Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 WILLIAM LEVY

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AvtorSporočilo
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:07 am

WILLIAM LEVY


WILLIAM LEVY 13vh1


Popolno ime: WILLIAM LEVY GUTIERREZ
Rojstni datum: 29. 8. 1980
Kraj rojstva: La Havana, Kuba
Višina: 1,86 m

TELENOVELE
* 2005: Olvidarte jamas - German
* 2005: Mi vida eres tu - Federico
* 2006: Acorralada - Larry
* 2007/2008: Pasión - Vasco
* 2008/2009: Cuidado con el Angel - Juan Miguel San Roman
* 2009: Sortilegio - Alejandro Lombardo
* 2010: Mujeres asesinas (Ana y Anette, nobles) – Conde Fonsi
* 2010: El triunfo del amor -

FILM

* 2008: Retazos de vida – Thiago

GLEDALIŠČE

* 2005: La nena tiene tumbao – San Juan
* 2009/2010: Un amante a la medida

LINK

http://www.williamlevyworld.com/



Nazadnje urejal/a Cristina Pon Sep 13, 2010 7:40 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:10 am

WILLIAM LEVY 1gm49h WILLIAM LEVY 2vloeiv WILLIAM LEVY Dibujozv3 WILLIAM LEVY Espgrn241226421473ux0

WILLIAM LEVY Img052 WILLIAM LEVY El-actor-william-levy-en WILLIAM LEVY Williamlevy001fa2 WILLIAM LEVY Williamlevy002tc6

WILLIAM LEVY Williamquien12ht1 WILLIAM LEVY William9 WILLIAM LEVY William17 WILLIAM LEVY William06

WILLIAM LEVY William02 WILLIAM LEVY Portadawill1
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:34 am

Nisem se preveč trudla, sej mi ga poznamo flower .

Glavno, da ima temo!! drunken drunken drunken
Čakam na CCEA... si ga res želim gledat! I love you
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:37 am

Cristina je napisal/a:
Nisem se preveč trudla, sej mi ga poznamo flower .

Glavno, da ima temo!! drunken drunken drunken
Čakam na CCEA... si ga res želim gledat! I love you

ja, res ga poznamo.....

a pride, al kaj?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:40 am

Mateo je napisal/a:


ja, res ga poznamo.....

a pride, al kaj?

Ja, ne vem ... menda, jst se nadajem (lool) ... more priti, da bom jst mela kej gledat!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:42 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, res ga poznamo.....

a pride, al kaj?

Ja, ne vem ... menda, jst se nadajem (lool) ... more priti, da bom jst mela kej gledat!

aha...no, pol pa nej pride, da boš vesela!!! cheers

P.S. na facebook sem ti pisal!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:46 am

Mateo je napisal/a:

aha...no, pol pa nej pride, da boš vesela!!! cheers

P.S. na facebook sem ti pisal!!

vidla ja.

itak bom zelo vesela, res ga prav pogrešam, lani tak čas sem ga imela priložnost gledat. Zdej mam sicer Cameja pa Eliasa, sam nadie como Willy! cherry
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:51 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

aha...no, pol pa nej pride, da boš vesela!!! cheers

P.S. na facebook sem ti pisal!!

vidla ja.

itak bom zelo vesela, res ga prav pogrešam, lani tak čas sem ga imela priložnost gledat. Zdej mam sicer Cameja pa Eliasa, sam nadie como Willy! cherry

no, pol bo pa fajn pršu heheh..tko kt lani, ne?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:53 am

Mateo je napisal/a:


no, pol bo pa fajn pršu heheh..tko kt lani, ne?

Zarad mene lahk prhaja vsak mesec v letu, hehe Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:56 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


no, pol bo pa fajn pršu heheh..tko kt lani, ne?

Zarad mene lahk prhaja vsak mesec v letu, hehe Very Happy

heeheheh, ja, okey!! Sj itak ga boš mela dlje kot en mesec, če bo prišel Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 6:58 am

Mateo je napisal/a:


heeheheh, ja, okey!! Sj itak ga boš mela dlje kot en mesec, če bo prišel Basketball

Pa ne vem od kod toliko vpliva od njega ... ?? Povsod, ko slučajno pogledam revijo Total (al kako se imenuje) me notri razveseli, zelo je aktualen in lahko bi se Pop odloču za CCEA! Samo zaradi njega seveda!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:03 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


heeheheh, ja, okey!! Sj itak ga boš mela dlje kot en mesec, če bo prišel Basketball

Pa ne vem od kod toliko vpliva od njega ... ?? Povsod, ko slučajno pogledam revijo Total (al kako se imenuje) me notri razveseli, zelo je aktualen in lahko bi se Pop odloču za CCEA! Samo zaradi njega seveda!

Ja, očitno ti je že zloo všeč....sj fajn! Aha Total....ne vem ne čitam in ne kupujem! Drgač pa super, da je tko aktualen...zna pol res prit na POP TV, ja....če ne pa piši POPu!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:07 am

Mateo je napisal/a:

Ja, očitno ti je že zloo všeč....sj fajn! Aha Total....ne vem ne čitam in ne kupujem! Drgač pa super, da je tko aktualen...zna pol res prit na POP TV, ja....če ne pa piši POPu!

Lol, nisem u tej zadnji fazi, da bi pisala. Ampak če bi se ga dalo kaj videt. Sicer pa sej veš, da bi ga jst gledala tako kot bi meni odgovarjalo, ne pa v teh telenovelah pocukranih. Raje bi kak kvaliteten filem oziroma dobro vlogo od njega.
Total je mnda, ja. Mislim da je v vsaki številki kaj od njega, to si vedno pogledam.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:11 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Ja, očitno ti je že zloo všeč....sj fajn! Aha Total....ne vem ne čitam in ne kupujem! Drgač pa super, da je tko aktualen...zna pol res prit na POP TV, ja....če ne pa piši POPu!

Lol, nisem u tej zadnji fazi, da bi pisala. Ampak če bi se ga dalo kaj videt. Sicer pa sej veš, da bi ga jst gledala tako kot bi meni odgovarjalo, ne pa v teh telenovelah pocukranih. Raje bi kak kvaliteten filem oziroma dobro vlogo od njega.
Total je mnda, ja. Mislim da je v vsaki številki kaj od njega, to si vedno pogledam.

No, kakor hočeš...sam predlagam! Drgač pa itak ma velik privržencev, ne? Tak, da ne bo problem......je pa res, da so televisine novele oz.nasploh zlooo POCUKRANE!! Bi blo res boljše kej druzga.!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:12 am

Mateo je napisal/a:


No, kakor hočeš...sam predlagam! Drgač pa itak ma velik privržencev, ne? Tak, da ne bo problem......je pa res, da so televisine novele oz.nasploh zlooo POCUKRANE!! Bi blo res boljše kej druzga.!

Hja, kaj pa čmo, ampak meni je mal vseeno, samo da njega lahko vidim. Ker itak kaj preveč tako ne moreš odnsti od Televisine telenovele. Čeprav prav pa moram priznati, da je bila Pasion super.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:16 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


No, kakor hočeš...sam predlagam! Drgač pa itak ma velik privržencev, ne? Tak, da ne bo problem......je pa res, da so televisine novele oz.nasploh zlooo POCUKRANE!! Bi blo res boljše kej druzga.!

Hja, kaj pa čmo, ampak meni je mal vseeno, samo da njega lahko vidim. Ker itak kaj preveč tako ne moreš odnsti od Televisine telenovele. Čeprav prav pa moram priznati, da je bila Pasion super.

Aha....no sj, itak zato se pa gleda takšne stvari!!! Ker ljudje notr so pa res zlooo lepi...s tem mislim predvsem na ženske!!! Čeprav vsem kterim omenim, da mi je ful všeč una mariana..pravjo, da je predebela!! affraid
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:20 am

Mateo je napisal/a:


Aha....no sj, itak zato se pa gleda takšne stvari!!! Ker ljudje notr so pa res zlooo lepi...s tem mislim predvsem na ženske!!! Čeprav vsem kterim omenim, da mi je ful všeč una mariana..pravjo, da je predebela!! affraid

Ja, sej to imaš pa čist prav. Zelo so lepi ljudje notr in se potem da to vse gledat. Recimo kaj preveč dobre vsebine same po sebi ni. Najboljš mi je gledat TEEP zato, ker sta notri Camejo, Elias pa od ženske - (da ne bo pomote) Mariana in Ingrid ...
Saj si verjetno mislil na to Mariano?
Samo kako predebela!!!!??? KDO PA LAHKO KAJ TAKŠNEGA REČE!?
Ženska ima res idealno postavno, svetovno, edino kar je - se pa strinjam, da sama ne bi imela takšne, čeprav še vedno trdim,da je svetovna!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:22 am



wuf? kaj je res nekaj narobe med njim in Elizabeth?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:22 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Aha....no sj, itak zato se pa gleda takšne stvari!!! Ker ljudje notr so pa res zlooo lepi...s tem mislim predvsem na ženske!!! Čeprav vsem kterim omenim, da mi je ful všeč una mariana..pravjo, da je predebela!! affraid

Ja, sej to imaš pa čist prav. Zelo so lepi ljudje notr in se potem da to vse gledat. Recimo kaj preveč dobre vsebine same po sebi ni. Najboljš mi je gledat TEEP zato, ker sta notri Camejo, Elias pa od ženske - (da ne bo pomote) Mariana in Ingrid ...
Saj si verjetno mislil na to Mariano?
Samo kako predebela!!!!??? KDO PA LAHKO KAJ TAKŠNEGA REČE!?
Ženska ima res idealno postavno, svetovno, edino kar je - se pa strinjam, da sama ne bi imela takšne, čeprav še vedno trdim,da je svetovna!

Heheh, ja njo sem mislu, ja...ja pravjo, da jo je fuuul velik čez rit, da je groza....pa da tut lepa ni....to predvsem punce pravjo!! Čeprav jim tud gl. igralka ni všeč...no kakorkoli....men je ona fuuul všeč in je res svetovna!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:24 am

Cristina je napisal/a:


wuf? kaj je res nekaj narobe med njim in Elizabeth?

???? ne da bi vedu.....bi mogla kterga bolj zinformiranga prašat..ne vem! Ampak mislim, da ni blo nobene kakšne objave o razpadu?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:27 am

Mateo je napisal/a:

Heheh, ja njo sem mislu, ja...ja pravjo, da jo je fuuul velik čez rit, da je groza....pa da tut lepa ni....to predvsem punce pravjo!! Čeprav jim tud gl. igralka ni všeč...no kakorkoli....men je ona fuuul všeč in je res svetovna!!

No, ne vem ... ne bom rekla, da so mogoče fouš, ker bi grdo zvenelo, mogoče so pa tudi. Sej jst vem, da sem tudi sama govorila pač, ktera ni ql in katera je, ampak zdej povem vse ... mislim, kako bom rekla, da ženska ni lepa in privlačna (ne zame) če pa je ... lepa je in sexi. Jst ne vem zakaj si tega ne bi priznale ženske. Glavna igralka pa ... hja, jst je full nisem marala. Ni enak tip ženske kot je Mariana (bomba bolj) ampak je po svoje lušna in lepa, čeprav mi gre na živce.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeNed Jan 18, 2009 7:28 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Heheh, ja njo sem mislu, ja...ja pravjo, da jo je fuuul velik čez rit, da je groza....pa da tut lepa ni....to predvsem punce pravjo!! Čeprav jim tud gl. igralka ni všeč...no kakorkoli....men je ona fuuul všeč in je res svetovna!!

No, ne vem ... ne bom rekla, da so mogoče fouš, ker bi grdo zvenelo, mogoče so pa tudi. Sej jst vem, da sem tudi sama govorila pač, ktera ni ql in katera je, ampak zdej povem vse ... mislim, kako bom rekla, da ženska ni lepa in privlačna (ne zame) če pa je ... lepa je in sexi. Jst ne vem zakaj si tega ne bi priznale ženske. Glavna igralka pa ... hja, jst je full nisem marala. Ni enak tip ženske kot je Mariana (bomba bolj) ampak je po svoje lušna in lepa, čeprav mi gre na živce.

ja no...ne sej te k so to rekla ful rade povejo kdaj je ktera fuul lepa....vedno pohvalijo in vse...sam ta jim pa kao ni! Sj nema veze, važn, da je men.

Ja gl. igralka je bv!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:29 am

Eto, baje je potrjeno, da pride Cuidado con el angel!!! Sem čist navdušena, res ... komi čakam, če bo res kaj od tega!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 3:08 pm

Cristina je napisal/a:
Eto, baje je potrjeno, da pride Cuidado con el angel!!! Sem čist navdušena, res ... komi čakam, če bo res kaj od tega!!!

Tud jst sem vesel za tebe...da boš lahko uživala ob gledanju!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitimePet Jan 23, 2009 7:45 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Eto, baje je potrjeno, da pride Cuidado con el angel!!! Sem čist navdušena, res ... komi čakam, če bo res kaj od tega!!!

Tud jst sem vesel za tebe...da boš lahko uživala ob gledanju!!

Ja, to pa sigurno bom! Moj prelestni Williy - krasen je!!! Komaj že čakam!
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





WILLIAM LEVY Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
WILLIAM LEVY
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 19Pojdi na stran : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Jose Ron VS. William Levy
» William Levy VS. David Zepeda
» Gabriel Soto VS. William Levy

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: