Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 NORKYS BATISTA

Go down 
5 posters
Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Nov 06, 2009 11:23 am

NORKYS BATISTA - Page 5 A280541e7f16tNORKYS BATISTA - Page 5 7ff602ce033etNORKYS BATISTA - Page 5 Df367483d8d9tNORKYS BATISTA - Page 5 8bdd4ce60cbctNORKYS BATISTA - Page 5 93af2e2ae87dtNORKYS BATISTA - Page 5 Ff8042f070fctNORKYS BATISTA - Page 5 3319a7740eact
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Nov 06, 2009 2:10 pm

Joj, a ma bolj suhe noge kot prej? Mogoče se mi pa samo zdi...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Nov 06, 2009 2:18 pm

vesna je napisal/a:
Joj, a ma bolj suhe noge kot prej? Mogoče se mi pa samo zdi...

Cela je bolj suha....je kr precej shujšala...tud v obraz se ji pozna!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 3:00 pm

Norkys je v zadnjem času precej telovadila....OČITNO!!!

NORKYS BATISTA - Page 5 3norkysfitness
NORKYS BATISTA - Page 5 1493012i
NORKYS BATISTA - Page 5 1523195r
NORKYS BATISTA - Page 5 1601420n
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 3:50 pm

O bljak Suspect Embarassed pig !
Sorry, ampak vsaj na prvih slikah se mi zdi malce pretirano. Poleg tega je tudi prevč suha. V obraz je bila prej bolj luštna, ko je imela malce bolj polna lička.
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 4:11 pm

vesna je napisal/a:
O bljak Suspect Embarassed pig !
Sorry, ampak vsaj na prvih slikah se mi zdi malce pretirano. Poleg tega je tudi prevč suha. V obraz je bila prej bolj luštna, ko je imela malce bolj polna lička.

Fuuuuuuj!!!!!
Se strinjam ... je mal pretiravala z bildanjem? Res ni okusno, pa na sliki, kjer se sama fotografira je kosmata po trebuhu?
Pač čist opažanje, ker mi deluje tko moški trebuh ... Bruh
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeSre Jun 23, 2010 4:20 pm

Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
O bljak Suspect Embarassed pig !
Sorry, ampak vsaj na prvih slikah se mi zdi malce pretirano. Poleg tega je tudi prevč suha. V obraz je bila prej bolj luštna, ko je imela malce bolj polna lička.

Fuuuuuuj!!!!!
Se strinjam ... je mal pretiravala z bildanjem? Res ni okusno, pa na sliki, kjer se sama fotografira je kosmata po trebuhu?
Pač čist opažanje, ker mi deluje tko moški trebuh ... Bruh

Aja, pa res. Na tisti sliki res zgleda, da je kosmata po trebuhu.
Sicer pa men ni čist jasno, zakaj tako hujšanje in bildanje, če si potem grši pale ? Pa še trpiš ob tem cyclops ?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 2:22 am

vesna je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
vesna je napisal/a:
O bljak Suspect Embarassed pig !
Sorry, ampak vsaj na prvih slikah se mi zdi malce pretirano. Poleg tega je tudi prevč suha. V obraz je bila prej bolj luštna, ko je imela malce bolj polna lička.

Fuuuuuuj!!!!!
Se strinjam ... je mal pretiravala z bildanjem? Res ni okusno, pa na sliki, kjer se sama fotografira je kosmata po trebuhu?
Pač čist opažanje, ker mi deluje tko moški trebuh ... Bruh

Aja, pa res. Na tisti sliki res zgleda, da je kosmata po trebuhu.
Sicer pa men ni čist jasno, zakaj tako hujšanje in bildanje, če si potem grši pale ? Pa še trpiš ob tem cyclops ?

Hahahahah, ne morem si pomagat, da nisem planu v glasen smeh, na tvojo izjavo, če ma kosmat trebuh HEHEEHEHEHEH Very Happy

Skratka FUUUL grdo tole zgleda....nč ženstveno.....se pridružujem vajinemu mnenju.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Jun 24, 2010 11:38 am

Ja, ne vem ... mogoče se ji je pa zaobrnilo pa misli, da je to lepo. Ali pa nova moda? Ne vem ...

Hja, če je pa kosmat je kosmat ...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Jun 25, 2010 4:10 am

Cristina je napisal/a:
Ja, ne vem ... mogoče se ji je pa zaobrnilo pa misli, da je to lepo. Ali pa nova moda? Ne vem ...

Hja, če je pa kosmat je kosmat ...

Ja...verjetno ji je že lepo?? Sicer se ne bi trudila.....nova moda? Za ženske že ni fajn!!

Hahaha...prav, pa naj bo! Basketball
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 27, 2010 6:48 am

NORKYS BATISTA - Page 5 1507288i
NORKYS BATISTA - Page 5 1507291s

NORKYS BATISTA - Page 5 93581ead2bb3
NORKYS BATISTA - Page 5 F94760e87435
NORKYS BATISTA - Page 5 8214b5fecff8
NORKYS BATISTA - Page 5 48db5b56b04e
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeNed Jun 27, 2010 10:22 am

Mateo je napisal/a:

Ja...verjetno ji je že lepo?? Sicer se ne bi trudila.....nova moda? Za ženske že ni fajn!!

Hahaha...prav, pa naj bo! Basketball

Ja, ne ... men za ženske res ne zgleda no ... sicer pa vsak po svoje misli. Ji je verjetno všeč. Embarassed
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeSre Sep 29, 2010 4:33 pm

NORKYS BATISTA - Page 5 2542023P

Čist preveč je shujšala, preveč je natrenirana...zato pa ima zj take joške, da se ja vidi silikon!! CCC nč fajn več ne zgleda!!
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 3:14 am

Ni mi všeč - preveč "našpanano" se tudi drži ... ne, ne Sad
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 3:30 am

Cristina je napisal/a:
Ni mi všeč - preveč "našpanano" se tudi drži ... ne, ne Sad

Potem ti bo na tem posnetku še manj všeč....stari kak se ta ženska vede...sj ne vem kdo je bolj chimbo (prodajalaec al ona?!)

LOCO VIDEO LOCO (tiste skrite kamere.....pač mož jo je kao poslal, da si gre pogledat neke obleke v trgovino...tam pa je prodajalec chimbo....).

http://pongalo.com/video.php/video/Vendedor-chimbo--Loco-Video-Loco-012010/70109788001/
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 3:57 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ni mi všeč - preveč "našpanano" se tudi drži ... ne, ne Sad

Potem ti bo na tem posnetku še manj všeč....stari kak se ta ženska vede...sj ne vem kdo je bolj chimbo (prodajalaec al ona?!)

LOCO VIDEO LOCO (tiste skrite kamere.....pač mož jo je kao poslal, da si gre pogledat neke obleke v trgovino...tam pa je prodajalec chimbo....).

http://pongalo.com/video.php/video/Vendedor-chimbo--Loco-Video-Loco-012010/70109788001/

Saj ne vem no, ali ona res ne ve, da jo snemajo? Tole res ni za nikamor!
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 4:48 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Ni mi všeč - preveč "našpanano" se tudi drži ... ne, ne Sad

Potem ti bo na tem posnetku še manj všeč....stari kak se ta ženska vede...sj ne vem kdo je bolj chimbo (prodajalaec al ona?!)

LOCO VIDEO LOCO (tiste skrite kamere.....pač mož jo je kao poslal, da si gre pogledat neke obleke v trgovino...tam pa je prodajalec chimbo....).

http://pongalo.com/video.php/video/Vendedor-chimbo--Loco-Video-Loco-012010/70109788001/

Saj ne vem no, ali ona res ne ve, da jo snemajo? Tole res ni za nikamor!

Ja, baje, da ne...v bistvu jst sem gledu že več takih videov....majo na netu.....in pač res ne vedo....sem gledu Jonatana montenegra, sandro martinez, christina dieckmann, roxano in flavio si tud ti vidla....

Mislim, res se glupo obnaša...čeprav ona je po tem tak znana, da je fuul malandra pa tko...od govorice do obnašanja.....zato tud na forumu fuuul grdo govorijo o njej...pač kao, da je totalna malandrita, chimba, itd......Se spomnim, ko je igrala v LA TREPADORI, ki je znana knjiga ROMULA GALLEJOSA (Dona barbara etc).....in on je v vzla tak kot kakšen Bevk al pa kej tazga pri nas.....pa so jo vpršali, če je za v pomoč si prebrala knjigo.....pa je rekla, da ne, nima ona časa brat knjig, ona si je samo scenarij prebrala....hehehe...ful tak chimbo...kakšen vzgled pa daje???? Ker ipak bi si laho mal prebrala, če že igra neko vlogo v zgodbi, ki temelji na tej knjigi.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 5:12 am

Mateo je napisal/a:


Ja, baje, da ne...v bistvu jst sem gledu že več takih videov....majo na netu.....in pač res ne vedo....sem gledu Jonatana montenegra, sandro martinez, christina dieckmann, roxano in flavio si tud ti vidla....

Mislim, res se glupo obnaša...čeprav ona je po tem tak znana, da je fuul malandra pa tko...od govorice do obnašanja.....zato tud na forumu fuuul grdo govorijo o njej...pač kao, da je totalna malandrita, chimba, itd......Se spomnim, ko je igrala v LA TREPADORI, ki je znana knjiga ROMULA GALLEJOSA (Dona barbara etc).....in on je v vzla tak kot kakšen Bevk al pa kej tazga pri nas.....pa so jo vpršali, če je za v pomoč si prebrala knjigo.....pa je rekla, da ne, nima ona časa brat knjig, ona si je samo scenarij prebrala....hehehe...ful tak chimbo...kakšen vzgled pa daje???? Ker ipak bi si laho mal prebrala, če že igra neko vlogo v zgodbi, ki temelji na tej knjigi.

Aja, torej je bolj primitivna. Se pa ne pretvarja, to pa je res ... lahko bi se naredila fino, ampak očitno ji to nič ne pomeni, pa pač zine, preden pomisli.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 5:24 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Ja, baje, da ne...v bistvu jst sem gledu že več takih videov....majo na netu.....in pač res ne vedo....sem gledu Jonatana montenegra, sandro martinez, christina dieckmann, roxano in flavio si tud ti vidla....

Mislim, res se glupo obnaša...čeprav ona je po tem tak znana, da je fuul malandra pa tko...od govorice do obnašanja.....zato tud na forumu fuuul grdo govorijo o njej...pač kao, da je totalna malandrita, chimba, itd......Se spomnim, ko je igrala v LA TREPADORI, ki je znana knjiga ROMULA GALLEJOSA (Dona barbara etc).....in on je v vzla tak kot kakšen Bevk al pa kej tazga pri nas.....pa so jo vpršali, če je za v pomoč si prebrala knjigo.....pa je rekla, da ne, nima ona časa brat knjig, ona si je samo scenarij prebrala....hehehe...ful tak chimbo...kakšen vzgled pa daje???? Ker ipak bi si laho mal prebrala, če že igra neko vlogo v zgodbi, ki temelji na tej knjigi.

Aja, torej je bolj primitivna. Se pa ne pretvarja, to pa je res ... lahko bi se naredila fino, ampak očitno ji to nič ne pomeni, pa pač zine, preden pomisli.

Zloooo...mislim, tak se pa ja ne moreš obnašat...mislim, sj pa to se še jst npr. al pa en čist random smrtnik ne obnaša (no pač ne vsak)....pa ne govori kak je to, pa kak je to.....npr., kje nima kosti, da ma tud obline pa ne vem ka vse....pa tak zoprn pristop....Lahko bi se mal držala nazaj zarad tega, ker je javna oseba....svašta!!

Drgač mi je pa fuuul fajn, da jo je "jebal" v glavo, da je rahitična, da nikjer nima več nč...ne zadi ne spredaj..heheh...To je čist res....pač fuul je suha.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 5:31 am

Mateo je napisal/a:


Zloooo...mislim, tak se pa ja ne moreš obnašat...mislim, sj pa to se še jst npr. al pa en čist random smrtnik ne obnaša (no pač ne vsak)....pa ne govori kak je to, pa kak je to.....npr., kje nima kosti, da ma tud obline pa ne vem ka vse....pa tak zoprn pristop....Lahko bi se mal držala nazaj zarad tega, ker je javna oseba....svašta!!

Drgač mi je pa fuuul fajn, da jo je "jebal" v glavo, da je rahitična, da nikjer nima več nč...ne zadi ne spredaj..heheh...To je čist res....pač fuul je suha.

Moje mnenje že itak poznaš. Nekako mi nikoli ni bila pri srcu in mi verjetno tudi ne bo. Mogoče je res temperamentna itd. ampak pač to ni v mojem stilu, da bi mi bilo všečno.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimeČet Sep 30, 2010 6:13 am

Cristina je napisal/a:
Mateo je napisal/a:


Zloooo...mislim, tak se pa ja ne moreš obnašat...mislim, sj pa to se še jst npr. al pa en čist random smrtnik ne obnaša (no pač ne vsak)....pa ne govori kak je to, pa kak je to.....npr., kje nima kosti, da ma tud obline pa ne vem ka vse....pa tak zoprn pristop....Lahko bi se mal držala nazaj zarad tega, ker je javna oseba....svašta!!

Drgač mi je pa fuuul fajn, da jo je "jebal" v glavo, da je rahitična, da nikjer nima več nč...ne zadi ne spredaj..heheh...To je čist res....pač fuul je suha.

Moje mnenje že itak poznaš. Nekako mi nikoli ni bila pri srcu in mi verjetno tudi ne bo. Mogoče je res temperamentna itd. ampak pač to ni v mojem stilu, da bi mi bilo všečno.

Heheh..no jst sem mislil, da je simpatično temeperamenta, pa vidim, daje taka malandrita res....misilm lahko bi se bolj "nosila" v dobrem pomenu.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Okt 01, 2010 2:07 pm

NORKYS BATISTA - Page 5 613551360129564455141000
NORKYS BATISTA - Page 5 613551360129697788461000
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Dec 03, 2010 12:40 pm

NORKYS BATISTA - Page 5 16553681
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Dec 10, 2010 5:32 am

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitimePet Dec 10, 2010 5:47 am

No, mislim da je s fitnesom pretiravala, čeprav na zadnji sliki niti ni tako zelo hudo, so pa usadki kar veliki, ja.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





NORKYS BATISTA - Page 5 Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: NORKYS BATISTA   NORKYS BATISTA - Page 5 Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
NORKYS BATISTA
Nazaj na vrh 
Stran 5 od 7Pojdi na stran : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» Norkys Batista na Venevision
» Norkys Batista na Venevision
» Norkys Batista podpisala s Telemundom!!!!
» Roxana Diaz VS. Norkys Batista

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: ZVEZDNIKI-
Pojdi na: