Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 WILLIAM LEVY

Go down 
4 posters
Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
AvtorSporočilo
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeSob Feb 28, 2009 6:56 am

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:

Meni je pa malo žal za LTNVEC. Ker vem, da je zelo fajn, o CCEA pa za zdaj še ne vem dovolj (čeprav glede na obsedenost tistih tvojih dopisovalk s forma... je mogoče celo še boljša). No, bom poskusila vsaj kdaj pogledati, morda bom pa celo posnela kakšne dele. Zelo rada bi videla prve dele LTNVEC, ker so mi hudi.

Ja, jst sem bila tudi malce žalostna zaradi LTNVAC, ker mislim da jo bom ob taki uri zanemarila, če bi bila ob 4 bi pa verjetno gledala. Je zelo fajna in jst mislim, da CCEA ni boljša. Lahko pa da se motim, samo vseeno je ... mislim Levy pač igra in po pravici neke telenovele, ki bi mi vzela sapo ni več, tko da bom pač gledala tistega, ki mi je všeč.

Tudi ti tako misliš.
Me zanima, če bi bilo obratno... bi pa CCEA kljub zgodnji uri vseeno gledala (Levy I love you )?
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeSob Feb 28, 2009 7:02 am

vesna je napisal/a:


Tudi ti tako misliš.
Me zanima, če bi bilo obratno... bi pa CCEA kljub zgodnji uri vseeno gledala (Levy I love you )?

Ja, to pa bi ... gledala bi pač Levya pa verjetno potem še LTNVAC.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeSob Feb 28, 2009 4:21 pm

WILLIAM LEVY - Page 6 Willymaite
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 5:29 am

Luštna slikca.
O, madona affraid Razz ! Kaj bodo une z unga foruma rekle Embarassed Shocked Embarassed ? Da ne bodo rekle, da je to že tajna poroka (bela obleka, 2 "priči"...). Mogoče bi bil pa lahko že krst Sleep Sleep
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeNed Mar 01, 2009 5:37 am

vesna je napisal/a:
Luštna slikca.
O, madona affraid Razz ! Kaj bodo une z unga foruma rekle Embarassed Shocked Embarassed ? Da ne bodo rekle, da je to že tajna poroka (bela obleka, 2 "priči"...). Mogoče bi bil pa lahko že krst Sleep Sleep

hahahahhahahaha
hahahahahahhahahahahah
loool
ta slikica že neki časa obstaja, tko da so jo že vidle, no sej je logično,da vse prve vidjo in tko...
Zanimivo je pa to, da je sedaj se William oglasil na Univisionov forum in pač in se jim lepo zahvalil za vse, upam sicer da ni videl kakšne bedarije pišejo.
Tko, da zdej so se mičken umirile. hehe
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePon Mar 16, 2009 5:03 pm

Cristina, vidim, da te nič ni na forumu.
No, vsekakor me zanima tvoj komentar na CCUA in seveda posebi na Williama (na TS-ju so telenovelo čist skritiziral). Je tako dobra, kot si pričakovala? Ti gre Maite na živce? William dovolj dobro igra?

Btw, zanima me tud tvoj komentar na Tontas!

Tudi Mateo, Jami itd. ... če gledate, prosim, komentarje!
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeTor Mar 17, 2009 8:35 am

vesna je napisal/a:
Cristina, vidim, da te nič ni na forumu.
No, vsekakor me zanima tvoj komentar na CCUA in seveda posebi na Williama (na TS-ju so telenovelo čist skritiziral). Je tako dobra, kot si pričakovala? Ti gre Maite na živce? William dovolj dobro igra?

Btw, zanima me tud tvoj komentar na Tontas!

Tudi Mateo, Jami itd. ... če gledate, prosim, komentarje!

O, ja res me ni kaj dosti ...
Skratka telenovele pa gledam ja ... do sedaj sem. Mnenje, no jst bom povedla tkole, da mi je CCEA čist preveč dolgočasna telenovela, res mi ni všeč. Mislim tko no, vse že vnaprej veš, preveč je pravljično in za "idiote" že vse skupaj, čeprav je edino fajn lepota Williama, res je lep ta tip, ampak vloga mu pa sploh ne paše, res nikakor .... Maite mi je popolnoma antipatična, skratka kar težko za gledat prve dele, če po pravici povem, ker tudi Williama pretirano ne kaže. Upam, da bo kaj bolje, ampak zgodba je tko povprečno dolgočasna, da ... ???

Gledam pa Tontas, ta se mi pa dopade zaenkrat, prvi del je bil zakon ... pa tud drugi, predvsem mi je všeč, ker je bilo sedaj tko razgibano, igralci so mi všeč zelo, fajn je. Nekak čist drugač kot pa CCEA, ki je full prepočasna in dolgočasna ...

Ti kaj gledaš? Kako se ti zdi?
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeTor Mar 17, 2009 9:04 am

Prva dva dela od Tontas sta bila odlična (sem ju gledala že na youtube), ampak ne vem... današnji del (vsaj prva polovica) pa ni več tako zelo super - ta odnos Camil: Jacky se mi zdi vsaj na začetku ponarejen... se tudi spomnim, da je bila na začetku v Mehiki tako visoka gledanost kot Destilando amor - torej sta si delili prvo mesto - potem je pa gledanost LTNVEC padla. Tko, da bomo zdaj vidli...

CCEA... ja, na žalost se strinjam s tabo. Zgodba je "neumna in že 100x videna". Že po petih minutah si lahko videl, kako se bo zgodba razpletla. Npr. skoraj prepričana sem, da je Helena Rojo mama od Maite itd, itd.
No, Maite res igra zlo "nenavadno" - nočem že takoj rečt, da zanič, dajmo ji še priložnost. William pa... hmmm... ne vem, ne vem. Mogoče je ta vloga dost resna, bi pasala tud kakšnemu starejšemu igralcu. On bi pa zdej lahko še drugačne vloge igral... bomo vidli, kako se bo razvijalo.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeTor Mar 17, 2009 9:14 am

vesna je napisal/a:
Prva dva dela od Tontas sta bila odlična (sem ju gledala že na youtube), ampak ne vem... današnji del (vsaj prva polovica) pa ni več tako zelo super - ta odnos Camil: Jacky se mi zdi vsaj na začetku ponarejen... se tudi spomnim, da je bila na začetku v Mehiki tako visoka gledanost kot Destilando amor - torej sta si delili prvo mesto - potem je pa gledanost LTNVEC padla. Tko, da bomo zdaj vidli...

CCEA... ja, na žalost se strinjam s tabo. Zgodba je "neumna in že 100x videna". Že po petih minutah si lahko videl, kako se bo zgodba razpletla. Npr. skoraj prepričana sem, da je Helena Rojo mama od Maite itd, itd.
No, Maite res igra zlo "nenavadno" - nočem že takoj rečt, da zanič, dajmo ji še priložnost. William pa... hmmm... ne vem, ne vem. Mogoče je ta vloga dost resna, bi pasala tud kakšnemu starejšemu igralcu. On bi pa zdej lahko še drugačne vloge igral... bomo vidli, kako se bo razvijalo.

Kaj naj ti rečem glede Tontas, mislim enako ... danes se mi ni več dopadlo preveč ... oziroma bom vidla dalje, samo full glupo sta se spoznala, kakor zanimivo po svoje, že čudno tole, da se je on tko zagrel, preveč plastično narejeno, ane? Mislim ... preveč tko ... čudno no!
Ampak mislim, da je telenovela veliko boljša od CCEA!
Tam je že grad itd ... tko čist pravljično ...
Williamu bi res bolj pristajale kakšne druge vloge, Naiela sploh ne paše kot žena njemu ... takšne vloge mu ne pašejo no...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 2:13 pm

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeČet Mar 19, 2009 2:18 pm

Jst teh dveh telenovel ne spremljam....sem pa mel že priliko videt vsaj pol dela pri obeh....

Glede Ciudado con el angel....totalno tipična in dolgočasna zgodba (revno dekle iz sirotišnice) on pa bogat, uspešen, lep itd...preveč predvidljivo.....Maite zgleda res antipatična in zoprna s svojo vlogo....skratka...ena pravljica več....

Tontas...hja to sem sicer zlo mal vidu in sem vidu, da se res hitro odvija....Jacqueline je zelo zanimiva v svoji vlogi...ampak sem vidu, da je vse neki preveč komično in se mi zdi, da ne gre to s tem stilom, deluje preveč lahkotno, ko pa je zgodba precej resna....Zgodbe sicer ne poznam najboljše....ampak me ni nekaj prevzela!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 7:23 am

Mateo je napisal/a:
Jst teh dveh telenovel ne spremljam....sem pa mel že priliko videt vsaj pol dela pri obeh....

Glede Ciudado con el angel....totalno tipična in dolgočasna zgodba (revno dekle iz sirotišnice) on pa bogat, uspešen, lep itd...preveč predvidljivo.....Maite zgleda res antipatična in zoprna s svojo vlogo....skratka...ena pravljica več....

Tontas...hja to sem sicer zlo mal vidu in sem vidu, da se res hitro odvija....Jacqueline je zelo zanimiva v svoji vlogi...ampak sem vidu, da je vse neki preveč komično in se mi zdi, da ne gre to s tem stilom, deluje preveč lahkotno, ko pa je zgodba precej resna....Zgodbe sicer ne poznam najboljše....ampak me ni nekaj prevzela!

CCEA mi je zdej sicer bolša postala, ker je Levy v njej pač ... je prehudo lep itd ... ampak ni pa mi všeč, ker je tko tipična, da bolj skoraj nemogoče.

Kar se pa Tontas tiče me je pa razočarala. mislim ... vse je neki ko La fea mas bella ... mi ni preveč všeč, razen tega ,da so igralci dobri in jih je veliko (zgodb) pa Lanus se mi dopade.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 7:30 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Jst teh dveh telenovel ne spremljam....sem pa mel že priliko videt vsaj pol dela pri obeh....

Glede Ciudado con el angel....totalno tipična in dolgočasna zgodba (revno dekle iz sirotišnice) on pa bogat, uspešen, lep itd...preveč predvidljivo.....Maite zgleda res antipatična in zoprna s svojo vlogo....skratka...ena pravljica več....

Tontas...hja to sem sicer zlo mal vidu in sem vidu, da se res hitro odvija....Jacqueline je zelo zanimiva v svoji vlogi...ampak sem vidu, da je vse neki preveč komično in se mi zdi, da ne gre to s tem stilom, deluje preveč lahkotno, ko pa je zgodba precej resna....Zgodbe sicer ne poznam najboljše....ampak me ni nekaj prevzela!

CCEA mi je zdej sicer bolša postala, ker je Levy v njej pač ... je prehudo lep itd ... ampak ni pa mi všeč, ker je tko tipična, da bolj skoraj nemogoče.

Kar se pa Tontas tiče me je pa razočarala. mislim ... vse je neki ko La fea mas bella ... mi ni preveč všeč, razen tega ,da so igralci dobri in jih je veliko (zgodb) pa Lanus se mi dopade.

Evo... podpis.
CCEA je malo boljša kot prej... čeprav je zgodba še vedno preveč neumna No !

Tontas pa... meni je Camil čisto mimo. Že v La fea mas bella mi je bil... in tukaj je isti. Njene scene z Lanusom so mi bile pa všeč, ampak na žalost jih je s Camilom več.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 7:44 am

vesna je napisal/a:

Evo... podpis.
CCEA je malo boljša kot prej... čeprav je zgodba še vedno preveč neumna No !

Tontas pa... meni je Camil čisto mimo. Že v La fea mas bella mi je bil... in tukaj je isti. Njene scene z Lanusom so mi bile pa všeč, ampak na žalost jih je s Camilom več.

Aha, CCEA je zdej solidna, da ne rečem preveč ... pač potrpim zarad Levyja ki je božanski in scene joka so specialno izvedene z njegove strani!

Aha, glede Camila se strinjam Vesna. Jst sem si na You tube takrat ogledla prvi in malce drugega dela pa mi je blo zakon, sama zgodba se mi je kar dopadla, sploh z Lanusom je blo super ... ampak zdej pa ... niti ni več to kar bi lahko naredili iz zgodbe.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 7:50 am

Ja, mene so Tontas res razočarale. Sem gledala posnetke na youtubu (prva dva dela in kasneje nekaj posnetkov z Lanusom, ko on ugotovi, da je ona živa itd) in mi je bilo zelo všeč.

Ampak s Camilom pa sploh nimata nobene kemije, poleg tega se mi Camilovega neumnega vedenja ne ljubi gledati. Bw mi je.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 7:58 am

vesna je napisal/a:
Ja, mene so Tontas res razočarale. Sem gledala posnetke na youtubu (prva dva dela in kasneje nekaj posnetkov z Lanusom, ko on ugotovi, da je ona živa itd) in mi je bilo zelo všeč.

Ampak s Camilom pa sploh nimata nobene kemije, poleg tega se mi Camilovega neumnega vedenja ne ljubi gledati. Bw mi je.

Ja, Vesna ... mene so tudi tisti deli navdušili zaradi otroka potem, ja ko on ugotovi, da je živa... zelo!

Ampak zdej sem pa razočarana, ker so spet naredili kao smešno telenovelo, ki mi je pa prav malce .... neokusna.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 12:51 pm

Res si se dobro izrazila, popolnoma se strinjam s tabo.

Na žalost je res malo neokusna Embarassed No !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 12:54 pm

vesna je napisal/a:
Res si se dobro izrazila, popolnoma se strinjam s tabo.

Na žalost je res malo neokusna Embarassed No !

Hja preveč se pričakovala no ... mislim škoda, ker ni takšne telenovele, ki bi me navdušila. Sej rada pogledam lepega Williama, ampak no ... telenovela je pa res glupa.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 12:58 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Res si se dobro izrazila, popolnoma se strinjam s tabo.

Na žalost je res malo neokusna Embarassed No !

Hja preveč se pričakovala no ... mislim škoda, ker ni takšne telenovele, ki bi me navdušila. Sej rada pogledam lepega Williama, ampak no ... telenovela je pa res glupa.

Misliš, da se CCUA ne bo še izboljšala? Vsekakor je zdaj že boljša kot na začetku in glede na to, da so nekateri na forumih tako silno navdušeni Question confused Question ?

Ja, meni je tudi žal za Tontas.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 1:04 pm

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Res si se dobro izrazila, popolnoma se strinjam s tabo.

Na žalost je res malo neokusna Embarassed No !

Hja preveč se pričakovala no ... mislim škoda, ker ni takšne telenovele, ki bi me navdušila. Sej rada pogledam lepega Williama, ampak no ... telenovela je pa res glupa.

Misliš, da se CCUA ne bo še izboljšala? Vsekakor je zdaj že boljša kot na začetku in glede na to, da so nekateri na forumih tako silno navdušeni Question confused Question ?

Ja, meni je tudi žal za Tontas.

Boljša? Hja ... morda, oziroma verjetno se bo, samo kaj pretirano pa tudi ne, ker kaj pa tukaj od te zgodbe še ne vemo? Razen tistega tipa iz sanj mi ni čisto jasno ... sicer pa itak vemo kako bo kaj; po mojem torej se bo sedaj Estefania zaljubla v Juan Miguela, ko ga bo vidla in živela na veliko, potem on se bo počasi zaljubljal v Marichuy, oziroma ona vanj, on bo potem zabrisal vsa negativna čustva, ki jih slednja goji do moških, njegova tašča bo hinavila oziroma ne bo marala Marichuy, čez čas jo bo on razočaral, valda in pač bo mela ona itak kandidatov na pretek kot lahko vidmo ...
Ko bo Marichuy zvedla za mamo ji ne bo hotla oprostit dooolgoooo ...
Ko bosta Marichuy in Juan Miguel na vrhuncu sreče se bo vrnila Viviana .... No, še kakšne podrobnosti vmes bomo pa tud lahko pogruntali...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimePet Mar 20, 2009 1:29 pm

Cristina je napisal/a:


Boljša? Hja ... morda, oziroma verjetno se bo, samo kaj pretirano pa tudi ne, ker kaj pa tukaj od te zgodbe še ne vemo? Razen tistega tipa iz sanj mi ni čisto jasno ... sicer pa itak vemo kako bo kaj; po mojem torej se bo sedaj Estefania zaljubla v Juan Miguela, ko ga bo vidla in živela na veliko, potem on se bo počasi zaljubljal v Marichuy, oziroma ona vanj, on bo potem zabrisal vsa negativna čustva, ki jih slednja goji do moških, njegova tašča bo hinavila oziroma ne bo marala Marichuy, čez čas jo bo on razočaral, valda in pač bo mela ona itak kandidatov na pretek kot lahko vidmo ...
Ko bo Marichuy zvedla za mamo ji ne bo hotla oprostit dooolgoooo ...
Ko bosta Marichuy in Juan Miguel na vrhuncu sreče se bo vrnila Viviana .... No, še kakšne podrobnosti vmes bomo pa tud lahko pogruntali...

Hehe... točno lol! lol! .
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 02, 2009 9:32 am

Lep!!

WILLIAM LEVY - Page 6 Crit5
WILLIAM LEVY - Page 6 Crit6
WILLIAM LEVY - Page 6 Crit7
WILLIAM LEVY - Page 6 Captus
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 4:39 am

Oho, nove slikce.

Nič več ni z Maite. Hmmm... mogoče bodo pa nekatere žalostne Twisted Evil ! Hehe... ali so se pa že vnesle???
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeNed Maj 03, 2009 5:42 am

vesna je napisal/a:
Oho, nove slikce.

Nič več ni z Maite. Hmmm... mogoče bodo pa nekatere žalostne Twisted Evil ! Hehe... ali so se pa že vnesle???

Ja, lepe slike, sej jih je kar nekaj zdej od Sortilegia (nove telenovele) ...

hahhahahaha, lool aja pa res ... kriza, ja pa ne vem ... ne spremljam več čist natančno vseh debat, ampak kakor vidim so se umirile, sicer še jamrajo za CCEA, ampak ... druga jim pa ne preostane. flower
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitimeSob Maj 09, 2009 8:11 am

WILLIAM LEVY - Page 6 7 WILLIAM LEVY - Page 6 Chantalandereenmedioded WILLIAM LEVY - Page 6 Conesasonrisacualquiera WILLIAM LEVY - Page 6 Elgalndelastelenovelasd

WILLIAM LEVY - Page 6 Img1155abffdc0648d81102 WILLIAM LEVY - Page 6 Seensayantesdegrabar WILLIAM LEVY - Page 6 Watermark-1

WILLIAM LEVY - Page 6 Watermark-2 WILLIAM LEVY - Page 6 Watermarkh2php WILLIAM LEVY - Page 6 Watermarks2php
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





WILLIAM LEVY - Page 6 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: WILLIAM LEVY   WILLIAM LEVY - Page 6 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
WILLIAM LEVY
Nazaj na vrh 
Stran 6 od 19Pojdi na stran : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Jose Ron VS. William Levy
» William Levy VS. David Zepeda
» Gabriel Soto VS. William Levy

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: