Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 7:21 am

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic

Edith González (Neusmiljena srca) je ponovno "ukradla" vlogo Gabrieli Spanic (Gospodarica srca). Ko je Gabriela bila še pri Telemundu je izrazila željo, da bi odkupili pravice za telenovelo Dona Barbara. Ko je Telemundo uslišal njeno željo je vlogo ponudil Edith Gonzalez, ki jo je z veseljem sprejela.
Letos je Gabriela izrazila željo pri TV Azteci za Emperatriz, kjer bi imela glavno vlogo. Ponovno so uslišali njeno željo in spet vlogo ponudili Edith Gonzalez.

Gabriela je prav zaradi te vloge, ker ji niso želeli ustreči zapustila Televiso. Sedaj je Gabriela ostala brez vloge, vprašanje pa je če bo ostala pri TV Azteci ali bo prestopila ponovno na drugo TV hišo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 8:00 am

Shocked What a Face What a Face
Nima sreče ... kakorkoli, jaz še vedno mislim, da bi bila Gabriela najboljša Dona Barbara! Wink
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimeČet Feb 10, 2011 8:09 am

Cristina je napisal/a:
Shocked What a Face What a Face
Nima sreče ... kakorkoli, jaz še vedno mislim, da bi bila Gabriela najboljša Dona Barbara! Wink

Se strinjam....to bi bilo res dobro videti!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimePet Feb 11, 2011 1:46 pm

Govorice so zanikali in zdaj pravijo, da bo Edith Gonzalez skupaj z Mauriciem Islasom igrala v noveli ROSA CANDELA. Gabriela Spanic pa s Jorgejem Salinasom v Emperatriz.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:02 pm

Mateo je napisal/a:
Govorice so zanikali in zdaj pravijo, da bo Edith Gonzalez skupaj z Mauriciem Islasom igrala v noveli ROSA CANDELA. Gabriela Spanic pa s Jorgejem Salinasom v Emperatriz.

No, upajmo, da bo uspešnica.

Vem, da sta bila včasih njena oboževalca. Kaj pa zdaj menita o njenem nastopu v Soy tu duena? In mislita, da bo njen lik v Emperatriz primeren zanjo (če sploh vesta, za kaj bo šlo v tej noveli, seveda)?

Še moje mnenje. Meni je ona v STD prav luštna, vsem njenim plastičnim operacijam navkljub.
Kar se pa igre tiče Suspect ... no, meni ni tako slaba, čeprav mogoče lik Ivane ni povsem v skladu z njenim karakterjem - ona se mi zdi bolj močna direktna, lik bi pa moral biti zvit in hkrati delovati nemočno.
Pa tudi lahko bi lik naradila bolj zaljubljen v glavnega igralca, ker se mi zdi, da ji scenarij pušča prosto pot, da lahko igra žensko, ki je zaljubljena/obsedena z njim ali pa zgolj nekoga, ki želi Valentini prevzeti fanta.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:06 pm

A s Salinasom skupaj ... Ja, pa že, samo ni mi ravno ljub ta igralec. Kakorkoli, bomo videli.

Rada bi še nekaj povsem spošnega komentirala na Vesnin post. Gabriela res v STD ni slaba. Kar se pa tiče nasploh igre, se mi zdi, da tudi sam Colunga igra "boljše". No, povedati želim, da se mi zdi, da so tudi Televisine telenovele šle korak naprej s časom. Dosti bolj "spontano" igro dovoljujejo, očitno. Upam, da sem se prav izrazila, morda je malo nerazumljivo to kar sem želela povedati. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:12 pm

vesna je napisal/a:


Še moje mnenje. Meni je ona v STD prav luštna, vsem njenim plastičnim operacijam navkljub.
Kar se pa igre tiče Suspect ... no, meni ni tako slaba, čeprav mogoče lik Ivane ni povsem v skladu z njenim karakterjem - ona se mi zdi bolj močna direktna, lik bi pa moral biti zvit in hkrati delovati nemočno.
Pa tudi lahko bi lik naradila bolj zaljubljen v glavnega igralca, ker se mi zdi, da ji scenarij pušča prosto pot, da lahko igra žensko, ki je zaljubljena/obsedena z njim ali pa zgolj nekoga, ki želi Valentini prevzeti fanta.


No, meni Gabriela še zdaleč ni več tako lušna kot je bila...čeprav se je v teh novejših delih malo polepšala....nekak lepše deluje. Sicer pa Gaby izreeeedno pretirava z botoxom....V obraz je totalno napihnjena, lica!! Joške so totalno umetne in se to preveč očitno vidi....rit pa ni naravna, pa če ona še tako trdi, da je!
Vloga je zelo dobra, toda Gabyina igra je čisto odvisna od momenta...včasih je v redu, ponavadi pa zelo pretirava in je zelo zaigrano.

Kar se tiče pa za Emperatriz.....mislim, da bi ji pasala vloga....mislim, da gre za neko žensko, ki je do svojih sester/sestre? izredno zlobna...dominantna itd.


Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:15 pm

Mateo je napisal/a:
Kar se tiče pa za Emperatriz.....mislim, da bi ji pasala vloga....mislim, da gre za neko žensko, ki je do svojih sester/sestre? izredno zlobna...dominantna itd.

Izredno interesantno! Dobra vloga, mislim, da Gabrieli pašejo takšne, vsaj zaradi izgleda ... kar se pa igre tiče, to pa včasih pokvari še tako dobro vlogo. silent
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimePet Feb 11, 2011 2:26 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kar se tiče pa za Emperatriz.....mislim, da bi ji pasala vloga....mislim, da gre za neko žensko, ki je do svojih sester/sestre? izredno zlobna...dominantna itd.

Izredno interesantno! Dobra vloga, mislim, da Gabrieli pašejo takšne, vsaj zaradi izgleda ... kar se pa igre tiče, to pa včasih pokvari še tako dobro vlogo. silent

Super! Sliši se obetavno. Držim pesti zanjo!

Hvala za odgovor. Zanimalo me je, če vama je še všeč/simpatična ali ne več. Ivano bi npr. Roxana odigrala čisto drugače, bolj zapeljivo, nežno... morda bi se gledalcu bolj zasmilila.
Ampak, kot sem rekla, meni tudi Gabriela ni slaba.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 3:26 am

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kar se tiče pa za Emperatriz.....mislim, da bi ji pasala vloga....mislim, da gre za neko žensko, ki je do svojih sester/sestre? izredno zlobna...dominantna itd.

Izredno interesantno! Dobra vloga, mislim, da Gabrieli pašejo takšne, vsaj zaradi izgleda ... kar se pa igre tiče, to pa včasih pokvari še tako dobro vlogo. silent

Super! Sliši se obetavno. Držim pesti zanjo!

Hvala za odgovor. Zanimalo me je, če vama je še všeč/simpatična ali ne več. Ivano bi npr. Roxana odigrala čisto drugače, bolj zapeljivo, nežno... morda bi se gledalcu bolj zasmilila.
Ampak, kot sem rekla, meni tudi Gabriela ni slaba.

Res je....obetavna zgodba, je ena najbolj legendarnih starih venezuelskih zgodb.

MHm....Roxana bi itak drugače zaigrala, dobila bi drugačen "okus" vloga....Sicer pa bi zelo rad videl Roxano v vlogi Valentine....to bi bilo dobro!!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 11:38 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Kar se tiče pa za Emperatriz.....mislim, da bi ji pasala vloga....mislim, da gre za neko žensko, ki je do svojih sester/sestre? izredno zlobna...dominantna itd.

Izredno interesantno! Dobra vloga, mislim, da Gabrieli pašejo takšne, vsaj zaradi izgleda ... kar se pa igre tiče, to pa včasih pokvari še tako dobro vlogo. silent

Super! Sliši se obetavno. Držim pesti zanjo!

Hvala za odgovor. Zanimalo me je, če vama je še všeč/simpatična ali ne več. Ivano bi npr. Roxana odigrala čisto drugače, bolj zapeljivo, nežno... morda bi se gledalcu bolj zasmilila.
Ampak, kot sem rekla, meni tudi Gabriela ni slaba.

Res je....obetavna zgodba, je ena najbolj legendarnih starih venezuelskih zgodb.

MHm....Roxana bi itak drugače zaigrala, dobila bi drugačen "okus" vloga....Sicer pa bi zelo rad videl Roxano v vlogi Valentine....to bi bilo dobro!!!!

Roxana v vlogi Valentine sunny sunny ... to bi blo super, ampak zdaj, ko prestopa na novo tv postajo, po moje taka vloga ni čisto realna.
Roxana bi drugače zaigrala zagrenjenost - mislim, da bi bila močna na drugačen način.
Moram sicer priznat, da me je presenetil tudi način, na kakršen Lucero igra to vlogo. Bi pričakovala, da bo bolj hladna, ledena, ona pa se dere. Ampak izpade zlo dobro.

Zdi se mi nekako realno, da bo naslednja Roxanina vloga bolj podobna Ivani - torej da bo zlobnica.

A praviš, da je to ena najbolj legendarnih VENEZUELSKIH zgodb? Si videl tudi original?

Škoda, da te zgodbe na naredil RCTV z Roxano, ko so še obratovali scratch .
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic   Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Edith González ukradla vlogo Gabrieli Spanic
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!
» Edith Gonzalez se molesta por pregunta de reportera!
» Slab odnos med Edith in Genesis?
» Marianela Gonzalez v Kolumbiji!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: