Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:18 pm

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Edithgonzalez012908300

Mehiška diva Edith Gonzalez je potrejena za glavno vlogo v DONA BARBARA, ki jo bo posnela RTI Colombia za Telemundo v Kolumbiji. Mehičanka je pravkar podpisala pogodbo. Novela se bo javnosti predstavila že to poletje.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:23 pm

Torej je prav zares res.
Z Ricardom (on je tako zelo umirjen) se mi ne zdita kakšen izreden par, čeprav tudi zelo slaba ne. No, mogoče še presenetita.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:27 pm

Me prav zanima kako bo ta novela uspela? Mogoče pa bo to naslednji veliki hit?? Fajn bi blo za Ricarda..čeprav mi ona ni najbolj všeč za to vlogo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:38 pm

Ne, sploh si je ne predstavljam.
Sicer mi je pa na splošno ona ona boljša kot zlobnica (MDF) kot dobra (Salome).
Ampak Dona Barbara...
Ricarda bi si pa predstavljala v Doni Barbari, ampak spet ne z njo. Hehe...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:44 pm

No men je ona super igralka....enkratna je bla v Salome....v Nunca te olvidare je bla preveč sladka in sluzasta....v MDF pa enkratna, ja.

Kakšna bo v DB??

Ricardo je pa odličen za to vlogo, ja...mi je všeč, da bo en venezuelec igral.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:52 pm

Ja, za hčerko bo pa bojda igrala Génesis Rodríguez (Dame chocholate), ne?
Ona men v tej telenoveli, ki jo zdaj predvajajo ni ne vem kaj. Bolj mi je bila všeč, ko je imela nalepljen nos Twisted Evil ! Zdej mi je pa zoprna Suspect !
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 3:57 pm

Aha..ona jo bo igrala, ja..mislim, da je taprava za vlogo....sicer mi pa je ona zlo tečna...v noveli je ne spremljam...sem pa zadnjč vidu, da se je spremenila, ja...spomnim se je iz PRISIONERE...tam mi je bla bolj všeč...ampak nič prveč.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 4:12 pm

Aja, potem je tudi tebi tečna? Jst sm gledala nekajkrat po nekaj minut, in sem si prou rekla, da moram še kdaj pogledat, ker težko, da mi bo tako tečna še vnaprej...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 4:28 pm

vesna je napisal/a:
Aja, potem je tudi tebi tečna? Jst sm gledala nekajkrat po nekaj minut, in sem si prou rekla, da moram še kdaj pogledat, ker težko, da mi bo tako tečna še vnaprej...

Ja, zelooo....pa še na živce mi gre, ker se mi zdi, da se ima za veliko zvezdo, saj je hči znanega venezuelskega pevca, igralca..ima sestro igralko oz. dve polsestri igralki Lilibeth Morillo in Liliana Rodriguez.....Sicer se mi je zamerila, ko se je zapletla pri rosnih letih s poročenim Mauriciem Islasom....tko zlo škandalozna se mi zdi....ni mi všeč.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 4:42 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Aja, potem je tudi tebi tečna? Jst sm gledala nekajkrat po nekaj minut, in sem si prou rekla, da moram še kdaj pogledat, ker težko, da mi bo tako tečna še vnaprej...

Ja, zelooo....pa še na živce mi gre, ker se mi zdi, da se ima za veliko zvezdo, saj je hči znanega venezuelskega pevca, igralca..ima sestro igralko oz. dve polsestri igralki Lilibeth Morillo in Liliana Rodriguez.....Sicer se mi je zamerila, ko se je zapletla pri rosnih letih s poročenim Mauriciem Islasom....tko zlo škandalozna se mi zdi....ni mi všeč.

O, hvala za vse te informacije. Men se je tud zdela tako prazna in vzvišena (bolj celo kot Victoria Beckham Embarassed ), pa sem mislila, da sem pač pristranska.
Meni se ona sploh ne zdi za glavne vloge. Tudi po lepoti (čeprav ni grda, ni pa nič izjemnega), ampak predvsem je pa zoprna.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeČet Jun 26, 2008 4:43 pm

Maš čist prav,ja...res je takšna kot si opisala....za glavne vloge ni, meni ni všeč ne vizualno..pa še zoprna je zloooo Mad
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeSob Jun 28, 2008 3:13 pm

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! 1321376w
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 3:54 am

Hmmm... men je Edith boljš blond... mislim, da če bo imela temnejše lase, ne bo nič bolj podobna karakterju Done Barbare, kot če bi bla blond...
Je pa res, da je sprememba vedno dobrodošla...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 3:55 am

hja, mnogi niso zadovoljni, da bo ona glavna junakinja, ko je tako svetle polti in še modre oči.....res ne paše najbolj za lik, ki živi tko...ona naj bi bila bolj temna.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 3:58 am

Ne vem... tko kot si ti že reku... ona ne deluje dost močna osebnost za to vlogo...
Bolj bo zgledala tko no... kakšna spletkarka Suspect confused ... vsaj jst tko mislim...

Drugač pa men ona s to temno barvo las ni tko fajn.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitimeNed Jun 29, 2008 3:59 am

vesna je napisal/a:
Ne vem... tko kot si ti že reku... ona ne deluje dost močna osebnost za to vlogo...
Bolj bo zgledala tko no... kakšna spletkarka Suspect confused ... vsaj jst tko mislim...

Drugač pa men ona s to temno barvo las ni tko fajn.

Ja, res je...je pa zato boljši on -Ricardo...zlo sem vesel, da je en tak igralec prišel na Telemundo (upam še na nadaljne izboljšave).
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!   Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Edith Gonzalez je podpisala s Telemundom!!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Norkys Batista podpisala s Telemundom!!!!
» Edith Gonzalez se molesta por pregunta de reportera!
» Slab odnos med Edith in Genesis?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: