Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!   Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 2:43 am


Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!

Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Juana14

Juana la virgen, originalna verzija, ki jo je leta 2002 posnel RCTV, se bo ponovno predvajala na kolumbijskih TV zaslonih. Gre za eno najbolj uspešnih venezuelskih telenovel, kjer so imeli glavne vlogo Daniela Alvarado, Ricardo Alamo in Roxana Diaz.

To bo že njeno drugo predvajanje, kajti prvič je bila predvajana v letu 2003. Zdaj pa prihaja na City TV, kjer bo zamenjala prav tako uspešno Mi gorda bella (RCTV,2002/03).



Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!   Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 3:42 am

Me nič ne mika, da bi jo ponovno gledala...  flower 
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!   Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 5:07 am

Kristina je napisal/a:
Me nič ne mika, da bi jo ponovno gledala...  flower 

Heheh, nikoli je nisi marala, tudi mene kot novela ni nikoli preveč navdušila....dobra in originalna ideja zgodbe, ampak meni osebno prepočasni potek dogajanja....Bila je lajnasta!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!   Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 5:29 am

Mateo je napisal/a:
Kristina je napisal/a:
Me nič ne mika, da bi jo ponovno gledala...  flower 

Heheh, nikoli je nisi marala, tudi mene kot novela ni nikoli preveč navdušila....dobra in originalna ideja zgodbe, ampak meni osebno prepočasni potek dogajanja....Bila je lajnasta!

Ne, nisem je marala, ker mi je bila depresivna! :/ Grda in debela Juana, zdolgočasen in izmučen Mauricio... Vešča Desiree in njej vriskajoč glas + pomanjkanje igralskega talenta... mama od Juane in njeno kričanje, razgrajanje... in navsezadnje še Carlota in njen dolgočasni look ter kisli obraz! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!   Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Icon_minitimeTor Dec 31, 2013 5:32 am

Heheheh, res, se po večini čisto strinjam s tabo:)
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!   Juana la virgen ponovno v Kolumbiji! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Juana la virgen ponovno v Kolumbiji!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Juana la virgen v ZDA!!
» Marianela Gonzalez v Kolumbiji!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: