Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Ubili so managerja od Norkys Batista

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
Katka

Katka


Število prispevkov : 523
Registration date : 13/09/2010

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimeTor Jul 19, 2011 7:15 am

Včeri ponoč so v Venezueli ubili managerja od Norkys. Crying or Very sad Niti 24ur ni bil tam.

Slika: http://yfrog.com/kl2mhibj

Citiram :
Rafael Monzant, Mánager de Norkys Batista, asesinado por el hampa

Indignación, dolor y profunda pena fue el color con el que se tiñeron esta noche los espacios de la red de microblog Twitter, cuando una de las más cercanas amigas de Rafael, layla Succar (@laylasuccar), informó la trágica noticia:
“con el dolor mas grande q he podido sentir en mi vida,confirmo la muerte de mi amigo del alma Winborg…”

De esa manera comenzó todo un revuelo de mensajes de solidaridad y condolencias, así como también aquellos que denotaban dolor, frustración y rabia por las injusticias que se siguen cometiendo en Venezuela bajo la anuencia de las autoridades, quienes bajo el velo de la ineptitud -algunas veces-, incompetencia y complicidad tácita -en otras-, pasan “en claro” hechos tan denigrantes y sin sentido como la pérdida de este venezolano trabajador, forjador de estrellas del ámbito artístico de éste: SU PAÍS.

Notables celebridades del mundo nacional e internacional se han pronunciado ante el hecho. Norkys Batista, quien se encuentra hospitalizada en Colombia, “colgó” en su cuenta Twitter su dolor e impotencia por no poder estar con él en estos momentos, y dejó clara su posición frente al hecho, tratándolo de una total injusticia y clamando al mismo Dios para mitigar la falta.

De igual manera, Hilda Abrahamz, Ly Jonaitis, Luis Olavarrieta y Michelle Badillo, entre muchas otras personalidades del mundo artístico del país manifestaron sus palabras de marcada consternación, a cuenta del fatídico encuentro con la muerte que tuviera el día de hoy en connotado amigo de todas y todos, el gran Mánager artístico RAFAEL MONZANT, quien también supo hacer el mismo trabajo de Mánager en los corazones y las vidas de las luminarias con las que trabajó y ayudó a desarrollarse profesionalmente.

El último mensaje que “colgara” en su cuenta Twitter fue un ReTweet dirigido a su gran amiga Norkys Batista: “Próximamente Flor Salvaje por telemundo…”

Desde esta redacción queremos expresar nuestras más sinceras condolencias, y nos hacemos eco del clamor popular para que se haga justicia en tan aciago hecho ocurrido esta noche en Venezuela. Apagaron la luz de quien tanta luz dio.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimeTor Jul 19, 2011 7:53 am

Moje sožalje.....tole je pa res katastrofa.....V Venezueli resnčno vlada nered in nepravica!! Me pa zanima točno kaj je bilo ozadje tega umora?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimeTor Jul 19, 2011 8:33 am

Nič lepega ... Joj, sožalje.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimeSre Jul 20, 2011 4:43 am

Več znanih venezuelcev je na TWITTERju zapisalo:

Norkys Batista|@Norkys_batista
@WINBORG te amoooo y te amaré por siempre...fuiste mi manager, mi hermano, mi confidente, mi tooodooo mi negro porq a tiiii? Porque?... Q impotencia tan grandeeeeeeee señoor tú que todo lo puedes ten misericordia de nosotros porq nadie mas la tiene!!!

Roxana Diaz : Mi Wimborg, donde quiera que estés, debes estar satisfecho por tu grandiosa vida, llena de tantas cosas, creo que viviste intensamente y eso es un poco de consuelo para mi!!

Monica Pasqualotto: RT @Adriana_CRO: Campaña en honor @winborg STOP A VIOLENCIA EN TODO EL MUNDO!
Rebeca Moreno: RT @YordanoOficial: RT @laylasuccar: Mi Winborg se fue d la manera mas dolorosa pero se q su espiritu siempre me acompañara!
Ligia Petit: Ya no se puede vivir ☹ RT @gabyespino: Q tristeza tan grande siento ,asesinaron a un gran amigo @WINBORG.
Marjorie de Sousa: Siento mucho corajeee, mataron a un gran amigo!! @WINBORG #NOMASVIOLENCIAENVENEZUELA ya bastaaaaaaaaaaaa. Negro t vamos a extrañar!! Dios t bendiga y gracias por tantas cosas vividas juntos!! @WINBORG mi
Camila Canabal: Que Tristeza tan grande que el hampa se haya llevado a @winborg...Un ser único! Hasta cuando? Que rabia! Cuando pondrán fin a esta guerra?
Gaby Espino: Q tristeza tan grande siento, asesinaron a un gran amigo @WINBORG. En Venezuela. Q desgracia lo q esta pasando
Viviana Gibelli: Otro amigo que se nos va por la inseguridad. Hasta cuando vale! @winborg tu sonrisa y alegria la vamos a recordar siempre!
Ana Maria Simon: Se llevaron para siempre la sonrisa de @winborg "Sólo le pido a Dios q la muerte no nos sea indiferente".
Eva Ekvall: Descansa en paz @winborg, los vivos no logramos tenerla por culpa de la delincuencia. Qué gran tristeza.
Pastor Oviedo: @winborg (Q.E.P.D.) te vamos a extrañar mucho... Que injusticia... Sad
Daniela Kosan: Lo de nuestro @WINBORG nos tiene contra el suelo... El hampa se lleva vidas tan valiosas y nadie hace nada...hasta cuando...q triste...
Mariaca Semprun: La muerte está a la vuelta de la esquina. No se vive en éste país... Se SOBREVIVE... #Winborg Q.E.P.D.
Hilda Abrahamz: Todos apoyamos a nuestra querida @Norkys_batista y @laylasuccar. Amigas, y representadas de Rafael Monzant (@WINBORG) asesinado hoy vilmente. Rafael Monzan, @WINBORG, trabajador, honesto, hacedor de estrellas. Reclamamos para él justicia, su muerte no puede quedar impune @GerardoBlyde
Layla Succar: Mi Winborg se fue de la manera más dolorosa pero se que su espiritu siempre me acompañará y lo honraré siguiendo sus enseñanzas...
Carolina Indriago: Cuantas sonrisas nos regalaste negro!! Solo y siempre tu Winborg QEPD.
Ly Jonaitis: Mi @winborg que Dios te tenga en su gloria... Gracias por tantos momentos de alegría, siempre estarás en mi corazón.
Luis Gerónimo Abreu: Rafael Monzant...@winborg, se le quiere por siempre...ojalá algún día en este país se preocupen más por mantenernos vivos que por engañarnos.
Michelle Badillo: Terrible noticia para mi y para todos los que te quisimos y admiramos por tu sencillez y autenticidad @WINBORG.


Norkys je objavila tudi nekaj slik....in tudi več zapisala na svojih twittih....(za moj okus je ZEEEELOOOOO pretiravala), ampak takšna ona je.....izredno temperamentna.....toda zdi se mi, da se ni fajn tako ZEEELOOO na veliko izražati po socialnih omrežjih...po 1000x na dan.
http://twitter.com/#!/Norkys_batista
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimeSre Jul 20, 2011 5:02 am

Glede Norkys poznaš moje mnenje, se mi zdi pretirano kar dela, ampak vsak po svoje žaluje in izraža bolečino, v tem je ne bom kritizirala, ker verjamem, da ji je hudo.

Sicer pa komentarji slavnih ... se mi zdi Marjorie malce na "drugačnem nivoju" ... ostali pa zelo lepo.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimeSre Jul 20, 2011 5:08 am

Cristina je napisal/a:
Glede Norkys poznaš moje mnenje, se mi zdi pretirano kar dela, ampak vsak po svoje žaluje in izraža bolečino, v tem je ne bom kritizirala, ker verjamem, da ji je hudo.

Sicer pa komentarji slavnih ... se mi zdi Marjorie malce na "drugačnem nivoju" ... ostali pa zelo lepo.

Ja, itak...Norkys ne more iz svoje kože....se strinjam, da ima vsak svoj način žalovanja...nikoli ne reci nikoli, ampak res je, da čustva prehitevajo in jih je v takih momentih težko nadzorovati.

Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimePet Jul 22, 2011 11:59 am

Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Glede Norkys poznaš moje mnenje, se mi zdi pretirano kar dela, ampak vsak po svoje žaluje in izraža bolečino, v tem je ne bom kritizirala, ker verjamem, da ji je hudo.

Sicer pa komentarji slavnih ... se mi zdi Marjorie malce na "drugačnem nivoju" ... ostali pa zelo lepo.

Ja, itak...Norkys ne more iz svoje kože....se strinjam, da ima vsak svoj način žalovanja...nikoli ne reci nikoli, ampak res je, da čustva prehitevajo in jih je v takih momentih težko nadzorovati.


Hallllo! To je pa prov grozljivo! Moje sožalje.

Ja, Norkys je pa res objavila DOSTI twittov.
Ampak tole verjetno kljub vsemu ni najboljša prilika, da jo kritiziramo, ker je dogodek prav strašljiv.
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitimePet Jul 22, 2011 3:17 pm

vesna je napisal/a:
Mateo je napisal/a:
Cristina je napisal/a:
Glede Norkys poznaš moje mnenje, se mi zdi pretirano kar dela, ampak vsak po svoje žaluje in izraža bolečino, v tem je ne bom kritizirala, ker verjamem, da ji je hudo.

Sicer pa komentarji slavnih ... se mi zdi Marjorie malce na "drugačnem nivoju" ... ostali pa zelo lepo.

Ja, itak...Norkys ne more iz svoje kože....se strinjam, da ima vsak svoj način žalovanja...nikoli ne reci nikoli, ampak res je, da čustva prehitevajo in jih je v takih momentih težko nadzorovati.


Hallllo! To je pa prov grozljivo! Moje sožalje.

Ja, Norkys je pa res objavila DOSTI twittov.
Ampak tole verjetno kljub vsemu ni najboljša prilika, da jo kritiziramo, ker je dogodek prav strašljiv.

Tako je....bojda so ga sredi noči trikrat ustrelili...živi pa v elitni mestni četrti...žalostno kaj se dogaja, ja....če sem prav razumel, so ubili tudi njegovega prijatelja?
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Sponsored content





Ubili so managerja od Norkys Batista Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Ubili so managerja od Norkys Batista   Ubili so managerja od Norkys Batista Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Ubili so managerja od Norkys Batista
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» NORKYS BATISTA
» Norkys Batista podpisala s Telemundom!!!!
» Norkys Batista na Venevision
» Norkys Batista na Venevision
» Norkys Batista je razkrila svojo intimo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: