Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 WILLIAM LEVY

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 14, 2010 8:05 am

Kok dobre fotke!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 14, 2010 8:07 am

vesna je napisal/a:
Kok dobre fotke!

Meni je zanimivo videt Williama in Rafaela na isti sliki ... Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 1:20 am

WILLIAM LEVY - Page 9 161466024aa5a31ae2481c9
WILLIAM LEVY - Page 9 161467477acca87464b2326
WILLIAM LEVY - Page 9 161618542-38caa34c320222
WILLIAM LEVY - Page 9 161621857
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 3:45 am

Novo, novho, ha? Fajn....čeprav me nič ne vleče te novela... pale
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 3:54 am

Mateo je napisal/a:
Novo, novho, ha? Fajn....čeprav me nič ne vleče te novela... pale

Ja.
Enako, sploh Maite in Ruffo ... No No
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 9:45 am

Spet William in Maite What a Face ?
Saj sta lep par, ampak nekako se strinjam s tem, kar je nekoč rekla Cristina. Maite ne igra najboljše.

Se mi pa zdi, da William in Jacqueline Bracamontes res nista bila tako dober par/nista imela dobre kemije. Hočem reči... telenovela je bila odlična, veliko boljša kot tista z Maite in tudi njuna igra je bila veliko boljša.
Ampak Jacqueline se mi je nekako zdela... bolj zrela, starejša confused , kar je pravzaprav čudno, ker sta isti letnik. Je pa ona malo bolj visoka, pa morda zato izgleda starejša. Sicer se mi zdi, da ona bolj paše s starejšimi soigralci, morda Question pa on tudi bolj paše z mlajšimi (z Maite sta res imela kemijo).

Tako, da ne vem, če si želim gledati to telenovelo.
Nazaj na vrh Go down
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeČet Sep 16, 2010 12:36 pm

Zakaj ponavljajo pare? Ne bi rekla, če bi čez 5 let ponovno igrala kot glavni par v telenoveli, ne pa čez 2 leti. Ah joooj. Mai bo ponovno uboga Marichuy Rolling Eyes Levy junak, ki jo bo rešil revščine, kaj pa vem. Ruffo revica, ki bo spet vsa uboga, jokava gospa. Važno da bo telenovela zelo uspešna, gledana in potem nekateri na podlagi tega mislijo da je res dobra, v bistvu je pa crap.

Za Maite pravijo vsi da je ful dobr zaigrala v zadnji telenoveli (kako je že naslov?) in da je stopila par korakov naprej. Možno da bo tokrat stopila par korakov nazaj Laughing Lahko si odličen v enem projektu, ampak če dobiš bedno vlogo si na podlagi tega zanič. Isto Levy, v CCEA je bedn in nekako ne pokaže te svoje igralske sposobnosti, medtem ko v Sortilegio je bil več kot odličen, boljši ne bi mogel bit. Dobil je pravo vlogo, usmerjal so ga v pravo smer in nastal je tak rezultat k bi moral nastat pri vsakem projektu.

Vesna, ne strinjam se s tabo glede Levya in Jacky, ker če onadva nista imela tiste potrebne kemije potem jo nima noben par v telenovelah. Predstavljite si da bi v takih prizorih igrala kakšna Maite ali Any, katera se je tud pogajala za to vlogo looool to bi šele bla nevidna kemija. Jacky v vseh pogledih še preveč dobr paše zravn Levya. Odlično se dopolnjujeta. Jacky definitivno kot ženska odlično paše poleg Levya kot njegova trenutna žena in nisem nobena pristašica teh raznih traum, ki so povezani z Levyem.
Levy ima z vsako igralko kemijo, ampak tako kot jo je imel z Jacky jo še dolgo ne bo bomo vidli.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimePet Sep 17, 2010 2:05 pm

vesna je napisal/a:
Spet William in Maite What a Face ?
Saj sta lep par, ampak nekako se strinjam s tem, kar je nekoč rekla Cristina. Maite ne igra najboljše.

Se mi pa zdi, da William in Jacqueline Bracamontes res nista bila tako dober par/nista imela dobre kemije. Hočem reči... telenovela je bila odlična, veliko boljša kot tista z Maite in tudi njuna igra je bila veliko boljša.
Ampak Jacqueline se mi je nekako zdela... bolj zrela, starejša confused , kar je pravzaprav čudno, ker sta isti letnik. Je pa ona malo bolj visoka, pa morda zato izgleda starejša. Sicer se mi zdi, da ona bolj paše s starejšimi soigralci, morda Question pa on tudi bolj paše z mlajšimi (z Maite sta res imela kemijo).

Tako, da ne vem, če si želim gledati to telenovelo.

Ja, morda sta lepa ... ampak meni osebno popolnoma nezanimiva, zato mi tudi ni všeč, da sta ponovno skupaj. Maite mi je strašansko dolgočasna. Tako, da tudi jst ne vem, če bi gledala telenovelo, ker mi Maite in Victoria res ne sedeta.

Kar se pa tiče Jacky in Williama, pa sem tudi jst presenečena na tem, da ti nista všeč. Razumem pa da verjetno vsak po svoje vidi. Moje osebno mnenje je bilo naprej tudi takšno, kot si ti napisala, da je Jacqueline malce "prestara" zanj, ampak ko sem pa gledala telenovelo sem mnenje popolnoma spremenila in se lahko samo podpišem pod Katkin post o njima. Vsa čast, res ... meni osebno sta bila nadpovprečno izjemna!

Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimePet Sep 17, 2010 2:07 pm

Katka je napisal/a:
Zakaj ponavljajo pare? Ne bi rekla, če bi čez 5 let ponovno igrala kot glavni par v telenoveli, ne pa čez 2 leti. Ah joooj. Mai bo ponovno uboga Marichuy Rolling Eyes Levy junak, ki jo bo rešil revščine, kaj pa vem. Ruffo revica, ki bo spet vsa uboga, jokava gospa. Važno da bo telenovela zelo uspešna, gledana in potem nekateri na podlagi tega mislijo da je res dobra, v bistvu je pa crap.

Za Maite pravijo vsi da je ful dobr zaigrala v zadnji telenoveli (kako je že naslov?) in da je stopila par korakov naprej. Možno da bo tokrat stopila par korakov nazaj Laughing Lahko si odličen v enem projektu, ampak če dobiš bedno vlogo si na podlagi tega zanič. Isto Levy, v CCEA je bedn in nekako ne pokaže te svoje igralske sposobnosti, medtem ko v Sortilegio je bil več kot odličen, boljši ne bi mogel bit. Dobil je pravo vlogo, usmerjal so ga v pravo smer in nastal je tak rezultat k bi moral nastat pri vsakem projektu.

Vesna, ne strinjam se s tabo glede Levya in Jacky, ker če onadva nista imela tiste potrebne kemije potem jo nima noben par v telenovelah. Predstavljite si da bi v takih prizorih igrala kakšna Maite ali Any, katera se je tud pogajala za to vlogo looool to bi šele bla nevidna kemija. Jacky v vseh pogledih še preveč dobr paše zravn Levya. Odlično se dopolnjujeta. Jacky definitivno kot ženska odlično paše poleg Levya kot njegova trenutna žena in nisem nobena pristašica teh raznih traum, ki so povezani z Levyem.
Levy ima z vsako igralko kemijo, ampak tako kot jo je imel z Jacky jo še dolgo ne bo bomo vidli.

Nimam nekako res kaj več dodati, ker se v vsem popolnoma strinjam! Čisto z vsem, ja! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 9:50 am

Nekaj slik iz snemanja nove novele..

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-ggnoads-558x279

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-1-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-2-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-3-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-4-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-5-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-6-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-7-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-8-558x418

WILLIAM LEVY - Page 9 Primera-imagenes-de-El-Triunfo-del-Amor-10-558x418
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 10:58 am

On je definitivno krasen! cheers
Ampak zaenkrat ne odstopam od svojega mnenja, da telenovela pač ne bo v redu, vsaj kar se glavne igralke tiče, pa ne zgolj zaradi nje, ampak ker poznam vlogo in bo pač ista Marichuy. Victoria Ruffo pa tudi ... Sleep Sleep
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 11:19 am

Cristina je napisal/a:
On je definitivno krasen! cheers
Ampak zaenkrat ne odstopam od svojega mnenja, da telenovela pač ne bo v redu, vsaj kar se glavne igralke tiče, pa ne zgolj zaradi nje, ampak ker poznam vlogo in bo pač ista Marichuy. Victoria Ruffo pa tudi ... Sleep Sleep

Se tudi jaz pridružujem mnenju....eno sranje Televise več....o enem in istem Neutral On bi lahko počakal na boljšo ponudbo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 11:22 am

Mateo je napisal/a:


Se tudi jaz pridružujem mnenju....eno sranje Televise več....o enem in istem Neutral On bi lahko počakal na boljšo ponudbo.

Predvsem na boljšo vlogo, ker kolikor se spomnim vloge Victorja (mislim confused ) je bila pač tipična, brezvezna, brez karakterja ...Ampak verjetno je ponudba - delati z Mejijo mamljiva ... četudi tipson včasih uniči zgodbe.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 12:02 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Se tudi jaz pridružujem mnenju....eno sranje Televise več....o enem in istem Neutral On bi lahko počakal na boljšo ponudbo.

Predvsem na boljšo vlogo, ker kolikor se spomnim vloge Victorja (mislim confused ) je bila pač tipična, brezvezna, brez karakterja ...Ampak verjetno je ponudba - delati z Mejijo mamljiva ... četudi tipson včasih uniči zgodbe.

Ja...načeloma je res, da je "kričeča" novela....producent je zelo znan, ruffo je "legenda" in potem se sprejme...itak gre za remake ene najbolj uspešnih novel 90ih!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 12:12 pm

Mateo je napisal/a:


Ja...načeloma je res, da je "kričeča" novela....producent je zelo znan, ruffo je "legenda" in potem se sprejme...itak gre za remake ene najbolj uspešnih novel 90ih!

Ja, ampak spet z Maite.
Si misliš kaj počnejo spet na njegovem forumu na Univisionu? ... Itak so kot sem ugotovila v vojni, katero "ljubi bolj" - Jacqueline ali Maite ... skratka, zdaj imajo ovacije, ker je ponovno z Maite ... itd ... Basketball
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 12:14 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja...načeloma je res, da je "kričeča" novela....producent je zelo znan, ruffo je "legenda" in potem se sprejme...itak gre za remake ene najbolj uspešnih novel 90ih!

Ja, ampak spet z Maite.
Si misliš kaj počnejo spet na njegovem forumu na Univisionu? ... Itak so kot sem ugotovila v vojni, katero "ljubi bolj" - Jacqueline ali Maite ... skratka, zdaj imajo ovacije, ker je ponovno z Maite ... itd ... Basketball

Uf....eni so res zagriženi....a prav taki fani so...mislim itak je vseeno..ne rabiš zbirat...ena ti je pač bolj všeč! Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 12:17 pm

Mateo je napisal/a:

Uf....eni so res zagriženi....a prav taki fani so...mislim itak je vseeno..ne rabiš zbirat...ena ti je pač bolj všeč! Rolling Eyes

Ja, pač so zagrižene in to MOČNO. Kot, da je važno, ne rabijo se zaradi tega kregat, ker itak nima smisla, če je to pač njegov poklic. Z Jacky je za moje pojme res raztural, ampak sej vsi vemo, da je to poklic, pač igrajo. Suspect
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 12:19 pm

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:

Uf....eni so res zagriženi....a prav taki fani so...mislim itak je vseeno..ne rabiš zbirat...ena ti je pač bolj všeč! Rolling Eyes

Ja, pač so zagrižene in to MOČNO. Kot, da je važno, ne rabijo se zaradi tega kregat, ker itak nima smisla, če je to pač njegov poklic. Z Jacky je za moje pojme res raztural, ampak sej vsi vemo, da je to poklic, pač igrajo. Suspect

Tako, tako....pač itak ne more le z eno igrati ves čas Mad
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeSob Sep 18, 2010 12:21 pm

Mateo je napisal/a:


Tako, tako....pač itak ne more le z eno igrati ves čas Mad

Jst bi ga zelo rada videla še s katero drugo. Ampak definitivno raje še enkrat z Jacky kot pa z Maite, sploh če gledam vlogo, ki jo ima ... No
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 21, 2010 5:52 am

WILLIAM LEVY - Page 9 227803142069460992664823

WILLIAM LEVY - Page 9 265093719889610992664823
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 21, 2010 6:35 am

Cristina je napisal/a:
WILLIAM LEVY - Page 9 227803142069460992664823

WILLIAM LEVY - Page 9 265093719889610992664823

Nice... Cool
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 21, 2010 12:30 pm

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 21, 2010 12:37 pm

Oh, ampak takšen logo mi ni najbolj všeč. No
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 21, 2010 12:44 pm

Cristina je napisal/a:
Oh, ampak takšen logo mi ni najbolj všeč. No

sej ni nč extra ne..brez veze....čist zram novele paše.... rabbit
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitimeTor Sep 21, 2010 12:47 pm

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Oh, ampak takšen logo mi ni najbolj všeč. No

sej ni nč extra ne..brez veze....čist zram novele paše.... rabbit

William pa ne paše čisto nič zraven tega ... Suspect
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





WILLIAM LEVY - Page 9 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 9 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
WILLIAM LEVY
Nazaj na vrh 
Stran 9 od 19Pojdi na stran : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Jose Ron VS. William Levy
» William Levy VS. David Zepeda
» Gabriel Soto VS. William Levy

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: