Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Marianela Gonzalez v Kolumbiji!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Marianela Gonzalez v Kolumbiji!   Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 3:12 am

Marianela Gonzalez v Kolumbiji!

Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Marianela-gonzalez

Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Los-caballeros-las-prefi

Venezuelska igralka Marianela Gonzalez, ki se jo spomnimo iz telenovele Mi gorda bella (Pandora Rosales), se bo pojavila v kolumbijski seriji "Los caballeros las prefieren brutas", kjer igra tudi uspešen Juan Pablo Raba. Njena vloga bo trajala natanko 14 delov.

Igralka je nazadje posnela telenovelo za RCTV; Que el cielo me explique, zdaj pa je očitno potrkala na vrata sosednji državi.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marianela Gonzalez v Kolumbiji!   Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 3:14 am

Pa je šla ... hm, ne vem zakaj mi ta igralka nikoli ni bila posebej simpatična. Suspect
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marianela Gonzalez v Kolumbiji!   Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 3:27 am

Cristina je napisal/a:
Pa je šla ... hm, ne vem zakaj mi ta igralka nikoli ni bila posebej simpatična. Suspect

Hja....sej ne samo tebi....večini je izredno dolgočasna, siva....in se čudijo zakaj tako zeeelo čehi norijo....ampak, enim je pač očitno to všeč! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marianela Gonzalez v Kolumbiji!   Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 3:46 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Pa je šla ... hm, ne vem zakaj mi ta igralka nikoli ni bila posebej simpatična. Suspect

Hja....sej ne samo tebi....večini je izredno dolgočasna, siva....in se čudijo zakaj tako zeeelo čehi norijo....ampak, enim je pač očitno to všeč! Wink

Pa Čehom ... hahahahahahhahaha ... smešno mi je pač, ampak ne želim Čehov žalit. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marianela Gonzalez v Kolumbiji!   Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Icon_minitimeSob Feb 12, 2011 3:55 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Pa je šla ... hm, ne vem zakaj mi ta igralka nikoli ni bila posebej simpatična. Suspect

Hja....sej ne samo tebi....večini je izredno dolgočasna, siva....in se čudijo zakaj tako zeeelo čehi norijo....ampak, enim je pač očitno to všeč! Wink

Pa Čehom ... hahahahahahhahaha ... smešno mi je pač, ampak ne želim Čehov žalit. Very Happy


lol! lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Marianela Gonzalez v Kolumbiji!   Marianela Gonzalez v Kolumbiji! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Marianela Gonzalez v Kolumbiji!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Marianela Gonzalez nova protagonistka?
» Aileen Celeste v Kolumbiji
» Norkys so ogoljufali v Kolumbiji!!
» Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: