Our Horizont
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Our Horizont

Na forumu najdete webnovele, priljubljene zvezdnike in različne novice.
 
PortalPortal  KazaloKazalo  IščiIšči  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  

 

 Prihaja Moje srce je tvoje!

Go down 
3 posters
AvtorSporočilo
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja Moje srce je tvoje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Prihaja Moje srce je tvoje!   Prihaja Moje srce je tvoje! Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 3:24 am

Prihaja Moje srce je tvoje!

Že takoj na začetku leta 2015 nam Pop TV pripravlja pravo poslastico. 5, januarja namreč prihaja televisina uspešnica Mi Corazon es Tuyo. Njen slovenski naslov bo Moje srce je tvoje. Predvajala se bo vsak delavnik ob 15.15 s ponovitvijo naslednji dan ob 09.50.

Mi Corazon es Tuyo je letošnja izjemno uspešna komična telenovela, ki je priredba španske serije Ana y los Siete. Njen producent je Juan Osorio. Zgodbo za priredbo so napisali: Alejandro Pohlenz, Marcia del Río in Ricardo Tejedo. Med igralsko zasedbo so naslednji igralci: Silvia Navarro, Jorge Salinas, Mayrin Villanueva, Paulina Goto, Polo Morin, Adrian Uribe, Rene Casados, Carmen Salinas, Rafael Inclan, Pablo Montero, Fabiola Campomanes, ... Telenovela se še vedno snema in po zadnjih podatkih, bo presegla 200 delov.

Naslovno pesem z naslovom Mi Corazon es Tuyo pojejo Axel in skupina Kaay.

Glede na to, da je to telenovela, ki ste si jo močno želeli videti na naših zaslonih, vsaj verjetno ni potrebno vprašati, če jo boste spremljali na programu Pop TV.
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja Moje srce je tvoje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja Moje srce je tvoje!   Prihaja Moje srce je tvoje! Icon_minitimeSre Dec 17, 2014 2:38 pm

Ta telenovela se mi je zdela ena boljših Televisinih telenovel v letu 2014 (ne bi rada gledala Maite Rolling Eyes ). Všeč mi je tudi to, da je telenovela komočna - vem, da predvsem Kristini niso všeč, ampak mene pa dostikrat pritegnejo in razvedrijo.
Sicer se mi pa zdi, da PopTv kupi vse telenovele, v katerih igra Silvia Razz . Zanimivo in nepričakovano. Nekako sem vendarle pričakovala, da bodo dali prednst Maite ali Ruffovi Shocked .

Tko, da na prvi pogled sem še kar zadovoljna - čeprav 200 delov Suspect What a Face ?! A je ohranila kvali?! A ma kdo namen to gledat?
Nazaj na vrh Go down
Mateo
Admin
Mateo


Število prispevkov : 10523
Age : 35
Registration date : 17/05/2008

Prihaja Moje srce je tvoje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja Moje srce je tvoje!   Prihaja Moje srce je tvoje! Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 2:40 am

vesna je napisal/a:
Ta telenovela se mi je zdela ena boljših Televisinih telenovel v letu 2014 (ne bi rada gledala Maite Rolling Eyes ). Všeč mi je tudi to, da je telenovela komočna - vem, da predvsem Kristini niso všeč, ampak mene pa dostikrat pritegnejo in razvedrijo.
Sicer se mi pa zdi, da PopTv kupi vse telenovele, v katerih igra Silvia Razz . Zanimivo in nepričakovano. Nekako sem vendarle pričakovala, da bodo dali prednst Maite ali Ruffovi Shocked .

Tko, da na prvi pogled sem še kar zadovoljna - čeprav 200 delov Suspect What a Face ?! A je ohranila kvali?! A ma kdo namen to gledat?

Pričakovano.....samo še LA GATA, pa so moje napovedi uresničene.

Telenovela meni deluje gledljiva, zabavna, zanimiva....ampak je najverjetneje ne bom spremljal.

220 DELOV je definitivno PREVEČ...že LQLVMR mi je preveč....do 120 je meni idealno.

Bi si pa v prihodnosti rad ogledal: Los miserables, La viuda joven, Piel salvaje, La malquerida, El senor de los Cielos...kakšne te...Smile
Nazaj na vrh Go down
https://ourhorizont.slovenianforum.com
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja Moje srce je tvoje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja Moje srce je tvoje!   Prihaja Moje srce je tvoje! Icon_minitimeČet Dec 18, 2014 6:41 am

No, mene nekako ni začudilo, ok, pač Televisa. Saj niti ni tako slaba, če odštejem meni ZELO neljubo Silvio in pa ogromno preveč delov + to, da je komična (te vrste na maram). Ampak vsaj mi je ne bo potrebno spremljati. cheers
Nazaj na vrh Go down
vesna

vesna


Število prispevkov : 3100
Location : Ljubljana
Registration date : 18/05/2008

Prihaja Moje srce je tvoje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja Moje srce je tvoje!   Prihaja Moje srce je tvoje! Icon_minitimeNed Dec 21, 2014 7:26 am

Hehe, Cristina bo mela več prostega časa queen , Mateo pa tudi ne bo gledal Cool !
Jaz bom pa verjetno kdaj pa kdaj (enkrat na 3 tedne) pogledala.

Čeprav to (zelo verjetno) pomeni, da pri nas ne bo telenovele La Malquerida Shocked !
Nazaj na vrh Go down
Kristina
Admin
Kristina


Število prispevkov : 6969
Registration date : 18/05/2008

Prihaja Moje srce je tvoje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja Moje srce je tvoje!   Prihaja Moje srce je tvoje! Icon_minitimeNed Dec 21, 2014 9:10 am

vesna je napisal/a:
Hehe, Cristina bo mela več prostega časa queen , Mateo pa tudi ne bo gledal Cool !
Jaz bom pa verjetno kdaj pa kdaj (enkrat na 3 tedne) pogledala.

Čeprav to (zelo verjetno) pomeni, da pri nas ne bo telenovele La Malquerida Shocked !

Ja, tako nekako. Smile

No, mogoče pa bo le prišla, čeprav na žalost prej "sumim" kakšno Gato. affraid
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Prihaja Moje srce je tvoje! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Prihaja Moje srce je tvoje!   Prihaja Moje srce je tvoje! Icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Prihaja Moje srce je tvoje!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Po Le TRE ROSE di Eva prihaja....
» Na HTV prihaja 'Querida enemiga'
» Prihaja GOSPODARICA SRCA!
» La trepadora prihaja v Romunijo

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Our Horizont :: OUR HORIZONT :: NOVICE-
Pojdi na: