Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Norkys Batista na Venevision

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitimeČet Feb 23, 2012 3:00 pm

Norkys Batista na Venevision Scaled.php?server=841&filename=6qnwe
Luego de su participación en “Flor salvaje”, Norkys Batista ingresa a Venevisión.[/center]—Después de saborear el éxito en Colombia vuelve a Venezuela, ¿qué la tentó a regresar?
—No se trata de regresar. Creo que los artistas podemos ir de un lugar a otro siempre y cuando el público acepte nuestro trabajo y quede satisfecho con los personajes que interpretamos. Lo más importante es tener trabajo, de eso se trata este negocio.

—El no quedarse trabajado con Telemundo y reencontrarse con la TV criolla podría podría verse como un retraso para muchas actrices. ¿Cómo lo toma usted?
—No lo veo como un retraso, más bien sería el reconocimiento del talento que hay en el país y ¿para qué dejarlo afuera si lo podemos tener aquí adentro? Que bueno que los canales de TV aprecien el trabajo que hacemos y nos tomen en cuenta una vez que nos vamos también

— “Flor salvaje” la consolidó como actriz. ¿Cómo está su ego?
—Mi ego sigue siendo mínimo. No me he dado cuenta de todo lo que me está ocurriendo. Lo rico de tener éxito es que uno no sabe cuando está ocurriendo. Interpretar a Zara fue un gran reto para mi, me tocó trabajar lejos de mi país, perder a mi mánager mientras yo grababa en Colombia y enfrentarme a ese dolor.

—Hablando de Zara, ¿cuánto peso tiene ella en su currículo?
—Zara ha sido uno de los personajes más ricos que me ha tocado interpretar a lo largo de esta carrera que tanto me gusta y amo. Le tomé mucho cariño porque es una mujer a quien le ha tocado vivir cosas muy duras. Es el reflejo de todas mujeres trabajadoras, luchadoras, que tienen que hacerse la vista gorda ante muchas cosas fuertes y seguir hacia adelante.

—En “Flor salvaje” se tocó abiertamente el tema de la prostitución. ¿Ahora tiene otro concepto de este oficio?
—Yo creo que es una necesidad muy grande que las conduce a este trabajo. Hay casos de violaciones, maltratos, necesidad extrema, abandono de madre y padre, hambre… y en Zara se refleja eso. Es muy importante que la gente deje de juzgar.

—Vemos que mantiene un buen cuerpo. ¿Cuál es la vigencia de una bomba sexy?
—Cada mujer tiene su Norkys Batista adentro, solo que no lo sabe reflejar. Desde que nací era súper coqueta, siempre me ha encantado arreglarme y lo que le comento a mis amigos es que aunque no fuera artista siempre me cuidaría porque me gusta verme y sentirme bien. Ya tengo casi 35 años y estoy feliz con mis atributos.

—Con tantas publicidades sale en todas partes. ¿No teme quemar su imagen?
—(Risas) Al contrario, entre más comerciales hago, más me llaman.

—Por primera vez le toca grabar una novela en Venevisión. ¿Tiene muchas expectativas?
—Muchas. Es un cambio muy duro, pero estoy feliz. Voy con mucha emoción. La gente está pendiente, es muy rico. La gente me quiere, y yo me dejo querer…

—¿Qué puede adelantar sobre este nuevo personaje?
—Es una mujer que fue modelo. Tiene todavía su encanto, es mánager y trabaja con talentos. No puedo contar nada porque después Martin (Hahn) me mata.

—Hay quienes afirman que tiene un sueldo astronómico, superior al de muchas de sus compañeras . ¿Que tan cierto es el rumor?
—¡Ay qué risa me dio cuando lo escuché! Imagínate, si yo gano lo que dicen me retiro en un año. Ojalá ganara lo que rumoran, fuera feliz (risas). Yo agradezco a Dios tener un 15 y último, lo del sueldo astronómico son especulaciones. No soy la mejor pagada, pero tampoco la peor.


Norkys Batista na Venevision Scaled.php?server=855&filename=norjos
[small]Reveló que está “saliendo” con el cantante zuliano José Ignacio.[/small]

—También dicen que anda de amores con el cantante zuliano José Ignacio?
—Sería muy irresponsable de mi parte afirmar que formalmente es mi novio. Estamos saliendo y conociéndonos como amigos primero.

—¿Y viajaron a Aruba y a Bogotá como amigos?
—Todo comenzó en Aruba, allí coincidimos en una playa por casualidad, yo estaba con mi familia y empezamos a hablar como panas.

—Se dice que usted pasó el día de los enamorados con José Ignacio en Maracaibo.
—Somos panas y el 14 de febrero es el Día del Amor y la Amistad. José Ignacio es un amigo que aprecio mucho y admiro su trabajo. Hasta conozco a su familia y me caen estupendo, son amigables. He comido con su mamá, quien es ginecóloga y una mujer luchadora.

—¿Entonces el romance es un rumor?
—Chico, es que no pueden ver saliendo a uno con alguien porque enseguida te empatan (risas).

—¿Está soltera?
—Soltera y feliz…

—Y con un pretendiente que se llama José Ignacio…
—(Risas) Puede ser. Yo prefiero que no entienda nada, es más divertido.[/big]


[small]Cortesía Panorama[/small]
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitimeSre Mar 07, 2012 3:09 pm

Uf affraid Norki ni uspelo na Telemundu. Jah, škoda . Jaz bi na njenem mestu še nekaj časa poskušala.
Konec koncev je VV... Mad samo VV.

Srečala se je že z njegovimi domačimi Laughing ? To je pa velik korak, čeprav nove zveze še noče uradno priznati.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitimeSob Mar 10, 2012 10:13 am

vesna je napisal/a:
Uf affraid Norki ni uspelo na Telemundu. Jah, škoda . Jaz bi na njenem mestu še nekaj časa poskušala.
Konec koncev je VV... Mad samo VV.

Srečala se je že z njegovimi domačimi Laughing ? To je pa velik korak, čeprav nove zveze še noče uradno priznati.

No, to ne pomeni, da ji ni uspelo, zgolj očitno ni imela druge ponudbe in se je vrnila nazaj v vzla...kar pa ne pomeni, da ji vrata TELEMUNDA niso več odprta....Bomo vidili kako bo Monici šlo.

To glede fanta mi ni jasno....ne vem kaj zdaj komplicira....mar bi jasno povedala kako stvari stojijo.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitimeSob Mar 10, 2012 3:59 pm

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Uf affraid Norki ni uspelo na Telemundu. Jah, škoda . Jaz bi na njenem mestu še nekaj časa poskušala.
Konec koncev je VV... Mad samo VV.

Srečala se je že z njegovimi domačimi Laughing ? To je pa velik korak, čeprav nove zveze še noče uradno priznati.

No, to ne pomeni, da ji ni uspelo, zgolj očitno ni imela druge ponudbe in se je vrnila nazaj v vzla...kar pa ne pomeni, da ji vrata TELEMUNDA niso več odprta....Bomo vidili kako bo Monici šlo.

To glede fanta mi ni jasno....ne vem kaj zdaj komplicira....mar bi jasno povedala kako stvari stojijo.

Hmmm scratch ... a misliš, da ne bi ravno zdaj (ko je končala snemanje telenovele v njihovi tv hiši) imela več možnosti, da dobi dobro ponudbo pri Telemudu, kot pa jo bo imela kasneje, ko bo v Venezueli?

Glede fanta... mogoče sta šele na začetku... in če bi zdaj uradno izjavila, da sta par, bi se takoj začela pojavljati vprašanja o poroki itd. - za to pa se ji zdi še prezgodaj. Tako zaenkrat še zatrjuje, da sta prijatelja confused . Ne vem... to si kar zmišljujem. Mogoče pa samo hoče ohraniti malo zasebnosti.
Ker tako na prvi pogled res ni logično, da se gre nekoliko čudne skrivalnice...
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitimeNed Mar 11, 2012 4:44 am

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Uf affraid Norki ni uspelo na Telemundu. Jah, škoda . Jaz bi na njenem mestu še nekaj časa poskušala.
Konec koncev je VV... Mad samo VV.

Srečala se je že z njegovimi domačimi Laughing ? To je pa velik korak, čeprav nove zveze še noče uradno priznati.

No, to ne pomeni, da ji ni uspelo, zgolj očitno ni imela druge ponudbe in se je vrnila nazaj v vzla...kar pa ne pomeni, da ji vrata TELEMUNDA niso več odprta....Bomo vidili kako bo Monici šlo.

To glede fanta mi ni jasno....ne vem kaj zdaj komplicira....mar bi jasno povedala kako stvari stojijo.

Hmmm scratch ... a misliš, da ne bi ravno zdaj (ko je končala snemanje telenovele v njihovi tv hiši) imela več možnosti, da dobi dobro ponudbo pri Telemudu, kot pa jo bo imela kasneje, ko bo v Venezueli?

Glede fanta... mogoče sta šele na začetku... in če bi zdaj uradno izjavila, da sta par, bi se takoj začela pojavljati vprašanja o poroki itd. - za to pa se ji zdi še prezgodaj. Tako zaenkrat še zatrjuje, da sta prijatelja confused . Ne vem... to si kar zmišljujem. Mogoče pa samo hoče ohraniti malo zasebnosti.
Ker tako na prvi pogled res ni logično, da se gre nekoliko čudne skrivalnice...


No, to vsekakor, ampak morda zanjo res niso imeli nobene ponudbe več....ni bilo prostora oz. se ni mogla za nič dogovoriti......Obstaja pa tudi možnost, da je z veseljem šla nazaj v sodelovanje z Hahnom, ki je veliki mojster uspešnic.

Kar se tiče fanta, imaš morda res prav.....lahko, da sta komaj začela, ČE SPLOOH STA, in pa je o tem zaenkrat še prehitro govoriti javno in 100%.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitimeTor Mar 13, 2012 9:44 am

Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Uf affraid Norki ni uspelo na Telemundu. Jah, škoda . Jaz bi na njenem mestu še nekaj časa poskušala.
Konec koncev je VV... Mad samo VV.

Srečala se je že z njegovimi domačimi Laughing ? To je pa velik korak, čeprav nove zveze še noče uradno priznati.

No, to ne pomeni, da ji ni uspelo, zgolj očitno ni imela druge ponudbe in se je vrnila nazaj v vzla...kar pa ne pomeni, da ji vrata TELEMUNDA niso več odprta....Bomo vidili kako bo Monici šlo.

To glede fanta mi ni jasno....ne vem kaj zdaj komplicira....mar bi jasno povedala kako stvari stojijo.

Hmmm scratch ... a misliš, da ne bi ravno zdaj (ko je končala snemanje telenovele v njihovi tv hiši) imela več možnosti, da dobi dobro ponudbo pri Telemudu, kot pa jo bo imela kasneje, ko bo v Venezueli?

Glede fanta... mogoče sta šele na začetku... in če bi zdaj uradno izjavila, da sta par, bi se takoj začela pojavljati vprašanja o poroki itd. - za to pa se ji zdi še prezgodaj. Tako zaenkrat še zatrjuje, da sta prijatelja confused . Ne vem... to si kar zmišljujem. Mogoče pa samo hoče ohraniti malo zasebnosti.
Ker tako na prvi pogled res ni logično, da se gre nekoliko čudne skrivalnice...


No, to vsekakor, ampak morda zanjo res niso imeli nobene ponudbe več....ni bilo prostora oz. se ni mogla za nič dogovoriti......Obstaja pa tudi možnost, da je z veseljem šla nazaj v sodelovanje z Hahnom, ki je veliki mojster uspešnic.

Kar se tiče fanta, imaš morda res prav.....lahko, da sta komaj začela, ČE SPLOOH STA, in pa je o tem zaenkrat še prehitro govoriti javno in 100%.

Maš prav, ja. Lahko je šla rada nazaj k Hahnu - čeprav ponavadi je igrala pri nejem glavno vlogo, zdaj pa bo samo stranska Suspect - ampak lahko ji bo Hahn napisal tak lik, ki ji bo ustrezal (in ga bo znala igrat Embarassed ).
Vseeno pa se zdi, da lik, ki ga je igrala v Telemundovi noveli ni bil preveč uspešen, priljubljen scratch ... pač, da ni ravno zasenčila vseh drugih v sami telenoveli in Telemundovi produkciji nasploh.

Kar se fanta tiče... sama je izjavila, da se je srečala z njegovimi starši pirat ... po drugi strani pa ne prizna, da je sta si zares blizu. Mogoče predvsem noče, da bi javnost vplivala na dinamiko njune zveze... recimo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitimeČet Mar 22, 2012 1:19 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
vesna je napisal/a:
Uf affraid Norki ni uspelo na Telemundu. Jah, škoda . Jaz bi na njenem mestu še nekaj časa poskušala.
Konec koncev je VV... Mad samo VV.

Srečala se je že z njegovimi domačimi Laughing ? To je pa velik korak, čeprav nove zveze še noče uradno priznati.

No, to ne pomeni, da ji ni uspelo, zgolj očitno ni imela druge ponudbe in se je vrnila nazaj v vzla...kar pa ne pomeni, da ji vrata TELEMUNDA niso več odprta....Bomo vidili kako bo Monici šlo.

To glede fanta mi ni jasno....ne vem kaj zdaj komplicira....mar bi jasno povedala kako stvari stojijo.

Hmmm scratch ... a misliš, da ne bi ravno zdaj (ko je končala snemanje telenovele v njihovi tv hiši) imela več možnosti, da dobi dobro ponudbo pri Telemudu, kot pa jo bo imela kasneje, ko bo v Venezueli?

Glede fanta... mogoče sta šele na začetku... in če bi zdaj uradno izjavila, da sta par, bi se takoj začela pojavljati vprašanja o poroki itd. - za to pa se ji zdi še prezgodaj. Tako zaenkrat še zatrjuje, da sta prijatelja confused . Ne vem... to si kar zmišljujem. Mogoče pa samo hoče ohraniti malo zasebnosti.
Ker tako na prvi pogled res ni logično, da se gre nekoliko čudne skrivalnice...


No, to vsekakor, ampak morda zanjo res niso imeli nobene ponudbe več....ni bilo prostora oz. se ni mogla za nič dogovoriti......Obstaja pa tudi možnost, da je z veseljem šla nazaj v sodelovanje z Hahnom, ki je veliki mojster uspešnic.

Kar se tiče fanta, imaš morda res prav.....lahko, da sta komaj začela, ČE SPLOOH STA, in pa je o tem zaenkrat še prehitro govoriti javno in 100%.

Maš prav, ja. Lahko je šla rada nazaj k Hahnu - čeprav ponavadi je igrala pri nejem glavno vlogo, zdaj pa bo samo stranska Suspect - ampak lahko ji bo Hahn napisal tak lik, ki ji bo ustrezal (in ga bo znala igrat Embarassed ).
Vseeno pa se zdi, da lik, ki ga je igrala v Telemundovi noveli ni bil preveč uspešen, priljubljen scratch ... pač, da ni ravno zasenčila vseh drugih v sami telenoveli in Telemundovi produkciji nasploh.

Kar se fanta tiče... sama je izjavila, da se je srečala z njegovimi starši pirat ... po drugi strani pa ne prizna, da je sta si zares blizu. Mogoče predvsem noče, da bi javnost vplivala na dinamiko njune zveze... recimo.


Tako....Hahn je znal dobre zgodbe napisati in je bilo več ali manj vse uspešno. Wink Vloga je res stranska, ni pa nepomembna.

Ne vem veliko o njenem liku Zahre na Telemundu...vem, da je bila prostitutka....ni pa bila tako zeeelo osrednja.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Norkys Batista na Venevision Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Norkys Batista na Venevision   Norkys Batista na Venevision Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Norkys Batista na Venevision
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Norkys Batista na Venevision
» NORKYS BATISTA
» Ubili so managerja od Norkys Batista
» Norkys Batista podpisala s Telemundom!!!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: