Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 WILLIAM LEVY

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 7:35 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, to vse za tebe!!! Sem bil včeri slabe volje pa nisem mel kej za delat...in sem šel te slikce lepit.....

Če jih še hočeš več videt maš na tem forumu...sam se morš registrirat:

http://z4.invisionfree.com/telenovelas/index.php?act=idx

Hvala lepa ja ... sam ne vem če bi se včlanla, ker itak sem prijavljena že direkt pri njemu (to za razne novičke) Univision forum pa spetna stran ... tko da ni panike.

aha...ja no pol pa res ni treba....čeprav maš tle tud cele dele gor naložene, musko pa vse (ne sam iz telenovel..iz vsega še)....dober forum.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimePet Feb 06, 2009 12:23 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, to vse za tebe!!! Sem bil včeri slabe volje pa nisem mel kej za delat...in sem šel te slikce lepit.....

Če jih še hočeš več videt maš na tem forumu...sam se morš registrirat:

http://z4.invisionfree.com/telenovelas/index.php?act=idx

Hvala lepa ja ... sam ne vem če bi se včlanla, ker itak sem prijavljena že direkt pri njemu (to za razne novičke) Univision forum pa spetna stran ... tko da ni panike.

aha...ja no pol pa res ni treba....čeprav maš tle tud cele dele gor naložene, musko pa vse (ne sam iz telenovel..iz vsega še)....dober forum.

Aja? No, potem pa verjetno se bom Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeSob Feb 07, 2009 12:18 am

WILLIAM LEVY - Page 4 P1100738 WILLIAM LEVY - Page 4 P1100739 WILLIAM LEVY - Page 4 P1100835 WILLIAM LEVY - Page 4 P1100866

WILLIAM LEVY - Page 4 P1100987 WILLIAM LEVY - Page 4 P1100995 WILLIAM LEVY - Page 4 P1100996
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeSob Feb 07, 2009 3:46 am

oo, ktera oddaja je pa to, da je tolk zvezd naenkrat notr?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeSob Feb 07, 2009 5:03 am

Mateo je napisal/a:
oo, ktera oddaja je pa to, da je tolk zvezd naenkrat notr?

Ktera ne bi vedla, je bla pa na začetku, ko se je začelo snemanje CCEA!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeSob Feb 07, 2009 5:21 am

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 12:05 am

jouuuuu ... tam ne unem forumu od univision človek dobi "popizditis"!
Sej štekam pač sta jim William in Maite full všeč kot par pa tko, valda, ampak kakšne orgije znanjajo. Vsakič znova. Vedno kadar so ju kje skupaj ujeli, ko sta šla jest (+ še nekaj ljudi), sta že skupaj ... groza ...
Potem maš razne videe, ki jih lepijo, kakor, da se izpoveduje Levy Perroniki in ne Juan Miguel Marichuy .... groza so!
No, najbolj me je razjezilo, ko takšne lepijo, da sta se nazanje poljubila "z jezikom" in jst valda grem pogledat, ker to ni tko pogosto v telenovelah (je, ampak v te tasladkih največkrat ne) ... pol pa vidim ta slaven poljub ... eh ... a tej sploh vedo kaj je to jezik!? Đizus, še nikol niso?? Adijo!!!
A ni čist navaden poljub kot v vseh telenovelah?


Tuki se ji "izpoveduje" in potem slavni poljub!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 4:59 am

Cristina je napisal/a:
jouuuuu ... tam ne unem forumu od univision človek dobi "popizditis"!
Sej štekam pač sta jim William in Maite full všeč kot par pa tko, valda, ampak kakšne orgije znanjajo. Vsakič znova. Vedno kadar so ju kje skupaj ujeli, ko sta šla jest (+ še nekaj ljudi), sta že skupaj ... groza ...
Potem maš razne videe, ki jih lepijo, kakor, da se izpoveduje Levy Perroniki in ne Juan Miguel Marichuy .... groza so!
No, najbolj me je razjezilo, ko takšne lepijo, da sta se nazanje poljubila "z jezikom" in jst valda grem pogledat, ker to ni tko pogosto v telenovelah (je, ampak v te tasladkih največkrat ne) ... pol pa vidim ta slaven poljub ... eh ... a tej sploh vedo kaj je to jezik!? Đizus, še nikol niso?? Adijo!!!
A ni čist navaden poljub kot v vseh telenovelah?


Tuki se ji "izpoveduje" in potem slavni poljub!!!

hehehe, ja sem ti že komentiru na ZS......no drgač pa je ta poljub kt vsak drug poljub.....z jezikom? Ne men se tud ne zdi...ampak mogoče pol kje naprej al pa kej?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:18 am

Mateo je napisal/a:


hehehe, ja sem ti že komentiru na ZS......no drgač pa je ta poljub kt vsak drug poljub.....z jezikom? Ne men se tud ne zdi...ampak mogoče pol kje naprej al pa kej?

A, dej nehi no ... sej že po zsju sem ti povedla ... kak to bo ... nikakor! Če prej ne vidiš, ziher nista potem vmes naredla tega, ampak sta zaigrala, logično!!!!
To otroc še ne vedo kak gre.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 5:24 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


hehehe, ja sem ti že komentiru na ZS......no drgač pa je ta poljub kt vsak drug poljub.....z jezikom? Ne men se tud ne zdi...ampak mogoče pol kje naprej al pa kej?

A, dej nehi no ... sej že po zsju sem ti povedla ... kak to bo ... nikakor! Če prej ne vidiš, ziher nista potem vmes naredla tega, ampak sta zaigrala, logično!!!!
To otroc še ne vedo kak gre.

ja, itak..se strinjam!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:13 am

WILLIAM LEVY IN MAITE SKUPAJ NA KOSILU....to si verjetno že videla, ne? Novo je!

http://agencia-mexico.com/gallery.php?gid=2196
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:15 am

Ja, ja ... sej to je to o čem sem ti pravla ... mislim a ne vidiš kok je folka še zram ... hiooooo
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:15 am

Cristina je napisal/a:
Ja, ja ... sej to je to o čem sem ti pravla ... mislim a ne vidiš kok je folka še zram ... hiooooo

aha...se mi je zdelo, ja....itak,ful je folka...ampak pusti jim veselje1
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:20 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, ja ... sej to je to o čem sem ti pravla ... mislim a ne vidiš kok je folka še zram ... hiooooo

aha...se mi je zdelo, ja....itak,ful je folka...ampak pusti jim veselje1

Ja, pa če sta skupi no ... Matej, to se vidi ... veš, onadva samadva kr pišeta tekst za CCEA ... veš .. mislim ... to je vse res ... onadva ne igrata tam ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:22 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, ja ... sej to je to o čem sem ti pravla ... mislim a ne vidiš kok je folka še zram ... hiooooo

aha...se mi je zdelo, ja....itak,ful je folka...ampak pusti jim veselje1

Ja, pa če sta skupi no ... Matej, to se vidi ... veš, onadva samadva kr pišeta tekst za CCEA ... veš .. mislim ... to je vse res ... onadva ne igrata tam ...

itak, da ne hehehhe.....to je reality show hahahaah...ampak je pa vse to dokaz, da je novela uspešna in, da ju ima folk fuul rad!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:27 am

Mateo je napisal/a:


itak, da ne hehehhe.....to je reality show hahahaah...ampak je pa vse to dokaz, da je novela uspešna in, da ju ima folk fuul rad!

To je pa res ja ... sam veš kok je blo takih dobrih parov, pa niso bli nikol skp!???
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:29 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


itak, da ne hehehhe.....to je reality show hahahaah...ampak je pa vse to dokaz, da je novela uspešna in, da ju ima folk fuul rad!

To je pa res ja ... sam veš kok je blo takih dobrih parov, pa niso bli nikol skp!???


ohooo, ja vem, ja....ampak je*at ga...tak je! Sam za na tv je tko....ostalo pa si lahko ti zamišljaš in živiš v svojem svetu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:34 am

Mateo je napisal/a:



ohooo, ja vem, ja....ampak je*at ga...tak je! Sam za na tv je tko....ostalo pa si lahko ti zamišljaš in živiš v svojem svetu.

No, če ti paše ... pah sej je vseen no ... loool nej mado veselje pa gledajo jezike (ki jih ni)...haha
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:37 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



ohooo, ja vem, ja....ampak je*at ga...tak je! Sam za na tv je tko....ostalo pa si lahko ti zamišljaš in živiš v svojem svetu.

No, če ti paše ... pah sej je vseen no ... loool nej mado veselje pa gledajo jezike (ki jih ni)...haha



lol! lol! lol! flower
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:42 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



ohooo, ja vem, ja....ampak je*at ga...tak je! Sam za na tv je tko....ostalo pa si lahko ti zamišljaš in živiš v svojem svetu.

No, če ti paše ... pah sej je vseen no ... loool nej mado veselje pa gledajo jezike (ki jih ni)...haha



lol! lol! lol! flower

Pa kaj jim nej narišem kak to zgleda??? looool
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:47 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:



ohooo, ja vem, ja....ampak je*at ga...tak je! Sam za na tv je tko....ostalo pa si lahko ti zamišljaš in živiš v svojem svetu.

No, če ti paše ... pah sej je vseen no ... loool nej mado veselje pa gledajo jezike (ki jih ni)...haha



lol! lol! lol! flower



Pa kaj jim nej narišem kak to zgleda??? looool



lahk bi jim posnela in poslala posnetek Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 9:55 am

Mateo je napisal/a:

lahk bi jim posnela in poslala posnetek Basketball

kak to misliš? Mislim bi blo lažje dobit "vaju" kot pa "naju" ... al ga naj na finto vržem, da to potrebujem?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 10:03 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

lahk bi jim posnela in poslala posnetek Basketball

kak to misliš? Mislim bi blo lažje dobit "vaju" kot pa "naju" ... al ga naj na finto vržem, da to potrebujem?

lol! lol! AJA.....da bi jst to posnel pa poslal? heheh ne bi jst tega po forumih lepil heheh.....bi bla pa dobra fora, ja zate, sam mal otročja lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimeNed Feb 08, 2009 11:50 am

Hehehe... če sm jst prov vidla, na tistem kosilu sploh nista skup sedela... ampak je bil nekdo vmes.
Ja no... lahko jim na forum napišeš svoja opažanja, hehe.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitimePon Feb 09, 2009 6:44 am

vesna je napisal/a:
Hehehe... če sm jst prov vidla, na tistem kosilu sploh nista skup sedela... ampak je bil nekdo vmes.
Ja no... lahko jim na forum napišeš svoja opažanja, hehe.

Ja, no jst ne vem, ali je to dovolj tehten razlog, da je nekdo par? ... Moje mnenje še ni takšno.
JOuuu Vesna, po mojem bi me linčale!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





WILLIAM LEVY - Page 4 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 4 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
WILLIAM LEVY
Nazaj na vrh 
Stran 4 od 19Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Jose Ron VS. William Levy
» William Levy VS. David Zepeda
» Gabriel Soto VS. William Levy

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: