Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 WILLIAM LEVY

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimePet Jan 23, 2009 10:41 am

Iskrene čestitke Cristina! Končno neka telenovela z Williamom.
Zgleda zelo ql., čeprav se jaz ves čas sprašujem, ali imata z Maite dobro kemijo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimePet Jan 23, 2009 11:16 am

vesna je napisal/a:
Iskrene čestitke Cristina! Končno neka telenovela z Williamom.
Zgleda zelo ql., čeprav se jaz ves čas sprašujem, ali imata z Maite dobro kemijo.

Ja, hvala lepa.Res sem super vesela, da bo Levy končno spet na tvju, full mi ja zakon tole!

Kakšno kemijo ima z Maite. Jst sem si ogledala nekaj delov (oziroma izsekov) na You tube in ... kaj pa vem ... meni nista pretirano všeč, morem pa pohvalit njega, ker je iz vsake telenovele viden njegov napredek v igri. Čeprav ima pa poseben naglas oziroma ton govorjenja, zato morda kdaj zgleda, da "slabo" kaj zaigra oziroma reče, ampak to je očitno kubanski naglas, ki pa se ga zadnje čase sploh ne opazi več - moje mnenje. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:33 am

DEMO!



- Se splača pogledat, sploh konec - ta film morm videt!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:36 am

WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338107

WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338000WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338001

WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338011WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338017WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338093

WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338061se9WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338003WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338005WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338007

WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338019WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338027WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338095WILLIAM LEVY - Page 2 Pagina338099
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:41 am

Ja, titi pacek ... jst sem pa mislnla lepo na pošten način tole objavit, ampak si me prehitel!
Ja, kaj naj rečem, vedno lepši je ... krasen, krasen, krasen, krasen - vsi stili mu super pašejo!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:44 am

Cristina je napisal/a:
Ja, titi pacek ... jst sem pa mislnla lepo na pošten način tole objavit, ampak si me prehitel!
Ja, kaj naj rečem, vedno lepši je ... krasen, krasen, krasen, krasen - vsi stili mu super pašejo!

Hehehe, lih sem tam vidu, pa sem skopiral..ker vem, da boš vesela!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:46 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, titi pacek ... jst sem pa mislnla lepo na pošten način tole objavit, ampak si me prehitel!
Ja, kaj naj rečem, vedno lepši je ... krasen, krasen, krasen, krasen - vsi stili mu super pašejo!

Hehehe, lih sem tam vidu, pa sem skopiral..ker vem, da boš vesela!

Čim več Levyja kjerkoli že pač je ... je najboljše! cheers cheers
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:52 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ja, titi pacek ... jst sem pa mislnla lepo na pošten način tole objavit, ampak si me prehitel!
Ja, kaj naj rečem, vedno lepši je ... krasen, krasen, krasen, krasen - vsi stili mu super pašejo!

Hehehe, lih sem tam vidu, pa sem skopiral..ker vem, da boš vesela!

Čim več Levyja kjerkoli že pač je ... je najboljše! cheers cheers

Verjamem....fejst si se zagrela zanj!! Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:53 am

Mateo je napisal/a:


Verjamem....fejst si se zagrela zanj!! Laughing

Oufff... fejst, preveč! Dans sem ga celo popoldne gledla! flower
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:55 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Verjamem....fejst si se zagrela zanj!! Laughing

Oufff... fejst, preveč! Dans sem ga celo popoldne gledla! flower

Basketball fajn, fajn! Jst sem se pa celo popoldne uču!! Ni ga čez to!

No, sam, da si se ga nagledala.....sj zj spomlad te sploh ne bo na spregled....hehe
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:57 am

Mateo je napisal/a:


Basketball fajn, fajn! Jst sem se pa celo popoldne uču!! Ni ga čez to!

No, sam, da si se ga nagledala.....sj zj spomlad te sploh ne bo na spregled....hehe

Pa si lahk tok časa skoncentriran? Mislim, sej hočeš nočeš - morš bit...

Ja, no me očitno res ne bo ... hahaha ... ves čas samo William Levy time!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 11:59 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Basketball fajn, fajn! Jst sem se pa celo popoldne uču!! Ni ga čez to!

No, sam, da si se ga nagledala.....sj zj spomlad te sploh ne bo na spregled....hehe

Pa si lahk tok časa skoncentriran? Mislim, sej hočeš nočeš - morš bit...

Ja, no me očitno res ne bo ... hahaha ... ves čas samo William Levy time!

Morm priznat, da sem sam nad sabo presenečen, da sem se res včeri in dan po pet ur res uču....pač lepo v dnevni sobi, leže seveda.....vmes kapučino...pa gre! Sj če sem se uču še ne pomeni, da sem se tud nauču...ker snov mi ni lih blizu!! Jutr pa še za drug izpit.....tist mi je bolj všeč! Bo že....

Si že predstavljam, ja.....boš še ponovitve gledla...pa prek neta......kr ne bo zmanjkal material!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:02 pm

Mateo je napisal/a:


Morm priznat, da sem sam nad sabo presenečen, da sem se res včeri in dan po pet ur res uču....pač lepo v dnevni sobi, leže seveda.....vmes kapučino...pa gre! Sj če sem se uču še ne pomeni, da sem se tud nauču...ker snov mi ni lih blizu!! Jutr pa še za drug izpit.....tist mi je bolj všeč! Bo že....

Si že predstavljam, ja.....boš še ponovitve gledla...pa prek neta......kr ne bo zmanjkal material!

wouuooo ... ja, sej med tednom se pa očitno ne da, a? No, štekam valda, sam vseen bi se mal razbremenil. No, sej bo. Jst pa dans namenoma nism nč. Sej vem, da bi mogla, sam se mi res ni dalo in še ful sem neki utrujena. Pa sej to sem itak vedno!

Ja, sej niti ne vem veš .. kaj nej? Mislim ... snimat ( flower ) to ne morš kao, sam men je pol fajn včas pogledat veš ... ampak no ... ne vem no ... ne vem res...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:10 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Morm priznat, da sem sam nad sabo presenečen, da sem se res včeri in dan po pet ur res uču....pač lepo v dnevni sobi, leže seveda.....vmes kapučino...pa gre! Sj če sem se uču še ne pomeni, da sem se tud nauču...ker snov mi ni lih blizu!! Jutr pa še za drug izpit.....tist mi je bolj všeč! Bo že....

Si že predstavljam, ja.....boš še ponovitve gledla...pa prek neta......kr ne bo zmanjkal material!

wouuooo ... ja, sej med tednom se pa očitno ne da, a? No, štekam valda, sam vseen bi se mal razbremenil. No, sej bo. Jst pa dans namenoma nism nč. Sej vem, da bi mogla, sam se mi res ni dalo in še ful sem neki utrujena. Pa sej to sem itak vedno!

Ja, sej niti ne vem veš .. kaj nej? Mislim ... snimat ( flower ) to ne morš kao, sam men je pol fajn včas pogledat veš ... ampak no ... ne vem no ... ne vem res...

ja, sj tud čez teden se učim....sam veš....tam je težje...zarad ostalih dejavnikov!! ehheh
se mi je pa zj full dal, ker sem mel mir...sam ta mal je bil doma in je res mir......pa še volja je bla
sem res ponosen nase...čeprav ne vem, če lih velik znam!

NO, ti kr snimi......pa glej čez vikend še!! heheh
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:14 pm

Mateo je napisal/a:


ja, sj tud čez teden se učim....sam veš....tam je težje...zarad ostalih dejavnikov!! ehheh
se mi je pa zj full dal, ker sem mel mir...sam ta mal je bil doma in je res mir......pa še volja je bla
sem res ponosen nase...čeprav ne vem, če lih velik znam!

NO, ti kr snimi......pa glej čez vikend še!! heheh

No, čestitam, če ti je tko šlo. To mi je res zanimivo, ker men se pa čist nikol ne da - ni volje. Mad

Ja, pa sej ne bom res snemala, čeprav jst bi to mela, ker k se mi bo spasal bi spet gledala kaj na tv od njega, veš kakšna sem.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:18 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


ja, sj tud čez teden se učim....sam veš....tam je težje...zarad ostalih dejavnikov!! ehheh
se mi je pa zj full dal, ker sem mel mir...sam ta mal je bil doma in je res mir......pa še volja je bla
sem res ponosen nase...čeprav ne vem, če lih velik znam!

NO, ti kr snimi......pa glej čez vikend še!! heheh

No, čestitam, če ti je tko šlo. To mi je res zanimivo, ker men se pa čist nikol ne da - ni volje. Mad

Ja, pa sej ne bom res snemala, čeprav jst bi to mela, ker k se mi bo spasal bi spet gledala kaj na tv od njega, veš kakšna sem.

Hvala!!

Ja, vem....nepopravljiva si!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:19 pm

Mateo je napisal/a:


Ja, vem....nepopravljiva si!!

WUUUUFF??? flower flower flower
v čem?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:28 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, vem....nepopravljiva si!!

WUUUUFF??? flower flower flower
v čem?

ja snemanje, gledanje (požiranje) itd..
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:32 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, vem....nepopravljiva si!!

WUUUUFF??? flower flower flower
v čem?

ja snemanje, gledanje (požiranje) itd..

Ja no ... fajn je pač kdaj, ko nimaš kej pamtnega za počet gledat. Judaska vedno prav pride - ostalo bolj tko no ... Levyja sem si pa zdej tolkokrat poželela, odkar se je Pasion zakluču, da postajam sumličeva...loool
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:37 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, vem....nepopravljiva si!!

WUUUUFF??? flower flower flower
v čem?

ja snemanje, gledanje (požiranje) itd..

Ja no ... fajn je pač kdaj, ko nimaš kej pamtnega za počet gledat. Judaska vedno prav pride - ostalo bolj tko no ... Levyja sem si pa zdej tolkokrat poželela, odkar se je Pasion zakluču, da postajam sumličeva...loool

No, jst pa že DOOOOOOOOOOOOOOOOOOLGOOOOOOO nč.......zj pa res doooolgo nič.

Itak ti namest mene dost....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:41 pm

Mateo je napisal/a:

No, jst pa že DOOOOOOOOOOOOOOOOOOLGOOOOOOO nč.......zj pa res doooolgo nič.

Itak ti namest mene dost....

Ja, men je dolgcajt veš ... se hitr to obrne, čeprav se pa vid kdo jih (nekatere) gor drži ... lool Duncan je legenda najstarejša, če se ne motim? Hahahahhaa
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:46 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

No, jst pa že DOOOOOOOOOOOOOOOOOOLGOOOOOOO nč.......zj pa res doooolgo nič.

Itak ti namest mene dost....

Ja, men je dolgcajt veš ... se hitr to obrne, čeprav se pa vid kdo jih (nekatere) gor drži ... lool Duncan je legenda najstarejša, če se ne motim? Hahahahhaa

hehehehe.....ja sej vem!

Duncan, ja....se najdlje drži.....reason? lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:48 pm

Mateo je napisal/a:


hehehehe.....ja sej vem!

Duncan, ja....se najdlje drži.....reason? lol!

Ja, verjetno bo to - to! Reason ... sam fora je v tem, da zdej čist drugač na to gledam, ni pravil - lepih je ... uhuuuu huuuu ... ogromno!!!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:51 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


hehehehe.....ja sej vem!

Duncan, ja....se najdlje drži.....reason? lol!

Ja, verjetno bo to - to! Reason ... sam fora je v tem, da zdej čist drugač na to gledam, ni pravil - lepih je ... uhuuuu huuuu ... ogromno!!!

Se strinjam, ja!!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitimeSob Jan 24, 2009 12:53 pm



Posnetk o kterem sem ti pravla.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





WILLIAM LEVY - Page 2 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 2 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
WILLIAM LEVY
Nazaj na vrh 
Stran 2 od 19Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Jose Ron VS. William Levy
» William Levy VS. David Zepeda
» Gabriel Soto VS. William Levy

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: