bil David v tistem obdobju z Vicky zelo nesrečen, ker ga ni nikoli razumela, z njo recimo pa se je, baje je prišel dostikrat tudi k njenim staršem (z Vickyinimi ni bil preveč zadovoljen (baje)) in občutek sem dobila, da je Rebecca govorila, da sta z Davidom imela že en tak lep odnos, ne samo posteljni. Pač bila mu je prijateljica, zaupnica ... ne vem zakaj je sicer potem vse to raztrobila javnosti...ampak glede na to, da so to potrdili tudi njeni starši (logično) in Davidova mama ter sestra nista nič zanikali. Kakorkoli ne smemo zanemariti tudi morebitnih izmišljotin, ampak saj sta se David in Victoria očitno že zmenila, da je sedaj vse kul in pozabljeno. Gledala sem sicer tudi oddajo kjer je so Rebecco na detektor laži postavili (lool) in je pokazal, da ne laže in je res imela razmerje z Davidom.

Glede prijateljev pa sicer tako dobrih prijateljev kot v MANU v tako kratkem času sicer ni mogel dobiti, z Nevilom sta bila res full dobra prijatelja takrat...torej v Realu pa se mi zdi, da dosti z Zidanom in Ronaldom.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 5:13 am

Joj, najlepša hvala. Nisem te hotela takole maltretirati z vsem tem.
Jaz sem samo mislila, da boš povedala kakšna dva stavka o njegovem bivanju v Realu.

To z Rebecco Loose jaz vse vem. Jaz sem gledala intervju na SkyNews z njo. Njej so plačali astronomski honorar(800000 funtov), da bi povedala o tem, kako je David varal ženo z njo. Ona je bila zaposlena kot njegova osebna asistentka, mislim, ko se je to zgodilo...
In potem je pač ona trdila , da je imela razmerje z Davidom in pokazala tudi SMS-e, ki sta si jih pošiljala. No, in je trdila to, kar praviš. Da Vicky ni dovolj dobra žena itd... to, kar vsak poročen moški natvezi svoji ljubici.

Saj sem izvedela kar nekaj novega. Nisem vedela, da Vicky samostojna kariera v tistem času ni šla dobro itd. Da se je družil z Zidanom in Ronaldom...
Najlepša hvala še enkrat za odgovore.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 5:18 am

Ni za kaj...pač povedala sem kar vem, sedaj če pa je vse resnica, tega ti pa ne morm garantirat. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 5:37 am

Še to sem hotla rečt. David v knjigi izrecno piše, da mu je bila Vicky VŠEČ TUDI ZARADI SVOJE SLAVE IN SVOJIH MARKETINŠKIH SPOSOBNOSTI. TO JE BIL EDEN NJENIH ČAROV, pravi.
Namreč piše, da je Ferguson želel, da bi si našel neko dobro, prijazno, toplo ženo, ki bi ga podpirala in bi ga čakala doma...
On se je pa zaljubil v drugačno žensko in mu je bil prav njen stil življenja pop zvezde stvar, ki ga je zelo privlačevala.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 6:10 am

vesna je napisal/a:
Še to sem hotla rečt. David v knjigi izrecno piše, da mu je bila Vicky VŠEČ TUDI ZARADI SVOJE SLAVE IN SVOJIH MARKETINŠKIH SPOSOBNOSTI. TO JE BIL EDEN NJENIH ČAROV, pravi.
Namreč piše, da je Ferguson želel, da bi si našel neko dobro, prijazno, toplo ženo, ki bi ga podpirala in bi ga čakala doma...
On se je pa zaljubil v drugačno žensko in mu je bil prav njen stil življenja pop zvezde stvar, ki ga je zelo privlačevala.

Zanimivo, tega si nisem tako zapomnila, 4 leta nazaj sem brala knjigo...tko da.

Ampak res zanimivo tole, ker sedaj pa mu to več ni tako všeč in si sam ne želi tega medijskega pompa.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 7:05 am

Ja, David lepo piše o VIctoriji. Saj bi bila ona drugače še užaljaena, hehe.

Čeprav (vem, da si jezna, če to rečem) nekako sem si jo vzela za idol.
Ni genialna, je pa kljub temu zelo uspela, našla moškega, ki si ga je želela. Ima krasne otroke.
In celo potrpela je v zakonu, zdaj pa - vsaj zgleda tako - se je začel truditi tudi David.
Ko bom velika, hočem bit Victoria Adams Embarassed Embarassed !!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 7:07 am

vesna je napisal/a:
Ja, David lepo piše o VIctoriji. Saj bi bila ona drugače še užaljaena, hehe.

Čeprav (vem, da si jezna, če to rečem) nekako sem si jo vzela za idol.
Ni genialna, je pa kljub temu zelo uspela, našla moškega, ki si ga je želela. Ima krasne otroke.
In celo potrpela je v zakonu, zdaj pa - vsaj zgleda tako - se je začel truditi tudi David.
Ko bom velika, hočem bit Victoria Adams Embarassed Embarassed !!

Jah, zanimivo razmišljanje, vsi smo pač drugačni...jst si za idole jemljem kakšne drugačne ljudi. No, vsak pač po svoje. cheers
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 7:19 am

To je sicer mal tak ciničen idol, ampak vendarle idol.

Koga bi pa ti vzela za idol? Mislim, če se zdajle spomniš... saj vem, da je o tem ponavadi potrebno malo razmisliti. Pa če se ti ljubi v tej vročini sploh odgovarjati na taka vprašanja...
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 7:38 am

vesna je napisal/a:
To je sicer mal tak ciničen idol, ampak vendarle idol.

Koga bi pa ti vzela za idol? Mislim, če se zdajle spomniš... saj vem, da je o tem ponavadi potrebno malo razmisliti. Pa če se ti ljubi v tej vročini sploh odgovarjati na taka vprašanja...

Malce težko je odgovarjati o idolih, jst raje govorim o mojem vzorniku, čeprav ga niti nisem imela nikoli, bi verjetno zbrala ravno Tošeta. Do njega imam prav posebna čustva, tko resnično mi full pomeni in ne bom rekla da na profesionalnem nivoju, ker nisem nikoli želela postati pevka - se ukvarjati z glasbo, ampak nekako kot človeka bi ga izpostavila, kot osebo, karakter, rada bi bila takšna kot je bil On. Zame je res veliki, pa ne vem in ne znam razložit, ampak neka energija, ki jo čutim ... se mi zdi, da je kr težko biti takšen kot je bil on in se marsikdo lahko skrije, sama se ne počutim tako humane, je pa res da sem še mnogo premlada, kajne Toško.
Ampak On mi je kot nekakšen idol še tudi neka oseba, nekaj v kar verjamem, nadnaravno, poleg Boga (nimam ga za Boga, da ne boš narobe razumela), morda kot nek Angel.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeSre Jun 25, 2008 3:40 pm

Ja, Toško je pa res poseben. Lepo, da si ga zbrala.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:08 am

vesna je napisal/a:
Ja, Toško je pa res poseben. Lepo, da si ga zbrala.

Ja, njega pa zazmeri!
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:11 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ja, Toško je pa res poseben. Lepo, da si ga zbrala.

Ja, njega pa zazmeri!

Primerjava med njim in Victorio... je res... nekaj milijonov svetlobnih let. Ampak taki kot je on... se rodi na vsakih 20 let eden.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 5:19 am

vesna je napisal/a:


Primerjava med njim in Victorio... je res... nekaj milijonov svetlobnih let. Ampak taki kot je on... se rodi na vsakih 20 let eden.

Ja, no verjetno bo že držalo, čeprav jst vseeno menim, da Victoria ni slaba ženska, pa saj noben ni tko...jst mislim, da imajo vsi ljudje svoje dobre in slabe lastnosti, sedaj odvisno je kdo ima več katerih. Ampak res je, da obstajajo tudi zlobni, nalašč, čeprav Victoria to sigurno ni, ampak je res nikakor ne morm primerjati s Tošejem.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:01 am

BECKHAM JE TRENUTNO NAJBOGATEJŠI NOGOMETAŠ NA SVETU! (hmmmm iz leta 2007)
Še seznam ostalih!


1. David Beckham, CLB LA Galaxy (24,4 £)

2. Ronaldinho, Barcelona (16,3 £)
3. Thierry Henry, Barcelona (12,5 £)
4. Ronaldo, AC Milan (10,6 £)
5. Cristiano Ronaldo, Man United (9,2 £)
6. Kaka, AC Milan (8,8 £)
7. Fabio Cannavaro, Real Madrid (8,7 £)
8. Andriy Shevchenko, Chelsea (8,7 £)
9. Steven Gerrard, Liverpool (8,5 £)
10. John Terry, Chelsea (8,5 £)
11.Wayne Rooney, Man United (8,1 £)
12. Francesco Totti, AS Roma (8,1 £)
13. Michael Ballack, Chelsea (8 £)
14. Frank Lampard, Chelsea (7,4)
15. Alessandro del Piero, Juventus (7,1 £)
16. Didier Drogba, Chelsea (6,7 £)
17. Rio Ferdinand, Man United (6,3 £)
18. Lionel Messi, Barcelona (5,9 £)
19. Raul Gonzalez Blanco, Real Madrid (5,5 £)
20. Oliver Kahn, Bayern Munich (5,1 £)
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:13 am

Cristina je napisal/a:
BECKHAM JE TRENUTNO NAJBOGATEJŠI NOGOMETAŠ NA SVETU! (hmmmm iz leta 2007)
Še seznam ostalih!


1. David Beckham, CLB LA Galaxy (24,4 £)

2. Ronaldinho, Barcelona (16,3 £)
3. Thierry Henry, Barcelona (12,5 £)
4. Ronaldo, AC Milan (10,6 £)
5. Cristiano Ronaldo, Man United (9,2 £)
6. Kaka, AC Milan (8,8 £)
7. Fabio Cannavaro, Real Madrid (8,7 £)
8. Andriy Shevchenko, Chelsea (8,7 £)
9. Steven Gerrard, Liverpool (8,5 £)
10. John Terry, Chelsea (8,5 £)
11.Wayne Rooney, Man United (8,1 £)
12. Francesco Totti, AS Roma (8,1 £)
13. Michael Ballack, Chelsea (8 £)
14. Frank Lampard, Chelsea (7,4)
15. Alessandro del Piero, Juventus (7,1 £)
16. Didier Drogba, Chelsea (6,7 £)
17. Rio Ferdinand, Man United (6,3 £)
18. Lionel Messi, Barcelona (5,9 £)
19. Raul Gonzalez Blanco, Real Madrid (5,5 £)
20. Oliver Kahn, Bayern Munich (5,1 £)

nič presenetljivega.....fajn, fajn... What a Face flower
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:46 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
BECKHAM JE TRENUTNO NAJBOGATEJŠI NOGOMETAŠ NA SVETU! (hmmmm iz leta 2007)
Še seznam ostalih!


1. David Beckham, CLB LA Galaxy (24,4 £)

2. Ronaldinho, Barcelona (16,3 £)
3. Thierry Henry, Barcelona (12,5 £)
4. Ronaldo, AC Milan (10,6 £)
5. Cristiano Ronaldo, Man United (9,2 £)
6. Kaka, AC Milan (8,8 £)
7. Fabio Cannavaro, Real Madrid (8,7 £)
8. Andriy Shevchenko, Chelsea (8,7 £)
9. Steven Gerrard, Liverpool (8,5 £)
10. John Terry, Chelsea (8,5 £)
11.Wayne Rooney, Man United (8,1 £)
12. Francesco Totti, AS Roma (8,1 £)
13. Michael Ballack, Chelsea (8 £)
14. Frank Lampard, Chelsea (7,4)
15. Alessandro del Piero, Juventus (7,1 £)
16. Didier Drogba, Chelsea (6,7 £)
17. Rio Ferdinand, Man United (6,3 £)
18. Lionel Messi, Barcelona (5,9 £)
19. Raul Gonzalez Blanco, Real Madrid (5,5 £)
20. Oliver Kahn, Bayern Munich (5,1 £)

nič presenetljivega.....fajn, fajn... What a Face flower

Ja, res pričakovano... Čestitam Cristina kar dva imaš med prvimi petimi in tri med prvimi petnajstimi Very Happy !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeTor Jul 08, 2008 5:49 am

vesna je napisal/a:


Ja, res pričakovano... Čestitam Cristina kar dva imaš med prvimi petimi in tri med prvimi petnajstimi Very Happy !

Hja, hvala no čeprav tega denarja ne vidim ... čestitke raje tistim, ki ga uživajo, hehe. cheers
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 6:43 am

DAVID BECKHAM - Page 2 610x DAVID BECKHAM - Page 2 Becksallstar1pp5 DAVID BECKHAM - Page 2 Becksallstar3by0 DAVID BECKHAM - Page 2 Becksallstar4xw5

DAVID BECKHAM - Page 2 Becksallstar8qo9 DAVID BECKHAM - Page 2 Becksallstar9zv6 DAVID BECKHAM - Page 2 Becksallstar10nm7 DAVID BECKHAM - Page 2 Bsdbd

DAVID BECKHAM - Page 2 D DAVID BECKHAM - Page 2 Gdg DAVID BECKHAM - Page 2 Nylag18it2 DAVID BECKHAM - Page 2 Nylag20gi5

DAVID BECKHAM - Page 2 Nylag26qz0 DAVID BECKHAM - Page 2 Pressconferencenj8mx4 DAVID BECKHAM - Page 2 Pressconferencenj12yv1 DAVID BECKHAM - Page 2 Pressconferencenj13sz4

DAVID BECKHAM - Page 2 Pressconferencenj19ek1 DAVID BECKHAM - Page 2 Rmcf1yn5 DAVID BECKHAM - Page 2 Rmcf4nv5 DAVID BECKHAM - Page 2 Trainingnj10zm5
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 7:21 am

Nove fotke, ne?...fajn...vidim, da vztraja pri tej frizuri Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 7:31 am

Mateo je napisal/a:
Nove fotke, ne?...fajn...vidim, da vztraja pri tej frizuri Wink

Ja. Ampak je pa res da jo ima sedaj že kar dolgo (frizuro), no meni je všeč...mislim najboljša je še vedno ena in edina, ampak...no, men je fejst tak ali tak. Glavno da je on. I love you
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 7:40 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Nove fotke, ne?...fajn...vidim, da vztraja pri tej frizuri Wink

Ja. Ampak je pa res da jo ima sedaj že kar dolgo (frizuro), no meni je všeč...mislim najboljša je še vedno ena in edina, ampak...no, men je fejst tak ali tak. Glavno da je on. I love you

Aha....maš prav, ja....važno, da je on tak kt je....najbrž mu je to najbolj preprosto...postrižeš in ni problemov bounce
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimeNed Jul 27, 2008 7:42 am

Mateo je napisal/a:


Aha....maš prav, ja....važno, da je on tak kt je....najbrž mu je to najbolj preprosto...postrižeš in ni problemov bounce
Jp. to je verjetno tudi zanj najboljše ja.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitimePet Avg 08, 2008 6:59 am

DAVID BECKHAM - Page 2 1bc585a660aae2a38c8c77136887c545.jpg.th DAVID BECKHAM - Page 2 Dd926b06ac3f6e59b61e3447e6f06a64.jpg.th DAVID BECKHAM - Page 2 13ec7b6fc009e33a95b0a99d60c3908f.jpg.th DAVID BECKHAM - Page 2 E6de99b00867205fa09546d67a012e6d.jpg.th DAVID BECKHAM - Page 2 3fa32cfcb611f65e07e58a4aa6095985.jpg.th DAVID BECKHAM - Page 2 9330210bcb79b312bbe15ea5c90f656c.jpg.th DAVID BECKHAM - Page 2 518deedcd5f449119998286b91bcad03.jpg.th
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





DAVID BECKHAM - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DAVID BECKHAM   DAVID BECKHAM - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
DAVID BECKHAM
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 31Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 16 ... 31  Next
 Similar topics
-
» David Beckham v novem Big Brotherju
» David Beckham bo postal voditelj!!
» David Beckham bo odprl restavracijo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: