Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 NORKYS BATISTA

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 4:34 am

Para promocionar "Mi Gorda Bella"

Norkys Batista a México

Gracias a la excelente acogida que ha logrado en el mercado mexicano la telenovela estelar de RCTV, "Mi Gorda Bella", la bellísima actriz y modelo Norkys Batista fue seleccionada para iniciar próximamente una gira promocional por el territorio azteca.

Según se nos informó, "Mi Gorda Bella", la divertida historia de Valentina Villanueva, se transmite en México, de lunes a viernes desde la 1:30 p.m., hasta las 3:00 p.m., vía TV Azteca, con tal éxito que incluso, muchos de sus fanáticos han escrito cartas a la televisora para que ponga al aire una retransmisión del capítulo diario, en horario nocturno.

El éxito de esta historia en ese país ha sido tal que Rosana Negrín, escritora de dicho teledrama, fue recientemente entrevistada por el Diario Reforma, para conocer detalles sobre la inolvidable historia de una chica obesa, que a fuerza de sufrimiento cambia su apariencia física y empieza a enfrentarse a los villanos, como la vengativa Bella de La Rosa.

Hasta los momentos, se desconoce quién acompañará a la exótica Norkys Batista en su viaje a México, pero se sabe que la guapa actriz realizará firma de autógrafos en centros comerciales del DF, así como también aprovechará para grabar promociones y hablar de su atrevido calendario.

-¿Cómo te sientes por haber sido seleccionada para representar la telenovela en el extranjero?

-Es una gran responsabilidad, pero al mismo tiempo es una oportunidad soñada para poder acercar hasta lugares lejanos el gentilicio y todo el carisma de los venezolanos. Esa es una experiencia única para dar y recibir amor.

-Hablando de tu calendario, sabemos que tienes reservadas grandes sorpresas, pero cuéntanos ¿por qué decidiste hacerlo tan atrevido?

-Llevo ocho años dedicada a este negocio, desde hace tiempo la gente quería verme así, los fans me los han pedido y ahora que estoy con Leonardo -su esposo- y él mismo aceptó producir este proyecto, porqué no hacerlo. Este es mi momento y tengo que aprovecharlo al máximo.

-¿Te dio pena posar desnuda frente al fotógrafo?

-¿La verdad? ¡No! Siempre he sido muy desenvuelta ante la cámara, y mi calendario lo tomé como un trabajo más. Además, relajándome se me hizo mucho más fácil.

-¿Qué crees que dirán los hombres cuando vean tu calendario?

-Les va a encantar, sólo eso te puedo decir. Estoy segura que veré a más de uno con la boca hecha agua
.

Prevod:


Kaj misliš, da bodo rekli moški, ko bodo videli tvoj koledar?

-Všeč jim bo, samo to ti lahko rečem. Prepričan sem, da se jih bo več kot eden slinilo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 4:43 am

Iz tega linka, sta spet "zanimiv" odgovor:

http://marianela.gonzales.sblog.cz/norkys/

Govori, če bo krst svojega sina naredila veliko družbeno fešto, če bo prodala posnetke, videe itd...v kakšno revijo...ampak pravi, da v VZLA ne, ker baje nočejo kupovati exkluzivov...razmišlja pa, da bi prodala v Mehiko ali pa v Španijo...mislim, kr s sinom bi še služila Embarassed

—żHará de ello un gran evento social y venderá la exclusiva?

—Sabes que todas las cosas que yo hago tienen que ser buenas y espléndidas. Es muy probable que haga una fiesta. Y con la exclusiva, la verdad que aquí, en Venezuela, son muy pichirres y no quieren soltar los reales para comprar una exclusiva. Ojalá y pudiera venderla a alguna revista o televisora espańola o mexicana.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 4:44 am

Pa še ena:

żEs una buena mamá?

—Claro que sí. Soy una buena mamá... y mamasita.


Si dobra mama?

-Seveda sem. Sem dobra mama.....in "bejba".

lol! lol! lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 4:52 am

- żEs verdad que te detestas la ropa materna y que has armado tus líos por eso?
- ĄEs verdad! Me molesta la ropa materna, no va conmigo, no es mi estilo. La moda se presta para las mujeres embarazadas, pues usar ropa más ligera y suelta. Soy una mujer embarazada sexy, igual que cuando tenía las medidas 90-60-90.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 5:00 am

Prva izjava... je mogoče tak jezik (sliniti se), kot če bi ušla iz barria. Kar tudi dejansko je, zato pa je tako naivna.
Ampak to, kar je povedala, pa vsekakor drži.

Kar se sina tiče, to je običajno. To vsi naredijo. Brad Pitt in Angelina Jolie sta tudi eksluzivno prodala slike dvojčkov, nedavno isto da mislim Halle Berry.
To je normalno. To vsi delajo, samo nekateri so zraven pač svetohlinski, pa tega ne razglašajo.

To, da je dobra mama in dobra bejba. Se strinjam. A ni prav, da tako reče? Bi se morala spet delati svetohlinko? Saj dobra bejba je, verjetno pa tudi dobra mama.
Ti dve izjavi sta mi izredno všeč.

In tudi zaveda se svoje lepote in uživa v tem, da jo občudujejo.

In zadnja izjava. Super. Zakaj bi pa morala nositi grde nosečniške obleke, ki ji ne pašejo.
Izjemno mi je všeč.

V bistvu sem zdaj še bolj ugotovila, kaj mi je pri njej všeč. Emancipirana je. Zato jo občudujem.
Pravilno je, da je samozavestna, da občuduje sebe in se bori zase. Nihče drug je ne bo tako, kot se bo ona.


Nazadnje urejal/a vesna Pet Sep 12, 2008 5:12 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 5:08 am

Btw, to ne pomeni, da se strinjam z njenim primitvnim besednjakom. Npr. :"se bodo moški slinili okoli mene"
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 5:08 am

Začel bom pri zadnjem odstavku, zelo lepo si to povedala, se strinjam, ženska se mora zase postaviti in biti samozavestna.

Ampak biti samozavesten in pa samovšečen in to ves čas poudarjati je drugo...npr. oni so njo samo vprašali, če je dobra mama...in ona mora zraven dodati, da je še dobra bejba...se mi zdi, kot da noče, da zj nanjo gledao kot na zrelo žensko, ki ima otroka in je mama...temveč na seks simbol.

Sicer glede biznisa z otrokom se mi ne zdi lepo....vse lepo in prav, ampak res ji ni treba ves čas nedolžnega otroka vlačiti naokoli in z njim služiti....naj igra, pozira sama!

Glede koledarja, da se moški slinijo, že res...ampak tega ji ni treba govoriti naokoli...zdi se mi tko...."poceni", nezrelo...kar ves čas se poveličuje....No, ona pač takšna je....to jo dela posebno, ampak vedno so mi ble všeč drugačne zvezde, ne svetohlinske, temveč skromne in simpatične! Sj, če si zadovoljen sam s sabo to ni nič slabega, nasprotno, še lepo in pohvalno je...druga pa je, da to ves čas poudarjaš in obešaš na veliki zvon.....sem imel nekoč eno takšno prijateljico, ki je bila izredno samovšečna....ves čas se je hvalila s tem in onim....pa sploh ni bila nevemkaj.....ful me je motlo.

P.S. se slišima kasneje...grem po matka u šolo lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 5:19 am

Ne, se pa strinjam glede izjave o "slinjenju". To pa je primitivno. To ena oseba z normalno vzgojo in izobrazbo ne bi kar tako rekla.
Ampak to ji nekako spregledam, ker je zrastla v "barriu".

Ostalo so izjave za novinarje. Malo se je ob tem tudi šalila (dobra mama in dobra bejba).
Malo si je pa morala napraviti reklame. To se mi zdi povsem "običajno" za slavne.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 6:44 am

vesna je napisal/a:
Ne, se pa strinjam glede izjave o "slinjenju". To pa je primitivno. To ena oseba z normalno vzgojo in izobrazbo ne bi kar tako rekla.
Ampak to ji nekako spregledam, ker je zrastla v "barriu".

Ostalo so izjave za novinarje. Malo se je ob tem tudi šalila (dobra mama in dobra bejba).
Malo si je pa morala napraviti reklame. To se mi zdi povsem "običajno" za slavne.

No, pa se pri eni stvari strinjama Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 7:59 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ne, se pa strinjam glede izjave o "slinjenju". To pa je primitivno. To ena oseba z normalno vzgojo in izobrazbo ne bi kar tako rekla.
Ampak to ji nekako spregledam, ker je zrastla v "barriu".

Ostalo so izjave za novinarje. Malo se je ob tem tudi šalila (dobra mama in dobra bejba).
Malo si je pa morala napraviti reklame. To se mi zdi povsem "običajno" za slavne.

No, pa se pri eni stvari strinjama Laughing

Jst še vedno menim, da je ona močna ženska (ki ima srečo, da je tudi lepa), ki se bori za tisto, kar želi. Drugače pa ona živi bolj normalno kot druge igralke.

Ima navadnega moža, marsikatera si poišče kakšnega bogataša ali nekoga slavnega. Dobro se razume s svojo družino.
Verjetno pa z Nelo res nista prijateljici, ampak verjetno ne bi bili tudi, če bi bili samo tajnici. Ker sta preveč različni. Norkys je pač ta tipična "borbena" punca iz barria, Nela je pa običajna siva miška.

Sicer pa, če se ne motim, si imel včasih o njej boljše mnenje.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 8:04 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Ne, se pa strinjam glede izjave o "slinjenju". To pa je primitivno. To ena oseba z normalno vzgojo in izobrazbo ne bi kar tako rekla.
Ampak to ji nekako spregledam, ker je zrastla v "barriu".

Ostalo so izjave za novinarje. Malo se je ob tem tudi šalila (dobra mama in dobra bejba).
Malo si je pa morala napraviti reklame. To se mi zdi povsem "običajno" za slavne.

No, pa se pri eni stvari strinjama Laughing

Jst še vedno menim, da je ona močna ženska (ki ima srečo, da je tudi lepa), ki se bori za tisto, kar želi. Drugače pa ona živi bolj normalno kot druge igralke.

Ima navadnega moža, marsikatera si poišče kakšnega bogataša ali nekoga slavnega. Dobro se razume s svojo družino.
Verjetno pa z Nelo res nista prijateljici, ampak verjetno ne bi bili tudi, če bi bili samo tajnici. Ker sta preveč različni. Norkys je pač ta tipična "borbena" punca iz barria, Nela je pa običajna siva miška.

Sicer pa, če se ne motim, si imel včasih o njej boljše mnenje.

Zanimivo razmišljanje, ja....Norkys ima vse urejeno, lepo družino, moža, sina.....
Hehe, Nela, to je pa druga stvar.....ona je pa res siva miška, nezanimiva in res čisto vsakdanja.

Sicer pa se motiš, o Norkys sem imel nekoč (ko sem jo prvič videl) mnogoo slabše mnenje....ampak to je blo še bolj "takšno" mnenje....bil sem še zlo smrkav ....ni mi bila všeč,...zdelo se mi je, da krade "pozornost" in "popularnost" Roxani, ker je lih uspela v tistih letih in bila zaradi MGB glavna atrakcija...jst je pa zaradi tega posledično nisem maral.....morem povedati, da je za mene mnogokrat značilno, da mi ni všeč tisto, kar je ponavadi všeč večini....vedno sem bil tak.....vedno so mi bolj zanimive stvari, ki drugim niso tako zelo....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 8:16 am

Aja? Tega pa nisem vedela.
Ja, je pa res zanimivo, da je prehitela Roxano. O tem sem tudi jaz takrat, ko si to omenil, razmišljala. Očitno Lola ni bila dovolj dobra, oz. je bila EA boljša.

Nelo sem omenila zato, ker je pač tako povprečna. Jasno je, da Norkys ni povprečna, da je pač taka "punca iz barria", kar samo po sebi ni nujno dobro. Lahko si jo predstavljam kot pretepačico, članico tolpe itd.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 8:19 am

vesna je napisal/a:
Aja? Tega pa nisem vedela.
Ja, je pa res zanimivo, da je prehitela Roxano. O tem sem tudi jaz takrat, ko si to omenil, razmišljala. Očitno Lola ni bila dovolj dobra, oz. je bila EA boljša.

Nelo sem omenila zato, ker je pač tako povprečna. Jasno je, da Norkys ni povprečna, da je pač taka "punca iz barria", kar samo po sebi ni nujno dobro. Lahko si jo predstavljam kot pretepačico, članico tolpe itd.

Aha....s svojo vlogo Chiqui je osvojila celotno občinstvo v Venezueli in večina je bila čisto nora nanjo...potem EA niti Lola nista bili uspešni, čeprav je bila EA boljša, postala je telenovela leta, Norkys zaradi tega ni trpela manjše popularnosti, vseeno je bila oboževana, poleg Roxane, Daniele in Chantal, to so bile takratne asice RCTVja....Potem pa je v letu 05 posnela AAP, kjer je pa izgubila veliko svojih občudovalcev...oz. veliko jo je obtoževalo, ker je posnela porod in v snemanje vključila še sina itd...vse bolj ji je rasel ego itd....
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 3:38 pm

Trepadora pa praviš, da ni dobra, ne? Jah, škoda za Norkys.

Da se ne bom ponavljala, jaz jo zelo cenim in mislim, da jo nekateri po krivici kritizirajo. Mislim pa, da bi mogoče lahko tudi ona šla na kakšen igralski tečaj, najela učiteljico (čeprav je boljša npr. od Nele).
Ker je škoda, lahko bi bila boljša igralka.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 3:41 pm

vesna je napisal/a:
Trepadora pa praviš, da ni dobra, ne? Jah, škoda za Norkys.

Da se ne bom ponavljala, jaz jo zelo cenim in mislim, da jo nekateri po krivici kritizirajo. Mislim pa, da bi mogoče lahko tudi ona šla na kakšen igralski tečaj, najela učiteljico (čeprav je boljša npr. od Nele).
Ker je škoda, lahko bi bila boljša igralka.

Ja, LA TREPADORA je bila po anketi TV CHISMES razglašena še za slabšo od Torrente...potem veš, da je zlooooo slaba. Hja, mogoče bi se Norkys res lahko izpopolnila v igranju..najela kakšno učiteljico...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 12, 2008 3:43 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Trepadora pa praviš, da ni dobra, ne? Jah, škoda za Norkys.

Da se ne bom ponavljala, jaz jo zelo cenim in mislim, da jo nekateri po krivici kritizirajo. Mislim pa, da bi mogoče lahko tudi ona šla na kakšen igralski tečaj, najela učiteljico (čeprav je boljša npr. od Nele).
Ker je škoda, lahko bi bila boljša igralka.

Ja, LA TREPADORA je bila po anketi TV CHISMES razglašena še za slabšo od Torrente...potem veš, da je zlooooo slaba. Hja, mogoče bi se Norkys res lahko izpopolnila v igranju..najela kakšno učiteljico...

Upam, da ima kakšnega svetovalca, ki ji bo to svetoval.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimeSob Sep 13, 2008 2:32 pm

SPOT NA PESEM: DESDE QUE LLEGASTE A MI:

https://www.youtube.com/watch?v=wF4h9xp1JtQ
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 3:30 am

vesna je napisal/a:

V bistvu sem zdaj še bolj ugotovila, kaj mi je pri njej všeč. Emancipirana je.. ...

Sorry Vesna ... na tole se moram res na kratko oglasiti zdaj, ko sem ponovno nazaj ... a temu se zdaj reče "emancipacipacija" ... res sem bila prepričana, da je ritolizništvo in samovšečnost nekaj povsem drugega ... oprosti, ampak včasih imaš tako nesmiselna pojmovanja in razglabljanja, da kar zbode ...
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 6:22 am

jami100 je napisal/a:


Sorry Vesna ... na tole se moram res na kratko oglasiti zdaj, ko sem ponovno nazaj ... a temu se zdaj reče "emancipacipacija" ... res sem bila prepričana, da je ritolizništvo in samovšečnost nekaj povsem drugega ... oprosti, ampak včasih imaš tako nesmiselna pojmovanja in razglabljanja, da kar zbode ...

Ja, oprosti ker živim. Preveč prijazna pa ravno nisi.

Zdaj se ne bi spuščala v razprave o obeh oblikah feminizma, ki se pojavljata (kar ni zrastlo na mojem zelniku, ampak se predava na FDV-ju).
Vsekakor pa Norkys ima kar nekaj karakteristik, ki se meni zdijo značilne za emancipirano žensko: je izredno uspešna na svojem področju, zasluži več kot njen mož, še več... njen mož tudi poklicno dela zanjo in ... ja, tudi to je zelo pomembna komponenta emancipacije... zaveda se svoje seksualnosti in je ponosna nanjo.

Norkys pač ni ženska, ki bi si iskala bogatega/slavnega moža, na katerega bi se obesila, ampak je vse dosegla sama.
A si mogoče gledala nadaljevanko "Seks v mestu"? To je nadaljevanka o emancipiranih ženskah.

Jaz ne rečem, da Norkys ni kdaj tudi kontroverzna (rodila v telenoveli), da kdaj ne gre s svojim obnašanjem na živce, da se kdaj ne obleče tako, da marsikomu ni všeč. Nekaterim se tudi ne zdi lepa (fant moje prijateljice je ravno razlagal, da mu ženske s tako velikimi joški niso všeč, moji prijateljici pa se zdi preveč eskotična).

Mogoče je pač Norkys drugačna, kot osebe, ki so všeč tebi, ampak jaz imam vseeno pravico, da imam o njej tako mnenje, kakršno se zdi pravilno meni, ne tebi.

SSKJ:
emancipírati se -am se dov. in nedov. () pridobiti si enakopraven položaj


Pa btw... jst sm drugi del tega komentarja,ki ga citiraš, zbrisala, ker sva se z Mateom pogovarjala preveč osebne stvari. Ampak vseeno me ni treba osebno žaliti.
Nazaj na vrh Go down
jami100

jami100


Število prispevkov : 115
Registration date : 01/07/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 8:18 am

vesna je napisal/a:
jami100 je napisal/a:


Sorry Vesna ... na tole se moram res na kratko oglasiti zdaj, ko sem ponovno nazaj ... a temu se zdaj reče "emancipacipacija" ... res sem bila prepričana, da je ritolizništvo in samovšečnost nekaj povsem drugega ... oprosti, ampak včasih imaš tako nesmiselna pojmovanja in razglabljanja, da kar zbode ...

Ja, oprosti ker živim. Preveč prijazna pa ravno nisi.

Zdaj se ne bi spuščala v razprave o obeh oblikah feminizma, ki se pojavljata (kar ni zrastlo na mojem zelniku, ampak se predava na FDV-ju).
Vsekakor pa Norkys ima kar nekaj karakteristik, ki se meni zdijo značilne za emancipirano žensko: je izredno uspešna na svojem področju, zasluži več kot njen mož, še več... njen mož tudi poklicno dela zanjo in ... ja, tudi to je zelo pomembna komponenta emancipacije... zaveda se svoje seksualnosti in je ponosna nanjo.

Norkys pač ni ženska, ki bi si iskala bogatega/slavnega moža, na katerega bi se obesila, ampak je vse dosegla sama.
A si mogoče gledala nadaljevanko "Seks v mestu"? To je nadaljevanka o emancipiranih ženskah.

Jaz ne rečem, da Norkys ni kdaj tudi kontroverzna (rodila v telenoveli), da kdaj ne gre s svojim obnašanjem na živce, da se kdaj ne obleče tako, da marsikomu ni všeč. Nekaterim se tudi ne zdi lepa (fant moje prijateljice je ravno razlagal, da mu ženske s tako velikimi joški niso všeč, moji prijateljici pa se zdi preveč eskotična).

Mogoče je pač Norkys drugačna, kot osebe, ki so všeč tebi, ampak jaz imam vseeno pravico, da imam o njej tako mnenje, kakršno se zdi pravilno meni, ne tebi.

SSKJ:
emancipírati se -am se dov. in nedov. () pridobiti si enakopraven položaj


Pa btw... jst sm drugi del tega komentarja,ki ga citiraš, zbrisala, ker sva se z Mateom pogovarjala preveč osebne stvari. Ampak vseeno me ni treba osebno žaliti.

... mnenje NI "osebna žalitev" ... "Seks v mestu" po moje ni nadaljevanka o emancipiranih pač pa o rahlo ekscentričnih in precej zafrustriranih ženskah ... kaj več pa ne bom komentirala, ker ni vredno in ni ravno na mojem nivoju ... čao.
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 1:14 pm

Jami, mene to boli.

Če se z nečim ne strinjaš, lahko pač lepo napišeš, da se pač s tem ne strinjaš in poveš svoje mnenje. Če pa trdiš, da imam jaz TAKO nesmiselna pojmovanja in razglabljanja, pa s tem namiguješ, da jaz intelektualno nisem dorastla razpravi, da sem neumna in še kaj. To pa je osebno.

Ne vem, zakaj bi bil moj post pod nivojem, ker v njem nisem niti malo žalila. Prav na lep način sem povedala, kaj čutim. In česa si ne dovolim.
Tudi trditev, da je moj post pod tvojim nivojem, bi lahko izražala pomanjkanje spoštovanja.

Zdaj, kar se tiče "Sexa v mestu"... da gre za emancipacijo žensk ni moja osebna ugotovitev, to so izrekli mnogi sociologi, o tem se je ogromno pisalo - ne samo s strani navadnih novinarjev, tudi s starani intelektualnih avtoritet.
Dopuščam pa možnost, da imaš pač ti na to, tako kot še nekateri drugi, drugačen pogled kot jaz. To je tvoja pravica.

Meni je zelo žal, Jami, da se takole kregava in upam, da bova kljub temu še kdaj poklepetali.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimeNed Sep 14, 2008 4:41 pm

Norkys na modni prireditvi za spodnje perilo.....in spet njeno "obnašanje"!

https://www.youtube.com/watch?v=1M4erBGpyrk

Upam, da boš razumela...
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePon Sep 15, 2008 2:45 am

Oh, kaj mene briga Norkys. Jaz že rečem, da mi je simpatična, ampak saj je v resnici sploh ne poznam. Jaz se raburjam samo, če nekdo nekaj reče O MENI!!!.

Sicer pa zanimiv posnetek. Žal ga moram spet gledati brez glasu, ker so zdajle v kuhinji kar 3 osebe. Pa še dojenčka imamo na obisku... tako, da bom podrobneje komentirala drugič.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePon Sep 15, 2008 4:21 am

vesna je napisal/a:
Oh, kaj mene briga Norkys. Jaz že rečem, da mi je simpatična, ampak saj je v resnici sploh ne poznam. Jaz se raburjam samo, če nekdo nekaj reče O MENI!!!.

Sicer pa zanimiv posnetek. Žal ga moram spet gledati brez glasu, ker so zdajle v kuhinji kar 3 osebe. Pa še dojenčka imamo na obisku... tako, da bom podrobneje komentirala drugič.

Ja, pri tem posnetku je lih važen glas, da slišiš kaj govori lol!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitimePet Sep 19, 2008 6:08 am

NORKYS BATISTA - Page 3 2cc7ca038866tNORKYS BATISTA - Page 3 F761d12f3abat
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





NORKYS BATISTA - Page 3 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 3 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
NORKYS BATISTA
Nazaj na vrh 
Stran 3 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Norkys Batista na Venevision
» Norkys Batista na Venevision
» Norkys Batista podpisala s Telemundom!!!!
» Roxana Diaz VS. Norkys Batista

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: