Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 David Beckham bo postal voditelj!!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Beckham bo postal voditelj!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: David Beckham bo postal voditelj!!   David Beckham bo postal voditelj!! Icon_minitimePet Jul 19, 2013 6:05 am

David Beckham bo postal voditelj!!

David Beckham bo postal voditelj!! 87046802e3e40bd75f4e6c4a

El exfutbolista David Beckham conducirá a partir del mes de agosto un programa de televisión infantil, los sábados por la mañana.

La idea del programa es que los niños y jóvenes ingleses se involucren con el deporte, según expresó un ejecutivo del canal Sky Sport.

A Beckham lo acompañarán en la conducción varios atletas olímpicos ingleses que incluyen a Darren Campbell y como presentador a Di Dougherty, así como la leyenda olímpica Jessica Ennis-Hill, entre otros. /LaBotana.com
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Beckham bo postal voditelj!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Beckham bo postal voditelj!!   David Beckham bo postal voditelj!! Icon_minitimePet Jul 19, 2013 6:44 am

Opala. Smile Interesantno, ampak dobro, da je za otroke, ker sem se malo "zbala", da bo to že kar zares. Pač ne predstavljam si ga (še), da bi res kakšne oddaje vodil.
Za otroke je to bolj lahkotno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Beckham bo postal voditelj!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Beckham bo postal voditelj!!   David Beckham bo postal voditelj!! Icon_minitimePet Jul 19, 2013 6:50 am

Kristina je napisal/a:
Opala. :)Interesantno, ampak dobro, da je za otroke, ker sem se malo "zbala", da bo to že kar zares. Pač ne predstavljam si ga (še), da bi res kakšne oddaje vodil.
Za otroke je to bolj lahkotno.

Heheh, res je....bo premagal tremo z otroki Smile Bi znalo biti zanimivo....sicer pa mene bolj zanima, če bo res vstopil v svet filma preko Toma Cruisa?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Beckham bo postal voditelj!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Beckham bo postal voditelj!!   David Beckham bo postal voditelj!! Icon_minitimePet Jul 19, 2013 6:54 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Opala. :)Interesantno, ampak dobro, da je za otroke, ker sem se malo "zbala", da bo to že kar zares. Pač ne predstavljam si ga (še), da bi res kakšne oddaje vodil.
Za otroke je to bolj lahkotno.

Heheh, res je....bo premagal tremo z otroki :)Bi znalo biti zanimivo....sicer pa mene bolj zanima, če bo res vstopil v svet filma preko Toma Cruisa?

Hja, samo po mojem, tudi če bo, to ne bo kar neka odmevna vloga, ker roko na srce, je treba imeti talent, pa ne samo to, če si v takšnih filmih kot Tom, potem je potrebno ogromno znanja, vaje, dela, itd, itd. ... Smile
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

David Beckham bo postal voditelj!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Beckham bo postal voditelj!!   David Beckham bo postal voditelj!! Icon_minitimePet Jul 19, 2013 6:57 am

Kristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Opala. :)Interesantno, ampak dobro, da je za otroke, ker sem se malo "zbala", da bo to že kar zares. Pač ne predstavljam si ga (še), da bi res kakšne oddaje vodil.
Za otroke je to bolj lahkotno.

Heheh, res je....bo premagal tremo z otroki :)Bi znalo biti zanimivo....sicer pa mene bolj zanima, če bo res vstopil v svet filma preko Toma Cruisa?

Hja, samo po mojem, tudi če bo, to ne bo kar neka odmevna vloga, ker roko na srce, je treba imeti talent, pa ne samo to, če si v takšnih filmih kot Tom, potem je potrebno ogromno znanja, vaje, dela, itd, itd. ... Smile

Mogoče bo kakšen manjši, manj odmeven projekt pri kakšni manjši produkciji? Pa ga bodo preizkusili? Čeprav bo verjetno okoli tega ogromno MARKETINGA! No, pustimo se presenetiti.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

David Beckham bo postal voditelj!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Beckham bo postal voditelj!!   David Beckham bo postal voditelj!! Icon_minitimePet Jul 19, 2013 6:59 am

Mateo je napisal/a:


Mogoče bo kakšen manjši, manj odmeven projekt pri kakšni manjši produkciji? Pa ga bodo preizkusili? Čeprav bo verjetno okoli tega ogromno MARKETINGA! No, pustimo se presenetiti.

Hehe, ja on pa nekaj neodmevnega je težko izvedljivo Very Happy
No, pustimo se presenetiti, res. Smile
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





David Beckham bo postal voditelj!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: David Beckham bo postal voditelj!!   David Beckham bo postal voditelj!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
David Beckham bo postal voditelj!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» David Beckham v novem Big Brotherju
» David Beckham bo odprl restavracijo!
» David Beckham: Rad bi imel pet otrok

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: